Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) Kalandor válasza shteer (#63999) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Számomra mondjuk kérdés, hogy a régi rendszer jogtalanul kiosztott értékeléseit át lehet e abba is vinni mint az előzőket :)
Nem volt jogtalanul kiosztva. Ha holnaptól emelkedik egy adó, akkor visszamenőlegesen 3000 évre minden termékre is ki kell fizetni? Nem. Tegnapig ez a szabály, mától az a szabály. Ezt hívják egy szabály időbeli hatályának. De ettől nem rossz egy szabály.
Furcsa logika, de valahogy az egész világ összes modern jogrendszere erre a következtetésre jutott.

(#64002) Migráns válasza Kalandor (#64000) üzenetére


Migráns
csendes tag

Ez már nekem, laikusnak is járhatóbb útnak tűnik!

Továbbfejleszteném az ötletet! Fel kellene kérni a tagságot, hogy írjanak össze - mondjuk 10000 - címke-ötletet. Azaz közösen alkossuk meg az úgynevezett "negatív címke"-tárat.

Mutatnám, miről is van szó :

0001. Nem köszönt a privátban!

0002. Kisbetűvel írta a nickemet!

0003. ..............................................

0004. ..............................................

........................................................
........................................................

0695. Alkudozási kísérletemre középső ujját mutatta fel!

.........................................................

Valami ilyesmi....persze még finomítani kell a rendszert! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64003) elder troll válasza Kalandor (#64001) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem a hsz-re reagálnék, csak tőled várnék választ.
Ebben a hsz-ben leírt információk alapján köteles vagyok feltüntetni egy zöld manótól vásárolt termék hirdetésébe a rögtönzött "állásfoglalást"?
Rajtam kívül nem foglalkozott vele senki, bb topikban "enyhén" lettem lehurrogva anno (szerintem kettővel ezelőtti fiókommal).
Soha egy alzás hirdetésben nem volt erről még utalás sem, de még is kellemetlenül érzem magam miatta (mármint ezen infó kihagyása esetén). Vonatkoztassunk el az elszabott igazságérzetemtől vagy a sajátos logikámtól, a linkelt hsz-ben szereplő infók (állásfoglalás és csalós bejegyzés) alapján ezt meg kell osztanom a vevővel vagy sem?
Csalós bejegyzés után egyből megkerestem egy korábbi vevőt, majdnem hülyének nézett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64004) Kalandor válasza Migráns (#64002) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Malícia ide vagy oda, ennek egyszerűnek kell lennie és egyébként sem biztos még, hogy ez a legjobb megoldás erre a problémára.

(#64005) Gyuri27 válasza shteer (#63997) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem mèg sose volt igazam. Màsnak se. Neked se lesz. Most pedig ismerd el bölcsességem ès utalj 2500+àfàt. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#64006) Kalandor válasza elder troll (#64003) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bocs, nem értem, hogy mi a kérdés.

(#64007) Migráns válasza Kalandor (#64004) üzenetére


Migráns
csendes tag

:R

(#64008) elder troll válasza Kalandor (#64006) üzenetére


elder troll
senior tag

Adásvételi és meghatalmazás is kell egy alzás termék garanciális ügyintézéséhez.
Ezen csalós bejegyzés alapján valaki nagyon megjárta.
Ha meghirdetek egy alzán vásárolt ("alza gais") terméket, akkor a fenti infókat meg kell osztanom a vevővel?

[ Szerkesztve ]

(#64009) Kalandor válasza elder troll (#64008) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nehéz kérdés, de nagyon.

A nulladik válaszom az, hogy magánvéleményem szerint az alza nem is kérhetne ilyet. Ha alza garis cuccot akarnék eladni, én a fogyasztóvédelemtől kérnék állásfoglalást, hogy az alza kötheti-e a garancia érvényesítését az 1. tulajdonos jognyilatozatához.

