Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Cs1csó válasza Gyuri27 (#49000) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezek a gyökerek nem ismerik a jogszabályokat.

(#49002) Chaser válasza Gyuri27 (#49000) üzenetére


Chaser
titán

én erre azt mondom, bármelyik boltra vonatkozóan, majd ha ők hozzák a jogszabályokat akkor kitalálhatnak dolgokat, amíg nekik csak betartani kötelességük, addig nem
nem vettem volna át, jegyzőkönyv, panaszkönyv, aztán fogyvéd, nasa, fbi, cia meg ami kell

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49003) Gyuri27 válasza Chaser (#49002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint írtam finoman, úri modorban tájékoztattam a szervizest. Mit nem értesz colos, kell a fájás? :P

csicso82: de igen. Máskülönben nem törekednének a kijátszására meg a te megmajmolásodra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49004) Cs1csó válasza Gyuri27 (#49003) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szomorú, hogy törvényekkel felszerelkezve kell menni ezekhez a RÉGI, NAGY MÚLTÚ, OLAJOZOTTAN működő cégekhez.

(#49005) Chaser válasza Gyuri27 (#49003) üzenetére


Chaser
titán

úri modorban a vezetőséget és az illetékes hatóságokat kell értesíteni, nem a szervizest, akinek kb semmi köze az egészhez:) egyébként az üfsz-es részen kissé emelkedett hangerővel való kommunikáció igen hathatós segítség tud lenni, sok helyen tapasztaltam :d finoman, szoljdan, h biztonsági őrre véletlen se legyen szüksége, de sokan hallják meg sokan nézzenek oda ( :

szerk:
ikább' vegyünk rgb ssd-t ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49006) Gyuri27 válasza Chaser (#49005) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minek mennék bárhová mikor a velem született képességeknek hála nem úgy lett ahogy a szervizes szerette volna? :DDD

csicso82: hogy tartja a mondás az usában? Ne kérdezz az első millióról (vagy ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#49007) Chaser válasza Gyuri27 (#49006) üzenetére


Chaser
titán

"Ez egy tt táp volt. Azt cserélték egy giga superb 460-ra (a szar szériára) ami be is döglött (ez persze nem erősítette bennem a giga iránti szeretetem, mert a forton tápokból 1000-be egy romlik el. ezek a lidércek meg kinyirtak egy komplett szériát). A superb-nél is kb ugyanezt eljátszottuk."
ebből nekem az jött le, h cserélték másra
nem usánka' mondás az, mindenhol érvényes
az első millió legyen legális, a többi senkit nem érdekel ( :
és/vagy
az első millióig nehéz eljutni, a többi már könnyebben jön

szerk:
amúgy vicces, nekem egy excel tábla kellett az elsőhöz, ami többnyire egy a4-es összehajtott papír volt csak:) minden kiadást és bevételt írtam
sok évvel később akkor oldalbordám' szól, menjek már, milliomosról van műsor, most meséli a tag, úgy kezdte h minden kiadását és bevételét írja mint te....:)
egyszer boltban is láttam egy leányzót, már a pénztárnál írta a lapra mennyit költött, megkérdeztem mit csinál? hát írja a kiadásokat, mert nagyon kopik a pénz, és szeretné tudni hova, mondtam neki helyes, lesz eredménye:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49008) Cs1csó válasza Gyuri27 (#49006) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K :K :K

(#49009) Armagedown válasza Gyuri27 (#49000) üzenetére


Armagedown
őstag

Mi a gond a giga superb 460 táppal, nekem van egy és 7 éve megy gond nélkül.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#49010) opr válasza Armagedown (#49009) üzenetére


opr
veterán

Ha jol tevedek, valami olyasmi volt, hogy ketfajta bellel arultak azt a tapot, es amig nem nezted meg a belet, nem lehetett tudni, a tied melyik, ezert a kerulendo tapok kozott volt (azt igy hirtelen nem tudom, hogy sorozatszam/gyartasi hely/stb alapjan csavarozgatas nelkul is lehetett-e tudni vagy nem). Vagy valami ilyesmi. Vagy nem, reg volt mar. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#49011) Gyuri27 válasza Chaser (#49007) üzenetére


Gyuri27
félisten

TT azért lett cserélve mert tt nem volt (meg nem is akartam).
Így árban megfelelőt választottam. Mindig forton tápjaim voltak. Akkor még a gigának is hittem. Így lett a superb. Pénzt nem akartam mert nekem a táp kellett. Stimm?

