Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) zoltanz válasza 8th (#25987) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A magas ár betudható a 6 GB ddr2 RAM nak és a makulátlan állapotnak. ;)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26002) Papooo válasza kcsa (#26000) üzenetére


Papooo
senior tag

A nepper szó sajnos manapság egy szintre került a tolvajjal és a sikkasztóval. :U

Anno dolgoztam nagykereskedelemben.
A főnököm egy dörzsölt nepper volt, aki a nepper fogalmát úgy definiálta:
Olyan kereskedő, aki nem kötelességből, hanem a saját anyagi érdekéből és a saját szórakozására üzletel
Mindig ügyeskedik, gondolkodik, neki ez nem puszta munka, hanem életfelfogás, életforma

Mindig igyekezett (látszólag) a vevőknek kedvezni, odafigyelt arra, hogy (észrevehetően) senkit se húzzon le, a vevőt mindig (látszólag) korrekten tájékoztatta. A minőségre és az esetleges reklamációk megoldására fokozottan figyelt
Azzal poénkodott a vevőknek, hogy csak annyira húzza le őket, hogy ne érezzék a dolgot kellemetlennek. de persze ez nem zárta ki azt, hogy kellő haszonnal árusítsunk.
Mivel a vevők úgy érezték hogy megérte vásárolni, ezért visszajártak, és még több lóvét hagytak ott.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#26003) zoltanz válasza Papooo (#26002) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen, elfelejtjük néha, hogy a földön vannak nem ide való emberek is (csak rontják a levegőt), az abszolút nullák. :DDD De semmit nem tehetünk ellenük érdemben...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26004) kcsa válasza Papooo (#26002) üzenetére


kcsa
veterán

Tök jó amit leírtál a főnöködről, de a mindennapi értelemben ő nem nepper, hanem egy valódi kereskedő, látszólag a jobbik fajtából (kifejezetten a minőségi problémák kezelésére gondolok itt, ez ugye nem kifejezetten jellemző).

[ Szerkesztve ]

(#26005) zoltanz válasza kcsa (#26004) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A pénz nem minden, néha ha van is, szolgának kell állnunk. Hogy a cégen keresztül közelítsünk egy eszményi cél felé.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26006) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Innen indult a topik 5 éve:
"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat."

5 évig korrekten ment, innentől kezdett el durvulni az egész:
Most már lehet linkelni helyi versenyzőket direktben?

Kérek mindenkit, hogy nyugodjon le és térjen vissza a régi kerékvágásba: ne linkeljetek, ne másoljatok ki konkrét szöveget és screenshotot se tegyetek be!

Hogy az üzenet biztosan mindenkihez eljusson, egy napra bezárom a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#26007) seniman válasza Kalandor (#26006) üzenetére


seniman
addikt

Köszönjük Emese!

Tilos linkelni,tilos idézni,tilos a screenshot. :W Akkor mi a gyászt lehet?Miért kell egy topikot ellehetetleníteni?Kinek árt az ember azzal ha linkel?Szerzői jogvédelem alatt állnak a hirdetések?A szabályzatban tudtommal csak saját hirdetést nem szabad a fórumra linkelni,mert a fórum nem hirdetőfelület.Temérdek kérdés,kiváncsi leszek a válaszra.A hsz-t screenshotba lementem,tehát nem ér törölni,hogy senki se lássa. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26008) zoltanz válasza seniman (#26007) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Fölfelé ne érdeklődj. ;]

Amúgy én sem értem nem hiv. topik (csalós stb) ez egy blog. Hirdetéssel nincs fizikai kapcsolatban, tehát nem üzletrontás. Milyen fórum az ahol nem lehet link-elni. :DDD
Az ember sehol nem röhöghet/hüledezhet ezen nyugodtan. Modikat is megértem mert túlterheltek. Ők dolgoznak a cégnél, találják meg a közös hangot a vezetőséggel, és legyen megoldás.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26009) seniman válasza zoltanz (#26008) üzenetére


seniman
addikt

Pedig fogok. :K Ezt az én torkomon nem nyomja le senki. :((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26010) Kalandor válasza seniman (#26007) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

5 évig világos volt mindenkinek, hogy mit lehet, utána kezdett eldurvulni és verbális közösségi lincselésbe átmenni a topik.
Ennek lett a tegnapi nappal vége.