És főleg ott a probléma, hogy még csak nem is azt kérik, hogy az új tulajdonos regisztrálja magát náluk a termékkel, hanem az eredeti eladótól kérnek meghatalmazást, ami beszerezhetetlen.
Sőt, ha a termék 2. tulajdonosa (aki az eredeti vevőtől beszerezte) is továbbadja a terméket meghatalmazásostul egy 3. tulajdonosnak, akkor a 2. tulajdonos személyes adattal való visszaélést követhet el, ha a meghatalmazás átadásához nem kér engedélyt az 1. tulajdonostól.

Már a hardveraprón is volt ilyenből ugye gond, én ott megkértem az eladót, hogy mindenben legyen a vevője segítségére, hiszen garanciálisként hirdette.
De ebben a kérdésben nem az alza és nem is a hardverapró kell legyen a címzett, hanem a fogyasztóvédelem. És akkor utána aszerint lehet lépni.

(#64010) konikan válasza Kalandor (#63991) üzenetére


konikan
aktív tag

Az ilyen hsz.-ek azok ami miatt bírom ezt az oldalt. Amikor valaki "fentről" a kérdésekre válaszol, vagy próbál publikus választ adni, úgy, hogy nem kellene magyarázkodnia senkinek. :R

Ui.: No homo :DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#64011) qnadam válasza Kalandor (#63990) üzenetére


qnadam
veterán

mivel nem tudom visszavarázsolni dátum szerint a szabályzatot, nem tudok azon kívül érvelni, hogy én pedig úgy emlékszem.
a nemakarokvelefoglalkozni dologból ered az a kettős mérce az én esetemben, amit fentebb írtam, hogy ugyan valóban elkéstem a találkozóról, de megpróbáltam megbeszélni a vevővel a dolgot, ennek (és akaratom ellenére) kaptam 5 negatívot
vs
amikor hozzám nem jött el a vevő és elérhetetlenné vált, és a fentebbi esetre hivatkozva akartam értékelni, akkor meg le lettem pattintva, hogy mit akarok, nem jött létre semmi.
a dolog eredménye az, hogy én viselek magamon még mindig negatívot, mivel ezt bármikor (akkoriban is) mondtam, akkor nagyjából azt kaptam, hogy így jártam, így marad.
de tudom, én rontottam el, ha rögtön törlöm a hirdetést, mint azt sokan szokták, nem lett volna mit értékelnem, csak akkor még hittem abban, hogy ezt lehet korrektül intézni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64012) galoslac válasza elder troll (#64008) üzenetére


galoslac
tag

Szóval megveszem Tasziló használt termékét, Tasziló rendes gyerek így minden szart aláír amit az orra alá dugok. Elballagok a kreténekhez, a számlával igazolom, hogy Tasziló náluk vette és még nem járt le a kötigari, az adásvételivel igazolom, hogy Tasziló nekem eladta és már semmi köze a termékhez, akkor a meghatalmazással mit is igazolok?

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#64013) Kalandor válasza qnadam (#64011) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

mivel nem tudom visszavarázsolni dátum szerint a szabályzatot
Ez nem volt szabályzat része akkor sem, meg most sem, ez csak egy elv, ami mentén döntünk.

a nemakarokvelefoglalkozni dologból ered az a kettős mérce az én esetemben
Kettős mérce az lehet, ha egy időben pontosan ugyanaz két eltérő módon van elbírálva, de értsd már meg, hogy a szabály változott közben.

de tudom, én rontottam el, ha rögtön törlöm a hirdetést, mint azt sokan szokták, nem lett volna mit értékelnem, csak akkor még hittem abban, hogy ezt lehet korrektül intézni.
A régi aprón nem lehetett törölni hirdetést, így értékelést ezzel nem lehetett megakadályozni és nézd meg, hogy a mostani, akár teljesen törölt hirdetéseket is lehet értékelni vagy jelenteni.
A kettő közt pár hónap volt olyan, amikor már az új apró volt, és lehetett hirdetést törölni, de még nem volt kész a mostani lehetőség, hogy akkor is jelenthető-értékelhető.

