Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) Csupingo válasza KROK640 (#59999) üzenetére


Csupingo
veterán

Gyakorlatilag egy teljesen hibátlan kártya. Nem ez volt kezdetben 100 ezerért hirdetve? Az a 4 pici lyuk mi lehet, arra kiváncsi lennék.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#60002) elder troll válasza Csupingo (#60001) üzenetére


elder troll
senior tag

Tippre átlósan rögzítve rakott rá 12-es ventiket.

(#59999)KROK640
Kit zavar, hogy be akarta csapni a népeket?
Ránézésre teljesen rendben van a a x@rrá bányászott/hibás/tákolt/gányolt kártyát hibátlanként hirdetni, még egy fél órás pihi vagy hirdetésmegvonástól sem kell tartani.
Azt hiszem nyitok egy hirdetést hibás kártyák felvásárlásával, és csinálok egy hibátlan kártyák eladó hirdetést. Mivel teljesen elfogadott a vevők becsapása, így még retorziótól sem kell félnem.

[ Szerkesztve ]

(#60003) Trailblazer válasza elder troll (#60002) üzenetére


Trailblazer
addikt

De most, hogy ismertetted a nagyérdeművel a világmegváltó ötletedet, már van mitől. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60004) Migráns válasza elder troll (#60002) üzenetére


Migráns
csendes tag

Ezt az ötletet már többen megvalósították!
Egyikre ráírtam egyszer, hogy nagyon kilóg a lóláb! Jelentette, engem ba....tak meg.

(#60005) szebe válasza koko52 (#59991) üzenetére


szebe
őstag

Ha kellően régi a driver - mondjuk annyira, hogy nem ismeri az rtx-et - akkor végülis igaza van ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#60006) Gyuri27 válasza elder troll (#60002) üzenetére


Gyuri27
félisten

A vga maga hibátlan. A hűtés is 95%-os. Visszamennyé! :DDD

Migráns: te meg simán üzletrontó vagy. Alaptalanul vádaskodsz. :))

Mééééég valaki? Kérem a következőt. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#60007) cbmfan válasza Gyuri27 (#60006) üzenetére


cbmfan
senior tag

minden AMD-s kötschög, intel a király! :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#60008) Gyuri27 válasza cbmfan (#60007) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azé mert a zárt osztályon nethez jutottál még okos legyél ne buta. Oszt skerázza amig van lábad csávókám.
Azt se felejsd el hogy rád megyek oszt viszem a bánatot meg a fájást. Egy kicsit én is gondolkodtam veszek egy intel 14+++++++. A sok + meg az újabb lassitó patchek vonzóak voltak. De aztán vettem egy 12nm-es 1600-at 33 pénzért. Ehh pedig biztos jó egy fasza i5 4/4 használtan ennyiért vagy kicsivel többért 4/8 új.
Csak hát én már ilyen vagyok. Mindig rosszul döntök. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#60009) Cs1csó válasza cbmfan (#60007) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sőt csak az INTEL - NVIDIA páros a nyerő. ;)

(#60010) Atomantiii válasza Cs1csó (#60009) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nekem most momentán AMD - Nvidia párosom van. Tudom meg leszek kövezve. :DDD

De kell az Nvidia egy spéci programhoz.

[ Szerkesztve ]

(#60011) hhenry


hhenry
őstag

(#60012) hcl válasza koby11h (#59987) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én a postát meg tudom oldani hazafele úton, több útvonalon is, szóval nem szoktam külön számolni rá időt. Sok esetben amíg asszony boltozik, én a postán intézek.
Amúgy az ülőmunkám miatt külön jó, ha muszáj mászkálnom, túl keveset mozgok.

@Gyuri27 : Mi? Viszed neki a B4n4tit? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60013) koby11h válasza hcl (#60012) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én postával el vagyok kényeztetve, mert hazafelé útba esik egy hely ahol 150 méteren belül van a Foxpost automata, az MPL automata és egy postahivatal is. De akkor is sorba kell állni, két kisebb gyerekkel a kocsiban nem mindig van kedvem... a csomagoláson sosem spóroltam és sosem kértem pénzt érte, de az is idő.
De mennyivel könnyebb már személyesen átadni, ki is tudja próbálni, a fentieket is megúszom, látja a vevő mielőtt megveszi, vagy házhoz jön vagy félúton találkozunk... szóval most jól jártam a helyi vevővel.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#60014) BiP válasza hcl (#60012) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó neked, hogy így látod. Én a postát már csak nyűgnek érzem. Úgy vagyok vele, mint koby. Személyesen átadom a kezébe a dobozában, aztán nincs zsákbamacska.
Postázásnál meg kell szereznem pont passzoló méretű kartont és/vagy csomagolni kell, de ha csak pici cucc, és bubis boríték, az sincs itthon csak úgy, ami macera meg kiadás.
Automata még oké, van a közelben Foxpost meg MPL is, de az is idő, postára meg egyszerűen nem szeretek menni, mert nettó időpazarlás. Család mellett meg ilyenekre pazarolni komoly luxus lenne.

