Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111001) gban válasza TeeBee73 (#110994) üzenetére


gban
Közösségépítő

Postázást nem vállalok.

(#111002) hcl válasza gban (#111001) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez mindig előjön :)
Ezt a szoknyát az a csaj csinálta, aki a képen viseli , 2010-es évek eleje-közepén elég nagyot ment :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#111003) salaud válasza megott (#110934) üzenetére


salaud
aktív tag

Ha picit felülméretezed, sose megy tönkre. A gyártók erősen kicentizik a specifikációkat, azért pöffednek meg a gyári kondik. Úgy van megtervezve, a gariidőt bírja ki, ha te nem ugyanazt rakod bele, hanem picit nagyobbat, simán örökélet.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#111004) Pikari válasza CJ4567 (#110996) üzenetére


Pikari
őstag

Nem, mivel régebben az 1000w-osak másfélszer hoszabbak voltak a sima atx méretűeknél. Ahogy a képen látható, a funkcionalitás egy részét áttették felfelé ágaskodó panelekre, ami lehetővé tette a méretcsökkentést, így gondolom belefér a szabvány atx méretbe. Illetve nagyobb bordákat kaptak a fetek. Ezen kívül olyan nagyon egetrengető újdonságokat nem látok.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#111005) hcl válasza Pikari (#111004) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Max. hogy ezek miatt hót' szerelhetetlenek :(( Egyszerűen nem férsz hozzá semmihez bennük. Moduláris még jobb :O

@salaud : "Úgy van megtervezve, a gariidőt bírja ki,"
Sok éves kondik szoktak kifolyni, nem azonnal gariidő után. Az elektrolitkondi főleg a meleget nem szereti. Mindenképpen kiszárad, a kérdés, hogy mikor.
Én szívfájdalom nélkül felhasználok bontottat is, a régi alaplap, táp hátralevő idejét általában kiszolgálja, de van tápom, ami sokadszorra van átkodizva, és még mindig megy. :DDD

@opr : Intel 12vo szabvány :D Hogy fognak nézni sokan, amikor kiderül, hogy új tápszabvány van :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#111006) opr válasza Pikari (#111004) üzenetére


opr
veterán

Nem az lesz a megoldás, hogy régen nyomták a 3.3 meg az 5V-os ágat is, ma meg már gyakorlatilag csak a 12V kell, a többi éppen hogy van, ha van egyáltalán?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#111007) gban válasza hcl (#111005) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én is bontott kondikat használok, de volt hogy hoztak újat mert a bontott az nem jó.
2 hónap múlva néztem a maradék új kondit, mind púpos volt…
Szóval nem biztos hogy jobbak az újak, ha nem ismered őket és nem tudod hogy melyikek gagyik, lehet rosszabbul jársz az újakkal.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#111008) Pikari válasza opr (#111006) üzenetére


Pikari
őstag

A mai 500-1000wos tápokban is 150w körüli 5v-os ág szokott lenni, ebben a tekintetben nincs különbség a régiekhez képest. Ha a mai nagyon olcsó 2-300w-os tápokra gondolsz, ott tényleg eléggé ki van spórolva az 5v-os ág.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#111009) Pikari válasza hcl (#111005) üzenetére


Pikari
őstag

Értem. Ránézésre nagy naívan azt gondoltam volna, hogy egy tüskesoron ül, amiről ki lehet húzni, de álmodik a nyomor.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#111010) opr válasza Pikari (#111008) üzenetére


opr
veterán

Hat, akkor passz. Csak tipp volt, de ezek szerint szar tipp volt, megesik. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#111011) hcl válasza Pikari (#111009) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ki lehet, csak melegíteni kell :D

@gban : Az azért meredek, de az ilyen valami gyártási hiba lehet. :Y (Vagy valami extra gagyi hamisítvány.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#111012) Mecy_Lacee válasza KROK640 (#110959) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Hanem?

