Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Beretvás válasza zeon.hu (#24999) üzenetére


Beretvás
addikt

ezen nyerítek 10 5 perce...:DDD

(#25002) Killer01 válasza shteer (#24977) üzenetére


Killer01
őstag

Ez nagyon furcsa nekem, jó lenne ha feketeibiza is írna az ő nézőpontjából... A számát sem tudom mennyit üzleteltem vele, a top 3 megbízható arc között van nálam. Én simán előreküldtem neki mindig a cuccaimat, mert tudtam hogy úgyis kifizeti. Soha nem csalódtam :N

(#25003) Beretvás válasza Beretvás (#25001) üzenetére


Beretvás
addikt

közben még az írás sem ment...:DDD

(#25004) #21346560 válasza Beretvás (#25001) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mióta? :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#25005) MK VII válasza #21346560 (#25004) üzenetére


MK VII
veterán

Tíz öt perce...
Nem tudsz olvasni??? Necsi'... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25006) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Csalós topicot láttátok? Vélemény a Háború és béke terjedelmű hozzászólásokról? :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#25007) SUPREME7


SUPREME7
őstag

(#25008) ViZion válasza zeon.hu (#24999) üzenetére


ViZion
félisten

szvsz a célcsoportnak fogalmazták meg... Amúgy ehhez qrva okosnak kell lenni, meg marha viccesnek is. Bírom :DDD :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25009) snecy20 válasza Trailblazer (#25006) üzenetére


snecy20
veterán

Engem pl. ez a regény abszolút nem győzött meg arról, hogy a csalóként vádolt delikvensnek igaza lenne... Aki képes ilyen terjedelemben magát védeni, gondolva még a legeslegapróbb részletre is, az eszementül dörzsölt lehet...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#25010) MK VII válasza snecy20 (#25009) üzenetére


MK VII
veterán

Csatlakoznék...
Tegnap este olvastam a litániáját/védőbeszédét...
Komolyan mondom engem sem győzött meg..
Nagyon is úgy van az az írás felépítve, hogy nehogy bele lehessen kötni...
Egyébként elég rutinosan írta. Mintha már nem először állt volna a "bíróság" előtt.. :U :F

[ Szerkesztve ]

(#25011) patomi válasza snecy20 (#25009) üzenetére


patomi
őstag

Erre csak annyit mondanék. "Sok a rizsa k@cs@g. Vedd vissza a szarodat." Én kétszer vettem vissza cuccot. Egy ssd-t, megromlott mire odaért. Meg egy rampárt, ami hibátlan, mai napig megy. Ramon többet buktam posta miatt mint amennyit ér a cucc, de így volt korrekt. Az ssd meg gariban lett cserélve, ráadásul nagyobbra.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25012) shteer válasza patomi (#25011) üzenetére


shteer
titán

Én is 2x valamit, abból az egyik szintén "meggyógyult" a visszaúton :D

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#25013) Beretvás válasza snecy20 (#25009) üzenetére


Beretvás
addikt

na ez nem semmi, már felénél tul rutinos volt végig sem birtam olvasni....csalonak áll a világ... :(((

(#25014) MK VII válasza Beretvás (#25013) üzenetére


MK VII
veterán

Ugye? Nagyon jól felépített védőbeszéd... Szerintem az ügyvédem sem írt volna szebbet...

(#25015) djculture válasza snecy20 (#25009) üzenetére


djculture
félisten

Már kb ezredik ilyen történet és mindig ez van hogy a rajta lévő hónapok évek óta hozzánem nyúlt adattal együtt adják el a hdd-t.. Ilyenkor a smart se működik normálisan konzerválja az állapotot.

(#25016) Aramir válasza djculture (#25015) üzenetére


Aramir
őstag

Az nem lehet, hogy szállítás közben valamiért letapadt a fej, az első indításnál le is szakadt a francba, aztán azóta persze kattog, mert lemásolta az adatokat róla, tele volt filmmel, utána készült egy sentinel kép az elmondása szerint. 126 pozitív után egy szar hdd-vel szopatná meg magát?

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#25017) djculture válasza Aramir (#25016) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy nem, ezeknél a fej már kiemelésre kerül még akkor is ha hirtelen megszűnik az áramellátás. Szállítás közben letapadni nem fog csak működés közben tud. A leírtakból annyi szűrhető le hogy az eladó rakta hagyott mindent és nem csinált tesztet rajta igy meg a smart beragadt a 99/100-ra.
Az is biztos hogy nem volt ezzel tisztában és beszopatta magát nem az első eset.

