Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98001) koby11h válasza gr8tjoey (#97998) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én ezt szoktam jelezni, hogy ok, félreteszem, az általa megadott "holnap 18 óráig", utána részemről tárgytalan... vagy itt a számlaszám, következő nap 16 óráig van lehetősége utalni, utána már kérem NE utaljon!
Ha jön, akkor az övé 18 óráig, bárki bármennyit is ígér rá, a gerincem nem eladó. Ha nem jön és nem is szól, hogy bocs, + 1 óra - ekkor ha van más, aki jönne, akkor azt jelzem, ha nincs, akkor ok, várom 1 óra múlva.
Csak mindenképpen kommunikáljon már a vevő és az eladó is! Egyértelműen, és utána tartsa is magát ahhoz amit mond/ír!
És akkor ez a topic félig üres lenne...

Volt nekem is olyan, aki köszi, nemsokára jelzek - nem kért és nem is kapott ígéretet, hogy félreteszem! - és amikor más jött, fizetett és elvitte, akkor csodálkozott, hogy én nem őrizgetem neki másnapig. Hát nem, mert az lehet 1-2-x hónap, év is.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#98002) gr8tjoey válasza koby11h (#98001) üzenetére


gr8tjoey
tag

Én is így gondolom, és kibosszankodtam magam.
Rövid összefoglaló:
- ha valami értéktelen, hibás, használhatatlan szemét, azt adjuk el jófogáson
- hwaprót pedig csak úgy szabad pörgetni, ha előtte gyógyszerre ittál
Így minden ok

------((-----))------

(#98003) envagyok válasza BiP (#98000) üzenetére


envagyok
veterán

"vevőből is van furcsa, rossz kommunikációjú, megbízhatatlan."
Pontosan
Volt sok aki ígérte hogy utal vagy jön, aztán eltűnt mint szürke szamár a ködben, én meg mint valami hülye, tartogattam neki, elutasítva más vevőket.
Van ennél cifrább is, aki megvásárolná utánvéttel, éns nem veszi át, a dupla posta költsége meg az én zsebemet könnyítette.
Azóta már csak jófogás háztól háziggal küldöm utánvéttel, mert ott ingyen viszik hozzák.
Ott "csak" a csomagolási időt, költséget bukom, meg az esetleges komoly vevőt, mert addig lekerül a termék, vagy más platformon nem tudom odaadni.
Kb 5-6 utánvétre jut egy visszaküldött.
Ennyit a vevőkről...

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#98004) hcl válasza envagyok (#98003) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért az igen szar arány. :( :O :Y :W

Mutogatni való hater díszpinty

(#98005) Ciccuka válasza koby11h (#97994) üzenetére


Ciccuka
veterán

"Annyi aranyat kapsz, amennyi a bőrödbe fér"

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#98006) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Internetes csalók ellen emeltek vádat Bács-Kiskunban

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#98007) Chaser válasza envagyok (#98003) üzenetére


Chaser
titán

erre működik a pk előre elkérése
brit tudósok közül nem tudom hányan ajánlották, de nekem bevált : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98008) hcl válasza Chaser (#98007) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaja, a legtöbb vevő le is pattan tőle :D (De nem baj; általában akivel ez nem megy, annak nem is szeretnék eladni.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98009) Chaser válasza hcl (#98008) üzenetére


Chaser
titán

a zárójelben jegyzett rész szerint szotakm eljári én is
és ha uv nem a pk-t kérem, hanem a kétszeresét : ) ha esetleg "elfelejtené" átvenni a vevő némileg kompenzál amiért ' opatott' :d szerencsére legtöbben maguktól unalnak kérés nélkül - legalábbis itt .-

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98010) TeeBee73 válasza Chaser (#98007) üzenetére


TeeBee73
addikt

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#98011) Chaser válasza TeeBee73 (#98010) üzenetére


Chaser
titán

a fact' :d
10 brit tudós közül 9 megállapította, hogy a signal a legjobb fogkrém - a tizediket nem tudták lefizetni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98012) KROK640 válasza dvdbackuper (#97938) üzenetére


KROK640
veterán

Jól karbantartott bányász kari jöhet, csak éppen az a bajom, amikor már a hirdetésben hazugsággal kezdenek, ilyenkor elmegy a kedvem a további üzlettől :(