nagyjából azt kaptam, hogy így jártam, így marad.
Rossz így leírni, de kb. igen. A rendszer áldozata vagy. Nem tudom mit csináljak ezzel, mert nem moderálok pofára, vagy törlök minden olyat mint a tiéd vagy marad mind, de nekem nincs időm minden értékelést átnézni meg elbírálgatni hogy akkor ez tényleg jogos volt-e. (És nem hazudott az értékelésben, tehát van alapja) Elaludtál, valaki 3 órát várt rád és nyomott hagyott. Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#64014) elder troll válasza Kalandor (#64009) üzenetére


elder troll
senior tag

Értem, akinek ez lelkiismereti válságot okoz, az hirdesse a garancia nélkül. Rajtam kívül viszont mindenki nyugodt szívvel hirdetheti garanciálisként.

Az megint más kérdés, hogy ez most vélt vagy valós probléma, amikor 86-an hirdetnek alza garanciális terméket (+ még többen, akik kisker garanciaként említik).

Vettem a lapot, hagyjam a 'csába.

(#64012) galoslac
Van ilyen meüpont a webshopban.

[ Szerkesztve ]

(#64015) hcl válasza Migráns (#63996) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért nem működne, mert a userek fele nem tud leírni értelmes mondatokat :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#64016) Kalandor válasza elder troll (#64014) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én nem tudom megoldani a világ minden problémáját, nekem erre nincs ráhatásom. Patthelyzet.

Azt nem írhatom ki, hogy ha valaki garanciálisan hirdeti, akkor az a garancia érvényesíthető is legyen, kivétel alza.
És azt sem mondhatom, hogy akkor innentől teszünk a garanciális problémákkal jövő vevők panaszaira
Legkisebb rosszként marad az, hogy addig nincs baj, amíg baj nincs.

Szerinted erre mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#64017) galoslac válasza elder troll (#64014) üzenetére


galoslac
tag

Ha meghatalmazással járok el, akkor minek az adásvételi?
Ha adásvételivel igazolom, hogy már nem a Taszilóé akkor minek Tasziló meghatalmazása?

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#64018) Migráns válasza hcl (#64015) üzenetére


Migráns
csendes tag

Szerveznénk hozzá egy fordítóteam-et is! :K
Nincs a világon olyan szudáni törzsi nyelvlelemény, amit itt a topikban öt perc alatt ne fejtenének meg! :R

(#64019) elder troll válasza Kalandor (#64016) üzenetére


elder troll
senior tag

"Szerinted erre mi a megoldás?"
Írni nekik pár sort. Tudtommal ők hirdetnek itt a legtöbbet, így csak van valami kontakt, aki továbbirányít olyan illetőhöz, aki kellőképpen komolyan veszi a különböző §-okat. Segg hülye vagyok a joghoz, viszont többen írták, hogy ez a gyakorlat jogszabályokba ütközik.

Szerintem nem az a megoldás, hogy ráuszítom a fogyasztóvédelmet a főszponzorotokra, akiknél jelenleg a GVH vizsgálódik.

(#64017) galoslac
Én is értetlenül állok a dolgok előtt.

[ Szerkesztve ]

(#64020) qnadam válasza Kalandor (#64013) üzenetére


qnadam
veterán

Ez nem volt szabályzat része akkor sem, meg most sem, ez csak egy elv, ami mentén döntünk.
akkor teljesen feleslegesen próbálkozom.