(#60015) BiP válasza koko52 (#59991) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt inkább 2070 meg 2070S-t akart írni gondolom :) Azzal pont kijönne a mondat.
Amúgy valóban nem sok AMD kártya van (értsd: 1), ami gyorsabb nála. De annak az árából meg 2080Supert kapni.

(#60016) KROK640 válasza hhenry (#60011) üzenetére


KROK640
veterán

Na, ez a kemény nem a kád sarka :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60017) , válasza BiP (#60015) üzenetére


,
addikt

Nem gyorsabb a 2070 Supernél sem.

(#60018) hcl válasza koby11h (#60013) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, gyerekekkel már más, de egyedül... A csomagolás meg ingyen van (ebay-es zacsik, innen-onnan kartondoboz, stb.) Egy cellux 300Ft körül van, és csomó csomagra elég. (És amúgy is tartanék otthon.)

@BiP : A személyest meg egyeztetni kell, stb. Az is macera. Sehogysejóna.

@hhenry : Ennek jobb is, hogy nem adtad el. Ez valami véglény lehetett.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60019) hhenry


hhenry
őstag

Round Two


[ Szerkesztve ]

(#60020) cbmfan válasza hhenry (#60019) üzenetére


cbmfan
senior tag

kétliteres termoszt árulsz? akkor érthető az ajánlata... :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#60021) Trailblazer válasza hhenry (#60019) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezeket hiába javítod ki. Még nekik áll feljebb, és indulatba jönnek attól, hogy rámutattál a gyenge pontjukra. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60022) hcl válasza hhenry (#60019) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tehát ha nem jó neked ott, ahol neki, akkor már nem is kell? Azt a finnyás mindenit.
Nekem is rendszeres, hogy a buszpályaudvarra akarnak rángatni, és alig van, amelyik el tudna mászni az albérletemig, ami onnan pár száz méterre van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#60023) Astroboy válasza hhenry (#60019) üzenetére


Astroboy
őstag

Gidza King. :DD

(#60024) hhenry


hhenry
őstag

(#60025) hcl válasza hhenry (#60024) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem túl összefüggő beszélgetés...

Nekem meg strigulázni kéne, hogy hányadik volt ez, amelyik a J5 2015 kijelzőt 2017-esre akarta megvenni. De már adta a címet, stb., ma vittem volna feladni, amikor rájött, hogy ez jó-e 2017-esre. Mondom szerinted, mi van a hirdetés címében...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#60026) hhenry válasza hcl (#60025) üzenetére


hhenry
őstag

Jön majd erről is logout,most beszéltem vele telefonon

(#60027) Gyuri27 válasza hhenry (#60024) üzenetére


Gyuri27
félisten

Küld el nekem. Akkor tudod mondani, hogy elajàndékotztad és az új tulaj nem fél a tezsvirektöl. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#60028) koko52 válasza BiP (#60015) üzenetére


koko52
veterán

Már módosította, de újra bele kellett állnom, mert most az 5700 XT-t próbálja alázni vele. Holott +/- 10-20% játékfüggően.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60029) Trailblazer válasza hcl (#60025) üzenetére


Trailblazer
addikt

Miért nem írod bele a hirdetésbe direktben, hogy "FIGYELEM: A KIJELZŐ EHHEZ ÉS EHHEZ JÓ, AHHOZ VISZONT NEM!

Ha beleírtad volna mégis, akkor elnézést kívánok. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#60030) hcl válasza Trailblazer (#60029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az felesleges, nem olvassák. Gyakorlatilag egy sem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#60031) koko52 válasza hcl (#60030) üzenetére


koko52
veterán

+1 Én mindig írok tel számot és helyet. 10/9 kér ezek után tel számot és megkérdi helyileg hol van.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60032) snecy20


snecy20
veterán

Nagyon kiváncsi leszek hogy aprón a 79.990ft-os 7700K el fog-e kelni ennyiért ebben az évtizedben. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60033) dugo_ válasza snecy20 (#60032) üzenetére


dugo_
veterán

"A proci delidelve van [..] A vásárlás dátuma 2017.08.15, innentől érvényes a 3 év garancia."