#97940 Chaser : Mikor legutóbb kereső hirdetést adtam fel (igaz itt helyben) akkor jöttek mindenféle romokkal házalni. A PH nyilván más mert országos, de ha lehet én dönteném el, hogy kivel állok szóba, és kivel nem.
A dolog annyiból komplex, hogy nem csak RTX3080 kell, de elsősorban Founders Edition, "ha nincs ló nincs szamár is megteszi" alapon még szóbajöhet ASUS, Gigabyte, MSI... és ilyen KFA2-k meg nem. (megrendelő óhaja). Lehetőleg dobozzal, mindenével. Mindehhez van egy 230 ezres keret, és nekem még annyi, hogy sok plusszos eladóval üzletelnék.
Tegnap megpróbáltam Radeon irányba is terelni, megnéztük a 3070-eseket is, aztán visszaugrottunk a kezdőpontra.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98013) KROK640 válasza berek21 (#97947) üzenetére


KROK640
veterán

Ez a zöld könyv nekem is megvan, a második lealkudta magának 4 millával, a negyedik meg szerintem lakóautót is árul ... XD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98014) KROK640 válasza Trailblazer (#97951) üzenetére


KROK640
veterán

Ráadásul azóta még monitort is vettem. :D
Tudod mit tesz a talajvíz? :D

(A viccet félretéve de nem félreértve : Ez nem nekem lesz hanem ügyfélnek. A monitort viszont tényleg magamnak vettem)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98015) KROK640 válasza homerhamm (#97956) üzenetére


KROK640
veterán

Erre egy filmes klisét tudnék elsütni : "... és egyedül gyere!".

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98016) KROK640 válasza BiP (#97965) üzenetére


KROK640
veterán

Ezeknél nehéz eldönteni, hogy mi a rosszabb : mikor odaáll 3-4 kigyúrt, vagy 6-7 nagypofájú nőci gyerekkel ... mind kerülendő.
Volt balszerencsém köztük élni, azt mondom mindneki kerülje őket ha lehete.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98017) hcl válasza KROK640 (#98012) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kereső hirdetésre csalók is szépen szoktak jönni... :((

Mutogatni való hater díszpinty

(#98018) BiP válasza KROK640 (#98014) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, grat. Ezt végre hamar dűlőre vitted. Milyet vettél? Fullhd vagy 1440p-re mentél rá? (4K-t biztos nem vállaltad be)

Se a kigyúrt banda, se a tyúkól nem jó. Tényleg kerülni kell mindkettőt. Nem rasszizmusból, hanem mindkét viselkedésminta távol áll az én univerzumomtól.

[ Szerkesztve ]

(#98019) Chaser válasza KROK640 (#98012) üzenetére


Chaser
titán

megadod a kondikat, x éve jelen levő y értékeléses tagok ajánlatai érdekelnek
ennek ellenére természetesen fognak írni a kitételnek nem megfelelő egyének is ;] és megkérdezik nemejó' pl egy 3070, vagy nemevennél' inkább 3090-et : ) vagy kismacskát :d
de lehet gyorsabban találsz vga-t mint enélkül
a filmes idézethez én ezt mondanám ha már apró, akár eladóként akár vevőként:
ha meg kell b@szódni hát meg kell b@szódni...by torrente : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98020) hcl válasza Chaser (#98019) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"megadod a kondikat, x éve jelen levő y értékeléses tagok ajánlatai érdekelnek"
Elég sok user szerintem azt se tudja, mi ez :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98021) Chaser válasza hcl (#98020) üzenetére


Chaser
titán

ez benne a kihívás :d
de utána olyan jó azt válaszolni, heloszia, melyik részét nem értetted a kiírtaknak? ;]
és persze hozzágondolni te pööööööcs :d mondani nem mer' nem illik : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98022) hcl válasza Chaser (#98021) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Szia,

Olvasd el a hirdetést."
Hányszor válaszolom ezt, amikor a baromja olyat kérdez :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98023) Chaser válasza hcl (#98022) üzenetére


Chaser
titán

valahonnan ismerős ez :F
várjmegvan', néhány alkalommal velem is volt ilyen, úgy az esetek 20%-ban legalább :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98024) 5teve válasza TeeBee73 (#98010) üzenetére


5teve
senior tag

majdnem plagizálást kiáltottam...

