Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) CJ4567 válasza szebe (#85935) üzenetére


CJ4567
veterán

Az i5-6500 az már kevés tud lenni, viszont egy 1070-el 1080p-ben manapság még mindig szépen el lehet játszani(pár kivétellel még mindig tud 60FPS-t szép grafikával, vagy akár többet is, attól függően, hogy mit játszol), 1440p necces, de még megoldható, kivéve, ha Cyberpunkkal akarsz játszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#86002) BiP válasza CJ4567 (#86001) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem is, egy 1070 fullHD-re elég kell, hogy legyen casual gamingre.
Amilyen árak vannak, csak a kártya többet ér, mint a gép többi része egyben, szóval itt a vidkártya dobja meg. Az i5-6500 ma már nem annyira kurrens hardver.

[ Szerkesztve ]

(#86003) BiP válasza szebe (#85935) üzenetére


BiP
nagyúr

Amúgy ma már mindenre ráaggatják a gamert.
Ha a 1060-adat elvitték játszani, akkor a 1070 is ugyanúgy jó lesz játékra, sőt.
Nekem volt anno 1070-em, 4K-n játszottam vele. (igaz, nem a legfrissebb hardverzabáló cuccokat). Igaz ez extrém, de fullHD-ra tuti jó.

(#86004) szebe válasza CJ4567 (#86001) üzenetére


szebe
őstag

Bios moddal viszi a lap a 8 gen-t is elvileg, szóval van még benne egy kis lehetőség.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#86005) Ciccuka válasza oriic (#85992) üzenetére


Ciccuka
veterán

Azt nem értem, hogy sokan miért nem vigyáznak ezekre a drága TV-kre. Miért törik össze?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#86006) envagyok


envagyok
veterán

Helyben
"Kiárusítás! Fillérekért RAM, SSD, laptop akksi, proci, USB hub és még sok más!"

4GB DDR4-2144 5000Ft , múltkor vettem 22000ft-ért újan 2x8gb ddr4-3200 Corsair PRO RS RGB-t újan üzletből :F

128GB M2SSD 5000Ft 2 napja jött meg szintén üzletből 256GB M2 nvme 5600Ft-ért. Igaz használt, mert 1-2 órát ment és tesztelés miatt írva volt rá párszáz GB :U

Félre ne értsetek, nem azzal van bajom, hogy mit mennyiért árul, mert HA-n szinte mindenki aranyáron árul, hanem a "fillérekért" kifejezés miatt a hirdetés címében.
:DDD

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86007) koby11h válasza envagyok (#86006) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ne is törődj vele, én 5500-ért vettem 2x4GB Transcend DDR3-1333-at, rendesen tesztelve, nem bemondásra. De most is tudok venni 3000-3500 Ft-ért.
Nála 4500 Ft 1 darab.
Van aki hirdetni szereti, nem eladni :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86008) hcl válasza envagyok (#86006) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Miért, máskor meg ilyen pár ezer Ft-os cuccokkal senki nem foglalkozik, mert nem éri meg, nem? :D :P ;]

@koby11h : 8GB-ost meg 10-ért kaptam volna per darab :D Nem vettem.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#86009) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#86010) Gyuri27


Gyuri27
félisten

"Bányászatra sosem volt használva
érdeklődni: bekescrypto"

Amd - Radeon - Ryzen

(#86011) tupacamaru válasza Gyuri27 (#86010) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :W Mennyi ilyen vam egyébként.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#86012) Astroboy válasza berek21 (#86009) üzenetére


Astroboy
őstag

Vedd meg, ahogy nézem ár alatt van. :DD

(#86013) Gyuri27 válasza Astroboy (#86012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ahogy nézem ez csak képeken létezik.

tupacamaru: 100 hasonló vga-ból egy tán ha nem bányászott. Mindegy mit ir.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#86014) hcl válasza Gyuri27 (#86010) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D :D :D :D :D :D :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#86015) fatpingvin válasza Gyuri27 (#86010) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem feltétlenül átbaszás.

simán vannak akik azzal foglalkoztak hogy áreséskor felvásároltak, utána meg bányászoknak eladnak. egyáltalán nem off-chance hogy készletről árul.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86016) BiP válasza fatpingvin (#86015) üzenetére


BiP
nagyúr

Oké, de ha bányászoknak árul, azoknak meg nem szempont, hogy "nem volt még bányászva vele".

