Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) , válasza envagyok (#73000) üzenetére


,
addikt

Akár.

(#73002) Ciccuka válasza envagyok (#72996) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az jó lenne, ha legalább valami értelmes számításokat végeznének, mondjuk a tudománynak.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73003) Gyuri27 válasza Ciccuka (#73002) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kinek? A karteleknek? A titkosszolgálatoknak? Az egyéb szervezteknek? Hámán mér lenne az jó?
Azért illúziója senkinek ne legyen, hogy ez pistikének jó otthon az egy riggel. Ugyanis mint minden "érték" mögé kell valamit rakni. Mivel itt nincs termék, nincs semmi ami kézzelfogható valakik raktak bele nem kevés zsetont.
Ráadásul ez adómentes, a kutya nem ellenörzi stb-stb. Jobb mint bármelyik valuta. Ez már eltünni szerintem nemigazán fog.

Amd - Radeon - Ryzen

(#73004) Cs1csó válasza envagyok (#72977) üzenetére


Cs1csó
félisten

A megoldás: rogyásig kellene, hogy legyen a bolt az új kártyákkal és persze az aprónak is fillérekért a régiekkel.

(#73005) norbert1998


norbert1998
veterán

Ezt loptam :B

(#73006) Chaser válasza Cs1csó (#73004) üzenetére


Chaser
titán

pontosan
ha nem is 100 órát 168-ból, de legalább ha 30-50-et mindig elérhető egy termék, akkor "van" a státusza
ez a heti 1-2 óra lóPh@szhoz is kevés, nemhogy készletnek hívni és "van"-nak
az idő majd megoldja, egyre több embernek lesz kártyája
bányászat idővel csökken - vagy nem és akkor oboa ( : -
amd majd pár hónap múlva tud már gyártani vga-t
aztán majd jönnek a kisebb radeonok is
közben a tavasz is, az igény csökken
de ez sok idő, most ez van
persze egyáltalán nem normális hogy a használt hw-ek ára vga terén már sokszor többet ér mint újan volt, az se hogy az eleve drágább vga-kat még drágábban adja a legtöbb bolt, és néhányan még nepperkednek is vele - én is a magam módján, sajnálom aki nem tud kártyát venni, de ha annyit vettem volna amennyit be tudtam volna húzni rajtam kívül nem sokan árulnák itt ( : a lehetőség mindenkinek adott -
nyáron ha a bányászat lecseng lesz itt habzsi-dőzsi vga terén, de 120-140e-ért akkor sem lesz újan 3060ti, irreális elvárni
legolcsóbbak alzán hozták majdnem az msrp-t, 16x ezer ft, az alá max akkor megy ha nv árat vág, az pedig csak akkor lesz ha amd rákényszeríti
én addig is néha válaszolgatok azoknak akik nem tudják értelmezni mit jelent a csak telefonos érdeklődés, azt sem tudják értelmezni mit jelent hogy nem érdekel alku
aztán néha még azt is meglátom, hogy nemrég 2080s strix-et adott el 220e-ért az ártatlanja ami az egyik legjobb 2080s, de használt, és kb bármelyik 3060 ti befogja
azért tőlem elvinné 200e-ért a 3060 ájcsill' 3-at nagylelkűen ((( :
van aki hajnal 1-kor hívott a kártya miatt...ilyenkor nagyon örülök neki, hogy alapból némítva van a csodafon:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#73007) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!

Eloszor is Boldog Uj evet mindenkinek! :R
Segitsetek mar legyszi be egy kicsit, persze csak ha van idotok es kedvetek ugy tartja! :R
Bekescsabai topikban volt egy eves "hagyomany", Szilveszter ejszakara probaltuk osszehozni a kovetkezo kerek szamot a hozzaszolasok szamaban.
Most a #40k lenne kozel, de ugy latom nem nagyon megy nekik, igy segitsegre lesz szukseg ;]
Barmit irhattok, mindegy mi az, csak szaporodjon a hozzaszolas :B
Koszi elore is!

ui: meg lehet par topikban elhintem a kerelmet, mert kell az a #40k ;]
Jah es persze az se baj ha tulszaladunk, max csinalunk 50k-t, amig birja a PH szerver
Es, hogy miert irtam ide?Egesz jo porges van itt nalatok, lehet itt ragadok majd en is mert egesz jo dolgok vannak itt :B

[ Szerkesztve ]

...

(#73008) , válasza Chaser (#73006) üzenetére


,
addikt

Használt autóknál is ez van, több helyről hallottam már, hogy a használt, pár éves autókat drágábban vagy legalábbis ugyanannyiért el tudják adni, mint amennyiért újonnan vették pár éve.

