Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) seniman válasza quailstorm (#31984) üzenetére


seniman
addikt

Akinek meg a háta közepére sem hiányzik a bugos WM10,az meg kommunikáljon füstjelekkel?ez egy halott platform,10 forintot nem adnék azért a telefonért. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32002) zoltanz válasza shteer (#32000) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Stricik, emberkereskedők adok-veszek. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32003) TommyNagz válasza seniman (#32001) üzenetére


TommyNagz
senior tag

maximálisan egyetértek. Mindig is szar volt, az is lesz. Semmi nincs erre a hulladék windows phone-ra, még egy rohadt youtube vagy google maps se...szánalmas szar. Ja, emlékeztek hogy amikor kijött, temetést rendeztek az iPhone-nak? Na nem mintha akkora Apple fanboy lennék, de ez azért elég vicces.

encapsulation dot1q

(#32004) seniman válasza TommyNagz (#32003) üzenetére


seniman
addikt

Nem volt az rossz,csak sorban verték bele a szögeket a koporsójába,az MS meg csak a bibliát lapozgatta,de mindig leragadtak az "ígéret földje" fejezetnél.Beszopatták a néhai csúcstelefonok gazdáit először az elmaradt Denim frissítéssel,utána meg egy csomó készüléket kiszórtak a W10 támogatási listából.Az appok rendre elmaradtak,aztán a vezérük bejelentette,hogy mostantól háttérbe szorul a mobil üzletáguk.Ennél jobban?Hogyan?Hiszen sz@rtak rá évek óta. :Y Aztán most a messenger letiltása,ami amúgy is funkciószegény butított mása volt a droidosnak.Hiába menekül az ember WM10-re,max két év aztán érdeklődés és user hiányában ott is megszüntetik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32005) Speed® válasza TommyNagz (#32003) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem van yutbob meg offline navi (here), semmi nem hiányzik..messenger meg nem az MS, hanem a FB facsága, hiába köpköd mindenki..persze MS korrigálhatna egy használható alternatív appal..na ez az ő facságuk..meg a mi bajunk. Szerencsére W10M opció nálam (735), azzal elodázom a cserét még egy ideig..aztán vége a dalnak. Valóban kár érte amúgy..potencia volt benne, nem is értem miért hagyják elsüllyedni :(

(#32006) shteer válasza Speed® (#32005) üzenetére


shteer
titán

3+1 évig kitartottam mellette bizakodva, 1 éve dobtam. jónak indult pedig

..szerintem jónak tűnik

(#32007) Chaser válasza Speed® (#32005) üzenetére


Chaser
titán

offline nálam marhult a here, pálya közepére berakott kereszteződést meg ilyen apróságok ( :
nyilván rájöttek, hogy ez nem megy nekik, illetve túl sok energiát emészt fel és már az android nagyon előttük jár, túl népszerű az ios mellett
ha azt nézzük hogy intel programozókat meneszt és inkább lepasszolja a saját igp-jét akkor teljesen reális, hogy ez van a háttérben

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32008) Speed® válasza Chaser (#32007) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem még nem okozott fejtörést, igaz, keveset használom, ritkán vagyok úton.
Ezt már csak ők tudják..kezdeti lendület után mindenesetre meglepő.

(#32009) zoltanz válasza shteer (#32006) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem is volt pár hónapig, a Viber sem valami jól megy vele.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32010) seniman válasza zoltanz (#32009) üzenetére


seniman
addikt

Nekem a viber véletlenszerűen magától hívogatta az ismerőseimet,azok meg hívtak,hogy "miért kerestél?" :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32011) Gyuri27 válasza seniman (#32010) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nálad a hóember is megbolondul. Erről nem a viber, a telefon tehet. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#32012) seniman válasza Gyuri27 (#32011) üzenetére


seniman
addikt

Már csak valami ájjemdé termék kellett volna itthonra,hogy totális legyen a szoftveres/driveres káosz. :P ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32013) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

szünjön meg a picsába az egész. Túl sok értelme amúgy sincs, és nem is volt. Anno Samsung Omnia 7-et vettem, kb. 3 hét után sikítva menekültem vissza iOS-re. Azóta meg az iOS egyre vállalhatatlanabb, úgyhogy zöld robotos telefon és tablet van már október óta.

encapsulation dot1q

(#32014) Gyuri27 válasza seniman (#32012) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elrontasz te egy beton kockát is. Minek neked más azon túl? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#32015) quailstorm válasza TommyNagz (#32013) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt remélem tudod, hogy annál rosszabbat nem tudtál volna venni se. Ha abból vonsz le véleményt nem vagy különb mint a sok ember akit itt fikáztok.

Sorolom a problémákat:
Nem Microsoft(Nokia) telefont vettél, mint később kiderült ez support szempontjából baj.
WP7-es telefont vettél.
Erre annyit tudok mondani, hogy WTF? és minek?