:))

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#111013) cidalain válasza gban (#111007) üzenetére


cidalain
veterán

Nemár polcon állásában, felpúposodott? Az valami ótvar hamisítvány lehetett.
Környezeti hő hatására ilyen nem fordulhat elő. Márpedig az ilyen cuccok tárolási hőmérséklete 0-50°C simán megvan, vagy még szélesebb is lehet a spektrum.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#111014) gban válasza cidalain (#111013) üzenetére


gban
Közösségépítő

Igen, ott volt ahol a bontottak is, amik már ezer éve ott vannak púposodás nélkül, ezek meg 2 hónappal a vásárlás után púposak voltak.
De ugye nem tudhatjuk mióta álltak a boltban a polcon.
Mindenesetre az egyik legismertebb pesti boltból jöttek, ahol elvileg pörög is az áru és a beszállítók is szerintem megfelelők, de nem tudhatjuk igazából biztosra.

Postázást nem vállalok.

(#111015) fatpingvin válasza Alusky (#110970) üzenetére


fatpingvin
őstag

jézusom ezt de gyűlölöm... exem is ilyen volt, és ugyanígy megsértődött amikor ötvenezredjére is kértem hogy ha beszélgetni akar és nem csak szófosni akkor fejezze már be a kibaszott mondatait és hagyjon lehetőséget legalább jelezni hogy felfogtam mit mond mielőtt belekezd a következőbe.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#111016) fatpingvin válasza gban (#111001) üzenetére


fatpingvin
őstag

ajmár, ha már ilyen boomer meme-t kell gyártani, muszáj volt Naomit belerángatni ebbe?

részlet az interjúból a szoknya kapcsán, csak hogy lássuk hogy a virsliparti fórumok mennyire case in point:

"What kind of reactions do you get when you wear the LED skirt?"

'Online people can be a bit rude but in the real world people love it. Lots of smiles, questions and pictures.
It’s meant to be fun and little silly. It’s a great conversation starter and little girls love it of course, so it gives me a chance to talk to them about tech."

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#111017) BiP válasza fatpingvin (#111016) üzenetére


BiP
nagyúr

Az vele a "baj", hogy ha nem akarja (akarná), hogy a virsliparti a nyálát csorgassa, akkor nem rakná ki a melleit meg nem 2centis szoknyában flangálna. (persze ez nem indok és nem is validálja a bunkó, agresszív megnyilvánulást)
Mert TECH dolgokról lehetne csöcskontent meg pcsavillantás nélkül is szóba elegyedni. Fel van ez építve. (csak hát ha ezen a vonalon indult el, hogy több legyen a feliratkozó, akkor legyen vele tisztában, hogy óhatatlanul a bunkókat is vonzza magával).

[ Szerkesztve ]

(#111018) gban


gban
Közösségépítő

Rég adtam fel hirdetést, nem hiányzott a vele járó bonyodalom, ma megtettem.
Kurrens cuccok, így ahogy vártam, jött is privát nem egy.

- Hol vagy?
- @@@@ mellett
- Onnan (mondjuk) 15 km-re x időben megoldható?
- Bocs, 200 méterre kimennem is problémás, ne haragudj...
- Onnan 5 kilométerre y időben (munkaidő javából) megoldható?

Nem ment válasz erre már...

Meg jött postázós is, minden jelzés ellenére, azon már meg se lepődtem.
Mondjuk volt már aki sikerrel járt :DDD de így a biztos :DD

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#111019) TeeBee73 válasza gban (#111018) üzenetére


TeeBee73
addikt

Közölni kellett volna, hogy megoldható, ha a plusz fuvart ő fizeti.
Voltam már olyan helyzetben, hogy hirtelen kellett valami, és csak taxival tudtam kihozatni. Helyben, ~2km, de 5k felár volt.
Kellett azonnal, kifizették.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#111020) gban válasza TeeBee73 (#111019) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem éri meg furikázni, elég nagy csomópont mellett vagyok, 100-ból 99-en eljönnek simán, gyalogolni meg pláne nem fogok (nem lustaságból), erre is írtak többen is nagyon hamar, megjön tuti az a vevő aki nem úgy áll hozzá hogy kell nekem kenyér de én mondom meg hol veszem meg.
Pluszban a drága önkormányzat fizetős parkolási övezet politikájának köszönhetően, hétvégén meg a drága bútorbolt-látogatók miatt ha elmegyek autóval, képtelenség hazajönni és parkolót találni - de ez már az én bajom, tudom.
Az mondjuk vicc hogy szakadó esőben is inkább ide parkolnak a lakók helyére és sétálnak - áznak 5 percet csak hogy ne kelljen 300 Ft-ot vagy nem tudom mennyit fizetni a parkolásért :(

Postázást nem vállalok.