Vagyis a delidtől nem érvényes... ;]

(#60034) snecy20 válasza dugo_ (#60033) üzenetére


snecy20
veterán

Majd felvilágosítják. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60035) Gyuri27 válasza snecy20 (#60032) üzenetére


Gyuri27
félisten

Néztem és is. No de kussolsz kérlek! :P
Zintel nem kötsög amd. Így minden pénzt IS megér. :K

Másik topikban épp a 9900K-n röhögök. 170k a proci maga (+ z390). Oszt a 3900 pont ennyibe kerül. És ha az alá veszel lapot abba még lesz proci.
De ha szerény vagy és csak 3800X-t veszel akkor a 170k-ba belefér még egy 570-es lap is.

dugo_: a szakszerüen elkerülte a figyelmed? Azaz az isten nem deriti ki, hogy le volt pattintva a kupak! :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#60036) koko52 válasza Gyuri27 (#60035) üzenetére


koko52
veterán

Szerintem szerviz próba után kukázza a gyártó felé. Azok kipengetik az árát neki. Majd leütik a kupakot és kifolyik a nem gyári folyékony fém. Ekkor közlik veled hogy nem kapsz egy fillért se. ;] Én így csinálnám ;]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60037) Gyuri27 válasza koko52 (#60036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te is elmenjélmán. Egyrészt nem beszélek veled a multkori miatt. :P
Másrészt ezerszer meg lett mondva a procira nem kell gari mert nem megy tönkre.
Na most mond fel a szolgáltatónál a netet. Dobd ki a gépet. Borotváld le a hajad. Oszt mennyé tibetbe meditálni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#60038) oriic válasza snecy20 (#60032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj best buy. El is gondolkodom rajta hogy cserelem a rendszerem, mert az okosok ugyis megmondtak nekem h a GTX1080Ti-hez keves a mostani Ryzenem!!!!444negy

Live-Die-Respawn

(#60039) koko52 válasza Gyuri27 (#60037) üzenetére


koko52
veterán

Extrém fesszel szénné húzva az elektron migráció azért kikoptatja rendesen. Aztán az új vásárló csak azt veszi észre hogy nem éri el a gyári boost-t sem és tuning is csak durva feszekkel megy ha megy. Nem hibás attól csak szar.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60040) nullpoint válasza Gyuri27 (#60037) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ja a gari az "túl van misztifikálva". Ezt így konkrétan leírta devnullban egy hirdető, amikor a bányászkártyáit árulta gari nélkül.

Még linkelt is hozzá egy saját maga által létrehozott posztot, ahol leírta hogy a gari az nem fontos, meg ő különben is gyors-és-gépkocsirakodó, ezért ért hozzá. :D Hozzászólások persze tiltva voltak.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#60041) gban


gban
Közösségépítő

Minőségi alkatrészekből összerakott MEDIAPC amelyben kizárólag a halk táp ventillátor működik semmi több, ezért nagyon halk.

Semmi más nem működik benne? :DDD

Postázást nem vállalok.

(#60042) oriic válasza gban (#60041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szoval lenyegeben egy szobaventi. ;]

Live-Die-Respawn

(#60043) BiP válasza nullpoint (#60040) üzenetére


BiP
nagyúr

Arra emlékszem. Írta is a cikkben, hogy a bányászkártya tulajdonképpen jobb is, mint a sima gamerként használt kártya, mert egyenletes terhelést kapott (nem össze-vissza játszogattak vele), meg tuti volt hűtve rendesen, stb.

(mondjuk én nem panaszkodhatok, mert a 2080 startkor vettem egy bányász 1080Ti-t jutányosan, amikor mindenki szabadult tőle, és azóta sincs semmi baja)

(#60044) koko52 válasza BiP (#60043) üzenetére


koko52
veterán

Én is emlékszem erre. Olyan sikeres volt, hogy már mások is úgy hirdették mint jobb vétel mert nem gémerkedtek vele, hanem szeretett és folyamatosan portalanítva volt. Mert ugye aki játszik annak a gépében vastagon áll a por.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#60045) Speed® válasza dugo_ (#60033) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az attól függ..CX-80 Blackel relidelve gyári minőségben kerül gariba adott esetben, ahol biztosan nem delidelik.
Ettől függetlenül az ár K.O.

(#60046) snecy20 válasza Speed® (#60045) üzenetére


snecy20
veterán

Vajon nagyon megsértődne a delikvens, ha az ember azt mondaná rá hogy 40k? :D
(és az még extra jószívű ajánlat lenne, amikor a 8/16 2700X 53-ért megy....)

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60047) Speed® válasza snecy20 (#60046) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Akörül reális lenne..

(#60048) snecy20 válasza Speed® (#60047) üzenetére


snecy20
veterán

Persze a probléma ott rejtőzik valahol, hogy az Intel nem volt képes árat vágni a régi kifutó 4/8 és 4/4 processzorain...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60049) KROK640 válasza hhenry (#60019) üzenetére


KROK640
veterán

Lehet az előző jelentkezőnk, csak lebukott a helytelen írásával :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#60050) Gyuri27 válasza snecy20 (#60046) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL 1600 AF 33k. -100mv freezer 33 és 2 filléres pasztával a gyári boost 3775 volt eddig all core. Mindezt 58 fokon. Majd még tesztelgetem offset 0 és offset +100-al is. Meg a hűtő ventijét is rácsavarom nehogy amiatt ne boostoljon tovább.
Szal ja. A 40k pont dupla annyi mint amit ér.
És ugye ez nem döglött platform.

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.