Rossz így leírni, de kb. igen. A rendszer áldozata vagy. Nem tudom mit csináljak ezzel, mert nem moderálok pofára, vagy törlök minden olyat mint a tiéd vagy marad mind, de nekem nincs időm minden értékelést átnézni meg elbírálgatni hogy akkor ez tényleg jogos volt-e. (És nem hazudott az értékelésben, tehát van alapja) Elaludtál, valaki 3 órát várt rád és nyomott hagyott. Sajnálom.
de, hazudott az értékelésben, ugyanis a csomagolással sem lehetett baja, de a termék leírásának pontosságával sem, nem emlékszem, milyen pontok voltak még. valaki várt rám háromnegyed órát otthon, oké, akkor adjon negatívat arra, hogy pontatlan voltam (de továbbra is fenntartom, hogy már csak a létrejöttet lehetett volna értékelni. szerinted nem, én meg úgyse tudom bizonyítani).
nem, nem kell minden értékelést átnézni és elbírálni, elég lett volna azzal foglalkozni, amiről valaki jelzi, hogy nem egészen igazságos, főleg ha utána a világ végéig viszi magával a következményeit.
amikor ezt a negatívat megkaptam, akkor kellett volna új nicket regisztrálnom, és most ott lenne a 100% az új nevem mellett, de én hülye, megpróbáltam korrektül játszani. érdemes volt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#64021) Kalandor válasza elder troll (#64019) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudtommal ők hirdetnek itt a legtöbbet, így csak van valami kontakt, aki továbbirányít olyan illetőhöz
Azért, mert telekomos a mobilom, nem engednek be a Telekom székházba. Nincs közünk az alzához attól, hogy vannak itt hirdetéseik. Ez a dolog az alza belügye illetve az alza és vevői ügye, ki is kérné magának az alza, ha kívülállóként ezzel keresném.

Másrészt heti egy ilyen probléma minimum van, és én nem fogok másokkal levelezgetni harmadik személyek nevében, épp elég saját gondunk van.

(#64022) elder troll válasza Kalandor (#64021) üzenetére


elder troll
senior tag

"Ez a dolog az alza belügye illetve az alza és vevői ügye, ki is kérné magának az alza, ha kívülállóként ezzel keresném."

Részben az hirdetések miatt és részben a tavalyi kuponláz miatt rengeteg ph user vásárolt tőlük. A nagy számok törvénye alapján ebből lesznek még problémák, mivel itt fogják hirdetni a használt portékájukat, és Murphy sem alszik.
A linkelt állásfoglalást fél évvel a csalós beírás előtt kértem, 1:1-be beigazolódott a felvetésem, és az még bőven a kampányok és a kuponláz előtt volt (töredék "alza garis" hirdetés aprón).
Szó nélkül elengedem a témát, és legközelebb garancia nélkül vagy a két linket a hirdetésbe rakva hirdetem meg az onnan vásárolt portékám. Nem állt szándékomban a nem létező fölös kapacitásotok értelmetlen dolgokkal lefogalni, csak egy szerintem valós problémát lehetne megelőzni, mert a karácsony előtt vásárolt termékek nagy része 3 év garanciával lettek eladva, és az elkövetkezendő két és fél évben többször elő fog jönni.

[ Szerkesztve ]

(#64023) Kalandor válasza elder troll (#64022) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs harag, egyszerűen nem vagyok Jézus, hogy a világ gondjait megoldjam, amikor még a PH gondjait se tudom. Értem, hogy van itteni vetülete, de ez nem a mi fennhatóságunk.

(#64024) elder troll válasza Kalandor (#64023) üzenetére


elder troll
senior tag

No para. Tisztában vagyok azzal, hogy "néha" túltolom a dolgokat.

(#64025) Zolás


Zolás
addikt


Akkor egy kis könnyed, hogy legyen min röhögni a sok jogászkodás után.
Aki gyorsabban akar letölteni az írjon L-t :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#64026) hcl válasza Migráns (#64018) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De van :D

@Zolás : Kis engedelmes :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#64027) , válasza elder troll (#64014) üzenetére


,
addikt

Az Alza kisker.

(#64028) elder troll válasza , (#64027) üzenetére


elder troll
senior tag

Tényleg? :)
Arra utaltam, hogy keresőbe beírva az alza kifejezés 86 találatod dob ki, de mivel sokan kisker garanciát írnak cég megnevezés nélkül, így a valóságban ennél sokkal több ilyen hirdetés lehet.
Az általam sokat emlegetett szerkeszthető word doksi piroskecske aláírásának helyével eredetileg kisker garanciális volt. Vagyis az eladó kisker garanciaként hivatkozott rá, és "csak" két postaköltséget buktam a történeten, mivel ezzel nem értettem egyet.