Ha 5 évig ment rendben a dolog, ezután is menni fog :)

(#26011) Májkii válasza zoltanz (#26008) üzenetére


Májkii
senior tag

Új topik a lokálban?

(#26012) seniman válasza Kalandor (#26010) üzenetére


seniman
addikt

Miféle közösségi lincselés?Milyen bánatos baromságokat hordasz már össze megint? :Y

Mondj le önként,alkalmatlan vagy a feladatra. :K

(#26011) Májkii

Melyikben?Hogyan? :U

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26013) Tomasz72 válasza seniman (#26007) üzenetére


Tomasz72
tag

Így, ebben a formában a fórum halott!
Oké, takarjuk ki a neveket, de azon a temérdek baromságon, amit a hirdetesében leír, a mi, szűk rétegünk sírva nyerít, a nyafogáson keresztül meg egy ország olvassa....
A lidérc, a hírdetés feladásával vállalta a nyilvánosságot!
Max, ha ennyire kőbevésett a szigor, akkor nyitunk egy fb csoportot...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#26014) seniman válasza Tomasz72 (#26013) üzenetére


seniman
addikt

Az FB csoportot már májusban megcsináltam,mert már akkor láttam,hogy nem lesz jó vége annak a kitüntetett figyelemnek amit a csőrmester úr nekünk szentel.

Csak nem aktiváltam még.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26015) Tomasz72 válasza seniman (#26014) üzenetére


Tomasz72
tag

Tegnap gondolkoztam el én is mikor láttam, hogy zárva a bót.
Még rá is kerestem, hátha valaki partizán akcióba kezdett...
De ha még nem aktív, akkor nem csoda, hogy nem találtam...
De egyébként lájkolnám, legyél ott Te a csőrmester!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#26016) Kalandor válasza Tomasz72 (#26013) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyeríteni kiválóan lehetett 5 évig úgy is, ha szimplán leírod, hogy mi volt egy hirdetésben. Nem kell belinkelni vagy betenni képben.

De fél éve már elszabadultak az indulatok, és ez nem visz előre, ez nem szolgálja a hirdetések megtisztulását, ez nem a hirdetésekről szól már, hanem az indulatokról, amitől titeket is ugyanígy megvédenénk adott esetben.

Az 5 évig jól ment gőzkieresztés-ventilálás és az utóbbi fél év indulatspirálja között óriási különbség van, ezért léptünk közbe (nem pedig holmi nepperlobbi miatt), ugyanis évtizedes tapasztalatunk, hogy ha egy topikban feloldódnak a gátlások és emelkedik a rezgésszám, azt a tagok átviszik más topikokba is magukkal és tovagyűrűzik.

(#26017) seniman válasza Tomasz72 (#26015) üzenetére


seniman
addikt

Nem kell oda csőrmester,ha nem kéne egy admin a csoport létrehozásához,még az se lenne.Csak sokan idegenkednek az FB-től,nekem se a kedvencem,sokaknak meg nincs is.

(#26016) Kalandor

Konkrét esetet is tudsz idézni a nagy indulatokkal kapcsolatban? :U

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26018) zoltanz válasza Kalandor (#26016) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem csak a PH! létezik a facsén is komoly tech fórumozás van jó közösséggel. Mi honnan gyűrűzik be, inkább hagyjuk.
Én alapító tagnak számítok itt pl, hogy mennyire vagyok indulatos: 13 év, 16 000 HSZ ellenem komolyabb szankció egyszer volt, aszem teló függetlenítés miatt. Nem voltam soha a modkerbe, csalót is egyszer jelentettem mikor lehúztak... Pont ez a célja ennek a kis totyiknak, hogy elkerüljük a beugratós dolgokat stb.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26019) Tomasz72 válasza Kalandor (#26016) üzenetére


Tomasz72
tag

Én megértelek, és néha én is csak pislogtam!
De például, ha nem idézhetek a hírdetésből, akkor elég nehezen jön át a lényeg...
A hírdetések megtisztítása az általános iskola, alsótagozatos tanárjaira tartozik, nem ránk.
Az országban uralkodó sötétségen mi nem tudunk javítani...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#26020) Kalandor válasza zoltanz (#26018) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi honnan gyűrűzik be, inkább hagyjuk.
Köszönöm, pontosan azon vagyunk, hogy abból az indulatosságból minél kevesebb gyűrűzzék be ide.