Armagedown: semmi. Volt belőle egy hibás széria. Na én abból kettőt kaptam ki. Mindkettőnek szép csendben lehalt a 12 voltos ága. Ha rákeresel a neten vagy tápos topikba utána olvasol megtalálod.

opr: ugyanaz a fsp bél volt benne. Csak az egyiknél a giga valamit elkúrt (mert a forton gyártotta giga megrendelésre). Abból a szériából egy táp nincs már az élők között.
Annyiból jó volt, hogy a gar időn belül (3 év) meghalt mind.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#49012) patomi


patomi
őstag

Érdekes, megint szart adott el valaki és nem lesz negatív belőle. Azért ilyenkor járna szvsz, akkor is ha törölte a hirdetést.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#49013) Chaser válasza Gyuri27 (#49011) üzenetére


Chaser
titán

máshol nem árultak akkor épp tápot? ( :

patomi
hogy járna már neki? ha itt valaki gané aztán rendezi hetek alatt, még ki is tüntetik :K

egyébként kezd tényleg vicc lenni, szintvévvel' másik topikban "háborúztunk" egyet, mondtam bolti árakat, erre boltként belinkelte annak a tagnak az aprós hirdetését, akitől nemrég cpu iránt érdeklődtem, és kiderült bolti br-egyezer ft-ért adta volna, számla nincs, "gar rajta keresztül nagykerbe", felhomályosítottam, h ez nem bolt, erre jön h összeesküvés elméleteket gyártok ((( : ha az áfa csalás nagyban az, meg a mutyuzás, akkor valószjnűleg, és hg létére annyi nem megy át neki, h se két hetes elállás, se asztalverés sehol, ha meg a tag meghólja magát - sajnos nemrég láttunk rá példát, de azért az esélye kicsi -, viszont bármikor kidobbanthat másik országba, akkor még a "rajtam keresztül gar" sincs
megkockáztatom, bár ezt nem tudom, de nyilván előre ki kell fizetni a termék árát, akkor aztán tényleg megabusiness...neki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49014) Smiley


Smiley
őstag

Ujabb kihagyhatatlan ajanlat...

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#49015) patomi válasza Chaser (#49013) üzenetére


patomi
őstag

Árazás egy dolog, mindenki szabadon lehet hülye. De van baj a fejekben nem kevés.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#49016) Cs1csó válasza Smiley (#49014) üzenetére


Cs1csó
félisten

HA és AMENNYIBEN tényleg működik akkor kb. 4k-t ér. :C

Az örök rejtély - mivel nincs árukövetés - hogy ezt végül TÉNYLEG ELADJA, és ha igen akkor MIKOR és MENNYIÉRT?

Nem egy terméket látok itt az aprón amit HÓNAPOK ÓTA hirdet a gazdája ilyenkor nem tudom, hogy az illető mit akar?

Saját logikám: ha egy bizbazt el akarok adni és 10k-ért hirdetik a konkurensek akkor én is meghirdetem 10k-ra de ha én TÉNYLEG el akarom adni és 1-2-3 héten keresztül a KUTYA SEM érdeklődik akkor meghirdetem 7-8k-ra és annyiért csak elviszik sőt akár 6,5-ben is csak VIGYÉÉÉÉK!