A WP7 az egy WinMO6-ra húzott Metro UI, szarrá fossá butítva az eredeti részét a rendszernek, bezárva, beZune-ozva. Az semmi más nem volt mint egy UI és UX teszt a vevők pénzén. Interop unlock után meg futottak rajta a WinMO appok, mint az Opera 10 vagy az iGO.

Amitől úgy nézett ki, hogy lesz a WP-ből valami, az a 8 és a 8.1 volt, meg a Lumia 520. Olcsóért korrekt hardver, lightweight(nek tűnő) OS.

Aztán viszont az MS nem rakta be megfelelő ütemben az updateket/ígért featureket, az x20 után kijött x30 generáció sokszor rosszabb volt az elődjénél, bebuktak a Qualcomm miatt a W10 frissítéssel egy csomó 8.1-es modellen, és még a W10 sem egy túl szabad valami.
L520-at nem csak az adta el, hogy Win8.1, az olcsón volt IPS kijelző, AF kamera, korrekt 2 magos vas és stabil szoftver.
L530 ahhoz képest WTF? A tárhely miatt még a W10 preview se ment fel rá.

A 8.1-es Univ app már működött, 10 egész sokat tud, a koncepció életképes*, fejlesztettem már rá. A legjobban UX szintjén bukott el, meg az alkalmazások hiánya miatt. Mivel későn jött ezért mindenki leszarta, így meg is halt. Ráadásul az OS sem volt egy kiemelkedően más vagy jó valami.
Azért már iOS-re se lehet mondani, hogy lightweight vagy bugmentes és stabil, iOS7 óta igen meredeken esik a színvonal. Meg az zárt mint a börtön. csak mivel elterjedt ezért mindent megoldottak rajta kb, és nem zavar.

*Koncepció alatt az ugyanaz a program PC-n és telón dolgot értem.

Ne feledd el, hogy nem csak a W10 bukott el, a Blackberry OS10 is, ami kiválóan sikerült és forradalmi UX-et hozott magával. Pedig abban még ott az Android4.3 is. Ha nem lenne már rég kidobhatnám a kukába. Natív appot alig fejlesztett rá valaki...

A legbosszantóbb az egész W10M halálban, hogy attól még desktopon ugyanúgy barmolják szét a 20 éve jól működő Windowst, hozzák be a butábbnál butább UWP megoldásokat és az erőszakos bugos, gépet tönkretevő frissítéseket. Egyszóval azt belátták, hogy a W10M gazdasági öngyilkosság, de az már nem jutott el az agyukig, hogy miért és mit kéne változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#32016) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#32017) Chaser válasza Speed® (#32008) üzenetére


Chaser
titán

" ritkán vagyok úton. " úgy nem csoda:) csinált sok más furcsát is, persze ingyenes, de így nesze semmi fogd meg jól, nem bíznám rá magam ismeretlen helyen, akkor már gugli térkép és útvonaltervező
nekem is volt anno, nem győzött meg, voip sw nem működött jól, azóta lehet már javították

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32018) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#32019) customer114 válasza TaaT (#32018) üzenetére


customer114
senior tag

A tiédre ráférne a 4G. ;]

(#32020) TaaT válasza customer114 (#32019) üzenetére


TaaT
veterán

Meg a teljes korlátlanság. ;]

Give them hell Ukraine!

(#32021) 7s26c válasza TaaT (#32018) üzenetére


7s26c
senior tag

Be nem töltése...

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#32022) seniman válasza TaaT (#32016) üzenetére


seniman
addikt

Kalányos Zolika meglepődne,ha látná az ebayen a felhozatalt,bagó pénzért.A második meglepetés akkor érné,amikor bedugja és nem funkcionál. ;] Ilyen hirdetések helyett inkább ossza az ájfon sorsolós posztokat. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32023) kenwood válasza TaaT (#32016) üzenetére


kenwood
veterán

[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32024) dugo_ válasza kenwood (#32023) üzenetére


dugo_
veterán

Na ja, az eredetileg linkelt analóg kábellel viszont hiába köti össze a gépet a monitorral.

szerk.:
Múltkor láttam egy itthoni modellt is 2-3k-ért, annyit még megérhet egy aktív átalakító annak, akinek épp ezen múlik a konfigja, de 8-10k-s árnál már lassan a monitorcsere is jobb üzlet.
Kínából meg tiéd a világ, bár kérdés, hogy milyen képminőséget kap az ember. Nem próbáltam még ilyen adaptereket.

[ Szerkesztve ]

(#32025) kenwood válasza dugo_ (#32024) üzenetére


kenwood
veterán

igen,azert ilyen draga,mert nem csak a kabelek sorrendje es a csatlakozo formaja valtozik.
az enyem meg a linkeltnel is kompaktabb amugy

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32026) unravel válasza zoltanz (#31995) üzenetére


unravel
őstag

zsötem

¯\_(ツ)_/¯

(#32027) zoltanz válasza seniman (#32022) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"A második meglepetés akkor érné,amikor bedugja és nem funkcionál."