Pont ez a célja ennek a kis totyiknak, hogy elkerüljük a beugratós dolgokat stb.
:R Ez nagyon jó és kiválóan meg lehetett tenni 5 éven át linkelés-idézgetés nélkül is, ugye ez után is menni fog?:)

Tomasz72:
"Én megértelek, és néha én is csak pislogtam!"
Ezért kellett közbelépni :( A topoik mehet ugyanúgy tovább, ahogy 5 évig ment :K

De például, ha nem idézhetek a hírdetésből, akkor elég nehezen jön át a lényeg...
A lényeget átírod saját szavaiddal, ahogyan ez korábban is ment. :K

Az országban uralkodó sötétségen mi nem tudunk javítani...
De tudunk, ha nem hagyjuk ezt a helyet az indulat martalékául, akkor éppen a topiklakó MK VII aláírását kapjuk: Jobb meggyújtani egy gyertyát mint átkozni a sötétséget!

;]

[ Szerkesztve ]

(#26021) zoltanz válasza Kalandor (#26020) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ok. :R

"ne idézz hirdetésből konkrét szöveget"

Ha kiveszek egy veszőt, vagy berakok akkor lehet idézni? (nem PÜ-re gondolok azt úri ember/hölgy amúgy sem tesz.)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26022) Kalandor válasza zoltanz (#26021) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A szándék a lényeg, olyan ez mint a stand up: nem ráismerhetőnek kell lennie egy személyre, hanem felismerhetőnek egy jelenségre :)

(#26023) zoltanz válasza Kalandor (#26022) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De a stand up-os általában hivatásos, szakképzett.
Én, egyszerű "proli", halandó, hogy tudom eldönteni reá ismerhető-e (a személyre) még a szöveg avagy már nem. :U Tiszta cirkusz. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26024) Tomasz72 válasza Kalandor (#26020) üzenetére


Tomasz72
tag

Nem vagyok egy hardcore PH-s, de ha indulatot véltem felfedezni, akkor az hamar elcsitult.
MKVII féle gyertyaláng pedig akkor lennék, ha FB-n, nyilvánosba kiraknám amit még a zár előtt szerettem volna.
Csak, hogy ország-világ lássa, kik nőnek fel közénk!
Hogy apukája szóljon rá Kolompár Zsaklinkára: édes lányom, Te írni se tudsz, b+!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#26025) Kalandor válasza zoltanz (#26023) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak a szándék a fontos :)

Ha leírsz pl. egy terméket meg egy árat, az nem idézet, de ha kimásolod a hirdetést, az az.

(#26026) seniman válasza Tomasz72 (#26019) üzenetére


seniman
addikt

Főleg olyan elvetemült hirdetéseknél,amiket TaaT be tud szerezni,ahol a kép magáért beszél.Megnézem azt hogy írja körül bárki is. :DDD

(#26018) zoltanz

Ez meg a másik.A blog látogatói azért elég sok csalót buktattak már le az idők során.Némelyik koccolt önként,mikor szembesítve lett a saját hazugságaival,a dörzsöltebbje meg jelentve lett.

És kedves Kalandor Úr:

Nem kiidegelni akarlak,ahogy Te fogalmaztál,csak felébreszteni. ;)A "back to basics" elv még működhetne is a topikban,ha az apró is visszatérne a régi kerékvágásba,mert Parci nem azért hozta létre,hogy gusztustalan nepperekkel és nyerészkedők hadával nézzen farkasszemet az ember.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26027) Macka


Macka
veterán

Kezd a Ph! is olyan lenni, mint a köztévé... színvonal megy lefele, rendesen.
Az rendben van, hogy privát üzenetet nem teszünk közzé, mert sérti az egyén jogait, de azzal, hogy egy hirdetést valaki nyilvánossá tesz, azzal beleegyezik, hogy linkeljék, idézzenek belőle.

