Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) opr válasza 5teve (#65997) üzenetére


opr
veterán

Monopoly? ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#66002) cof válasza KROK640 (#65999) üzenetére


cof
veterán

Szerintem még 15 éve is komolyabb volt, mint bármelyik internetes hirdető oldal.

A vatera az nagyon jó volt abban az időben, tele jó és érdekes cuccokkal, sehol egy bolt, meg külföldi dropshipping eladó, csak magánemberek. Persze az egyik első magyar online piactér volt, addig csak topikokban, fórumokon adtak-vettek az emberek. De ma már, csak egy online webáruházra hajaz, 99% boltok. Haragszom nagyon amiért meghiúsította az ebay.hu indulását.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#66003) hcl válasza cof (#66002) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azóta se fejlődött kb. semmit :D
Én a szemetet teszem oda, mert ott nem kell megújítgatni, évekig hirdetődik, mire valaki elviszi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#66004) 5teve válasza KROK640 (#66000) üzenetére


5teve
senior tag

nem linkelhetem be, de a XXII.ker -be van. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#66005) konikan válasza 5teve (#66004) üzenetére


konikan
aktív tag

Helyi "Kingston HyperX SSD (120GB) eladó" FIX 10k-ért úgy, hogy referenciának belinkeli ezt, az ezeréves edigital oldalt, hogy anno mennyibe került :C A nagyobb poén, hogy nem párplusszos az eladó.

(#66007) csicso82
Javarészt 4-6k között hirdetik őket ahogy néztem. Amikor először megláttam azt hittem valami különlegességről van szó. Aztán rájöttem, hogy csak madárvadászat.

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#66006) gban válasza konikan (#66005) üzenetére


gban
Közösségépítő

Én is most láttam, ez olyan mintha belinkelnéd a 200-at érő F Astrához hogy újkorában 3 millió volt, és meghirdetnéd 1,5 millióért.

Postázást nem vállalok.

(#66007) Cs1csó válasza konikan (#66005) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na az ilyenektől hányni tudnék, undorító. 3k-t ér max.

(#66008) envagyok válasza Cs1csó (#66007) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem is, de sajnos annyiért nem tudok venni, pedig vennék rögtön 2 tucatot.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#66009) Cs1csó válasza envagyok (#66008) üzenetére


Cs1csó
félisten

Használt 120GB-os SSD-re gondoltam, újonnan 3-5 év garival inkább adok érte 7k-t.

(#66010) konikan


konikan
aktív tag

[Új] 7890 HUF, de persze, 10k fixen használtan. ej ej :U

Plusz poén, hogy tudja, hogy mit és mennyiért árul, mert direkt nem lehet kommentelni a hirdetéshez. Gratulálni tudok. :C

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#66011) hcl válasza konikan (#66010) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy nem tudja, csak nem akar szívni azzal, hogy beszólnak neki :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#66012) BiP válasza konikan (#66010) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem ugyanaz a 2 drive. Igaz, hatalmas különbség sincs, és még így sem ér 10k-t.

(#66013) konikan


konikan
aktív tag

ATOMREAKTOR - AVAGY NEM KELL KARÁCSONYFA
:Y

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#66014) KROK640 válasza konikan (#66013) üzenetére


KROK640
veterán

A 2,2 Misis csoda?

Ház: Corsair Obsidian 1000D
Proci: I9-9900KS 5 GHZ
MB: MSI Z390 GODLIKE
RAM: (4x8GB) 32GB 4266 Mhz CL19
GPU: MSI RTX 2080 TI Gaming X Trio
SSD: 1 TB Samung 970 Evo Plus (M.2)
SSD: 1 TB Samsung 860 (M.2 Sata)
HDD: 2x 1 TB
Ventik: 14 DB Corsair LL120 Ventillátor
Táp: EVGA 1000W T2 Titanium

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#66015) Cs1csó válasza konikan (#66013) üzenetére


Cs1csó
félisten

Olvastam, a legviccesebb, hogy pl. vegyük a házat: JELENLEG lehet árulják 210k-ért is de VOLT 140k is, kb. mindent túlárazva számolt.

Összeszámolgattam kb. 1,9 millió jött ki (az ÁRUKERESŐ ÚJ ÁRAIT figyelembe véve) de mivel HASZNÁLT és EGYBEN akarja értékesíteni. ezért max 1 milliót ér.
De a kutya sem fogja megvenni 2 millióért de még 1-ért sem mert egy csomó fölösleges cucc van belepakolva vagy hozzászámolva.