[ Szerkesztve ]

(#25018) Aramir válasza djculture (#25017) üzenetére


Aramir
őstag

Hát fene tudja, akkor sem az a tipikus csaló, hogy összeszed 1-2 értékelést, aztán elkezdi az átbaszásokat.
Még arra gondoltam esetleg, hogy amint megkapta, ki is próbálta a jéghideg vinyót, az aránylag hirtelen hőtől kicsapódó pára miatt sem lehet letapadás? Vagy ez hülyeség? :D Én mindig megszoktam várni, amíg nagyjából szobahőmérsékletű lesz bármilyen elektronikai cucc, amit kapok postán, és csak utána szoktam kipróbálni őket, ha olyan az időjárás, és olyat adtam el, akkor a vevőimnek is szoktam írni, hogy várjanak a próbával egy kicsit, ne jéghidegen. Mert oké, legyen beragadt smart, de egy kattogó merevlemeznek nem szokott még smartja sem lenni, azokat már detektálni sem tudja a számítógép, ahogy a vevőnél sem detektálta már.
Mindegy, ő dolguk, szerintem csak simán nem volt szerencséje egyik félnek sem.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#25019) djculture válasza Aramir (#25018) üzenetére


djculture
félisten

Semmiféle csalóról nem beszélhetünk ez esetben csak nem volt tisztában a hdd működésével. Használja és jólvan utána meg eladja bármiféle tesztelés nélkül és csodálkozik ha fejéhez vágják hogy csaló.
Nem nagyon akartam beleszólni se csak már ez a 100+1-edik ilyen eset, nem tudom hogy miért derogál valakinek egy 2 órát rászánni. Le takarítani a rajta lévő adatokat utána írás olvasás teszt akkor tuti azt mondom hogy nem hamis amit kiír a sentinel addig az. Ez tapasztalat. Nekem is hoztak már ilyet főleg ez a majdnem százas kiírás ami tuti hogy ezt takarja.

[ Szerkesztve ]

(#25020) snecy20 válasza Aramir (#25016) üzenetére


snecy20
veterán

Az a 126 pozitív valójában negyedannyi ügyletet jelent... És mint tudjuk az mai világban már nem feltétlenül garancia.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#25021) Aramir válasza djculture (#25019) üzenetére


Aramir
őstag

Ilyeneket én is tapasztaltam, smart szerint 100%, aztán a felülettesztnél előjön pár ezer bad sector :( Pont azért is írtam ide most, mert egy olvasási felülettesztnek elmegy az, hogy lemásolod az adatokat, már persze ha teljesen tele van a hdd, meg nem egyből kattogással kezdik az ilyen beragadt smartos példányok, nekem csak ez volt furcsa, szerintem szállítás közben vagy az első indításnál történhetett inkább valami.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#25022) Aramir válasza snecy20 (#25020) üzenetére


Aramir
őstag

Ez is igaz, mindenesetre ha valami nulla értékeléses lett volna az eladó, akkor nem is írtam volna ide semmit.

[ Szerkesztve ]

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#25023) Speed® válasza Aramir (#25021) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kaptam 5db 322HJt nemrég céges selejtezésből, újrainicializálás után 3 ment a kukába több száz bad sectorral, előtte 100/100 volt mind..6-800 nap üzemidővel. Ez ilyen sport..eladás előtt kb. kötelező kör. Az eladó hibázott szvsz, a többi rizsa.

(#25024) patomi


patomi
őstag

Ez vajon melyik bolygóról jött?
G4520 3.60GHz 1151 BOX processzor 30.000Ft
G4500 3.50GHz 1151 BOX processzor 23.215Ft
Csak a példa kedvéért.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#25025) seniman válasza patomi (#25024) üzenetére


seniman
addikt

Ha ilyen árakkal kaparta össze azt a 300+ pirosat,akkor jó sok tudatlan hülye jár vásárolni az apróra. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#25026) MK VII


MK VII
veterán

Na bumm.
A vásárlói igényekre tekintettel mi? Jó vicc.. Haha. :D

(#25027) TaaT válasza MK VII (#25026) üzenetére


TaaT
veterán

Ha minden postán lenne egy csomagautomata akkor azt mondanám, le van sz@rva ez a változtatás. Hiszen csomagautomatába 20kg-ig és 50 x 31 x 35 cm méretik egységesen 490ft-ért tudok csomagot küldeni. :U

#vateraMPL

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#25028) MK VII válasza TaaT (#25027) üzenetére


MK VII
veterán

Én csak azt nem értem, ha alapból egy ajánlott levelet mindenképp egy ember kezébe kell kézbesíteni, akkor mi az istennyila értelme van ennek most, hogy csak azt lehet levélben küldeni ami befér a résen.. És, ha nekem egy 120 literes vashordó a levélszekrényem? Akkor is csak azt a pici szart küldhetik nekem levélként?
Ennek az a vége, hogy az amúgy is szar postai szolgáltatást még jobban megutálják az emberek és még kevesebben küldjenek velük akármit is.

No mindegy...
Bocsi az offért itt mindenkitől.. 1%-ban talán ide is tartozott. :D

[ Szerkesztve ]

(#25029) Syz válasza MK VII (#25028) üzenetére


Syz
senior tag

Hála égnek, bárcsak úgy lenne..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#25030) TaaT válasza MK VII (#25028) üzenetére


TaaT
veterán

A probléma az hogy ami nem fér be a postaládába (a méret gondolom a legkisebb nyíláshoz igazodik nem a hordó méretűkhöz) azért vagy felcsengeti az ott lakót a postás, vagy hagy egy cetlit és vissza viszi. Na ez utóbbit fogják ezentúl megspórolni. Ha drágább csomagként adják fel a cuccot akkor ennek a problémának a megoldása már bele van építve az árba.

