Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Synthwave válasza MK VII (#13998) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

~58-tól vannak a vadi új GTX 960-ak. Ilyen EVGA SC / SSC / FTW miegyebek kb. +10k.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14002) Chaser válasza oriic (#13990) üzenetére


Chaser
titán

Azt hiszem tudok eladni:) Azzal meg tisztában vagyok ahogy nekem is sok más embernek van ismerőse/lehetősége áfa nélkül vásárolni számtech cuccot. Valószínűleg én is eladnám egyébként. De az se úgy megy hogy húúúúú mekkora bestbuy, annak pont megéri akinek megfelel milyen boltból vettem - gyári gari egy dolog, ott nem lehet asztalt verni gond esetén csak az eladónál -, meg mondjuk speciel nem tud áfa nélkül vásárolni és egyébként is azt a gépet keresné. Megint más dolog hogy én x emberkének tudnék szólni kell-e neki és lehet 1 órán belül elmenne. Most is van fenn 2 hetes gép nettó alatt már egy ideje, egyébként is sz@r modell, lesz az még olcsóbb is.

Yutani Tied is lesz még olcsóbb, én se vennék 2gb-osat abban a kategóriában már. De sztem emelj árat, túl olcsónak gondolhatják, lehet azért nincs érdeklődő:) ;] Ha megvenném részemről 50k ha ipon vagy egyéb ismert bolt garfutáros, szállítás az árban, minden tartozék megvan és újszerű, és qrta jó fej voltam. Ha nem "nagy" boltból van és nincs garfutár teljesen tárgytalan, ha tartozékok nem stimmelnek 45k. És mindez csak abban az esetben ha érdekelne a 2gb-os verzió. És ez nem a személyednek szól, pár ezer ft különbségért én bemegyek abba a boltba amiről tudom hogy 10 év múlva is ott lesz, helyben. Ez csak arról szól ha valami kicsit olcsóbb bolti árnál később lehet annál drágább lesz, akinek ez nem számít...és itt még arról se volt szó ha kihoztad a boltból, pár napos és új akkor -20% legalább ha nem is 27. Szóval ha azt nem nézem akkor sem ér annyit, nekem biztos nem.

szerk: arról nem is beszélve ha más gyártónál ui. tudású vga - értem ez alatt mondjuk jó a hűtés stb és kb teljesen ekvivalens mindenben a nevet leszámítva - újan a te modelled új ára alatt van akár csak 5k-val is, mert arra lesz teljes 3 év gar és ÚJ

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14003) Yutani válasza Depression (#13999) üzenetére


Yutani
nagyúr

Megnéztem teszteket, és azokban a játékokban, amik engem érdekelnek, semmi különbség nem volt a 2G és 4G kártyák között. Persze van, ahol van különbség, és ha például valaki AC megszállott (szerintem nem jó játék), annak számít a +2GB VRAM már fHD-n is.

Chaser: MSI-barát vagyok, abból is a Gaminget akartam megvenni. Az pedig drágább, mint a többi gyártó ilyen-olyan megoldása. Ezt eladásnál is szeretném érvényesíteni, azaz nem fogom annyiért adni, mint amennyiért a többi gyártó 20 filléres hűtés megoldásával szerelt kártyái mennek.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#14004) Chaser válasza Yutani (#14003) üzenetére


Chaser
titán

Bizony, van már játék aminek számít. Úgy indultam 750 ti 2gb, aztán lett 960 4gb, de onnan már nem sokkal drágább a 970 4gb viszont felárhoz képest jóval erősebb és valszeg nekem arra a 3 évre bőven elég is lenne amíg a gari érvényes. Ha utána eladom akár csak 30k-ért is 70-80-ba került 3 évre, évente 23-27k/kb. Én így szoktam nézni a dolgokat:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14005) djculture


djculture
félisten

Én meg megvárom az év végét akkor jönnek a dx12 tényleg nem csak papíron alkalmas sorozatok. Már kezdődnek a dolgok mert hitman össze szrja magát bármin ami most kapható. Volt szerencsém kipróbálni egy kiszivárgott verziót isten kártyáját is megeszi reggelire. 10-20 fps van a fosadék 980ti-n is, kukába való sorozat lesz 1 év múlva. Vehetsz most 1 millióért vgakártyát az is gyenge ehhez a nextgen motorokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#14006) Chaser válasza djculture (#14005) üzenetére


Chaser
titán

Majd optimalizálják ;] witcher3-mat láttam azért nem gyenge és nem 10-20fps volt 980 ti-n. Kicsit értelmesebben programoznának nem lenne itt gond. Na de azért nem vesz senki új vga-t:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14007) snecy20 válasza djculture (#14005) üzenetére


snecy20
veterán

Igazából mindig lesz ok rá hogy további fél meg egy éveket várjunk. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14008) MK VII válasza snecy20 (#14007) üzenetére