Láttam egy gagyi régi hangfalszettet QVA drágán, de tartósan kb. hónapok óta uggggyanaz az ára, nem értem ezek szerint:
A, nem akarja igazán eladni
B, nem kell neki a pénz

[ Szerkesztve ]

(#49017) Gyuri27 válasza Chaser (#49013) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. Csak nem akartam kolbászolni. Meg úgy voltam vele, hogy egy táp a giridő után halik meg (eddig minden tápom így volt). Kivéve a tt (bár azt használtan vettem, jó áron volt nagyon, amúgy magamtól nem vettem volna). Meg ugye az ominózus giga hulladék. De arról később tudtam mg hogy kijött egy hibás széria.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49018) cbmfan válasza Cs1csó (#49016) üzenetére


cbmfan
senior tag

mondok jobbat.

van aki egy kupac cuccra várja madarat évek óta, végén szokásos ajánlatokat várok dumával. úgy fél éve kiválogattam kb. háromnegyedét ami érdekelne, tucatnyi üzenet után is még csak ott tartottunk, hogy mit adnék értük, egyenként. ember arra vár, hogy valaki beárazza, aztán lehurrogja, hogy az ajánlott ár sokszorosára gondolt, mert egyet sikerült eladnia valamikor azon az áron amit megálmodott. én több tucatra kértem ajánlatot egyben, nem egy darabra... persze mai napig ugyanaz a lista változatlanul.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#49019) #89309696 válasza Cs1csó (#49016) üzenetére


#89309696
törölt tag

Sok a tudatlan ember és megveszi valaki csak idő kérdése, erre játszanak rá. Ha mégsem akkor meg enni nem kér, elfér az apróhirdető oldalakon. Ha meg megunta végleg akkor kidobja. Elad mellette 10 másik vackot túlárazva, őt nem zavarja, ha hónapokig hever a hirdetés, kivár, farmol. Ha rá mersz írni leszarja, felháborodik.

(#49020) Cs1csó válasza #89309696 (#49019) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kezdem érteni! Neked is köszi cbmfan

AZ ilyen emberek megmérgezik az apróhirdetéses oldalakat. a LÓfogást és ezt is.

(#49021) koko52


koko52
veterán

Az 1060 6gb meg a béka segge alatt van, 50-ért is hetek óta hirdetik. Életemben először beruháznék egy sli-re, hát persze hogy nincs ezeken a szarokon.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#49022) Cs1csó válasza koko52 (#49021) üzenetére


Cs1csó
félisten

NE akarj SLI-t, nincs egyetlen objektív ok mellette, gyakorlatilag paródiává silányították az SLI-t:
- az Nvidia sem támogatja igazán
- a játék készítők sem támogatják igazán

ERGO senki sem foglalkozik vele igazán.

Add el a 1060-asodat és vegyél 1db 1080-ast, vagy 2060-ast jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#49023) Cs1csó válasza koko52 (#49021) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 1060 6GB-os kb. 45-k-t ér, tehát ha a tiédet eladnád ennyiért és hozzátennél még 45k-t akkor az 90k és 100k-ért már lehet venni GTX 1080-at.

(#49024) Gyuri27 válasza Cs1csó (#49023) üzenetére


Gyuri27
félisten

A sima 1080 használtak marhára nem ér 100k-t. 110k környékén originális 2060 van bótbúl. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#49025) Cs1csó válasza Gyuri27 (#49024) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R (most kihagynám a napot)

Most néztem rá az apróra és ezeket az összegeket láttam de a LÉNYEG nem változik adja el a mostani kártyáját és az SLI-re félretett pénzzel együtt vegyen 2060-at (vagy ami kb. egy 1080-al van pariban)

(#49026) Gyuri27 válasza Cs1csó (#49025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért irtam azt mert kb árban és kraftban egál. A cf, sli elfelejtődött.
Biztos van olyan munka (a bányászáson kivül) ami szereti ez. De azok is inkább a fél prof, profi kártyák szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49027) Trailblazer válasza Cs1csó (#49023) üzenetére


Trailblazer
addikt

1060-asokat egyébként sem lehet sli-be kötni, az a nagyobb tesók privilégiuma.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#49028) Cs1csó válasza Trailblazer (#49027) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudom egy korábbi hozzászólás - koko52-é idította el a lamentálásunkat, magára az SLI értelmetlenségéről.

