Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) #89309696 válasza Chaser (#72697) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az természetes, hogy más a hozzáállás, ha épp eladni vagy venni akarok. ;]
Ha venni akarok akkor 80 a reális ára, ha eladni akkor 140. :D

(#72702) Cs1csó válasza balinlin (#72699) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K
Azt várná az ember, hogy az ilyen árak kikopnak, hiszen nincs értelme mondjuk 5%-al a bolti ár alatt adni garancia nélkül, és mégis valamiért így vannak feltéve...

(#72703) snecy20


snecy20
veterán

Eladó hibátlan I7 6700-asom, ajándékba vettem barátomnak, de sajnos utólag derült ki, hogy nem kompatibilis az alaplapjához.

Nem lett volna egyszerűbb talán rákérdezni, vagy ha teljes titok mellett ajándékba szánja, akkor valahogy kipuhatolni, hogy milyen alaplapba lesz a CPU? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#72704) Chaser válasza , (#72700) üzenetére


Chaser
titán

majdnem minden negatív értékelésük arról szól, hogy nem szállítottak le semmit
ez magyar tréfás bolt egyébként? még azt se látom az árnál

Fehér Farkas
részemről próbálom úgy belőni, hogy ha eladom is olyan áron, amiért én is megvenném adott feltételek mellett, nagyjából bevált
kereslet-kínálatra jó példa a kis kompaktom
itthon 300e és afölött, talán nyáron emagon volt egyszer 270e-ért
most a legolcsóbb helyen 300e ft - és a bolt értelmes -
200-ért árulom, de annyiért árultam akkor is mikor 320e volt a legolcsóbb helyen, én ősszel vettem, egy hónaposan is annyiért árultam szinte újan
pár hónapos, garos, kutyának nem kell
mert nincs rá kereslet ( :
én 150e-ért vettem újan boltból, úh. lesz@rom, annyiért majd ráér eladnom mikor már használtam is eleget :d kisebb akár több éves modellek mennek annyiért

csicso82
sajnos van
nem egyszer láttam/láthattuk
boltban ram 23e x év garral, apró ugyanaz gar nélkül 20e
mit mond az ember? spórol 3e ft-ot
mert a számokon túl már nem tud gondolkozni, rengeteg ilyen van
és persze sose romlik el ( : ahogy a vga és cpu és ssd sem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72705) hcl válasza Chaser (#72704) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A magyar garis intézéseket ismerve én sem szoktam garanciás dolgokat venni :D Meg amúgy, pl. RAM mostanában nem döglött meg nekem, de SSD sem, meg kb. semmi. Winyó, alaplap. Mind 10 év körüli... :D

@snecy20 : Mi a franc lehet az, amin nincs PCIE?

@Fehér Farkas : Asszony átmegy 3 bolton (én viszem), mert mindenhol más olcsó.
Nem szoktam a szabadidőmet pénzben mérni, de azért ezek a túrák súlyosan mínuszosak...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72706) Cs1csó válasza hcl (#72705) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mondjuk ha a boltban 1TB-os SSD 3 év garral 32k akkor nulla garosat vennék 20k-ért, de nem 28-30k-ért :))

(#72707) , válasza Chaser (#72704) üzenetére


,
addikt

Magyar áfás, igen. Megkerülik a magyar nagykereket, és ezért tudják olcsóbban adni alkalomadtán. Külföldi beszerzés, ami mostanában sajnos nagyon lassú (egyébként is, de mostanában a szokásosnál is jóval lassabb). Az egyik gond, hogy a kommunikáció kb nullával egyenértékű, nem értesítik a vevőket, hogy bocs, de késni fog a rendelés, hanem csak hallgatnak. A vevők meg idegesek, feszültek, nem jött meg időben a cucc, nem tudják mire vélni. Én se tudtam, hiába írtam nekik, nem reagálnak az e-mailekre sem. Én már teljesen le is mondtam a megrendelésről, meglepetés volt, hogy egyáltalán megjött kb 2 hónap elteltével.
A másik gond meg a webshopjuk, hiába rendeltem én is "Raktáron" státusszal rendelkező termékeket, ha azok valójában nem is voltak raktáron addigra már, csak mivel nem frissült a rendszerük, ezért látszólag még raktáron voltak. Ha a szokásos 5-14 munkanap lett volna feltüntetve, meg se rendeltem volna, mert az 5-14 munkanap az sehol se ennyi szokott lenni, hanem jóval több. Ilyen "x nap múlva" kalandokba meg soha nem is szoktam belemenni, öreg vagyok én már az ilyen bohóckodásokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#72708) Chaser válasza hcl (#72705) üzenetére