(#86017) BiP válasza Astroboy (#86012) üzenetére


BiP
nagyúr

Jaja.
Nem mélyen áron alul, hanem: Mélyen! Ár alatt!

[ Szerkesztve ]

(#86018) fatpingvin válasza BiP (#86016) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem bányászoknak árul, hanem annak aki megveszi. gondolkodj már kicsit kereskedőként, nem mindegy kinek a zsebéből jön a pénz?

a "nem bányászott" az a gémereknél betalál, bányászoknál meg indifferens. nyilván ki fogja írni, én is kiírnám.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86019) Chaser válasza fatpingvin (#86018) üzenetére


Chaser
titán

semmivel nem lehet ellenőrizni igazából, ki lehet írni de értelmét nem látom - max ha nagyon régi tag sok referenciával és első tulaj, azt még lehet el is hinném -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86020) BiP válasza fatpingvin (#86018) üzenetére


BiP
nagyúr

De dobtad fel, hogy " áreséskor felvásároltak, utána meg bányászoknak eladnak. "
Ezt a gondolatot fűztem tovább.

(#86021) fatpingvin válasza BiP (#86020) üzenetére


fatpingvin
őstag

rosszul fogalmaztam. nyilván arra gondoltam hogy felvásároltak aztán eladnak, az meg elég evidens hogy a fizetőképes felvevőpiac kik. hidd el, senki nem csinál elvi kérdést abból hogy ki az aki negyedmilliót vagy többet nála hagy és nem vár el garanciát.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86022) hcl válasza fatpingvin (#86018) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gamernél és bányásznál is betalál :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#86023) Chaser válasza fatpingvin (#86018) üzenetére


Chaser
titán

egy nulla értékeléses tag, megkerestem a hirdetést
azt ír ki amit akar ( : - lehet éppen igaz is, de referenciája semmi nincs amivel alá tudná támasztani -
de ami a legszomorúbb, akár bányászott a kártya, akár nem, az értékén jelenleg nem változtat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86024) KROK640


KROK640
veterán

Helyi : Eladó Quad chanel Hyperx savage Ram
4db 4GB-os 2400MHZ-es DDR4 RAM modul mindössze 35 ezrért, használtan. Kihagyhatatlan :)
Minden másra ott a G.SKILL 16GB Aegis DDR4 3200MHz 2×8GB-os kit 1 év garral, újonnan 24990ft-ért :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86025) KROK640 válasza Krisztianby (#85984) üzenetére


KROK640
veterán

Ugyanez nálam is. Rohadt gyorsan sétálok, utálom mikor feltartanak. Sokan nem is gondolják 1-2-3 perc késéből is lehet busz lekésés, ami akár 1 óra extra várakozással is járhat.
És igen "e hogy mindent megtesznek, hogy kikerülhetetlennek legyenek az hot ziher." ezt érzem én is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86026) KROK640 válasza hcl (#85985) üzenetére


KROK640
veterán

Jah tuti az idióta vevők is ők.

Igen, 64MB-os mindössze. Azzal már semmire sem megyek. De mert nagyot álmodni aki hamisította.

Mondjuk én is sok mindent lefényképezek, ami később jól jöhet pedig akkor nincs rá magyarázat.

Láthatja a hirdetésben a képeket... ha olyan hülye, hogy ezután eljön megnézni úgy h nem tetszik neki (úgysem veszi meg csak elveri vele az időt) akkor megérdemli. Nem mellesleg elment vele az ideje, vagyis célt ért.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86027) KROK640 válasza berek21 (#85986) üzenetére


KROK640
veterán

A fal szinéből megondom, hogy "testvér"...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86028) KROK640 válasza BiP (#85988) üzenetére


KROK640
veterán

Na, látom neked is feltűntek ezek a dolgok :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86029) KROK640 válasza Gyuri27 (#86010) üzenetére


KROK640
veterán

AZ IGEN! :C

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86030) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Nem mondom, hogy minden szavát tisztán értem...sőt ..