(#111021) TeeBee73 válasza gban (#111020) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szerencsémre, eddig csak egyszer vágtak át aprós vásárlással, azóta jobban figyelek.
(~40k bukta.)
Időhiány miatt futárral intézek mindent.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#111022) hcl válasza gban (#111018) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Nem ment válasz erre már..."
Felesleges. Én az elsőre leírom, hogy nem viszem sehova. A +pénzért elviszem se jó, mert ha incs otthon, bukta.
Múltkor idős néninek kivittem a lapost, de ő is csak átvette, vitte tovább valami rokona.

Mutogatni való hater díszpinty

(#111023) gban válasza hcl (#111022) üzenetére


gban
Közösségépítő

Így hogy nem ment válasz, jött az üzenet hogy akkor jó lesz nálam…

Postázást nem vállalok.

(#111024) cidalain válasza gban (#111023) üzenetére


cidalain
veterán

Úgy látszik kell neki a cucc :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#111025) KROK640 válasza Alusky (#110970) üzenetére


KROK640
veterán

Ez sem ismeretlen előttem, ezt hívom csapongóknak. Mindig ami eszébe jut valamiről, arra megy tovább.

De ha már itt tartunk, hogy Pista (bácsi ) akkor a falunkban van egy öreg :
Szeret storyzni, csak sosem tudjuk meg miről szól. Pl ha azt mondja, hogy van egy jó storyja a Balatonról :
1978 augusztusában volt, hogy ... de várjá... lehet, hogy '77 augusztusa volt? Nem... '78 kellett hogy legyen. Na szóval azon a napsütéses csütörtök reggel lementem az újságárushoz ... nem, péntek kellett, hogy legyen mert a Marika volt. Pénteken mindig a Marika volt ... A másik meg a Mónika volt, neki a gyereke egykora születésű az előző nejem volt férjétől származó gyerekkel, együtt is jártak iskolába. Na szóval azt mondtam a Marikának, hogy ... azt még nem mondtam, de én akkor a vasútnál voltam, aztán onnan ismerem a Marikát eredetileg, hogy akkoriban szerettem az XY kocsmába járni ahol ő is megfordult. Nagyokat ittunk és táncoltunk. Vagy a ZX kocsma volt? ... Várjá.. az nem lehetett, mert azt '76-ban bezárták, igaz '82-ben újranyitott más tulajjal. Na szóval megvettem a naplót, meg a rejtvény újságot, 2 forintot fizettem, abban időben ... heh! Mi píz vót má' az! A balatoni vonatjegyért alig fizettem többet, ami fél nyolckor ment a négyes peronról. vagy tán az ötösről? nem... a négyesről kellett, hogy menjen. Megjött a vonat...
És sosem tudod meg, hogy mi volt, mert garantáltan félbeszakítja valaki vagy valami, mire eljutna a tényleges történetig, már ha egyáltalán van ilyen (még sosem tudtam meg). Meséli Ádámtól és Évától, minden apró részeleten fenakad aminek a történet szempontjából nincs jelentősége, és bevezet egy rakás jelentéktelen mellékszálat is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#111026) KROK640 válasza gban (#110982) üzenetére


KROK640
veterán

"A zuhanyt meg ti is kiteszitek a fülke elé ha kész vagytok?" -persze, különben hogy máshogy úszik el rendesen az egész fürdőszoba???
Egyébként termék így leírás alapján tetszik, kajak még venném is, de valahogy eléggé gyanús az ára.
(mondjuk beb*szna ha nem lenne mosható :DDD )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#111027) KROK640 válasza Mecy_Lacee (#111012) üzenetére


KROK640
veterán

hát nem :D

De kérdezd meg tőle, hogy minek tartja magát, jár ebbe a topicba is

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#111028) KROK640 válasza BiP (#111017) üzenetére


KROK640
veterán

Pontosan.
Nem egy nagyon kihívóan öltözködött ismerős csaj panaszkodott már nekem, hogy jajj ma/mostanában/ilyenkor mindig megtalálja az összes bunkó.
Ugyanakkor persze oda meg vissza vannak, hogy - ha csak csendben is - de sokan utánuk néznek.

