Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) envagyok válasza Akula (#111995) üzenetére


envagyok
veterán

Odaírhatta volna hogy belépő, de igazából irodába nem kell gtx750, és a játékok 90%-a simán elfut ezen.
A steamről vagy az epicről volt múltkor cikk, hogy az userek legnagyobb része öreg középkategóriás géppel játszik.
RTX kártyának alig vannak.

Az ára se rossz, Asus am3+ lap simán ér 10k, proci 4k, RAM 4-5k, 240GB ssd 5k, gtx 750 8k, Win 10 pro 3k, és már itt is vagyunk 35k-nál, az új táp, monitor, ház, hidd, Bill., egér be sincs számolva még.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#112002) envagyok válasza envagyok (#112001) üzenetére


envagyok
veterán

Megnéztem közben.
Elég komoly az ASUS AM3+ lapja, van egy toronyhűtő is benn.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#112003) blp85 válasza cidalain (#112000) üzenetére


blp85
aktív tag

Lehet eltévedt, mivel az AM3 nagyon jó fűtőtestként, nekem AM 3 8320-as processzorral szerelt volt a platform, a kb. 8 négyzetméteres szobát simán befűtötte... :DDD
Ez pedig egy igazi gaMMMer gép (Mi, Mennyi, Miért???) :)

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#112004) blp85 válasza envagyok (#112001) üzenetére


blp85
aktív tag

Saját tapasztalat, hogy mindegy, hogy külön- külön a komponensek mennyit érnek, egyben úgysem kapsz annyit érte- ergo bontani kell, akkor kapsz annyit érte (persze azt nem mindenki teszi meg).

Szerintem a belépő kategória már nagyon nem ez, ahhoz túlságosan öreg.

[ Szerkesztve ]

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#112005) Akula válasza envagyok (#112001) üzenetére


Akula
őstag

külön-külön, tényleg ilyen árak vannak, de egyben ennél komolyabb gépet nem tudtam 25000-ért eladni, mert retró

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#112006) hcl válasza envagyok (#112002) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak próbálj meg egyben ennyit kapni érte... Még ha új a táp, akkor is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#112007) koko52


koko52
veterán

[link]
Mi meg olyan szinten járunk, hogy 4 éve bizonyítékokkal alátámasztott csalók a mai napig húzzák le az áldozatokat jófosáson, márketpláccon, péhán. :C

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112008) Akula


Akula
őstag

Nemzetközi összehangolt akció volt. Óriási erőforrásokkal és költségekkel.
Lokális csaló bandák valószínűleg nem kapnak ekkora fókuszt.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#112009) blp85 válasza hcl (#112006) üzenetére


blp85
aktív tag

A kép alapján NBase, úgyhogy teljesen mindegy, nem egy jó széria. Ja, Euro Truck 2 fut rajta, ami 2012-ben jelent meg, az még az AMD 2-es platformon is futott.

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#112010) Alusky válasza Akula (#112008) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Világszintűeket én se hasonlítanék össze Jófogásos csalókkal. Mondjuk ha akarnák itthon is menne könnyen, csak olyan tetű lusta mindenki, hogy direkt kivárják a megszabott határidő utolsó napját minden fordulóra a nyomozástól kezdve a bíróságon át végig.
Mondjuk ha a farok másik végén van valaki akkor ezek épp jól jönnek, az öreg hányszor húzott el így örökösödési kifizetéseket hosszú évekig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#112011) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112012) hcl válasza Akula (#112008) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Marha könnyű lebuktatni őket, ha elegen feljelentik, akkor fél év alatt meg is van.

@blp85 : Ennyi :) Retro gamer ez.

Mutogatni való hater díszpinty

(#112013) envagyok válasza Akula (#112005) üzenetére


envagyok
veterán

Milyen gép az ?