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#98025) KROK640 válasza koko52 (#97941) üzenetére


KROK640
veterán

Sajnos vannak ilyenek is

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98026) koko52 válasza KROK640 (#98025) üzenetére


koko52
veterán

Láttad hogy égnek le az NV 4xxx és AMD 7xxx kártyák géming alatt? Játék alatt 110C feletti hot spotok. Nem kell hozzá por, igénytelenség, csak játszani kell.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98027) MasterDeeJay válasza KROK640 (#98025) üzenetére

Egy felrobbant GPU reflowtól és egy kiizadt padtól vagy szétsütéstől megsárgult vram?
Ennek nem a bányászathoz van köze hanem a hulladék kártyák feltámasztásához, abból meg van elég aprón bányászoktól függetlenül. Megsütöd így néz ki, bányászattól nem így fő meg a GPU sem a vram, ahhoz szándékosan baromnak kell lenni.
Mai szar minőségű csúcs kártyák, vagy gyengén hűtött olcsóbb darabok lehetnek ilyenek gémer használattól is.

[ Szerkesztve ]

(#98028) koko52 válasza MasterDeeJay (#98027) üzenetére


koko52
veterán

Neves gyártók termékei közt van, ahol a thermal pad nem ér hozzá a hűtőhöz. Topikjaikban megtalálható. 110C-os vramok 70C-ra hűlnek +0,5mm padozás után. Szégyen ami megy. Mindezt 500k-1millás kártyákon.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98029) MasterDeeJay válasza koko52 (#98028) üzenetére

Na az látod eléggé fail. De ha nem veszik majd meg akkor csak rájönnek hogy valamit rosszul csinálnak. Ha meg megveszik akkor a gyártó számára minden jó és szép.
Nálam RTX2060-as járt aminél nem ért rá a hűtés a ramokra, feléről lelógott. Nyilván az egy kis kártya de akkor is fail.

[ Szerkesztve ]

(#98030) CJ4567 válasza MasterDeeJay (#98029) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem véletlen egy MSI Ventus járt nálad? Én egy Ventus 2060 12GB-nál láttam olyat, hogy a VRAM feléről lelógott a pad. :DDD

No Sana No Life

(#98031) hcl válasza CJ4567 (#98030) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igénytelenség csúcsa :D 15 évvel ezelőtti laposban láttam ilyet először :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98032) koko52 válasza CJ4567 (#98030) üzenetére


koko52
veterán

MSI Ventus 2xxx egy mai napig tartó elbaszás fájdalom az MSI-nek. 3xxx és 4xxx Ventus hiába lett jó.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98033) koko52 válasza MasterDeeJay (#98029) üzenetére


koko52
veterán

Sok gémer kártyában forrnak ezek a vramok ma is. Csak ha nem monitorozod (Tjunction) nem fáj. A GDDR6X-nél bukott ez ki. Bányászok ezt észrevették, mert ott fontos a hőfok. Pakolták fel a videókat. Erre letesztelte pár nagyfejű jutub teszter és játék alatt is 100C felett repkedett.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98034) MasterDeeJay válasza CJ4567 (#98030) üzenetére

Asus RTX2060 dual, totál full gagyi az egész, pehelykönyű sérülékeny borda és igénytelen ropogós kínai műanyag. Mindezt akkoriban 260eft-ért...

(#98035) koko52 válasza MasterDeeJay (#98034) üzenetére


koko52
veterán

ASUS dual itt még rézmagos alutömböt is használt. :DDD A nagy nevek..

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98036) MasterDeeJay válasza koko52 (#98035) üzenetére

Meg lehet nézni hogy Intel milyen minőségű kártyát csinált úgy hogy nem igazán van tapasztalata asztali kártyáknál. Belső keret, bazi nagy hőkamra, backplate stb. [link]
Lehetne róla példát venni. (igaz szerelhetőség 0 mert ragasztott rajta egy rakás dolog)

[ Szerkesztve ]

(#98037) koko52 válasza MasterDeeJay (#98036) üzenetére


koko52
veterán

Arra a teljesítményre nem kihívás. De ja, nem olyan a hűtése mint az Intel cpu gyári hűtőknek.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98038) CJ4567 válasza koko52 (#98037) üzenetére


CJ4567
veterán

Azért 225W-ra már elkél a normális hűtés, FE 3070-nyi fogyasztásról van szó.

No Sana No Life

(#98039) berek21


berek21
senior tag

Az utolsó képet erős idegzetű kódfejtőknek ajánlom.


LG Velvet eladó!

(#98040) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak a szokásos Jófogás.
Trombitás Géza:
Jó napot, kérem írja meg az e-mаiI сímét, szüks'égem van rá, hogy megrendeljem, köszönöm.