(#49029) Trailblazer válasza Cs1csó (#49028) üzenetére


Trailblazer
addikt

De ti csak az értelmetlenségig jutottatok el, én meg fontosnak tartottam leszögezni, hogy nem is lehet. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#49030) szebe válasza Trailblazer (#49029) üzenetére


szebe
őstag

De erről mintha szó is lenne a #49021-ben.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#49031) Speed® válasza koko52 (#48991) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez csak az adott bolt korrektsége volt, a jogszabályok a fentebb taglalt módon rendelkeznek, nem teljeskörű fogyasztói jogok illetik meg a céget, meghibásodás esetén a vevőnél a bizonyítási kötelezettség pl., megatöbbi. Keress rá nyugodtan a vonatkozó jogszabályokra. Nekem is volt garis köröm, ahol normálisak voltak, de adott esetben szopóágra is tehetnek (pl. céges tucatszámlán szereplő miner VGAk esetén olvastunk már ilyen esetekről).

(#49032) Trailblazer válasza szebe (#49030) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, csak az utolsó mondat vége nem jött át értelmileg. Elnézést kívánok! :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#49033) Cs1csó válasza szebe (#49030) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

Trailblazer

;)

(#49034) Paxker315


Paxker315
addikt

Látom, másnak nem jelent lelki fájdalmat az a320, sőt, a talán legalja a320. Én egy athlon200 alá sem merem ajánlani, ők lazán raeresztenek egy 2700 at... 😊 lehet túl gyáva vagyok? 🤨🤔 :W

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#49035) SyMbioTe válasza Paxker315 (#49034) üzenetére

300-ból egy 1050Ti-re meg egy Aviator silent tápr futja nekik?
:O :((

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#49036) kenwood válasza Speed® (#49031) üzenetére


kenwood
veterán

Pontosan. 72 oras csere sem jar ceges vasarloknak. Ha pedig kiifut a garis termek, es penzt kapna a vevo, akkor egy lekoltsegelt ceges hardver arat masodik tulajkent az eletben nem kapod meg. Megy a kukaba a garis cucc. En igy jartam egy r9 390 kartyaval. 12 honap kotelezo, minden mas az elado jofejsegen mulik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49037) koko52 válasza kenwood (#49036) üzenetére


koko52
veterán

És ki mondja meg, hogy második tulaj vagy? Beküldtem a céges hardvert gariztatni és kaptam másikat a címemre. A szállítási cím bármi lehet. Kicsit elfokozzátok. Magasról tesznek rá, van gari? Van. Számla róla? Van. Ennyi.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#49038) #89309696 válasza Chaser (#49013) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mondjuk engem kurvára tud irritálni mikor valaki gyerekre hivatkozik, merthogy az ő ajándéka lett volna. Komolyan pajzsnak, indoknak kell egy gyereket felhozni vagy emiatt elvárni a nagyobb esélyt az esetleges problémamegoldásra? Eszköznek felhasználni egy gyereket. Van egy réteg aki ezt teszi meg a médiaszenny is előszeretettel használja, de ne kelljen már itt is ezt látni. Nem volt jó az alaplap, pont és ennyi a téma. Ez bőven elég. Egy gyereket belehozni, hogy az övé lett volna az már inkább az undorító kategória. Épp erről írtam pár órája egy másik topikban ahol előkerült a szokásos elüti a gyereket az autóval témakör. Ott is leírtam nem a gyereken van a hangsúly, hanem az elütésen, a gyerek már megint csak mint nyomatékosító tényező, drámafokozás miatt került elő. Nálam az ilyen elszólások, pláne mikor direkt többször is beleírja a kommentbe, lealacsonyító tényezők.