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#86031) koby11h válasza F.E.K.. (#86030) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szerintem még Ő sem...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86032) hcl válasza KROK640 (#86026) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én amatőr szinten fotózok is, szóval mindenfélét fotóz az ember, amire úgy gondolja, hogy jól néz ki ;)

"Láthatja a hirdetésben a képeket... ha olyan hülye, hogy ezután eljön megnézni úgy h nem tetszik neki "
Lehet, hogy olyasmi nem tetszik neki, ami a képen nincs, vagy a hely gáz (ugye az sincs mindig kiírva). De attól még az ingatlanosnak el kell viselni :P
Engem is hány olyan helyre vitt ki az ingatlanos, amit előtte elmondtam, hogy kizáró ok :D Na azok után nem sajnálom :D

@F.E.K. : De hogy mit akar mondani? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#86033) CJ4567 válasza BiP (#86002) üzenetére


CJ4567
veterán

A most megjelent Horizon 5-ben 1080p high-on ezt tudja:
Az 576Hz-es monitor az egy bug, 144Hz-es monitorom van. Ha 60Hz-es monitorral játszik valaki, akkor még bőven fentebb mehet grafikában.

No Sana No Life

(#86034) BiP válasza CJ4567 (#86033) üzenetére


BiP
nagyúr

Ó, hát ez nagyon fasza. Nekem most 1060 3GB van pótkártyának (amilyet szebe is eladott), az olyan 50-60-at hoz Forza Horizon 5-ben. Játszható.
De pl. a Flight Simulator és élvezhetően megy vele.
Egy 1070 meg még inkább, és ramkorlát sincs legalább, mert azért van 1-2 játék, ahol a 3GB már limit.
Szóval nem kell leírni a 1070-et (szeretném is cserélni rá), de aranyáron mennek már azok is. Pedig nem mai csirke az sem.

(#86035) Chaser válasza hcl (#86032) üzenetére


Chaser
titán

úgy vannak vele hátha rá tudják dumálni a delikvensre az ingatlant
nekik ugyanúgy jutalék ha az ügyfél nem azt veszi amit akar ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86036) gban


gban
Közösségépítő

1156-os i7 870-es gép 80k, játékra, Gt 10-30-cal, 80k...
Vásárlás esetén kitakarítja - nem csak akkor kellene, nem látszik ki a procihűtő bordája a portól (de szó szerint).
Tuti jó az állapota így, gyakorlatilag hűtés nélkül, mert ott csak az a levegő megy át ami eltévedt.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#86037) tope


tope
addikt

Marketplace-n találtam hirdetést, beárazva 120.000 Ft-ra gépet monitorral, a szöveg meg a következő volt kb.

"Eladó az alábbi játcogatós gép, nem értek hozzá, hogy mi van benne, de lehet vele játszogatni, jár hozzá egy fullHD monitor is."

Ehhez 2 kép összesen, egy félig oldalról, semmit se látsz kb, csak annyi hogy van benne egy külön videokártya, meg 1 másik kép a monitorról jó távolról, kb a márka látszódik.

Megkérdeztem mi alapján lett beárazva ha nem tudja mi van benne, erre írta, hogy a haverja tudja... (hát jó ha ő tudja, de aki esetleg venne, az meg majd kitalálja gondolatolvasással a haverját megtalálva kb.)

Alacsony a kerítés, de hogy egyre több a hülye, az biztos, és ezeknek van szavazati joga is...
Miért nem lehet IQ szinthez kötni az internet használatot, meg úgy az életet... :DDD

(#86038) koby11h válasza tope (#86037) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az utolsó sorra írtam egy olyan választ, amiben először leírtam mit kellene csinálni ezekkel. Utána elé írtam, hogy törölhető a hozzászólás, ha valakit zavar a témája vagy a stílusa. Utána még módosítottam rajta, párszor, végül én magam töröltem. Nem hogy a nyomdafestéket nem bírná el, de már az elektronokat sem...
Röviden ez van... :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86039) Chaser válasza tope (#86037) üzenetére