Chaser
titán

nálam se döglött meg, csak ez sajnos statisztikához vajmi kevés ( :
és megfejelem azzal, hogy meg se érik ezt a kort náam :d alzás motyóimat nem nagyon kellett még sokáig hirdetnem, akkor sem ha épp nem volt valami "hw válság"

Scorp2011
így ahogy elmondod ezek bohócok, nem kereskedők
szöget se kategória nálam

ák-n vajon hogy kerül előre egy termék értékelése? nem a legtöbb pozitívat kapónál van automatikusan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72709) hcl válasza Cs1csó (#72706) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rám ír a manus, hogy venné a DVD játékost, amit hirdetek, holnap 11-kor.
Mondom tök jó, holnap 11-kor a *****-n , ami a munkahelyem, oda tudom adni.
Ja, akkor gondolkodási időt kér.
Ez se lesz eladva b******g. :D
De azt nem értem, mi volt a terv? Ha azt mondom, hogy ahol lakom (amit ugye nem tud, hol) akkor jó lett volna neki? :D :D :D :D

@csicso82 : Az már elgondolkodtató, de az 1 év... ami amúgy is púpos helyen vettnél vagy van, vagy nincs...

@Chaser : Én már tartok ott, hogy elég, ha nálam működik :D Amúgy sincs szükségem brutális hardverre semmihez.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72710) Cs1csó válasza hcl (#72709) üzenetére


Cs1csó
félisten

AZ még külön érdekes ha "bontatlan" és van rá a boltban 3 év gari akkor ő milyen 1 éves garit akaszt le?!

(#72711) , válasza Chaser (#72708) üzenetére


,
addikt

A többi boltnál sem jobb a helyzet. Emaggal már 1 hónapja csatázok, mert hibásan állították ki a számlát a részemre, de a válaszuk csak annyi volt sokadjára is, hogy ők előre közölték a BlackFriday szabályzatában, hogy a BlackFriday ideje alatt történt vásárlások esetében újraszámlázásra nincs lehetőség. Tehát szerintük akkor ilyen alapon bárkinek bármit írhatnak a számlájára, az illető egyet tehet csak, hogy csöndben marad. Mondjuk erről a NAV-nak teljesen más a véleménye, de ez szemmel láthatóan őket nem igazán érdekli.
Szintén Emagos történet, van pár júliusi megrendelésem, amik még azóta sem érkeztek meg a boltjukba. Annak ellenére sem, hogy folyamatosan "Raktáron" státusszal rendelkeznek a szóban forgó termékek, és a rendelés leadásakor is így volt ez. Többször érdeklődtem náluk már, mind e-mailben, mind személyesen, de a válasz csak annyi volt, hogy még nem érkezett oda hozzájuk. A webshopjuk is ezt írja: "A csomag útban van a bemutatóterem felé". Ők is csak ezt szajkózzák. Csakhogy azóta már eltelt 5 hónap! Komolyan mondom nem vagyok benne biztos, hogy épeszű emberek dolgoznak náluk, mert szerintük ez így teljesen normális, hogy 5 hónap alatt sem érkezett még meg a saját boltjukba!

(#72712) hcl válasza Cs1csó (#72710) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Valami akkor nincs :D

@DVD vevő : Most már akkor veszi meg, ha
- ma kiviszem a város szélére ( írtam neki korábban, hogy ma nem vagyok a városban sem, mindegy)
- 20 ezressel tud fizetni

Mutogatni való hater díszpinty

(#72713) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#72714) Cs1csó válasza berek21 (#72713) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt még Robert Downey Jr. sem tudná megfejteni!

(#72715) Chaser válasza , (#72711) üzenetére


Chaser
titán

95%-ban ufóéktól vásárolok, velük semmi gondom, csak pozitív csalódás
számlázásnál szoktak bénázni, de pár munkanap után korrigálják
emagtól most vásárlok először ha vásárlok, legalább 15 percig nem tudtam elérni őket csodafonon, épp kinyomtam volna mikor felvette egy néni
félrerakták a 3600-ot, karajcsont után el tudom hozni, ez mondjuk meglepett

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72716) , válasza Chaser (#72715) üzenetére


,
addikt

Én velük is szívok éppen, 2 hete halasztgatják folyamatosan több alkalommal a csomag érkezését, majd a végén törlik a megrendelést mindenféle értesítés nélkül. Ennek ellenére kiszámlázzák, mert szerintük valaki már átvette 2 hete. :F Pár napja aztán jön az SMS, hogy mehetek érte, megérkezett az automatába. Elhozom, de itt se jó teljesen a számla/garancialap, mert nem egyezik az egyik termék sorozatszáma (a másiké viszont jó). Ma pedig jött a meglepetés SMS, hogy szerintük nem vettem át a megrendelésem, letelt a tárolási idő az automatában, hívjam őket. Kegyetlen, amit művelnek...

