Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) Dr.NX válasza koko52 (#66999) üzenetére


Dr.NX
addikt

Étemiségi.

Elfogadom a sütiket.

(#67002) qnadam válasza Astroboy (#66992) üzenetére


qnadam
veterán

egyrészt egyszer elmesélte, hogy mennyi idő+energia csak egy csatorna üzemeltetése, és ebből volt három, ezt nem lehet a végtelenségig csinálni. másrészt valószínűleg dolgozik a szakmában (mégiscsak elvégzett egy szfe műsorgyártót), bár erről kollégák mesélték, hogy eleinte nem volt zökkenőmentes a dolog, elsőre kicsit nagyobbnak gondolta magát, mint kellett volna :D de az ilyesmi előfordul néha.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#67003) Astroboy válasza qnadam (#67002) üzenetére


Astroboy
őstag

Köszi! :R

Alapvetően kedvelem a pacákot, a filmekhez se hülye, mindig is többet néztem ki belőle mint amit a jutubon láttunk tőle. Talán végre révbe ér.

[ Szerkesztve ]

(#67004) TeeBee73 válasza koby11h (#66939) üzenetére


TeeBee73
addikt

Örülj neki, hogy a néhány szőrös testrészből a lábat dobta a Random gemerátor. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#67005) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Vicc hogy 1x 16GB ddr4et nem lehet elcserélni 2x8gbra anélkül hogy legalàbb 1x8gb árát rá ne fizetné az ember. Legalábbis fél éven át nem volt rá jelenkező, ígyhát kapott a gép meg egy 16ost, hogy meglegyen a dualcchannel. A nyerészkedők meg éhezzenek nyugodtan tovább! ;]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#67006) BiP válasza --HARDCORE-- (#67005) üzenetére


BiP
nagyúr

A csere mindig drágább az eladás miatt.
De végülis jól jártál, van egy hosszútávra szóló megoldásod :)

(#67007) gban


gban
Közösségépítő

2*2GBKingston DDR3

A fotón meg ott figyel 2 kingmax...

Postázást nem vállalok.

(#67008) Migráns válasza gban (#67007) üzenetére


Migráns
csendes tag

Nézd a jó oldalát!
Legalább nem Kingstone!

(#67009) envagyok


envagyok
veterán

Ez meg ahogy telik az idő, úgy drágul:
"8db 6xRX580 Nitro 8gb Kriptovaluta Bányászgépek eladóak!"
Lehet már a boltban is olcsóbb újan :C

(#67010) koko52 válasza envagyok (#67009) üzenetére


koko52
veterán

Mentik a menthetőt. Van kriptóm nekem is. 2 éve vettem, most 5%-al többet ér, hatalmas profit! Amúgy nagy zuhanás lesz, mert hirtelen felment.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#67011) BiP válasza Migráns (#67008) üzenetére


BiP
nagyúr

(#67012) BiP válasza envagyok (#67009) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez még megy? Azt hittem, hogy amikor 2 éve kipukkadt, azóta már nem érte meg otthon bányászni, azóta meg biztos csak bonyolultabb lett, tehát nem is hoz annyit.

(#67013) Migráns válasza BiP (#67011) üzenetére


Migráns
csendes tag

Az lesz az! :C
Tisztelet a második honalapítónak! :R

(#67014) cof válasza BiP (#67012) üzenetére


cof
veterán

Szerintem 2 éve se érte meg, inkább 3 az a 2. Két éve eladták az újoncoknak jó sok pénzért az okosok.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#67015) gban


gban
Közösségépítő

i5-2400 16500 :Y
Hibás vga-t viszont ingyen elfogad, természetesen hirdetésben keresve...
Fentiek alapján érdekes a neve különösen :U

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#67016) konikan válasza gban (#67015) üzenetére


konikan
aktív tag

5k-ért is árulnak ilyet, és van pofája felrakni ennyiért :DDD
Ilyenkor csak hagyok egy "UP a jó árnak!" kommentet.

Tőle ugyanott:
"Xbox one s Kontroller hibásan eladó.
Az analógot tartó alaplap hibás túl lett melegítve.
Adok hozzá kettő vadonat új analógot."

Megpróbáltam javítani, de elcsesztem az egészet, tessék az egész sz@r mindenestül a tiéd lehet 6k-ért.

Korrekt......de csak a nevében maximum.

Plusz az a 3 pozitív nagyon úgy néz ki, mintha két accal küldözgették volna egymásnak.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#67017) elder troll válasza gban (#67015) üzenetére


elder troll
senior tag

20000-ről vitte "le" az árat.

[ Szerkesztve ]

(#67018) koko52 válasza elder troll (#67017) üzenetére


koko52
veterán

Postaköltségért átveszem. :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#67019) hcl válasza konikan (#67016) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Legalább leírja, mi baja. Bevallja. Hogy ér-e 6k-t, az más kérdés, de túlárazni még nem bűn :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#67020) shteer válasza cof (#67014) üzenetére


shteer
titán

még most is megéri - okosan kell csinálni

..szerintem jónak tűnik

(#67021) BiP válasza shteer (#67020) üzenetére


BiP
nagyúr

Azt mit takar?