[ Szerkesztve ]

(#64029) kenwood


kenwood
veterán

Torott kijelzos Samsung A40 van 45k-ert.
En 3/4 eve ennyiert (vagy 40-ert) adtam el makulatlanul.
Mennyi lehet a kijelzo csereje gyarira ? 20-30K ? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64030) kenwood válasza Kalandor (#64009) üzenetére


kenwood
veterán

Biztos, hogy tovenytelen.
Szerintem itt annyi tortent, hogy volt 1-2 nehez ugye az Alzanak, ezert salamoni dontest hozott,mondhatni kiontotte a gyereket a furdovizzel,es kitalalta, hogy nem serial numberhez, hanem a vevo szemelyehez koti a garanciat :Y

Ugye neki tok mindegy lenne, hogy a mar kifizetett termeket toth bela, vagy szabo joska fogja behozni javitasra
.
A gond akkor van, amikor nem tudjak cserelni, es visszautaljak az arat a szamlan szereplo elso tulajdonosnak,mikozben valaki masnak o mar eladta a motyot.

Ceges vasarlasnal meg lehet is nemi torvenyi erintettseg, de aki ezt a storyt megirta ide, az maganszemely volt (a vevo es az elado is).
Szerintem ott az elso tulaj, aki a hasznalt vetelarat kifizette a termek valodi tulajdonosanak,es a kulonbozetet megtartotta, buncselekmenyt kovetett el, az Alza ugyintezoje pedig oriasit hibazott.

Ti max annyit tudtok csinalni, hogy adasveteli szerzodes kitolteset javasoljatok minden apros vasarlasnal,esetleg egy biankot belinkelve.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64031) DJGABI válasza kenwood (#64029) üzenetére


DJGABI
addikt

lusta vagyok rákeresni, lehet pont a kolléga topicjából. 30k-t mondtak neki szereléssel :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64032) , válasza elder troll (#64028) üzenetére


,
addikt

Tényleg. :K Többször is elolvastam azt a mondatot, de nekem mindvégig úgy jött le, mintha szerinted hibát vétenének, akik kisker garanciaként említik az Alza garanciát, de akkor így már értem, hogy mire is gondoltál.

A "piroskecske" garanciás termék érdekes dolog, mert bár valóban van egy kiskerje piroskecskének, és valóban származhat tőle az adott alkatrész, ettől függetlenül az mégsem a kiskeren keresztül kerülhetett forgalomba, tehát nem is nevezhető kisker garanciásnak.

(#64033) konikan válasza kenwood (#64029) üzenetére


konikan
aktív tag

Családban van egy S7 Edge és egy S8, Telekomos törés elleni garanciával, és mind a kettőre darabonként 30k önrészt kértek, az S8 lett megcsináltatva ott a végösszeg kicsivel 90k felett volt papíron 1 éve kb.

(#64034) Scorp2011
Erre emlékszem, elég bicskanyitogató sztori volt.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#64034) , válasza kenwood (#64030) üzenetére


,
addikt

Én garanciáztattam már más magánszemélytől vásárolt Alza garanciás terméket, nekem nem problémáztak semmin. Ha esetleg másnak van egyéb tapasztalata, jelezhetné, hogy okuljunk belőle.

Az említett csalós esetnél az egyetlen hibás szerintem az első (eredeti) tulajdonos, mert jogtalanul adta meg a saját számlaszámát egy olyan termék árának visszautalása kapcsán, amely termék már nem is az ő tulajdonát képezte.

(#64035) koko52


koko52
veterán

Egy kis off: ingyen GTA V az Epic store-ban.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#64036) hcl válasza kenwood (#64029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gyárira 30 inkább. Gyárit kapsz mondjuk 20-ért (jó esetben), normálisan meg senki nem csinálja megy 5000-ért.
Ami olcsóbb, az nem OLED, általában vastagabb, nehéz feltenni, és zabálja az akkut.