A PH valamit csinálni fog ezzel az biztos, mert csak idő kérdése és elkezdik tömegesen kihasználni ezt a bugot, hogy eladás után rögtön hirdetéstörlés és nem tudnak értékelni, a fejükre fog nőni. Csak még a tökéletes megoldást nem találták ki ami mindenkinek jó.

(#49039) patomi válasza #89309696 (#49038) üzenetére


patomi
őstag

Van egy réteg aki ezt teszi meg a médiaszenny is előszeretettel használja, de ne kelljen már itt is ezt látni. Nem volt jó az alaplap, pont és ennyi a téma. Ez bőven elég. stb.
Tök egyetértek

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#49040) Speed® válasza koko52 (#49037) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Oké, akkor ezt zárjuk itt le annyival, hogy hivatalosan ez a tényállás. A mutyi, meg a jófej kereskedő, meg a többi egyéni téma senkit nem fog boldogítani, ha épp őt teszik szopórollerre, mert nem volt tisztában ezekkel a buktatókkal.

(#49041) koko52 válasza Speed® (#49040) üzenetére


koko52
veterán

Még egy utolsó, az általad linkelt szövegből: Ha a vétel tárgya használt dolog és az eladó egy cég, akkor amennyiben a vásárló fogyasztó, akkor nem lehet kizárni a kellékszavatosságot a dolog hibáiért.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#49042) Gyuri27 válasza Speed® (#49031) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem hogy nem teljes körű. Hanem semmi.
Mivel a fogyvéd törvény a fogyasztókra van.
Mit tehetnek tehát a cégek?
Nos a cégek köthetnek szerződést.
Kisebb városokban is van 1-2 pc bolt. akik még örülnének is ennek.
Meg ugye körbe lehet járni a nagyker, disztributor, forgalmazóval való szerződés kötést.
Nyilván attól függően, hogy mekkora a cég. Mekkora forgalmat generál. Jobb esetben bőven jobb feltételeket lehet kialkudni mint ami a fogyvéd törvény szerint alapból járna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49043) Chaser


Chaser
titán

hülyét kapok attól, h gifeket is be lehet rakni főképnek, gyönyörű ahogy rálépek az apróra és a fele "kép" csillámpónisszivárványosban' táncikál...innen is grat a kétdiplomásnak' aki kitalálta ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49044) Gyuri27 válasza Chaser (#49043) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nem annyira vészes. De mikor netes, gyári kép van a terméknél.
Na az klafa. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#49045) Chaser válasza Gyuri27 (#49044) üzenetére


Chaser
titán

nekem bacca' a szemem, úgy rémlik, "a ph nem kifestőkönyv" ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49046) Trailblazer válasza Chaser (#49043) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én még egy ilyen gifest nem láttam. Ez valami új trend?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#49047) Chaser válasza Trailblazer (#49046) üzenetére


Chaser
titán

már elég régóta megy, nem tudok screen mentést csinálni, mivel gifből úgy nem sok minden látszik ( :
ha átkattintasz a ha-ra, felső kető az pont gifes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49048) Trailblazer válasza Chaser (#49047) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja igen, látok párat a nyitóoldalon is. De azért nem számottevő mennyiség. Ha mind ugrálna a pofámba, vért hánynék magam is. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#49049) Astroboy válasza Chaser (#49047) üzenetére


Astroboy
őstag

Epilepit kapok ezektől, ha a termék is így biluxol inkább kihagyom.
Bárcsak ugrókötelező csecses képet is lehetne berakni, garantáltan több kattintást hozna..

(#49050) szebe válasza SyMbioTe (#49035) üzenetére


szebe
őstag

Ezek az előre összeállított konfigok már csak ilyenek...főleg ha még reklámot is kapnak...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.