(#73009) envagyok


envagyok
veterán

Mondjuk ez is lerágott csont már:
" Jegelve – ELKELT Intel i7 7700K" 70000ft-ért 4 órán belül elment. :F :Y
Közben pár ezer pluszért 6 magos i5-10400 kijön legolcsóbb 20k-s lappal, ami erősebb, vagy egy hangyányit gyengébb i3-10100 lappal 50-60 között.
Ez a 6-7. Genes intel történet totális zsákutca, eleve szinte nulla előrelépés a 4. Gen után, ráadásul később ennél tovább nem fejleszthető, itt a vége.
Közben 4. Genes K-s i7 30k az aprón, de egyet hülyéskedni én is nrmrég vettem 35-ért,...

Update:
Most látom 1 napja feltett " Jegelve – Intel i7 7700K 4.2/4.5 GHz (Gari 2021.05.15. -ig) Eladó! 76.900.-" is már jegelve 77k-ért
Én emlékszem rosszul, hogy a 6700k-t 50k-ért házhoz hozta nekem több mint 1 éve az eladó?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73010) koby11h válasza envagyok (#73009) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem normális világ ez!
Asus B460 lap + 10100 i3 box ma rendeltem meg és 69-70000 körülre jön ki ha minden jól megy. Mindkettőre 3 év magyar bolti garral, 27%-os ÁFA-s számlával.
És ha minden igaz házhoz fog jönni.
A helyett, hogy vesz 7700-ast, eladhatná a lapot. A memóriát és videót átrakhatja az újba és van 3 év garral lap+procija, ugyan olyan teljesítménnyel, vagy mehet feljebb...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73011) envagyok válasza koby11h (#73010) üzenetére


envagyok
veterán

Utánanéztem, 2018. Novemberben vettem 50k-ért a 6700k-t, de a srác még engedett is, mert ramot is vettem tőle.

Tudom nem olyan felvágós az i3-as gépet vettem duma, mint az i7-re fejlesztettem :DDD

I7 4. Vs 7. Gen
[link]
Kb órajelnyi plusz, de húzva mindegyik kb 4.5GHz-et tud léggel.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73012) Chaser válasza Devid_81 (#73007) üzenetére


Chaser
titán

ment
ezeöccáz' lesz ( :

Scorp2011
lehet emelkedtek az újak árai?
ótókat' nem követem, egy volt, azt is elajándékoztam ( :
de! sztem ma is el tudnám lőni annyiért amennyiért vettem már vagy öt éve, de biztos hogy nem sokkal alatta

envagyok
de látod, megveszik
hogy mért? részemről nem akarom megtudni az ilyen emberkék gondolkodásmódját, biztosan fájna:) vegyék csak nyugodtan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#73013) , válasza Chaser (#73012) üzenetére


,
addikt

Emelkedtek, igen. Ilyenkor pedig természetes, hogy a használt árak is megindulnak fölfele.

(#73014) Devid_81 válasza Chaser (#73012) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Koszi, utalom maris a penzt :K :DDD :R

...

(#73015) envagyok válasza , (#73013) üzenetére


envagyok
veterán

Így van, de természetesnek nem nevezném, inkább kapzsiságnak.
Persze mivel mindenki ezt csinálja, ezért én is csinálnám.
De ha mások nem, én sem.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73016) hcl válasza mpo (#72993) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A pénz beszél... Én is szívesen venném, ha nem onnan kéne a filléres cuccaimat venni.

@balinlin : Nem felejtett el, csak nincs rá motiváció. Nem is lesz, amíg egyszerűbb máshol.

@Gyuri27 : A legtöbb mai pénz mögött sincs semmilyen érték (arany, akármi). Fiát valuta, simán el tud értéktelenedni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#73017) Gyuri27 válasza hcl (#73016) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tartozás, adósság, hitel. Ez van manapság a pénz mögött. De mivel nehéz pénzt mosni, kormányok és egyéb szervek ellenörzik is. Van nekünk coin ami ezektöl mentes.

Amd - Radeon - Ryzen

(#73018) envagyok válasza Gyuri27 (#73017) üzenetére


envagyok
veterán

A coin-el az a baj, hogy a hiten kívül semmi sem áll mögötte ..
Plusz simán kikapcsolva a rendszert vagy lenyúlva a walleted: volt pénz, nincs pénz.
Én jobban bízok a fogható dolgokban , és az ingatlanokban.
Sose tennék nagy összeget coinba.

Buék mindenkinek!