Zokszó nélkül oda írják majd alá a szokásos szövet: Nem tesztelt, Mikor elraktam még működött. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32028) #33253120 válasza shteer (#31997) üzenetére


#33253120
törölt tag

:C

(#32029) #21346560 válasza TaaT (#32018) üzenetére


#21346560
törölt tag

"Tizennyolcadikik" :DDD

(#32030) Nirvanus válasza TaaT (#32016) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

Wifi kábelt nem keres véletlenül?

[iTX-or-GtfO!]

(#32031) seniman válasza Nirvanus (#32030) üzenetére


seniman
addikt

Meg DVD-visszatekerőt. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32032) shteer


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#32033) oriic válasza shteer (#32032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beno... :O

Live-Die-Respawn

(#32034) kenwood


kenwood
veterán

ugy birom,amikor postai cserenel valaki elhuzza csutortok-pentekig a feladast, majd enyhe felhaborodassal,es finom celzasokkal az en felelossegemre, konstatalja,hogy o a heten mar nem fog hardvert kapni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32035) DJGABI válasza quailstorm (#32015) üzenetére


DJGABI
addikt

"desktopon ugyanúgy barmolják szét a 20 éve jól működő Windowst, hozzák be a butábbnál butább UWP megoldásokat "
ez. a dupla control panel azt hittem RTM után azért csak egybeforr vagy valami, de neeem. már a második frissítőcsomag kijött rá és még mindig benn van a classic w7 vezérlőpult mellé az uwp-s is

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#32036) berek21


berek21
senior tag

Ez valami új brand?

LG Velvet eladó!

(#32037) customer114 válasza shteer (#32032) üzenetére


customer114
senior tag

Miért van róla két ugyan olyan kép? :D

(#32038) Spet válasza berek21 (#32036) üzenetére


Spet
addikt

Váci utcában vette :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#32039) tope válasza berek21 (#32036) üzenetére


tope
addikt

Megoldás: Nem T-s viharvert (Tájfun -T) = Ájfun ékezet nélkül --->>> Ajfun

[ Szerkesztve ]

(#32040) madgie válasza Spet (#32038) üzenetére


madgie
titán

Kétszer vette, mi? Észre, meg el :DDD

(#32041) TommyNagz válasza quailstorm (#32015) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Állj!!! Ez 2011ben volt, akkor jott ki.

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#32042) kenwood


kenwood
veterán

Szerintetek ingyenesen elviheto 3-5 kobmeter lakasfelujitasi hulladekra lenne erdeklodo ? :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32043) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

"Komplett szàmitógèpet vennèk rèszletre tudnàm kifizetni az àràt"

(#32044) Vakegérke válasza SunyaMacs (#32043) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok bank kínál hitelt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32045) SUPREME7 válasza SunyaMacs (#32043) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem is tudom mennyien kerestek már meg, hogy részletre odaadom-e nekik a cuccot, és tökre örültek mikor igent mondtam. Bezzeg mikor mondtam, hogy de csak az utolsó részletnél kapja meg, annyira már nem kellett nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#32046) seniman válasza SUPREME7 (#32045) üzenetére


seniman
addikt

Jogos,ki az a marha,aki egy sajtpapír ellenében hitelre odaadja egy vadidegennek?Tőlem az anyósék akarták részletre a laptopom,aztán megmondtam nekik,hogy akkor egy huszast ugrik az ára és akkor viszik el,ha ki van fizetve. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32047) oriic válasza SUPREME7 (#32045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ritka esetben van olyan ember, akinek mondjuk két részletben adom oda cuccot, mert tudom hogy bízhatok benne.

Live-Die-Respawn

(#32048) #56573440 válasza oriic (#32047) üzenetére


#56573440
törölt tag

pl core2-nek vettem szerintem innen minecraftot "hitelbe". Nem fogadta el a kártyáját, megvettem elküldtem a gift kódot aztán mondtam hogy ha majd akkor fizesse. Bár az is igaz hogy csak olyannak csinálok ilyet aki régebbi reg, vagy magasabb rangú, vagy sokat pálinkáztunk már ;]

(#32049) seniman


seniman
addikt

Nyolc napos újonc egy seregnyi eladó cuccal,több már jegelve.Lesz itt még sírás,úgy érzem. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32050) TommyNagz válasza seniman (#32049) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Na ja. Az en kis kedvencem ugy latom mar megint szabadlabon van. Alig varom a targyalast. Jobban tetszett amikor lancra verve hoztak. Facebookon oltonyben pozol, gondolom targyalas elott :DDD

encapsulation dot1q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.