Chaser
titán

120e-ért zsákbamacska
problem? ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86040) fatpingvin válasza KROK640 (#86024) üzenetére


fatpingvin
őstag

azt én is néztem hogy mit szívott a tag hogy ezt komolyan gondolta...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86041) fatpingvin válasza KROK640 (#86026) üzenetére


fatpingvin
őstag

mi, 64 MB rengeteg dologra elég :D simán elfér rajta egy TCL meg egy FreeDOS dual boot-ban :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86042) koby11h válasza fatpingvin (#86041) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem van egy 128 MB-os, írásvédő kapcsolóval, még szoktam használni.
Kellene már egy normális 32 GB-os ami tudja ezt, de nem Kanguru vagy Flashblu márkájú...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86043) fatpingvin válasza koby11h (#86042) üzenetére


fatpingvin
őstag

naez. én egy SD kártyát használok hasonló célra egy olvasóban, azon lehet kapcsolni az írásvédelmet.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86044) koby11h válasza fatpingvin (#86043) üzenetére


koby11h
aktív tag

Van nekem is, 8-16 GB-os SD, USB-s kártyaolvasóval ami ráadásul majdnem pendrive méretű, de csak USB2 és néha elhagyom belőle a kártyát... már kettőt is.
Vadásztam pendrivera egy időben, egy Lexart ki is néztem, de végül letettem róla. Ebay-ről nem akartam venni.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86045) fatpingvin válasza koby11h (#86044) üzenetére


fatpingvin
őstag

én múltkor vettem egy USB3-as sandisket.. arra hogy egy Debian tesztrendszer legyen rajta arra tökéletes

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86046) koby11h válasza fatpingvin (#86045) üzenetére


koby11h
aktív tag

De van rajta fizikai írás védelem pl. switch, jumper, bármi? Nekem az lenne a lényeg benne.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#86047) hcl válasza Chaser (#86035) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De miből gondolja, hogy rá tud dumálni (meg se próbálta amúgy egyik sem), ha kikötöttem, hogy ne olyan legyen? :D

Ma eljött az az idióta megnézni a leharcolt fűtéscuccot, amelyik már napok óta mindig holnap jön :D Még a végén el is viszi? :DDD

Mai posta, adok fel egy nem szabvány, de normál méretű, 2cm-nél vékonyabb sima levelet. Postás megkérdezi a fiókvezetőt, hogy mehet-e. Azt mondja, nem.
Visszajön, hogy hát ez csak ajánlott.
Mondom mi a gond vele? Ja, ő nem tudja, neki azt mondta a főnöke.
Feladtam ajánlottan, de azért csak addig kérdeztem, hogy miért nem vették fel simának, hogy odahívta a főnit, az meg azt mondja, hogy áru volt benne.
Mondom WTF, mi közöd hozzá, hogy mi van benne? Méretek, súly OK, problem?
Ja, de akkor ők nem tudnak érte felelősséget vállalni.
Hát mondom B+ az ajánlottból is elloptátok a RAM-om, meg hagytatok is el, meg azt se mindig viszitek ki, szal legalább abba kötöttetek volna bele, hogy használt a boríték :D
Meg hát rendszeresen kapok 2cm-nél nagyobb ajánlottakat is, azt is felveszik valahol... Szal ennyit ér a posta üzletszabályzata :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#86048) hcl válasza koby11h (#86046) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amin van, azon se feltétlen ér sokat... Meg szerintem másképpen is írásvédetté lehet tenni.
Kb. arra jó, hogy véletlenül ne írj rá.

Mutogatni való hater díszpinty

(#86049) fatpingvin válasza koby11h (#86046) üzenetére


fatpingvin
őstag

a normál méretű SD kártya oldalán van egy műanyag billenő. ez nem az SD kártyát kapcsolja, hanem amikor betolod a slotba, akkor a billenő pozíciójától függően összezár vagy nem zár össze egy pint, ez meg a vezérlőnek mondja meg hogy akkor lehet-e írni vagy nem. asszem elég low-level cucc ahhoz hogy ne lehessen felülírni szoftveresen, vagy legalábbis megfelelően körülményes legyen

szerk: ja, a pendrive-on nincs. én a SD kártyáról beszéltem, sorry :D hardveres írásvédős pendriveok nem tudom vannak-e még amik nem kötik össze valami titkosítással.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#86050) hcl válasza fatpingvin (#86049) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vezérlőtől függ, hogy felül lehet-e ;) Ennek kapcsán eléggé átnéztem :D

Másik meredek az volt, amikor a Fujitsu S7010D-n nehezen csatlakozott a wifi.
Mert kikapcsolva ragadt a wiifi kapcsolója...
...de attól még nagy nehezen felcsatlakozott :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.