Szerintem pereljük be a PH!-t üzemeltető céget a szólásszabadság korlátozása miatt. :DDD :DDD

(#26028) seniman válasza Macka (#26027) üzenetére


seniman
addikt

Az első felével totál egyetértek,ahogy formálódik,vagy inkább torzul az apró,úgy formálja a topikot is.A második felére az lenne a reakció,amit Fletó hangoztatott egyszer:"akinek nem tetszik,el lehet menni". :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26029) MK VII


MK VII
veterán

Részemről azt hiszem ennyit érdemel ez a sztori.

Semmi kedvem itt kötekedni.. Inkább gyújtok egy gyertyát, tekerek egy spanglit, aztán kimegyek a fényre. :D

(#26030) Papooo válasza seniman (#26028) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha jól emlékszem, onnan indult a botrány, hogy megjelent valaki, és védelmébe vette a nyerészkedőket, mondván, hogy mindenkinek joga van megvenni az akciós cuccokat, és az akció vége után jóáron eladni.
Azt pedig hogy egy mezei végfelhasználó elől viszi el az utolsó darabot, mindenkinek a magánügye.
A többiről sajnos lemaradtam, mert mire elolvastam volna a fejleményeket, addigra törlésre került az a 30 hsz.
Érdekes, hogy pont most borult ki a bili, és nem az elmúlt hét hónapban valamikor.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#26031) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Az meg aztán külön megkapó, hogy az 1 napos bezárásra való hivatkozás az én több, mint fél éves ártatlan kérdésemre (és még véletlenül sem sugalmazásomra!) hivatkozással történt, hadd érezzem külön szarul magam, hogy közösségi büntit kaptunk miattam. Tisztára, mint a honvédségnél. :W

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26032) seniman válasza Papooo (#26030) üzenetére


seniman
addikt

Ugyanez folytatódott,az ipse vagy háromszor elköszönt,aztán mindig visszatért egy-egy troll körre.Felhívta a figyelmem egy itteni tag,hogy nézzem meg az adatlapját,mert magáért beszél.Hát mondott is szép dolgokat.Az összes adat mező kitöltve egy "mi közöd hozzá?" szöveggel. :W Ha nem publikusak az ilyen adataim,nem írok oda semmit,ennyi.Gyurinak igaza volt a múltkor abban,hogy a szakmai topikok szét vannak offolva,néha annyi vér folyik,hogy lavórt kell a monitor alá rakni,ebben az egyszerű blogban meg tombol a diktatúra.

(#26031) Trailblazer

Nyugodj meg,senki nem hibáztat,legalábbis én biztos nem. :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26033) Killer01 válasza Trailblazer (#26031) üzenetére


Killer01
őstag

Akkor én mit mondjak, én linkeltem a felemlegetett hirdetést :(
És tényleg elég negatív a vetülete, hogy egy "neppervédővel" történő hsz csata után tartunk itt.

[ Szerkesztve ]

(#26034) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Egyébként is arról volt szó, hogy helyi hirdetést nem lehet. No most ha pl. TaaT facebookos screenshotot linkel (ami elég gyakori), innentől annak is stornó? Erre mi lenne a magyarázat, hogy miért nem szabad? Azt még megértem, ha mondjuk a nevek olvashatatlanná kisatírozása volna az elvárás ilyen esetben.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26035) Gyuri27 válasza seniman (#26032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindig igazam van.
Itt vagyok rég óta. Voltak más pörgős off, meg lokál topikok is. Ahol annyi volt a modi, hogy nem jutott a főoldalra meg a hirekhez, tesztekhez ha-ra. Akkor volt foglaltnév, meg fless. Most van más. Az idők változnak. Valami örök. egyszó mint száz, nem jó ha egy topikban élet van. Csípi a szemét embereknek ha van egy jó kis közösség.