(#72717) hcl válasza , (#72716) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

" mert szerintük valaki már átvette 2 hete"
Valaki, aki nem te vagy :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72718) , válasza hcl (#72717) üzenetére


,
addikt

Így van, és még a fizetés módját is megadták: "Terminál -z113".
Ehhez képest csak kiszállítják 2 hét elteltével, bár az egyik termék sorozatszáma nem stimmel. Aztán amikor tényleg elhozom én, akkor meg szólnak másnap, hogy amiért nem vettem át, hívjam őket (mivel csak 1 vagy 2 napig tárolják az automatában). Most akkor ki vett át mit mikor és hogyan? Szerintem még ők maguk sem tudják.

(#72719) hcl válasza , (#72718) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lopás/csalás miatti feljelentésről kérdezném őket, hiszen nyilván valaki ellopta az egyik cuccod... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72720) olle válasza berek21 (#72713) üzenetére


olle
senior tag

Mohs-féle keménységi skála.
[link]
A skála szerint sakkozásra termett. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#72721) BiP válasza hcl (#72709) üzenetére


BiP
nagyúr

Gondolom 11-kor ráért volna otthon.
De így, hogy el kell menni valahova, (bárhova), már gondolkodási időt (értsd: meggondolja magát) igényel.

(#72722) Depression válasza BiP (#72721) üzenetére


Depression
veterán

Munkahelyeden átadsz valamit, amit nem lehet sem kipróbálni, sem alkudni belőle, mert sietsz vissza melózni. Mi ebben a furcsa?
Persze tegyük hozzá, hogy mai szemmel nézve "szemetet" árulsz. Apám nekem kb. 20 éve vett egy samsung házimozit 40k-ért, és max hangerőn normál hangon lehetett beszélgetni mellette, de legalább nem ismerte fel az írott lemezeket. Akkoriban egy gagyi kínai mindent megevett 10k-ért, és egy fadobozos 5.1-es hangredszer meg 25k volt. Már arra sem emlékszem, hogy mi lett a sorsa.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#72723) hcl válasza Depression (#72722) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Munkahelyen - mert amikor ő mondta az időpontot, és akkor melózok. Ha este jön, akkor otthon adom oda...
Nem lehet kipróbálni - akkor sem, ha a házunk előtt adom át, mert nem engedem fel. (Viszont szóban el szoktam mondani, hogy ha baja van, hozza vissza.)
Otthon adjam át - egy 10 emeletesben lakom. Sokra megy vele, ha előtte a parkolóban...
Mondjuk ezeken még senki sem problémázott. (Meg hát, ha postán veszik meg, akkor sem lehet kipróbálni :D )
Amúgy kiderült, hogy este is jó neki, csak digitális kimenet legyen rajta, mert szilveszterre kell (akkor meg a f*ért nem ér rá 1 napot...)

Mondjuk az én cuccaim közül kb. minden olyasmi, amit bottal nem piszkálna meg senki, de minden elmegy :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72724) envagyok válasza hcl (#72723) üzenetére


envagyok
veterán

Én mondjuk nemhogy beengedem a vevőt, hanem feltétele a vásárlásnak a próba nálam. Viszont saját garancia nincs.
Bejöhet, együtt kipróbáljuk, azt tesztel amit akar.
Sőt segítek is neki.
Pl alaplap: tele rammal min. fél órája tartó stabilitásteszttel várja, utána kis youtube videó, hogy lássa megy a net, és a hangkártya.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72725) hcl válasza envagyok (#72724) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Bátor vagy :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#72726) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Csak engem zavar h pénzkölcsönzőnek/banknak néznek? Két csomagom is van amit várok csak épp nem jön.
Az egyiket már több, mint 3 hónapja kifizettem, a màsikra épp egy hete várok. Az első régi ismeretség és magánéleti problémák vannak a háttérben és talán ezért is ritkàbban néz fel apróra, a második pakkot betudom a karácsonynak.
Nem égbekiáltóan nagy tételek de akkor is... :(((

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#72727) balinlin válasza flymi (#72726) üzenetére


balinlin
senior tag

Sokszor ismerőssel a legrosszabb üzletelni. Szerencsére nekem eddig több pozitív mint negatív tapasztalatom van ismerőssel, de volt már kellemetlen szituáció.