@konikan : De az meg T, gondolom valami fantáziaárakon mérik a melót :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#64037) JóGéza válasza Kalandor (#63971) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Köszönöm a választ.

(#64038) cof válasza koko52 (#64035) üzenetére


cof
veterán

403 Forbidden

Ja már látom, nem csak én akarom.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#64039) konikan válasza hcl (#64036) üzenetére


konikan
aktív tag

Igaz, de összeségében örültem, hogy 30k volt az S8-ban a kijelzőcsere, amit a saját hülyeségem miatt törtem össze. :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#64040) Kalandor válasza qnadam (#64020) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

de, hazudott az értékelésben, ugyanis a csomagolással sem lehetett baja, de a termék leírásának pontosságával sem
Ez igaz.

nem emlékszem, milyen pontok voltak még.

Itt elvek ütköznek:
- felhasználói tartalomba, különösen ha ilyen erős dolgokról van szó, nem javítunk bele
- hazugság ne legyen értékelésben
- ha már ott van egy értékelés, akkor mert ugye egyeseknek joguk van tudni mindenről...

A legigazságosabb egyébként az lenne ha a szöveg megtartásával semlegesre módosítanám az értékelést, de a felhasználói tartalom módosíthatatlansága nagyon erős. Ha törlöm az egész értékelést, az a baj, jönnek a károgók. Ha ott hagyom, az a baj, főleg részedről. Lehet, hogy ez neked egyszerű kérdés (tűnjön el onnan az értékelés), de nekem nem.

(#64041) kenwood válasza Kalandor (#64040) üzenetére


kenwood
veterán

Azota volt egy otodoles,tehat lenyegeben 1et kapott, ami jogos, mert hulyet csinalt valakibol.
Szomoru, hogy manapsag mar nem lehet az ilyet ertekelni, de valahol ertheto is, mert ha tagad a bunos, akkor nyomozni kell, ami meg nem a ti dolgotok.
Ha megcsinalnatok azt,ami mar 10 eve is keso lett volna ( a negativ felirat egy link legyen,ami az adott ertekelesre mutat), akkor barki egy pillanat alatt latna, hogy nyugodtan lehet vasarolni tole, mert nem hibas termek eladasa miatt kapta.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64042) hcl válasza konikan (#64039) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, az úgy nem rossz üzlet :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#64043) Trailblazer válasza cof (#64038) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ne böngészőben add hozzá, hanem a Launcherben.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#64044) cof válasza Trailblazer (#64043) üzenetére


cof
veterán

Előbb jó lenne regisztrálni. :U

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#64045) snecy20


snecy20
veterán

i7 875K aprón, 29 999 Ft-ért. Nem sok picit? :U Q2'10-es proci.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#64046) Trailblazer válasza cof (#64044) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha nem vagy reggelve, egyébként sem adta volna hozzá semmihez, böngészőben sem.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#64047) snecy20 válasza Trailblazer (#64046) üzenetére


snecy20
veterán

A nulla és a 200Kbyte/sec között szedi, úgyhogy úgy néz ki el kell ezt napolni némileg, mert most a fél világ ezt akarja letölteni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#64048) Trailblazer válasza snecy20 (#64047) üzenetére


Trailblazer
addikt

Naja, letöltésről egyelőre szó sem volt, a fiókhoz adásról értekeztem. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#64049) BiP válasza koko52 (#64035) üzenetére


BiP
nagyúr

Tegnap olvastam a pletykát, akkor ezek szerint bejött. És ahogy nézem, a jövő heti is valami nagy durranás lesz, mert az is ilyen mystery game.

(#64050) Trailblazer válasza BiP (#64049) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hát, ha cél náluk a szervereik megtérdeltetése, ám tegyék. Szerintem előbb a hátteret kellett volna megerősíteni, hogy bírják a terhelést.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.