Ismerősök gépeit kettőt is segítettem eladni.
4. Gen i5, 8g ram, ssd és gtx1050 / rx460
Mindegyik 50k-ért elment.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#112014) koko52 válasza Akula (#112008) üzenetére


koko52
veterán

Fókusz? A somodi-beatrix páros ellen 450 feljelentés volt tavaly tavasszal. A mai napig szabadlábon vannak és "üzletelnek" mindenféle gond nélkül. Voltak kihallgatáson, ahol mindent elismertek. Itt milyen nyomozás kell?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112015) cidalain válasza homerhamm (#112011) üzenetére


cidalain
veterán

Jónapot van hosszastávra mármi munka!
Mi sokat márminálunk a babámmal amikor a szezonnya van. De az csak nyáron lessz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#112016) Cs1csó válasza koko52 (#112014) üzenetére


Cs1csó
félisten

Alapos.

(#112017) Csupingo válasza cidalain (#112015) üzenetére


Csupingo
veterán

Ez tetszett, köszi!

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#112018) fatpingvin válasza cidalain (#112015) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez takaréklángra tekerte a neuronjaim jelentős részét...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#112019) Akula válasza koko52 (#112014) üzenetére


Akula
őstag

igen, igazad van.
nincs erőm elmagyarázni :R :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#112020) Akula válasza Alusky (#112010) üzenetére


Akula
őstag

+1

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#112021) Trailblazer válasza blp85 (#112003) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az nem úgy van. Hanem így:

Mit, hol, miért? Megmondja most a Piért!

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#112022) KROK640 válasza homerhamm (#111935) üzenetére


KROK640
veterán

Jól néz ki, de nem akkor lett volna az ideje ott vendégeskednem... mert másnap reggel dolgoznom kellett. nem biztos, hogy a hörcsög (egyik nem megértő fejes) megértette volna, hogy én ilyen apróság miatt, mint hogy lesittelnek nem megyek be. :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#112023) KROK640 válasza homerhamm (#111943) üzenetére


KROK640
veterán

Ha valamit, pont ezt lehet börtönnek nevezni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#112024) KROK640 válasza homerhamm (#111960) üzenetére


KROK640
veterán

Volt egy padtársam középsuliban, ő tudott ilyen szép inkonzisztens zagyvaságokat összehordani, sajnos felnőtt korában is.
Ahogy régen mondtam, bevette a fogalmazás gátlót, és még mindig hat.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#112025) KROK640 válasza Akula (#111995) üzenetére


KROK640
veterán

Legalább nem "ajadek" a monitor XD
Ez egyébként nagyon "gammmer" lehetett úgy 2011 környékén, de azóta eltelt 13 év

Bár, a ház meg nagyon 2007-2008...

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#112026) TaaT


TaaT
veterán

"Apple air pods pro 2

ár:14 990 Ft

1:1 minőségű 2. generációs Airpods Pro eladó! Nem hiszem, hogy érdemes lenne az eredeti árát fizetni ezért a termékért mivel sokkal olcsóbban ugyanazt kapod."

Give them hell Ukraine!

(#112027) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112028) szebe válasza TaaT (#112026) üzenetére


szebe
őstag

Gondolom valami hamisított seriallal, amire a hivatalos oldal azt dobja hogy eredeti. Aztán valami jó kis kínai hamisítvány.
"Valamiféle" véletlen folytán ezek a cuccok mindig 40-45 ezer huf környékén mennek bontatlanul, mert az még egy bizonyos értékhatár alatt van :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#112029) KROK640 válasza szebe (#112028) üzenetére


KROK640
veterán

Mondjuk annyiban igaza van az eladónak burkoltan, hogy az Apple cuccok ám nagyon túl vannak árazva, és az áruknál jelentősen olcsóbban is el lehetne érni ezeket a képességeket.
Egyébként ha jóféle hamisítvány, és a serialra is azt dobja, hogy eredeti, akkor az árán kívül másból alig(ha) lehet megkülönböztetni, épp ezért mindenki jól jár.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#112030) szebe válasza KROK640 (#112029) üzenetére


szebe
őstag

Egyébként ha jóféle hamisítvány, és a serialra is azt dobja, hogy eredeti, akkor az árán kívül másból alig(ha) lehet megkülönböztetni, épp ezért mindenki jól jár.

Lehet én értek félre valamit, de akkor ezek szerint a csalás szerinted teljesen rendben van? (ha nem csalás, akkor javítsatok ki, de hogy nem törvényes, az fix)
A vevő több szempontból sem jár jól, főleg ha tönkremegy a cucc, és bizony tönkremegy.