De ezt egyébként tudják is, mert ha nem akarnak feltűnőek lenni, akkor nagyon is tudnak úgy öltözködni, nem ékszerezni, nem/minimál sminkelni, hogy fel se tűnnek az embernek szinte.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#111029) Trailblazer válasza KROK640 (#111025) üzenetére


Trailblazer
addikt

Lehet meglepő, de nincs mindenkinek olyan memóriája, mint neked. Sőt, szerintem te ritkítod párodat e téren, ahogy már sokszor demonstráltad ebben a topicban. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#111030) hcl válasza gban (#111023) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Milyen érdekes, akkor mégis oda tud menni? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#111031) BiP válasza gban (#111020) üzenetére


BiP
nagyúr

Az mondjuk vicc hogy szakadó esőben is inkább ide parkolnak a lakók helyére és sétálnak - áznak 5 percet csak hogy ne kelljen 300 Ft-ot vagy nem tudom mennyit fizetni a parkolásért :(
Nem biztos, hogy a 300Ft miatt. Lehet, hogy egyszerűen ott sincs már hely, ezért kénytelenek messzebb állni. Persze Te látod jobban, mi a helyzet, simán lehet, hogy sok a fillérbszó arrafelé. (aki sajnálja a 300Ft-ot, majd elszór 100ezret az ikeában (gondolom erről van szó))

Nem éri meg furikázni, elég nagy csomópont mellett vagyok,
Na, ezt nem tudhattuk. Így nyilván más a helyzet, Te diktálsz (meg alapból az eladó amúgy).
Nekem agglo-ból kénytelen vagyok kompromisszumot kötni, ha valamit el akarok adni. Ritka az, amikor valaki házhoz jön a cuccért, annyira kell neki.
Nekem is meg kéne hirdetni pár dolgot, de se időm, se kedvem a tortúrához, ami vele jár, meg főleg, ami utána.

#111022 hcl : Azért a kommunikáció során kiderül, hogy ki az, akiért be lehet vállalni egy túrát, és biztosan ott lesz a megbeszélt helyen. Nénike nem fog átvágni. (max. pont akkor megy le piacra, amikor mennél :) )

#111023 gban : Na, csak meg tudta oldani :)

[ Szerkesztve ]

(#111032) BiP válasza KROK640 (#111025) üzenetére


BiP
nagyúr

Nagyobbik fiam (9) mesél így. Ő ugye még kevésbé megy át nosztalgiázós sztorizgatásba, de ő is leakad, hogy most 3db volt vagy 4 ... (mondom tök mindegy, haladjunk).
És tök nyögvenyelős, mert mesélés közben próbálja összeszedni, hogy mit akar mondani, eszébe jutnak újabb részletek, hogy kék volt vagy fekete (leszarom), stb.

(#111033) homerhamm


homerhamm
addikt

:DDD :DDD :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111034) hcl válasza BiP (#111031) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Már ha kiderül, ki az. De a "hozd ki a buszpályaudvarra" emberekből túl nagy százalék volt, aki nem jött el, én viszont odamentem. Sorban a harmadiknál azt mondtam, hogy a franc, az. És hát ide elég közel van a buszpu., el tud sétálni, ha meg akarja venni. (Vasút is.)
(Legutóbb olyan volt, hogy csak munkaidőben járt erre vonattal, vigyem oda. :D )

BTW pont így nincs tortúra. Hirdetsz, hülyeséget kérdez, nem válaszolsz. Tovább tart, mire elviszik, de kevesebb macera.
A vevő általában úgy indít, hogy hova kell menni / ide kérném, mennyit utaljak? (És én is, ha valamit veszek.)