(#72728) Trailblazer válasza olle (#72720) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem ez volt a lényeg a hirdetésben... :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#72729) koby11h válasza Trailblazer (#72728) üzenetére


koby11h
aktív tag

Pedig arra még Shelokomis is rájött volna :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72730) BiP válasza koby11h (#72729) üzenetére


BiP
nagyúr

Wacom segítségével.

(#72731) Trailblazer válasza koby11h (#72729) üzenetére


Trailblazer
addikt

:DDD

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#72732) virkir


virkir
veterán

Na most kapok agyvérzést a saját hülyeségem miatt.
Tegnap hirtelen felraktam apróra a leváltott alaplapom, majd cirka fél óra jött is az első határozott vevő.
Aztán a harmadik gyors jelentkezőnél már sejtettem, hogy valamit nagyon elbaxtam.
A negyedik pedig meg is magyarázta, hogy általában ezek az alaplapok 3-4 szeres áron szoktak elmenni :W
A franc gondolná, hogy árában, vagy kicsit drágábban megy egy 12 éves alaplap.
A jobbik énem azt mondja ne cigánykodjak de a kisördög az meg folyamatosan duruzsol, hogy azért 30-40k bukó az elég sok.
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#72733) TaaT válasza virkir (#72732) üzenetére


TaaT
veterán

Eladás előtt érdemes körül nézni mennyiért mennek a cuccok, nehogy sokat, neagyisten keveset kérjen érte az ember. :)
Amúgy milyen lapról van szó?

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#72734) koko52 válasza virkir (#72732) üzenetére


koko52
veterán

Ekkora bukónál cigánykodnék. :K

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#72735) mpo válasza virkir (#72732) üzenetére


mpo
veterán

Nem vagyok se eladó, se vevő, csak olvasom a topikot.
Ha van rá mód (szabályzat engedi, elírás is lehet, mint a reklámújságokban, le lehet venni a hirdetést, stb.), akkor nem buknék rajta ennyit.
Ha becsületesen nem oldható meg, akkor bukás.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72736) Trailblazer válasza mpo (#72735) üzenetére


Trailblazer
addikt

Le lehet venni, de újra ugyanazt 30 napon belül nem hírdetheti meg, ezt nem árt tudni. Ezért már kaptam warn-t itt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#72737) mpo válasza Trailblazer (#72736) üzenetére


mpo
veterán

Akkor 40 nap múlva újra fölrakhatja és nem bukik ekkorát.
A warn, meg a negatív minősítések kerülendő, olyan megoldás kell, ami ezt eredményezi.

Ha érted, akkor már elavult.

(#72738) ColdMan válasza virkir (#72732) üzenetére


ColdMan
tag

Ha nem egyeztél még meg senkivel, én simán levenném és kivárnám a 30 napot.

(#72739) koby11h válasza virkir (#72732) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hányszor van, hogy egy vevőjelölt meggondolja magát és az életben nem hallasz róla többet... mint eladó megteheted ugyan ezt.
Létrejött az üzlet? Kifizette? Neki van jegelve? Ha igen akkor így jártál, kétszer mérünk, egyszer vágunk...
Ha nem, akkor jogodban áll meggondolni, szerintem.
Nem szép dolog, de Ő meg ha pl. nepper holnap fel fogja rakni háromszoros áron szívbaj nélkül. TISZTELET a kivételnek aki mint gyűjtő veszi meg.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72740) virkir válasza TaaT (#72733) üzenetére


virkir
veterán

Az a baj, hogy nincs fent sehol csak ebay-en, de azok meg elég elborult árak, főleg a hazai viszonyokhoz mérve.
Erről lenne szó.
Néztem hasonló lapokat de azok procival memóriával vannak hirdetve 30-40k-ért de állnak is már egy ideje.

koko52
Rezeg a léc.

ColdMan
Az a gond, hogy az első érdeklődőre rábólintottam, mai átadással.

koby11h
Jegelve már van kifizetve még nincs. Kerületi venné meg, remélem, hogy igaz az elmondása szerinti gyűjtői vétel, mert különben a guta üt meg.
Szvsz ezt benyelem, mert a becsületem azért ennyitől többet ér.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#72741) koby11h válasza virkir (#72740) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hát ekkor már valószínűleg én is ezt tenném. Jobb nem vakon borotválkozni...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72742) olle válasza virkir (#72732) üzenetére