Ez a többire is igaz.Amúgy ilyen konfigot nem szokás eladni - legalábbis 3 éves kora előtt - mert azon csak durva bukóval lehet túladni főleg ha EGYBEN akarja értékesíteni.
+ ha már ennyi pénzem van akkor NEM teszek HDD-t a gépbe - hogy még csendesebb legyen - hanem veszek egy NAS-t és arról érem el az adataimat egy 1-2TB-os SSD-n pedig megférnek a telepített játék.
Bénán összeállított gép.

Vegyünk egy konfigot ami 1 milliót ér ha mindent újonnan számolunk, és mivel már használt garancia ide vagy oda 30% minusz mondjuk. ha KÜLÖN értékesítené minden alkatrészét. DE ha egy ilyen konfigot egyben hajlandó csak eladni akkor nagyobb kedvezményt kell biztosítani és itt jön képbe az, hogy akár 50%-ot is kell adnia tehát akkor már nem 300k-t hanem akár 500k-t is bukhat.

[ Szerkesztve ]

(#66016) koko52 válasza Cs1csó (#66015) üzenetére


koko52
veterán

Na azért 50%-ot adnál érte te is. És te sem adnád el fél áron. A fölösleget meg el lehet adni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#66017) Cs1csó válasza koko52 (#66016) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy biztos, egyben nem érdemes hirdetni.

(#66018) koko52 válasza Cs1csó (#66017) üzenetére


koko52
veterán

Az sose jó biznisz. Esetleg gazdag gyerek aki hülye összerakáshoz annak anyu megveheti.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#66019) tornas válasza KROK640 (#66014) üzenetére


tornas
őstag

Minek ebbe a gépbe 14 db venti....? Már 4 db sem elég...? :F

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#66020) hcl válasza tornas (#66019) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Biztos ilyen háza van

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#66021) pn4hvq válasza tornas (#66019) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Mondjuk erre én is kíváncsi lennék, mert ha ennyi van benne, akkor azoknak már valószínűleg hangja is van.

(#66022) tornas válasza hcl (#66020) üzenetére


tornas
őstag

Vannak akik arra gyúrnak, hogy a PC-jüknek olyan hangja legyen, mint egy repülőgép-turbinának.

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#66023) KROK640 válasza tornas (#66019) üzenetére


KROK640
veterán

Teljesen jogos, pláne, hogy amint látom vízhűtéses az egész gép ...
Szóval pont azt rontja el vele, amiért drága vízhűtést alkalmazott...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#66024) Cs1csó válasza tornas (#66022) üzenetére


Cs1csó
félisten

A vicc, hogy az EXTRÉM teljesítményt is meg lehet oldani tökéletes csenddel:

A PC háza egy másik helyiségben van és a falon keresztül megy ki kábelen a: monitor, billentyűzet, egér, ki/bekapcsoló gomb, USB csati. A másik helyiségben akár lehet légkondi vagy extrém durva hűtés, bármi.

(#66025) konikan válasza Cs1csó (#66015) üzenetére


konikan
aktív tag

Kíváncsi voltam egy hozzáértő válaszra, hogy ér-e ennyit. Combos konfig, de én se értettem, hogy minek bele a hdd, és a kismillió venti a víz mellé. A perifériák pedig személy szerint nekem nem kellenének, pláne, hogy ezek szerint kicsit túl van árazva, bár alku alapnak tökéletes :D

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#66026) koko52 válasza Cs1csó (#66024) üzenetére


koko52
veterán

Sőt van már mini klíma is. A hideg levegőt befújja a gépházba.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#66027) Cs1csó válasza konikan (#66025) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem vagyok hardcore konfigos, de itt látványosan túl lett tolva, gyakorlatilag a 2080TI-re kell egy jó vízhűtés meg a procira, az SSD-re esetleg borda, és egy kis légmozgás sem árt a házban, hogy az alaplapi kondik is jól érezzék magukat, de ez 2-3 venti. A világítás pedig erősen szubjektív dolog.

koko52

Ez jól hangzik, egy kis HEPA filterrel megtolva portalanítani sem kell. :DDD

Az én fantáziámat ez a másik helyiségből a falon át érkező kábeles megoldás bizgerálja, ennél csendesebb megoldás NEM létezik.
Az egér és a billentyűzet kattogása hallatszódhat.