Én:
budapest@budapest.police.hu

(Jóvanna, hirtelen ezt találtam :D )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#98041) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#98042) homerhamm válasza TaaT (#98041) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#98043) KROK640 válasza gr8tjoey (#97968) üzenetére


KROK640
veterán

Na hát ezek se semmik. Bár ha az egyesre van 3-4 eseted is, akkor azt jelenti, hogy késni szoktál :D

Nekem most a következő volt :
Árult a tag egy VGA-t. Ráírtam, hogy vinném. Három napig nem válaszolt, csak belépkedett. Majd törölte a hirdetést, és ugyanazt, ugyanazokkal a képekkel visszarakta 30 ezerrel drágábban.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98044) koko52 válasza KROK640 (#98043) üzenetére


koko52
veterán

Felmérte az árakat.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#98045) hcl válasza koko52 (#98044) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy átlag 30 ezret akart mindenki alkudni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#98046) KROK640 válasza BiP (#98018) üzenetére


KROK640
veterán

Köszi :) Igen, tényleg nagyon hamar dülőre ment pár óra alatt. Egy Acer Predator GN246HL FullHD 144Hz.
Itt helyben vettem, egy 20-asért, és ennyiért még házhoz is hozták. (néha lehet itt a faluban bitang jó businesseket csinálni).
Gyönyörű képe van, gyakorlatilag teljesen újszerű, és még a doboza is megvan. +5 ezerért kaptam hozzá egy vadi új bontatlan csomagos aranyozott végű fullos HDMI kábelt (most azzal megy). Igaz, ami igaz, hogy brutálisan el volt állítgatva, déltől késő estig csak a különféle beállításait próbáltam ki (nagyon fényes volt), de mostmár nagyon jól be van állítva :)
Ugyanazon nap érkezett (ez most héten kedd) egyébként az EMAGból egy ASUS TUF VG27AQ1A LED IPS 27" Gaming monitor is. Természetesen tegnap azt is kipróbáltam, és fél nap után csak erősebb volt bennem a az érzés, hogy jól választottam. Az a 27"-os monitor már nekem "tú máccs" kategória volt, túl nagy meg nem tudom... A lényeg, hogy az úgyis eladásra megy, én meg használom a Predatort. ígyis durva előrelépés az előző 22"-os 1680-ashoz képest.
Kicsit féltem a nagyobb felbontástól, de meg kell állapítsam, hogy az RTX3060 egy igazi FullHD kártya, a játékok a nagyobb felbontástól kb semmit sem lassultak.

Igen, egyetértek veled mindkettő bajos. A tyúkol egyébként nemzetiségtől függetlenül ugyanolyan ebben a rasszban, Ausztriában volt balszerencsém amúgy egy orosz anyanyelvűvel találkozni, de emlékszem Cipruson a Bocikra (Bolgár Ci... ) hogy azok is milyenek voltak. És ház itt az örök klasszikus szlovákiából

Mivel erősen idevág, itt egy közelmúlt beli történés, haver billentyűzetből egy másik topicból :
Nemrégiben havert segítettem ki én és uncsim mint némi "extra tűzerő" ill. a "szakembör" (én arra az esetre, ha durvulnának a dolgok, és hathatós tűztámogatásra lenne szükség, uncsim pedig a szakmai oldala miatt, ő ugyanis autószerelőként melózik) mikor le akarta passzolni a Kókuszt. Már eleve ott sántított a dolog, hogy mindenáron egy benzinkúthoz ragaszkodtak (állításuk szerint Hatvanból jönnének, ütközzünk Füzesabony mellett félúton), de erre még azt mondta a spanom, hogy OK, viszont nem Füzesabony, hanem Tiszaújváros, úgy tényleg kb. félút mindkét félnek. Odaérünk, ők már ott vártak, kiszállás, pacsi, nem tetszett nekik, hogy hárman vagyunk és ők is, de efölött még napirendre tértek.