(#67022) elder troll válasza BiP (#67021) üzenetére


elder troll
senior tag

A újmagyar kéziszótár szerint az "okos" és "okosba" kifejezés a kevésbé legális megközelítést szokta jelenteni. Jelen esetben lopott áramra tippelnék, vagyis csak erről hallottam/olvastam a bányász témában régebben.

[ Szerkesztve ]

(#67023) koko52


koko52
veterán

Na srácot valaki felnyomta, még végleges ban is járt neki.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#67024) Gyuri27 válasza elder troll (#67022) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jóóó optimusnál nincs ilyen. Nem lopja az áramot. :N
Bicajjal teker egész nap. Azt dinamórul dróton dzsal a delej. Te hollókutya. :P
Optimus elfelejtetted elkérni a bankszámlám, hogy havonta tudj utalni. De nem baj. Így legalább irogathatok neked. :P Te lakodalmaslajoskisfia te. Gázt is lopod mi?

Amd - Radeon - Ryzen

(#67025) Cs1csó válasza Gyuri27 (#67024) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gyuri te félisten, a másik feled micsodábúl van?

(#67026) Gyuri27 válasza Cs1csó (#67025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Erőszakból, bánatból és fájdalomból te frodó. Hozzám szólsz úgy hogy meg se alázkodsz és nem is utalsz?
Jobb ha megtanulsz valami arab dialektust. Mert Afganisztánig hajítalak. Oszt a hegy tetejen mehetsz rá a juhokra meg növesztheted a szakállad. Te zsák!!! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#67027) Cs1csó válasza Gyuri27 (#67026) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O ESEDEZEM NAGYSÁGOD ELŐTT!! Üdvözlettel: Zsákos Frodó a Megyéből.

[ Szerkesztve ]

(#67028) nullpoint válasza Cs1csó (#67025) üzenetére


nullpoint
senior tag

A másik fele az a Gyuri, aki a hirdetésre jelentkezne...... ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#67029) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#67030) Cs1csó válasza nullpoint (#67028) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ismerem ő az aki: "megvanezamégmegevane?"

TaaT

Remélem szól neki valaki, hogy ha kibaxa a kuka mellé és ezt megtudj a hatóság nem 5000 Forint lesz a vége.

(#67031) elder troll válasza TaaT (#67029) üzenetére


elder troll
senior tag

Ennek már muzeális értéke van (vicc nélkül).

(#67032) csicso82
Akkor 20 év múlva kell meghirdetni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67032) Cs1csó válasza elder troll (#67031) üzenetére


Cs1csó
félisten

Annyira nem extrém régi, talán a 80-as évek vége.

(#67033) BiP válasza Cs1csó (#67032) üzenetére


BiP
nagyúr

tehát muzeális értékű. Azért az is lassan 40év. Oké, hogy még élőben láttunk ilyet, de ez csak annyit jelent, hogy öregszünk.

(#67034) Migráns


Migráns
csendes tag

Tegnap vagy tegnapelőtt feltűnt egy új csaló. Aktív volt kb. 24 órát, és állítólag 3 embert húzott le 100k-s összeggel. ( Fejenként! )

Ma délelőttre egyébként mindent kitörölt, és eltűnt. Lehet nyomozni utána.... :Y

(#67035) konikan válasza Migráns (#67034) üzenetére


konikan
aktív tag

Láttam is a posztokat, a károsultak írtak róla a csalósban, utána nem futott bele több ember.........ja, nem. :U

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#67036) KROK640 válasza koko52 (#67010) üzenetére


KROK640
veterán

Netto baromság az egész, örülök neki, hogy kipukkant a lufi, bár ebben biztos is voltam.
Ha belegondolsz, drága VGA tömböket húznak fel az emberek (VGA hiányt okozva a piacon) és sok-sok energiafogyasztással "bányásznak'" valamit, amire bármikor azt mondhatják, hogy bocs, de holnaptól semmit sem ér, vagy a felét éri, akármi.

Amúgyis a tehetősebbek "hobbija" volt ez, mert valljuk be, hogy az átlag ember nemigen engedhetett meg magának értelmesebb coin rigeket és azoknak a fogyasztását.
Aztán most mindenki szabadulna ezektől, mert már annyira nem éri meg, hogy szerintem az elfogyasztott energiát sem termelik vissza.

Még a VGA-k külön külön, csak-csak (bár széthajtott régebbi VGA-król van szó, szvsz csak komoly bukóval lehet belőle kiszállni), de a spéci alaplapok meg konfigok, amik kb semmi másra nem jók, na azok lesznek igazán eladhatatlanok... pláne ilyen áron.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#67037) KROK640 válasza konikan (#67035) üzenetére


KROK640
veterán

Hát igen, ezért nagyon nagy baj, hogy nincs már csalós :(
Meg hát a történet is érdekelne. Ha valaki ismeri, PMben szivesen elolvasnám :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#67038) Cs1csó válasza Migráns (#67034) üzenetére


Cs1csó
félisten

NEM tudom sajnálni az ilyen embereket.A Gyurihoz hasonlóknak nyugodt szívvel el tudnám utalni a fizetésemet is mert biztos, hogy nem látom viszont többet, de ezeknél a lidérceknél a csak a kétség emésztene! :DDD

(#67039) hcl válasza TaaT (#67029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A család ilyen régi TV-it én ezresekért dobáltam el, gyűjtőknek... 5000 az amúgy nem kirívóan sok, de... azért na.