Mondjuk annyiban igaza van az eladónak burkoltan, hogy az Apple cuccok ám nagyon túl vannak árazva, és az áruknál jelentősen olcsóbban is el lehetne érni ezeket a képességeket.

Nem kell bemutatni, gyakorlatilag teljes az ökoszisztéma.
Próbáltam mást mindenből (telefon, óra, füles, laptop), nekem egyik se adta ki úgy, mint a mostani. Ha ennyibe kerül, hogy kvázi problémamentes és kiszolgálja az én igényeimet, akkor egy szavam nincs rá.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#112031) TaaT válasza szebe (#112028) üzenetére


TaaT
veterán

Így van, linkelve is van valamilyen gyári almás garanciás oldal a hirdetés képei között.

Give them hell Ukraine!

(#112032) Armagedown


Armagedown
őstag

Azt írja, hogy frissen telepített Windows 10el adja a gépet :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#112033) tope válasza Armagedown (#112032) üzenetére


tope
addikt

Ebből nem derül ki mikor lett telepítve, csak az hogy régi a verzió :)

(#112034) Alusky válasza Armagedown (#112032) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Frissen csinált egy Gyári beállítások visszaállítását legfeljebb. :DDD
Úgyis formázza az ember fullba aztán felnyomja újra, franc se akar senkinek a vírusos gépével kínlódni. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#112035) koby11h válasza Armagedown (#112032) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ezt a verziót telepítette frissen... nem hazudott, csak félreérthető :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#112036) Csupingo válasza koby11h (#112035) üzenetére


Csupingo
veterán

Hol látjátok, melyik verzió?

Alusky: ahha, tényleg. A 1511-es változatot sokat használtam, nem volt vele gond. :)

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#112037) Alusky válasza Csupingo (#112036) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Szerintem a 2015 a kopirálytban változik ahogy a verziószámok évei is. A legfrissebb 2024 lenne.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#112038) BiP válasza Alusky (#112037) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem hiszem, szerintem az mindig 2015.
Az viszont biztos, hogy a 20H2-ben már nem ez a Control Paneles System Info oldal van már,, hanem a Gépházas.
Szóval ez annál régebbi verzió.

(#112039) KROK640 válasza szebe (#112030) üzenetére


KROK640
veterán

Ha a vevő tudja, hogy nem eredeti amit vesz, és olcsóbban veszi, ugyanakkor serialra dobja neki az eredetit, akkor itt maximum egyvalaki nem jár jóm, és az is csak akkor ha tönkremegy a cucc garancia időn belül : A gyártó vagy a kereskedő. Az a gyártó vagy a kereskedő aki amúgyis túlárazva árul minden apple cuccot.

ökoszisztéma ... na ettől kapok még hülyét, nem az apróktól :P Magyarán ne csak a túlárazott telefont, hanem a túlárazott órát meg fülest is vedd meg hozzá, legyen mivel flexelni. Tényleg taps a marketing osztálynak, mert sokan be is neveznek rá.
Eddig két iPhoneom volt, nekem egyik sem jött be. Sok dolog nem tetszett az első az, hogy leginkább csak a saját "ökoszisztémáján" belül lehet sok mindent megvalósítani, így vagy te sem iPhone-t veszel, vagy jó ha az egész család igen, vagy te sem iPhone-t veszel vagy minden kieget akkor az almától vegyél.
2022 nyarán a híresen gyors és stabil rendszert egy iPhone bnzi havernál az új iPhonejával (13-as) megversenyeztettem az én telefonommal (Honor V20). A vége az lett, hogy az elfogult haver is elismerte, hogy a két telefon annyira fej fej mellett végez mindenben ami sebességet, használhatóságot stb illeti, hogy nem lehet győztest hirdetni.
Azért hozzáteszem, hogy az iPhone 13 valóban szebb képet csinált mint az én telefonom, ráadásul alacsonyabb MPixel mellett, tehát a képalkotója baromi jó.
Ugyanakkor azt haver is elismerte, hogy neki ahhoz, hogy a telefon használható legyen folyamatos net kell, ami jó ha egy korlátlan mobil net (havi X ezer ft-ért), valamint, hogy akksija gyenge, az enyém kb 2,5× annyi ideig bírja. Plusz hozzáteszem az enyém kb harmadába került az ő telefonjának. Jah és akármilyen olcsó okosórát vagy fülest vehetek hozzá. :)