Utána motorháztető felcsap, motor patika állapotban, minimál olajsár (ahogy ezt egy 12 éves, rendesen szervizelt autótól elvárhatja az ember fia) rögtön jön a köpködés, hogy "há' ez biztos széthajtott műtrágya, mer' mosva vót!", én meg erre: "Ja, végig locsoltam a slaggal míg jöttünk végig a 35-ösön!" Tag meg erre: "Idefigyelj öcsém, nagyon albérleti a humorod." Nekem nem kellett több, csuklóból vissza: "Még mindig jobb, mintha putriból való lenne, paszuly!" Ott mondjuk volt 10 másodperc méregetés, gondolkodtam is rajta, hogy még az érdemi részéhez sem értünk a dolgoknak, már eldurvul a buli, de lenyugodtak a kedélyek. Spanom az egyiknek épp mutogatja, hogy mi merre hány óra a hátsó rész tájékán, uncsim épp egyik lábáról a másikra áll, annyira nem tudta mi a fos van, én meg látom, hogy a nívópálcát meg a hűtővíz nyílását kezdi el bizgetni a tag. Határozott mozdulattal arrébb tessékelem, közlöm vele, hogy "Nono! Az árút majd akkor bizgeted, ha kifizetted. Szólsz, megmutatjuk, töviről hegyire, de nincs nyúlka." Vágott rá savanyú pofákat, de mit volt mit tenni alapon elfogadta, olaj, hűtővíz, csatlakozások, miegyéb rendben, stíröli, stíröli, semmibe nem tud belekötni, csak azt ismételgeti, hogy biztos van valami, mert tuti mosva volt. Mondom ezt a meccset egyszer már szerintem lenyomtuk. Motorház lecsap, előkerül a rétegvastagságmérő, egy helyütt többet mutat a gyárinál, jön a pfujolás, hogy "Miféle törött szart akartok rám lőcsölni, ez fújva volt!". Haver halál nyugodtan: "Nézd már meg a hirdetést pubi, le is van írva benne, hogy zsanértörés miatt a motorháztető cserélve volt, gyári darabra, szakszervízben, nem a szomszéd Jóskánál, az A oszlop környéke pedig fújva volt. Ha nem tudsz értelmezni, az nem az én saram." Mutatja nekik a telón a hirdetést, hát persze, hogy le volt írva. Arrébb mennek, addig egy cigit elszívunk, hát akkor elvinnék egy próbakanyarra, ha megoldható. Ám legyen, de ha elbaszol valamit, kifizeted. Addig is, támassz már le 180K-t (vételár 10%-a) a cimbinél, letétbe, ha visszajöttünk, visszakapod. "De há nincs annyi, meg különben is". Haver erre: "Akkor pattanj az anyósra, megyünk egy karikát". Sokatmondóan ránézek: kell help? Enyhén megrázza a fejét, mosolyog, "relax, megoldom". Faszikám savanyú arccal beugrik az anyósra, balra el, negyed óra, hosszú cigi és HELL belefér, visszaérnek, megint hímeznek-hámoznak, pfujolgatnak, hogydeakkorismosvavót, debiztostörvevót, spanom meg erre: "Kárelőzményről megvan minden, szervizkönyv dettó. Ha nektek ez nem tetszik, ez van. Lesz biznisz vagy sem." Ők meg kórusban, "Sok a milla nyóccáz, milla kettőért visszük!" Haver lemegy milla hétötvenig, mire ők "Há' de legyél már belátóbb, milla négy a vége nálunk!" Spanom erre: "Milla hét, papírok itt vannak, bankszámlaszám itt van. Ha nem tetszik, akkor jó utat hazáig". Na utána jött az anyázás, hogy mekkora rohadt hurkás gecik vagyunk, meg különben is ez akkor sem ér annyit, ha arany van benne, meg egyszer menjünk feléjük, lemeccseljük még ezt. Én meg erre: "Akkor voltatok ti hatvaniak, mikor én Kun Béla. Na eridjetek a tirpák legősibb mesterség anyátokba, amíg szépen mondom." Ugrottak volna erre, de utána rájöttek, hogy nem a legjobb ötlet egy benzinkúton meglépni, ami nem is hazai terep, így haver Loki-sáljára annyit mondtak, hogy "Lesz még Várdán meccs, elkalapálunk benneteket!", és bepattantak a verdájukba (valami Vectra volt ha jól láttam). Így aztán ők balra el, mi beugrottunk a shopba, fejenként négy sör, és 5 rugó volt a fizetség, de havernak a szeme hazáig tikkelt. Mondom neki: "Pubi, legközelebb csak és kizárólag hazai pályán intézd. Lehet két héttel többe fog kerülni, de fele ennyi ideget nem eszel meg, akit érdekel, elugrik érte." Egy hét múlva egy asszem tán vámospércsi korrekt muksó meg is vette tőle 1.750M-ért.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#98047) hcl válasza KROK640 (#98046) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pedig már az elején tudhatta volna, hogy ebből nem lesz üzlet, vagy nem jó. :( A vevő nem balhézik, hanem mérlegel.

Mutogatni való hater díszpinty

(#98048) Ciccuka válasza berek21 (#98039) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mindig is akartam egy michelin babát magamnak :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#98049) Ciccuka válasza hcl (#98040) üzenetére


Ciccuka
veterán

Vagy ezt :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#98050) hcl válasza Ciccuka (#98049) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eh, az is félelmetes, de nem hatóság nekik, hanem konkurrencia :D

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.