(#66028) Trailblazer válasza Cs1csó (#66027) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez a másik helyiséges megoldás nekem is régesrég megfordult a fejemben, még ha kivitelezni jelenleg nem is nagyon tudnám.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#66029) koby11h válasza Cs1csó (#66024) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én a régi projektoros TV-nél láttam ezt. A kijelző és a hangfal az egyik helyiségben kb. 8 cm-átlógással egy falátvágásban, a háta nagy doboz meg az összes csatlakozó, kábel a szomszéd gardróbban... menő volt amíg nem láttam a gardróbot :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#66030) Cs1csó válasza koby11h (#66029) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha van egy bazi nagy szoba, akkor ott lehet csinálni gipszkartonnal egy gardróbot - ahogy írtad - és akkor ott a gép egy külön részen, de lehet az a helyiség egy keskeny hely is ami tényleg csak a gépnek van meg akkor már lehet ott NAS, szünetmentes áramforrás stb. sok olyasmi ami amúgy a helyet fogja és/vagy zajos.

(#66031) qnadam válasza Cs1csó (#66030) üzenetére


qnadam
veterán

de ha kicsi a gardrób, azt simán befűti a gép...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#66032) koby11h válasza qnadam (#66031) üzenetére


koby11h
aktív tag

Kell hozzá egy hőmérséklet vezérelt ventilátor páros és ha szabad térben vagy az emeleten hűvösebb van akkor onnan beszív és bentről kifúj... persze ez a gépről is irányítható, illetve a monitor (mit monitor, projektor) mellé egy kontroll hőmérő, vagy inkább push üzenettel vagy sms-el jelezze a mobilra!
Álmodozzunk... én ha a szomszéd helyiségbe raknám az a fürdőszoba lenne, de ki kellene rakni onnan a mosógépet :), hogy beférjen a Midi házam.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#66033) mpo válasza Cs1csó (#66027) üzenetére


mpo
veterán

Az én fantáziámat ez a másik helyiségből a falon át érkező kábeles megoldás bizgerálja, ennél csendesebb megoldás NEM létezik.
Nálam az egész internet így van megoldva, a Google is messze van. :D

Ha érted, akkor már elavult.

(#66034) KROK640 válasza Cs1csó (#66015) üzenetére


KROK640
veterán

Nagyon átgondolatlan ez a gép.

Két dologra tudok gondolni :
1. Valami 15-25 éves Vérpistike nyert tippmixen / valahonnan egy nagyobb összeghez jutott (ilyen-olyan módon, ez most nem lényeg), és úgy gondolta, hogy jajj de megépíti a csúcs gépet, durr bele mindenből a legjobbat, csak szakértelme cserben hagyta ... és most a szülők előtt ez kiderült, őrjöngenek, és a gépnek mennie kell... (ezt alátámasztja hogy mindennek az új árát nézi, vagyis amennyiért vette)
Az, hogy az utolsó gyöszt is elakarja adni az is szülői szigorra utal nálam, nem hiszem hogy valaki vesz egy ilyen gépet, és 1 éven belül kitalálja h neki nem is kell asztali gép. Ha akarna másikat, dolgokat megtartana (pl félkonfigként kerülne fel)

2. Nyerte kompletten az egész gépet valahol, és most szeretne rajta túladni a lehető legjobb áron... (ennek ellentmond a sok extra kiegészítő, meg a hülyén felépített gép, és h több helyről vannak az alkatrészek)

Mert ez a gép igencsak hülyén van megcsinálni, elég ha a vízhűtés mellett 14db ventire gondolok, vagy épp arra, hogy 2db 1TB-os HDD van benne, de ebből az egyik lassabb mint a másik (ft/GB arányban egy 2,3,4TBossal sokkal jobban járt volna). Lehet h korábbi gépéből vannak kikukázva.

A helyében én a sok extra kiegészítőt (füles, hangkártya, Soundbar, Billentyűzet, egér, 18 ezer ft-os egérpad :Y , egyik vagy mindkét HDD és egyik 1TB-os SSD-t is) megpróbálnám külön-külön darabokban eladni. A gépet meg megint egy külön fordulóban, persze jelentősen csökkentett áron. Esetleg azt is alkatrészenként, ha egyben nem viszik.