De nem sértelek, csak vázolom a tényeket. Tudnod kell, hogy azt, hogy ezt leírtam nem a személyedet támadtam, talán csak a választásod kritizáltam, de ha neked nem számít a pénz egy adott márkáért, akkor ezt is vedd semmisnek. Szerintem léteznek sokkal észszerűbb választások is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#112040) BiP válasza KROK640 (#112039) üzenetére


BiP
nagyúr

De Te csak a telefont vizsgáltad.
De nagyon sokan mondják, hogy tényleg jó az almás ökoszisztéma, szóval lehet benne valami.
Aki hajlandó rá költeni, az jól jár, élvezheti az előnyeit.
Aki még nem, az lemond róla/megoldja máshogy/vagy neki savanyú marad a szőlő.

(#112041) Alusky válasza BiP (#112038) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Akkor valószínű annyira kocka itt mindenki, hogy a háttér árnyalat színéből tudják a pontos verziószámot. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#112042) BiP válasza Alusky (#112037) üzenetére


BiP
nagyúr

Visszavontam. Kicsit utánanéztem, valóban változik az évszám a Copyrightban is. Sorry, rosszul sejtettem.

(#112043) hcl válasza Armagedown (#112032) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem is régebbi build a telepítőm, ami van. Majd lefrissül... :D

@KROK640 : "ökoszisztéma"
Azt azért tudod, hogy mit jelent ilyen eszközök esetén ez a kifejezés?

@Alusky : "Úgyis formázza az ember fullba aztán felnyomja újra,"
Sokan nem :D
De különben kb. azért szokott ez rajta lenni, hogy elhiggye a vevő, hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#112044) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112045) hcl válasza homerhamm (#112044) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

*adataidat ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#112046) cidalain válasza hcl (#112043) üzenetére


cidalain
veterán

Én szoktam néha frissíteni a telepítőt a pendrive-on, mert akkor megspórolok pár óra "frissít a windows" üresjáratot.

Az új installerekkel a Win7 már nem frissíthető 10-re. Mi a helyzet egy régi installerrel? Azt beszopja még? Az egyik pendrive-omon van egy kb 2 éves installer még, csak nincs időm próbálgatni (de jó lenne még 2-3 gépet feltenni 7-ről 10-re új kód vásárlása nélkül)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#112047) Trailblazer válasza cidalain (#112046) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha pendrive és telepítő, érdemes erre vetned egy pillantást. Kvázi az iso-kat másolhatod a pendrive-ra, és egy menüből választhatsz közöttük. Szerintem zseniális, egy 64 gigást szenteltem is neki.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#112048) Top cat válasza BiP (#112042) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, hogy neked angol van?

Nekem a 22H2-nél, már nincs évszám.
Nem tudom mióta lehet ilyen. Ha a verziószámra vagyok kíváncsi, a Winver gyorsabb. :D

cidalain
Állítólag már megszűnt az ingyenes Win7-ről, 10-re frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#112049) koby11h válasza Top cat (#112048) üzenetére


koby11h
aktív tag

2 hete csináltam Dell Inspiron 3521-re Windows 10 22H2 telepítővel újratelepítést a Windows 7-es kóddal.
Előtte váráslástól (2013-tól) Windows 7 32 bittel volt. Most aktivált Windows 10 22H2 64 bit van rajta 2024 Február dátummal és a Windows 7-es kóddal.
Szóval 2 hete még ment.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#112050) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Helyi erdekeltsegu: megrendelo nem azt a Macbook Air-t vette, amit o most arul, keresi a gep az uj gazdajat. Ebbol en arra kovetkeztetnek, hogy alig, vagy egyaltalan nem hasznalt, ahhez kepest a fel teras SSD-n 51 TB iras van, az akku max kapacitasa meg mar csak 90%...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.