MK VII
veterán

Egyik barátom 4 éve veszi a gépét...
Most még nem, mert majd jönnek az új játékok.. Aztán utána meg azért nem, mert nemsokára az alaplapot is cserélheti akkor..
Mikor megszólal, hogy kéne neki gép már azt mondom, hogy elfelejtettem, hogy hogy kell összerakni inkább hagyjuk. :) Már kivagyok tőle.
Na szóval ő pont olyan, hogy azóta is egy régi laptopja van, mert "áh még jó ez is" ... :)

(#14009) SP4C3 válasza MK VII (#14008) üzenetére


SP4C3
veterán

Ami azt illeti tényleg fájó szívvel vásároltam én is gépet / alkatrészeket tudván, hogy úgyis csak ideig óráig tart, gyorsan elavul. :O

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#14010) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#14011) ViZion válasza MK VII (#14008) üzenetére


ViZion
félisten

Smikor a 280X-et vettem, akkor már volt a 3xx széria, de 380X még nem. 270X OC után 380-nak sok értelme nem lett volna, 390-et drágállottam (most is). Gondoltam, h várok, de végül vettem ezt, elég jó áron. Kiderült, h kár is lett volna 380X-re várni, kevesebb a tudása, mint vártam. Persze lehet várni a még újabbakat is, de van egy határ, ahol már nincs értelme. Pl. Várom a Zen-t, de ha nem lesz ITX-mATX deszka, akkor nem várok tovább és intelre váltok, picike lappal.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14012) gban válasza TaaT (#14010) üzenetére


gban
Közösségépítő

Lecsaphatunk rá vagy már nálad van?

Postázást nem vállalok.

(#14013) TaaT válasza gban (#14012) üzenetére


TaaT
veterán

Még szabad a vásár. ;]

Give them hell Ukraine!

(#14014) snecy20 válasza MK VII (#14008) üzenetére


snecy20
veterán

Néha abban az esetben jogos lehet a várakozó álláspont ha az ember több generációval le van maradva, és tényleg valami elementáris erejű next-gen széria jön, de szvsz eddig még ilyenre nem volt példa... 2003 végén egy csomóan elkezdték lecserélgetni a jó kis erős Gef3 / Gef4 Ti kártyákat a szutyok elsőgenerációs DX9-esekre, aztán kb. jó ha 2007-re kezdték el kihasználni azt a játékok....

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14015) SP4C3 válasza TaaT (#14013) üzenetére


SP4C3
veterán

Jahogy az Píszíájekszpressz akart lenni. :)) :DD

snecy20 aláírom, majd itt is ugyanez lesz, hogy kb 2020-ra majd minden-t tökéletesítenek és lesz értelme váltani. Mondjuk a VR erőltetését nem vágom.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#14016) djculture válasza snecy20 (#14014) üzenetére


djculture
félisten

Aprilis ötödikén jön az első fecske szóval most csak nem ez lesz.

[ Szerkesztve ]

(#14017) snecy20 válasza djculture (#14016) üzenetére


snecy20
veterán

Nem tudom, lehet hogy nem, de eddig mindig úgy volt hogy egy adott DX generáció megjelenésének idején érdemes volt kihagyni az első versenyzőket és nem rögtön belecsapni a lecsóba, meglátjuk.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14018) Depression válasza snecy20 (#14017) üzenetére


Depression
veterán

Nvidiánál a 900-as sorozat az első fecske. Ugyanúgy alkalmatlan, mint anno a 8000-es sorozat első tagjai.

De ez már nagyon off.
950GTX-et vettem (természetesen boltból, mert drága a használt), ami már képes kifutni a 2gb memóriából.
Rájöttem, hogy ez kevés, de már nem cserélek, megvárom az új jelentkezőket.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14019) shteer válasza Depression (#14018) üzenetére


shteer
titán

A 8000-es sorozat első tagjai mire voltak alkalmatlanok?
Itt én a G80-as GTS-ekre gondolok. Rosszul teszem?