Én sem szeretek parkolóért fizetni, főleg ha az közterület. Viszont nekem a séta se büdös, ha kell.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#111035) cidalain válasza BiP (#111031) üzenetére


cidalain
veterán

Ikeába már el sem megyek, minek, simán kihozzák
Nemrég rendeltem két polcos szekrényt a gyerekszobába. 8k-ért hozták házhoz. (Nem BP-i vagyok. Nekem 3 óra kocsi oda-vissza, benzin, pályamatrica, plusz az idő amíg bent keringek. Soha többet, otthon 5 perc alatt leadom a rendelést, azt csá. Amit meg nem hoznak ki, most pl egy akasztót nem lehetett kiszállításra kérni, azt majd valami Ikeabuzi ismerőssel elhozatom)

@homerhamm
Hú ez már level 8 szint, szerintem:
Érdekel a munka. Milyen munkáról volna szó, és milyen feltételekkel? 5 emberes csapatommal azzonal tudnánk kezdeni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#111036) Alusky válasza homerhamm (#111033) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Nálunk is van ilyen munkakeresős csoport, állandóan tele van siránkozással, hogy 12 órákat kell dolgozni meg a szüneteket is ledolgoztatják meg még az oda-vissza út mennyi életidejüket elveszi és minimálbért adnak+pótlékok.
Aztán beleolvasol a posztjaikba és mind gyárba akar menni dolgozni robotnak meg kasszásnak. Már nem azért, de mégis mi a f...omra számítottak ilyen helyen, hogy 4 órára nettó milliót fognak kapni? Max a helyi igazgató.
Ráadásul nyugatról beszélünk tehát bőven van alternatíva ezen kétféle munkakörön kívül, ez nem Miskolc meg nem a román határ. Gondolom ezeknek az embereknek max 8 általánosa van vagy egy befejezetlen szakmája vagy a 2 éves előképzője, azért is van ennyi eszük, meg azért sem képesek ezen két munkakörön kívül mást megtalálni akkor se ha van, és a munka = gyári meló nekik. Mint a Facebook = internet.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#111037) TeeBee73 válasza KROK640 (#111026) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én csak feldobom a radiátorra száradni.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#111038) Alusky válasza TeeBee73 (#111037) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Mondjuk ez tök zsír, nincs az a nagy hősokk amikor kilépsz a 40 fokos zuhanyzó vize alól a 21 fokos fürdőbe. A radi vízálló, a meleg miatt meg meg is szárad. :DDD Bár nyáron lehet szétrozsdálna.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#111039) Csupingo válasza TeeBee73 (#111037) üzenetére


Csupingo
veterán

Zuhanyzás előtt nem az egész fürdőt kell befűteni, csak a tuskabint. Meg legalább a törölközőt se kell messzire tenni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#111040) fatpingvin válasza BiP (#111017) üzenetére


fatpingvin
őstag

szerintem ezzel Naomi van a legpontosabban tisztában, ez viszont nem ment fel senkit a tahóság alól. I said my words.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#111041) hcl válasza Alusky (#111036) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi :K

@Teebee73 : Fűtött zuhany ezmekkora

Mutogatni való hater díszpinty

(#111042) homerhamm válasza Alusky (#111036) üzenetére


homerhamm
addikt

Há' mer lopni könyebb! :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111043) Armagedown


Armagedown
őstag

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#111044) megott válasza Alusky (#111036) üzenetére


megott
tag

“ez nem Miskolc meg nem a román határ.“

Éljen a tájékozatlansággal egybekötött, általánosított fröcsögés! :W

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#111045) homerhamm válasza Armagedown (#111043) üzenetére


homerhamm
addikt

A Google Play áruház egy aranybánya ilyen szempontból. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111046) Alusky válasza megott (#111044) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Akkor javítsd ki pls. arra már nem futotta.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#111047) hcl válasza Armagedown (#111043) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És még ott is van az app nevében, hogy prank :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#111048) Top cat válasza hcl (#111047) üzenetére


Top cat
őstag

És az átlag magyar szerinted mennyire tud külföldiül? ;]

(#111049) homerhamm válasza hcl (#111047) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111050) Trailblazer válasza homerhamm (#111049) üzenetére


Trailblazer
addikt

Országimázs lvl. v0.7

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.