olle
senior tag

Üdv. Gondolom a 15K-s árral nem csak a hasadra csaptál. Te ennyit akartál érte, ezt meg is kapod szerintem nincs itt gond. 12 éves lapnál vállalja a vevő a rizikót, hogy mikor fekszik meg. Lehet még 12 évig semmi de lehet, hogy 1 hónap múlva le teszi a kalapot és köszöni szépen.Tanuló pénz? Nem hiszem.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#72743) envagyok válasza virkir (#72740) üzenetére


envagyok
veterán

De kár hogy nem láttam.
Ennyiért instant buy.
Hányan írtak rád, és a hirdetés felrakása után mikor írtak először?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72744) Csupingo válasza virkir (#72740) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha sokkal drágábban hirdeted, akkor meg sanszos, hogy rajtad marad, vagy csak sokára sikerül túladni rajt. Ha épp nem látja a hirdetést 1-2 gyűjtő, akkor a legtöbb mezei rászoruló nem fog 30 ezret adni egy idős alaplapért, hogy beletegye az idős, filléres 775-ös prociját. Nekik az a lényeg, hogy még olcsón elzörögjön a régi gépük, és ők vannak többségben.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#72745) virkir válasza envagyok (#72743) üzenetére


virkir
veterán

19:17-kor raktam fel és 20:02-kor jött az első vevő.
Tegnap még ketten, itt lett gyanús a dolog, ma reggelre még egy harmadik érdeklődő is befutott.

olle
Tanulópénz? Igen, de azért fáj a bukott 20-30k. IJ.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#72746) #89309696 válasza koby11h (#72729) üzenetére


#89309696
törölt tag

Viszont az pozitív, hogy tudja a drága nyomozó urat kicsoda és hogy brit. Meg hogy egyáltalán mi az a brit angol. Azért ezt a szintet manapság nem sokan ütik meg, ő csak a nevét nem tudta leírni.

(#72747) #89309696 válasza virkir (#72745) üzenetére


#89309696
törölt tag

Jegelted, ha a megbeszélt vevő nem megy akkor módosítasz az áron és kiolvasztod, a többiekkel meg nem fixáltad tehát ők irrevelánsak. Ha elviszi akkor meg elviszi. Ne sopánkodj egy őskövület s775-ös alaplapon, nekem pl semmit nem ér az anyatetű ótvar fos lassú Frédibéni lábhajtós kacat Paks fogyasztással, csak azért mert anno menő volt. Egyébként is, ha 30 fölött hirdeted hónapokig rajtad rohad, az eladási sebességnek és ebből eredő kényelemnek ára van, az hogy olcsóbban raktad fel. Meg ha a vevőnél beszarik két hét múlva (ami simán benne van) kisebb eséllyel zaklat, mert féláron szerezte meg stb.

Egyébként itt is az árérzékenység érhető tetten, ha nem 101 ezer lenne a minimálbér itthon akkor nem lenne ekkora probléma 10 ezer Ft miatt. Nem vagyok pénzes egyáltalán, de tisztában vagyok a lepkefing valutánk értékével, hogy tízezer pénz az bizony guminő és alkoholmentes sör kategória. Szóval ne sajnáld.

[ Szerkesztve ]

(#72748) virkir válasza #89309696 (#72747) üzenetére


virkir
veterán

Már mind1.
Lap átadva, kapott pénz ellocsolva 500-as SSD-re, mindjárt pattan be a gépbe.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#72749) norbert1998 válasza virkir (#72745) üzenetére


norbert1998
veterán

Jártam hasonlóan én is. 6 éves csúcs lapot az újkori árán raktam fel, másnap elvitték. Nem jártam utána, hogy ment volna-e többért, de tény, hogy nem számoltam azzal, hogy elviszik olyan drágán. Elvitték. Én boldog voltam :D Régi dolgok, főleg, ha a magasabb szinvonalból valók, jó drágán el tudnak menni, és nem csak a gyűjtés miatt.

(#72750) TaaT válasza virkir (#72740) üzenetére


TaaT
veterán

Ilyen lapja volt haveromnak, aszem q9550-el. Csak a lapot 40e-ért adta el amikor Sandy-re váltott majd 10évvel ezelőtt.

gugliban rákeresve az utóbbi idők hardveraprós forgalmára nem biztos hogy sokat buktál rajta. :) [link]
Én így szoktam leellenőrizni hogy mennyiért rakjak fel valamit. Ha ritka a cucc akkor nyugodtan lehet a felső ársávba lőni.
Amikor 35-ért hirdettem egy ilyen lapot [link] jött egy ember hogy higgyem el ezek a lapok nagyon max 15-öt érnek amennyiért szívesen átveszi. Persze néhány nap múlva elvitték egy kis alkuval, legszívesebben visszaírtam volna neki hogy tessék te lángész. :))

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.