Azt azért halkan mondom, hogy ha több erő, idő, ember lenne a ha-ra fordítva kevesebb lenne a csaló, meg a tolvaj meg a rendőrségi eljárás, meg a csalódott vásárló stb-stb. Talán ott kellene kezdeni a nagy rendrakást.
Aztán megoldódna itt is a helyzet. Mert akkor ide nem írna senki. Ezen a kedves modik közül valaki nem gondolkozott el véletlenül?

Én már akkor tudtam, hogy itt baj lesz. Mikor modik részt vettek a topik életében. Jöttek a maradjunk a témánál dumák. Ami nem világos, hiszen ez nem fő oldal. Nem szakmai. Még csak nem is off topik (annál is lejjebb van szerintem).

Viszont azt fejtse ki nekem valaki. Hogy egy nyilvános, bárki által megnézhető hirdetést mi a zsákért nem lehet linkelni? Milyen prohardveres vagy egyéb törvénybe, jogszabályba ütközik? Mert ha megfeszülök se jövök rá.

Amúgy meg érik a nagy hülyék off-ja valahol. Át kell menni lokálba oszt csók.

Trailblazer: helyi hirdetést nem lehet. Szerinted ha beírok ide valamit kell egy percnél több, hogy bárki megtalálja a hirdetést a ha-n? Segítek nem kell.
Még az egység sugarú lidérc is magára fog ismerni két perc gondolkodás után. Aztán sír ugyanúgy mint ha linkeltél volna. Szóval a probléma nincs megoldva. Már amennyiben probléma, hogy egy díler, nepper, lehúzós majom sirukál.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#26036) Bird


Bird
addikt

A napokban jelentettem egy hirdetést, valaki számla nélkül árult win7 operációs rendszert 5k környékén. Jelentettem a hirdetést arra való utalással, hogy számla nélkül árulja a gyanúsnak tűnő portékát. A jószándék vezérelt.... 5 percen belül jött a moderátori válasz, hogy adásvételivel legális.... Természetesen az adásvételi szerződés sem szerepelt a hirdetésben. Ugyanez a moderátor hónapokkal ezelőtt keresztes hadjáratot indított a nem legális, retail, OEM stb. legálisnak tűnő feltűnően olcsó operációs rendszerek ellen, még egy hirdetésnek álcázott figyelem felhívás is megjelent a témában a hardveraprón, amellyel maximálisan egyetértettem. Szerintem nem voltam ezzel egyedül...

Úgy gondolom néha kettős mércével, egyedileg történik az esetek elbírálása, az épp aktuális trend/ elvárás szerint. Persze megértem, hogy hálátlan szerep a házigazdai és sok álmatlan éjszakát is okoz a nem normális userek fenyegetései, zaklatásai.... Ebben a topikban is végre megtisztelt jelenlétével egy hadverapród és úgy tűnt számomra kezdenek komolyan odafigyelni az itt történtekre. Ezt sikerült tegnap egy tollvonással áthúzni... Határozott ideám, hogy azért tudott ebben a topikban moderátori szemmel elharapózni a történet, mert többé nem publikus a miért moderáltuk topik. A közösség megpróbálta a maga módján felhívni a figyelmet, az esetleges ügyeskedőkre, csalókra. Ezt sikerült tegnap eltemetni.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#26037) Trailblazer válasza Gyuri27 (#26035) üzenetére


Trailblazer
addikt

De én nem ezt kérdeztem, hanem hogy facebookos hirdetést screenshot formájában miért nem lehet.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26038) Gyuri27 válasza Trailblazer (#26037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert Mózes lehozta a hegyről egy kőtáblára vésve.

Miért nem lehet linkelni azt ami nyilvános? Jó most a csöcsöket, sunákat, atombomba gyártást ne vegyük ide.

Bird: azt gondolom én is, hogy ez jó szürő volt. Sok turpisság megakadt itt. De nyilván valamiért jobb ha a ha tele van "mocsokkal".