..szerintem jónak tűnik

(#14020) shteer válasza Synthwave (#13986) üzenetére


shteer
titán

33-ért érdekel a Ti ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14021) Gyuri27 válasza shteer (#14020) üzenetére


Gyuri27
félisten

+ a postát ő fizeti. Legyél már zsidrák akarom mondani kuller mint máskor. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14022) shteer válasza Gyuri27 (#14021) üzenetére


shteer
titán

Alap. Eszembe se jutott, hogy másképp lehet :D

..szerintem jónak tűnik

(#14023) ViZion válasza shteer (#14022) üzenetére


ViZion
félisten

házhoz is hozhatná mondjuk, amikor Neked megfelel... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14024) shteer válasza ViZion (#14023) üzenetére


shteer
titán

De akkor hozzon sört is :D

..szerintem jónak tűnik

(#14025) Yutani válasza Chaser (#14004) üzenetére


Yutani
nagyúr

Árulnak itt garis GTX 760-at 50k-ért, és jegelve lett. Azon szarok be, ha valaki azt válaszotta, és nem az 57k-s GTX 960-amat... :U

#tarcsad

(#14026) seniman válasza Yutani (#14025) üzenetére


seniman
addikt

A jegelés egy pár kattintással megvan. :K Látta valaki,hogy kifizették,elvitték? :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14027) snecy20 válasza seniman (#14026) üzenetére


snecy20
veterán

A jegelés sokszor csak az elterelő hadművelet része. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14028) djculture válasza Yutani (#14025) üzenetére


djculture
félisten

Ha van max 50 ezrem én is azt választanám :)

(#14029) horush válasza Yutani (#14025) üzenetére


horush
addikt

Na nem mintha az olcsó lenne, 58-ért újonnan is van 960..

(#14030) seniman válasza snecy20 (#14027) üzenetére


seniman
addikt

Tudom,láttam a múltkor jégre kerülni 65K-ért 7970-et is.Miután páran körberöhögtük ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14031) djculture


djculture
félisten

"Eladó a címben említett Star Wars Battlefront és a hozzá tartozó Battle of Jakku DLC.
Doboza és mind a négy lemeze megvan, hibátlan karcmentes állapotban."

Kedvenceim az ilyen hirdetések, szó sincs róla hogy beregisztrálva van e, bontalannak nem az mert ott vannak a képek..

(#14032) rekop


rekop
senior tag

Nézegetem itt az aprón a hdd-ket, folyamatosan kerülnek fel ezek a kamu wd red-ek. Most is van fent vagy kettő, alig bolti ár alatt, gari nélkül, az egyik már jegelve. Függetlenül attól hogy nem eredeti, nem is értem ki az aki ilyenre ráugrik? Mégha valami alkalmi áron lenne, de így?

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#14033) djculture válasza rekop (#14032) üzenetére


djculture
félisten

Mi benne a kamu?

(#14034) rekop válasza djculture (#14033) üzenetére


rekop
senior tag

Az hogy valami más hdd át van matricázva egy wd red címkével. A múltkor egy régi Samsung spinpoint volt itt hirdetve red címkével bontatlan csomagban. Írtam akkor az eladónak, le is vette hamar.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#14035) seniman válasza rekop (#14032) üzenetére


seniman
addikt

Aki nem ismeri az árgép és az árukereső mágikus erejét ;] Gyakorlatilag már minden olcsóbb a boltban,grátisz gari is jár mellé és esélyes,hogy nem fakockát vagy kisméretű téglát találsz a csomagolásban.

(#14034) rekop

Régen a vaterán volt ez divat,volt köztük sok IDE csatolós WD Green,meg egyéb nyalánkságok.A legnagyobb az volt amikor a matrica vonalvezetése köszönő viszonyban sem volt a vinyó fedelének a domborulataival. :O

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14036) djculture válasza rekop (#14034) üzenetére


djculture
félisten

Jó mondjuk akinek van ilyen vinyója az egyből látja, én a wd-ről leszoktam mert gyatra minőség már.

(#14037) Yutani válasza horush (#14029) üzenetére


Yutani
nagyúr

MSI 960 Gaming 2G? Hol?

#tarcsad

(#14038) horush válasza Yutani (#14037) üzenetére


horush
addikt

Nem MSI, de ha látja az átlagvevő, hogy boltban sem drágábbak a hasonló vga-k, nem fogja ennyiért megvenni használtan.

(#14039) Yutani válasza horush (#14038) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sebaj, legfeljebb nem adom el. Frankó "kis" kártya egyébiránt.

#tarcsad

(#14040) snecy20 válasza Yutani (#14039) üzenetére


snecy20
veterán

Minek maradna a nyakadon? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14041) Yutani válasza snecy20 (#14040) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát ha senki nem izgul rá 55k felett... :)