Mutogatni való hater díszpinty

(#67040) hcl válasza Migráns (#67034) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A Ph adatbázisban megvan, mert az SQL nem felejt :D

@KROK640 : Vagy éppen az 5x-ét éri... Többen nagyon meggazdagodtak Bitcoinból, azt is vegyük ide.
Amúgy nem azért nem éri meg, mert ne lehetne szakítani vele, hanem mert a piacot leuralták a nagy bányászfarmok, ahol ezrével mennek a gépek. Azok visszatermelik a jövő hetet is :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#67041) KROK640 válasza hcl (#67040) üzenetére


KROK640
veterán

Hát nem tudom... nekem két ismerősöm vágott bele, mindketten buktak. Szóltam előre, hogy nem lesz jó, mondták h jajj majd irigy leszek ha gazdagok lesznek. De csak annyit irigyeltem h ennyit bele tudtak ölni...

Amúgy ezen is csak az tud nagyot szakítani akinek eleve sok pénze volt (mert ugye így tudott befektetni). A másik bajom az, hogy rengeteg energiát pocsékolnak el a bányászattal, szennyezik a földet, pocsékolják az erőforrást, egy virtuális ingatag valamiért, ami lehet h holnap semmit sem fog érni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#67042) cof válasza KROK640 (#67041) üzenetére


cof
veterán

Kis pénzzel csak mindig az elején lehet szakítani. Pár éve már inkább a tehetősebbek játéka. Na meg ott vannak már a kínai farmok is.

Ugyan, vannak még ezen kívül más dolgok is amik környezetszennyezőek durván. Pl. ott a repülés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#67043) hcl válasza KROK640 (#67041) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem azt mondta senki, hogy mindenkinek bejön :D Kevésnek jött be nagyon, soknak kicsit, és tömegeknek nem.
De ez csak a bányászat! Az árfolyamra is lehet játszani (többet mozog minden másnál).

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#67044) KROK640 válasza cof (#67042) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ha egyáltalán lehetett. Mert szerintem mire híre ment, már kis pénzel (ezt persze érdemes lenne definiálni ki mt gondol alatta) már nem nagyon lehetett érdemes beszállni.

Hát persze, a repülés is. De ott legalább valós tevékenység folyik, pl A-ból B-be szállítasz utast vagy rakományt. Ugyanez igaz a hajókra is. Még a crusierek is pénzt csinálnak, valós cselekedet ál mögöttük, crew aki fizut kap, tényleges út, és emberek akik szórakoznak. E mögött mi áll? egy adatbázisban egy szám.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#67045) hcl válasza KROK640 (#67044) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A modern pénzek mögött sem áll nagyon más. A dollár, stb. is fiát pénz, azaz nincs aranyfedezet, stb., csak hogy mennyire hiszik el a befektetők az ország gazdasági teljesítményét.

Mutogatni való hater díszpinty

(#67046) cof válasza KROK640 (#67044) üzenetére


cof
veterán

Lehetett. 5-10$-os áron láttam én még ETH-t. Csak a fene sem gondolta, hogy ez 100x-et csinál 1.5 év alatt, így kimaradtam a buliból.

Emögött is ugyanaz az üzlet áll, mint a hajózás vagy repülőzés mögött. A pénz.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#67047) konikan


konikan
aktív tag

"Tuningolt HP6300 pro: I5-3570 8GB RAM, Nvidia GF GTX 1050Ti 4GB, 120 SSD+250 HDD"
100k-ért valakinek? :DDD

Hasonló vasam van nekem is, csak nekem egy régi Optiplex 380-ban van egy E5450 és egy Msi 750Ti LP ugyanúgy 8GB RAM mellett. Amennyiben ezt eladja ennyiért, meghirdetem én is, úgy, hogy nekem azért állt meg 100k-ban 3-4 éve, mert túlárazva vettem az alapgépet, a ramot, az ssd-t és a gpu maga 42k volt, de ezek szerint 0 bukóval tudom eladni :C

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#67048) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Érdekes szójárás, az én kedvencem a mondatból a "topitotam". :N :DDD

(#67049) Ciccuka válasza gban (#66970) üzenetére


Ciccuka
veterán

Apple-nél ilyen, gondolhatod milyen lehet a kisebbeknél a körülmény.
Foxconn

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#67050) shteer válasza BiP (#67021) üzenetére


shteer
titán

semmi illegál.arra vonatkozott a hsz-om, hogy nem a legmagasabb hw-árakon kell bevásárolni a righez és nem a legalacsonyabb kripto árfolyamon kell átváltani a termelt mennyiséget

egyszerűen jól megválasztott eszköz szükséges hozzá - jelenleg ~180$-os ETH ár alatt veszteséges a pillanatnyi termelés - volt is alatta az ár, de most 390

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.