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#26039) Bird válasza Gyuri27 (#26038) üzenetére


Bird
addikt

Hatalmas +1. Még annyit, hogy ezzel az erővel a Ph!aranyköpések topikot is nyugodtan belehetne zárni személyiségi jogokra hivatkozva.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#26040) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ismerősnek nézegetek használt Xbox 360-at, de olyanok jönnek szembe velem, hogy ihaj. Bírom ha valaki ugyanannyiért, vagy még drágábban akar eladni egy X360-at, mint amennyibe egy Xbox One kerül. :W

Live-Die-Respawn

(#26041) seniman válasza Gyuri27 (#26038) üzenetére


seniman
addikt

Manapság épp elég azt elérni,hogy egy adott szolgáltatás,bolt,weboldal megőrizze a színvonalát.Ilyen ínséges időkben még dekadens módon magunk alatt vágni a fát kész öngyilkosság.Részemről ez a topik meg a "lakói" az egyetlen utolsó ok,hogy nem töröltem magam a rendszerből.A szakmai topikok nélkülöznek minden szakmaiságot,ráadásul hemzsegnek a helyesírási hibáktól.A videokártya,processzor tesztekben ugyanaz a sablon,bemásolt szöveg van,az épp tesztel hardver adataival behelyettesítve.Az apró magáért beszél,már elismert eladók hirdetéseiben is látom a lidérceket távol tartó szövegeket,gondolom nekik is elegük van már a "mennyit engedsz a feléből és a postát állod e?" kérdésekből.Eladni nem lehet,venni nem érdemes,mert a boltban olcsóbb és esélyesebb,hogy nem féltégla jön a csomagban. :U

(#26040) oriic

Edigitalban még mindig 50ropi a zsír új 500gigás,Forza Horizon 2-vel. ;) Blekkfrájdéj alatt csak 40 volt.Akkor érdemes a használttal rizikózni?A régi fat-okat kínálgatják 20-25-ért.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26042) shteer válasza oriic (#26040) üzenetére


shteer
titán

egyértelmű, a one-hoz drága a játék ;]

..szerintem jónak tűnik

(#26043) seniman válasza shteer (#26042) üzenetére


seniman
addikt

A top címek a megjelenés napján mindenhez drágák. :K Sasolni kell az akciókat,Gold tagsággal meg egész jókat lehet lőni óccsóért.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26044) customer114 válasza Gyuri27 (#26038) üzenetére


customer114
senior tag

Miért mi baj van az atombomba gyártással?!

(#26045) zoltanz válasza Gyuri27 (#26035) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én csak a kapzsi embert gyűlölöm, gazdag, villa, kurvàk, de a szarát megenné 5 ft ért.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#26046) Trailblazer válasza seniman (#26043) üzenetére


Trailblazer
addikt

BTW., jó az aláírásod. ;)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26047) seniman válasza zoltanz (#26045) üzenetére


seniman
addikt

Ezért lett gazdag.Nem nagyon látsz bőkezű milliárdost. :N

(#26046) Trailblazer

Köszi,az alkalom szülte. :DDD Bár nem aratott osztatlan sikert. :U

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26048) Kasya válasza seniman (#26012) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ilyenek, vagy hasonlok miatt mar nem egy topik ment mobil-chat szobakba es hagyta itt a forumot. Pl. anno ez tortent az android off topikkal is.

(#26049) customer114


customer114
senior tag

Ha jól értem akkor a linkek mellőzése a topic érdekeinek megvédése miatt, nem pedig a fórum, mint PH szabályaival ütköző dolog volt?

Ergó, ha lenne egy új topic "nagyhülyétkapokazapróktóllinkekkelegyütt", ahol cél lenne a publikus hirdetések linkel történő bemutatása, az működne? Nekem ez nem világos.

(#26050) seniman válasza Kasya (#26048) üzenetére


seniman
addikt

Kár,hogy nem egy helyen lakik a csapat,be lehetne ülni esténként röhögni valami pub-ba. ;] Direkt nem kocsmát írtam,oda az alkoholisták járnak. :DDD

(#26049) customer114

Ha jól sejtem,inkább a link okán az adott hirdetés csoportos megszállásának az elkerülése a cél.De akkor nem lenne egyszerűbb azt tiltani? :F Igaz az üzletrontás megszűnésével az is okafogyottá válna idővel.Marha sok itt az ellentmondás,ésszerű logikus indokot meg senki nem hajlandó/nem tud mondani.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.