#tarcsad

(#14042) Gyuri27 válasza Yutani (#14041) üzenetére


Gyuri27
félisten

Várjál nem arról volt szó, hogy fél árról alkudozunk lefele? :DDD ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#14043) orionpro


orionpro
tag

Hirdetni sem merek lassan.
Anno feltettem az 5850-esem. Megnéztem, 17 volt a legolcsóbb, feltettem hát 16-ért. Na kaptam mindet a törött tablet cserétől kezdve a 10-ért postával azonnal viszem -ig mindent. Jelentem, azóta is remekül szolgál a régi gépemben... Inkább később a 270-est adtam el, de nem itt, hanem helyben.
Hirdettem hibás vga-kat, elvitték mint a cukrot. Hibás laptop: 6k, seniman talán emlékszik is rá, 4-be megvette volna egy okos postával. Megírtam neki, hogy gyakorlatilag 2k-t kapok érte, szóval nem, tovább győzködött. Levettem 5-re mert kivettem cimbimnek 1GB ramot (512 vissza, tehát 1,5 maradt benne) és a wifi kártyát. Akkor meg rámírt, hogy kiszedtem belőle a fasza cuccokat. Pedig én lezártam: 4k postával NEM! Jelenleg pihen a szekrényben.
Anno postástul 25k-ért adtam el egy b85 asus lapot 3220 procival. Most próbálnék meg venni ennyiért...
Szánalom.

Nemrég arra gondoltam, megveszem életem első iPad-jét. De beláttam ha veszek is, új lesz. A használt gari nélkül nagyon drága...

(#14044) gban


gban
Közösségépítő

0 napos újonc, a szokásos csalós avatarral (nézzétek meg, a mese árak ilyen avataros nulla napos regekről jönnek), de nem mondom hogy ő is az, természetesen. Az apró nem is ilyen aspektusból érdekes.

SSD ADATA ASP600S3-128GM-C
1X VOLT HASZNÁLVA, FOTÓ MELLÉKELVE.

Caps lock ahogy illik, a "fotó" az egy sentinel screenshot, és a lényeg: 1x volt használva, de a sentinel infó szerint:
Működési idő 4 nap 23 óra
Össz írt adat 433,49 GB

Tudom, lehet egyszer is használni, csak 6 évig egyfolytában...
Kár hogy az összes indítás nem látszik.

Postázást nem vállalok.

(#14045) Depression válasza orionpro (#14043) üzenetére


Depression
veterán

Venni akarok telefontöltőt. Használtat, mert szellemérintés teszt kellene mindenképp. (5k-ért vettem egyet a boltban, ami egy vacak). Írtam a helyi apróba, konkrétan 0 privát érkezett pár nap alatt, úgy, hogy árat sem írtam, sem azt, hogy olcsón kellene.

Szóval lassan nincs miért hülyét kapni az aprótól, mert az egész nem ér már semmit. Az a csoda, ha lenne értelmes eladó.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14046) MK VII válasza Depression (#14045) üzenetére


MK VII
veterán

"Az a csoda, ha lenne értelmes eladó."
Pedig van! Azt itt jelen levők azok! :D

(#14047) orionpro válasza Depression (#14045) üzenetére


orionpro
tag

Cimbim vett egy 800 HUF -os samu feliratos 2A töltőt ebay-en, szanaszéjjel égett. Múlt vasárnap voltam bolhán, dettó ugyanaz felirat nélkül 500 HUF. Nagyívben elkerülendő. Viszon EP880 Sony, amilyet a telómhoz kaptam 2-2500 ebay-en.
De jól meg kell nézni, van amire nincs sony felirat varrva, illetve láttam samsnug, igen SAMSNUG feliratosat, illetve Lenove egeret is... :Y


MK VII
Ezt magamra veszem, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#14048) TaaT


TaaT
veterán

Haver blitzwolf tőtőt vett 2500ft-ért :) [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#14049) snecy20


snecy20
veterán

Napikomoj rovatunk legfrissebb két epizódja...

Szeretet mitchubisi galant 1800 glx (1995)

"szeretet automat családi okok miat adom el mivel meg vetem sajna nem birom át irni papiros nagyon jo aprobb esztétikai hiba van amit a kép is mutat de ami a lényeg válto motor kifogás talan nagyon jo ezért kérem csak komoj érdek lödök hivjonak tudni valok mitchubichi galant glx sedan patyolat belsö korához képest nagyon jo álapotban plus belsö ful elektromos napfénytetös elektromos tükör ami füthetö abs servos fél fulos serviz könyves nem dohányzo autom 5személyes motor garancia il váltora "

___________________________________________________________________________________

haszon alatra cserel heto

"Rono eszpenz 2×2 dizel 7szemejes sep belseje van nem szakat rozda mentes kilseje tokeletes motor pocre indul alufelnik jo gumik abs el ablak.ju aksi kinti papiros .papirozhato 287e bol ..csere .elso sorban sertes de meghalgatok mindent .irj imelt vagy hivj ara 150e ..csere ar 180e elerheto vagyok 8.19 csak komoj emberek erdek lodjenek"

Egyre több az imbecil ebben az országban.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14050) ViZion válasza snecy20 (#14049) üzenetére


ViZion
félisten

...megmondtam. Kellett ide beengedni a sok szíriuszi menekültet! Mondjuk ez is jó teljesítmény, h fél év alatt így megtanultak magyarul. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.