Az megint egy más kérdés, hogy én csak akár 1Millió ft-ot is csak akkor adnék ki gépre, ha az a munkámhoz kellene/jelentősen javítana a munkakörülményeimen, és várhatóan belátható időn belül megtérülne. Ugyanis aki csúcs hardverbe fektet az rosszabbul teszi mintha tartós élelmiszerbe fektetne, hiszen a csúcs HW-n kívül talán csak a luxusautó veszít gyorsabban az értékéből...

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyi idő múlva, mennyiért, és hány darabban megy majd el, de sandás, hogy nem fogjuk megtudni :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#66035) Cs1csó válasza KROK640 (#66034) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezen át is siklottam mármint a HDD-k méretén jogos aki ennyit költ a gépre és akarja, hogy legyen benne HDD akkor legalább 4TB-osat vagy nagyobbat tesz bele.
Mindegy sok sikert, esélytelen darabonként okés, de úgy is sok idő lesz.

(#66036) KROK640 válasza Cs1csó (#66027) üzenetére


KROK640
veterán

" ennél csendesebb megoldás NEM létezik."

Azt eltudom képzelni, de :
nekem nincs egy hangos gépem (konkrétan ha nincs terhelve néha rá kell füleljek, hogy él-e még? :D pedig itt van a lábamnál már lassan 20 éve). Az Athlon XP-nél még értettem is ezt a dolgot, mert az tényleg hangos volt.
De a mostani gépem nagyon halk, gyakorlatilag az utcáról beszűrődő zajok "felülírják". De ha nincs semmi az utcán akkor is alig hallani.
Mikor pedig terhelést adok neki akkor rendesen be szokott pörögni, de szeretem hallani mikor keményen dolgozik, olyan mint egy v8-as motor :D

Mindenkinek más az ingerküszöbe, de néhányan szerintem túl tolják ezt a gép egy pisszenésnyi hangot se adjon dolgot.
(eszembe nem jutna falat fúrni, vagy legipszkartonozni a szobámból egy részt, vagy hasonlók, csak azért, hogy kicsit jobban halljam a környezeti zajokat... Amúgy belegondoltatok, hogy egy ilyen gépet mi nehéz lehet szerelni, vagy csak akár egy pendriveot, DVD-t, bármit is beletenni? :D )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#66037) Cs1csó válasza KROK640 (#66036) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egyetértünk, a tápegységes topikban sem mindig értem miért fontos, hogy pl. félpasszív legyen a tápegység. MERT:
- ha csak böngészek akkor ugye a CPU hűtőventi és a házventilátorok minimumon pörögnek van hogy a HDD-m leáll - nem érdekel ha hamarabb kipurcan az indulás-leállás több ciklusa miatt a csend fontosabb - és kb. gőzöm sincs hogy a CPU hűtőventilátorát és a 2db házventilátor "susogását" hallom vagy még a tápegység ventijét is

- ha meg JÁTSZOM akkor ugye a félpasszív VGA-m (itt látom értelmét a félpasszívitásnak tehát ha nem játszom akkor nem megy a VGA ventije) ventije is felpörög a többi ventilátor is nagyobbra kapcsol a házventiátorokat ilyenkor én tekerem fel manuálisan, és persze a játékok a HDD-ről futnak mert azon van elég hely tehát van bőven hangja a gépnek
NA DE ez ugye nem nagyon zavar mert a hangfalból - 2.0-ás rendszer - a játék hangjai szólnak PES-FIFA esetén szurkolás stb. de lövöldénél meg ugye a robbanások.

Jellemzően köztes állapot nincs tehát a minimális géphasználat aminek alig van hangja vagy a játék aminél meg nem annyira gond.

(#66038) TaaT válasza Cs1csó (#66035) üzenetére


TaaT
veterán

Az én gépemben a legkisebb HDD az 8Tb-os :)) De azok is nemsoká átkerülnek ebbe [link]

Give them hell Ukraine!

(#66039) qnadam válasza TaaT (#66038) üzenetére


qnadam
veterán

az én gépeimben egyáltalán nincs hdd. hdd-k a nasban vannak, tőlem 15 km-re :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#66040) gban


gban
Közösségépítő

LG S22A300B 22" Fullhd LED monitor 16:9

És a képeken ott virít az eladandó Samsung monitor...

Postázást nem vállalok.