Nem tudom ki mikor adott fel utoljára levélként valamit utánvétesen, na annak az árát úgy változtatták meg hogy senkinek se jusson eszébe azt igénybe venni. Ezt csinálja a posta azzal a szolgáltatással amivel nem akar pöcsölni, jól megemeli az árát. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#25031) Prémvadász


Prémvadász
tag

[link]

Nem bűn a lustaság.

(#25032) Beretvás válasza Prémvadász (#25031) üzenetére


Beretvás
addikt

turulvadász..

(#25033) MK VII válasza Prémvadász (#25031) üzenetére


MK VII
veterán

Ez biztos elírás.. Egy nullával többet írt... Bár akkor sem a lenne a legolcsóbb.. Boltból 17-19 ezer forint.

(#25034) Prémvadász válasza MK VII (#25033) üzenetére


Prémvadász
tag

Szerintem is elírás de ilyet illene észrevenni.

Nem bűn a lustaság.

(#25035) Vakegérke válasza Prémvadász (#25031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez megőrült.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25036) SunyaMacs válasza Vakegérke (#25035) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Ennél még a legújabb Skylake IGP vagy AMD APU is erősebb :DD
#25037 MK VII:
Jaja, együtt
#25038 Gyuri27:
Why?

[ Szerkesztve ]

(#25037) MK VII válasza SunyaMacs (#25036) üzenetére


MK VII
veterán

Nem mellesleg olcsóbb is. :D

(#25038) Gyuri27
Most mé'?? :U :F :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#25038) Gyuri27 válasza SunyaMacs (#25036) üzenetére


Gyuri27
félisten

Intel igp?

Amd - Radeon - Ryzen

(#25039) Beretvás válasza Gyuri27 (#25038) üzenetére


Beretvás
addikt

nebántsd szegényt nem ö tehet rola..:DDD lehet a sötét oldalra született és nem ismeri még a fényt..:DD

(#25040) Ringman válasza MK VII (#25026) üzenetére


Ringman
nagyúr

pártlaptól mit vársz?

(#25041) ViZion válasza Prémvadász (#25031) üzenetére


ViZion
félisten

Elírás, de nem az árban. Ez nyilván a 2020-ban megjelenő GTX 1730 lesz. :K
:DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25042) Beretvás válasza ViZion (#25041) üzenetére


Beretvás
addikt

ahhoz tul olcso. :U

(#25043) shteer válasza MK VII (#25028) üzenetére


shteer
titán

"alapból egy ajánlott levelet mindenképp egy ember kezébe kell kézbesíteni"

:N

..szerintem jónak tűnik

(#25044) MK VII válasza shteer (#25043) üzenetére


MK VII
veterán

Mert, ha nem akkor ki fogja aláírni, hogy át lett véve? A postás... Mert már volt ilyen.. Hogy nem akart vacakolni az értesítővel aztán aláírta helyettünk és bedobta a postaládába...

(#25045) shteer válasza MK VII (#25044) üzenetére


shteer
titán

Ne tudom ma már mi van vele, mikor muter dolgozott eszerint mehetett:

Ha a kézbesítés sikertelen, a küldemény levélszekrénybe helyezhető, így a címzett hamarabb juthat hozzá a levélhez. Ennek feltétele, hogy a küldemény a levélszekrényben sérülésmentesen elhelyezhető legyen, valamint illetéktelen személy ne férhessen hozzá. Ebben az esetben a kézbesítés tényének igazolása nem az átvevő aláírásán, hanem a Posta saját okiratain alapul.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#25046) djculture válasza MK VII (#25028) üzenetére


djculture
félisten

Posta az egy államilag támogatott mamut cég, azok nem foglalkoznak hogy veszteséges bármi vagy te nem úgy használnád ahogy ők azt kitalálják. Ez van és kész. Ha nem lesz rá igény majd a mi befizetéseinkből kipótolják a veszteséget ha akarod hanem.

[ Szerkesztve ]

(#25047) TaaT


TaaT
veterán

"Beng lcd monitor elado
7000 Ft"

Érdeklődő: "hello 5000-ért utánvétellel megveszem"

Give them hell Ukraine!

(#25048) Aramir válasza shteer (#25045) üzenetére


Aramir
őstag

Én is úgy tudtam, hogy bedobhatják, de most rákeresve 2012 óta ez már nem így van: [link]
41. § (3)-as pontban írják.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#25049) shteer válasza Aramir (#25048) üzenetére


shteer
titán

Jobb is :)

TaaT: határozott vevő, mi baj van vele? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#25050) TaaT válasza shteer (#25049) üzenetére


TaaT
veterán

Majdnem félárba lealkudni az azért kemény. :) Am egy 20-as moncsiról van szó, szal 7e forint sem rossz ár érte, szerintem.

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.