(#66041) Cs1csó válasza gban (#66040) üzenetére


Cs1csó
félisten

délkorejai monitor eladó és akkor nincs ez a felhajtás. :DDD

(#66042) cof válasza TaaT (#66038) üzenetére


cof
veterán

Hogy lehet ezeket megtölteni értelmes tartalommal, el nem tudom képzelni. Még ennyi top film sincs 4 K-ban. :)

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#66043) Cs1csó válasza cof (#66042) üzenetére


Cs1csó
félisten

Még ha FHD (720p-s vagy 1080p-s) rip-eket is gyűjtöd akkor is simán megtelik, nekem 2TB-os a filmes külső HDD-m és pikk-pakk telepakoltam, ahogy számolom nekem 8TB kb. elég lenne, egy ideig.

(#66044) konikan válasza cof (#66042) üzenetére


konikan
aktív tag

3 éve nem sikerül 1TB+500GB-ot belaknom, de ha minden sorozatot és filmet tárolnék akkor meg lehet tölteni. Volt kollégám külföldön egy 4TB-os külsőt töltött meg filmekkel anno.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#66045) cof válasza Cs1csó (#66043) üzenetére


cof
veterán

Oké, sorozatokkal hamar meg lehetne tölteni. Mondjuk egy Columbo komplett kollekció máris 1TB. :)

Nekem életem végéig elég lenne 8TB. Már nem gyűjtök hosszútávon semmit, régen volt több 100 db DVD-m, mindent kiírtam.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#66046) #89309696 válasza cof (#66042) üzenetére


#89309696
törölt tag

Filmekkel, sorozatokkal. Ha fHD-ban szeded 25 Gigás BR-ként akkor pusztulnak a Terák, de ha csak a ripet szeded az is 15 Giga.
Én elhagytam ezt már sok éve, megnézem egyszer aztán le van szarva. Brutális mennyiségű pénzt emészt fel, ha ezeket tárolni akarod és még backup is kéne róluk ugye, mert nem poénból tároltad el őket. Aztán sose nézed újra.

Én már filmeket is csak sima 720p ripben töltök le, bőven elég az a minőség is, sorozatokat meg sima 576p ripben. Ha végeztem vele delete.

(#66047) TaaT válasza cof (#66042) üzenetére


TaaT
veterán

Olyan hogy túl sok hely, nem létezik. :DDD

Give them hell Ukraine!

(#66048) Cs1csó válasza TaaT (#66047) üzenetére


Cs1csó
félisten

Itt most teljesen eltérő ideológiák ütköznek:
1. nem gyűjt semmit mert minden fenn van ha meg akarja nézni leszedi vs.
2. aki tart attól, hogy nem tudja majd letölteni, vagy hosszú idő lesz stb. ezért jól bespájzol.

Szerintem mindegyiknek van relevanciája ami függ az adott helyen lévő internet sebességétől, a tárhely méretétől (mennyi tud és/vagy hajlandó rákölteni) Nálam az az ijesztő, hogy kb. 1,5TB csupa olyan film - nem is sorozat - ami a kedvenceim közé tartoznak és ezért szükségesnek érzem, hogy ott legyenek: pl. Gyűrű Ura, Star Wars, Die Hard, Back to the Future, Meglógtam a ferrárival, Éjszakai rohanás, Reszkessetek betörők, Rendőrakadémia 1-4-ig, stb . csupa olyan film amit bármikor meg tudok nézni.

(#66049) qnadam válasza cof (#66042) üzenetére


qnadam
veterán

csak a fotóim (és csak azok, amik nem melók) foglalnak kb 1,1 terát 2004 óta úgy, hogy az elmúlt 4-5 évben alig fotóztam valamit hobbiból a mostani 20+ megapixeles gépeimmel. ha annyi képem lenne, mint mondjuk 10 éve 6 megapixelből, akkor jóval nagyobb adatmennyiségről lenne szó.
a project folder, ami legnagyobbrészt munkákból áll, az 6,7 tb. de pl évente van egy sorozat színpadi cucc. 10 darab ~80 perces előadás 3 kamerával 1 tera fölött van valamivel, persze ezt a vágott anyagok átadása után kivágom a francba :) szóval összejön szépen az az adatmennyiség, ami 3x8 terán üldögél békésen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#66050) qnadam válasza Cs1csó (#66048) üzenetére


qnadam
veterán

2-3 tb film meg sorozat van kéznél, egyik része olyan, amit majd meg fogok nézni egyszer, másik része olyan, ami nem biztos, hogy könnyen beszerezhető később, ezért inkább megtartom. ami könnyen beszerezhető és már láttam, az általában nem marad meg. egy 40 gigás film is bármikor könnyen lejön, ha kell.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.