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#73019) Chaser válasza hcl (#73016) üzenetére


Chaser
titán

mi is volt a legutolsó gazdasági válság oka?
jah hogy ez? ( :
lőttek róla egy nagyon jó filmet, némi pénzügyi fogalom kell hozzá hogy megértse az ember, de nem sok
be is ugrott a címe: a nagy dobás
sose felejtem el a néni okosfejit' a bankban, mikor lakáshitel iránt érdeklődtünk, és nagyon tolta a japán jent
csak ennyit kérdeztem:
és mi történik akkor, ha megváltozik az árfolyama?
a néni lefagyott, nyilván ilyen zöldséget nem sokan kérdeztek tőle, csak benyalták a sót gondolkozás nélkül
valami olyat makogott hogy most jó az árfolyam, nem szokott nagyon romlani, blabla
megköszöntem szépen neki, nem vettünk fel hitelt
fél évvel-évvel később jött a krach
ahogy a filmben is taglalják, az emberi hülyeség is nagyban hozzájárul az ilyen mesékhez
nagyon leegyszerűsítve, más is látta hogy ebből baj lesz
csak neki volt hozzá tőkéje és tehetsége velem ellentétben, és olyan dolgot vitt be a tőzsdére, ami arra fogad hogy bedőlnek a lakáshitelek és beesnek az ingatlanárak ( :
nyilván hülyének nézték...kezdetben, aztán ez lett az egyik legnagyobb business a tőzsdén
persze krach után sok mindent átgondoltak és betiltották amit a bácsi kihasznált okosan
azóta is él más fogalom alatt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#73020) , válasza envagyok (#73015) üzenetére


,
addikt

Na de ki az a ... legyen mondjuk a lúzer a megfelelő szó, aki egy használt termék eladásakor nem az aktuális árakat veszi figyelembe, hanem az eredeti vételárat? Ez teljesen abszurd elgondolás.
Akár fölfele mozognak az árak, akár lefele, mindig az aktuális árak alapján kell az eladási árad megszabni. Ha épp fölfele mentek az árak, akkor nyilván magasabb áron adod el, mint egyébként. Ha pedig lefele mentek az árak, akkor se veheted figyelembe az eredeti vételárat, hisz az alapján lehet, hogy drágábban kínálnád a használt terméked, mint amennyibe az újonnan akkor épp kerülne. Minden esetben az aktuális árakat kell figyelembe venned, sohasem az eredeti vételárat.
Amúgy szerintem akkora madár a világon nincs, aki ezt a kamu szöveget bevenné egy alku során, hogy bár duplájára drágultak az árak, ő mégis az eredeti árhoz képest kell hogy olcsóbban adja a használt termékét...

(#73021) hcl válasza Gyuri27 (#73017) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Dehogy nehéz, sok esetben kormányok is mossák :D

@envagyok : Pont ez az, hogy a dollár mögött sem áll több, mint a coin mögött :D

@Chaser : A legutolsóé a koronavírus, az előző volt hitellufi :D
Nekem is gyanús volt egyből, amikor mondták, hogy hát változhat a törlesztő. Na ne, még fix kiadást sem szívesen, nem hogy olyat, ami nem az :D Nem is vettem fel hitelt, inkább csak akkora lakást vettem, amennyi pénz volt. Nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#73022) mpo válasza , (#73020) üzenetére


mpo
veterán

Amúgy szerintem akkora madár a világon nincs, aki ezt a kamu szöveget bevenné egy alku során, hogy bár duplájára drágultak az árak, ő mégis az eredeti árhoz képest kell hogy olcsóbban adja a használt termékét...
Aminek 1980-ban 7000 Ft volt négyzetmétere, az most 300000 Ft.
A 7000-ből kellene alkudni, mert használt. :D

Ha érted, akkor már elavult.

(#73023) TaaT válasza envagyok (#73011) üzenetére


TaaT
veterán

Ezt a videót elnézve az egy éve 40e forintért vásárolt új 2700X bestbuy volt. :)) [link]

Give them hell Ukraine!

(#73024) Gyuri27 válasza TaaT (#73023) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elmennyé. A zintel az zintel. 10 éves deszka és proci simán ér annyit mint egy mai bolti kombó. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#73025) Zolás válasza envagyok (#73009) üzenetére


Zolás
addikt

Tavalyelőtt ősszel akartam az I5 6500-I7 6700 váltást megejteni, 50 ropit kellett volna rádobnom a sajátomra minimum, de inkább többet. Akkor jött ki a ryzen 3600 65 körül, újonnan, boltból. Inkább azt vettem, persze kellett lap meg ram meg minden, de akkor se voltam hajlandó ennyit kiadni egy halott platformért. Mire eladtam mindent, nagyjából 80 körül költöttem, és szerintem azt a harmincas különbözetet bőven megérte, hogy lecseréltem az egészet. Ezzel egy darabig elleszek, ha meg kevés lesz, van hova feljebb menni. Most inkább videókártya kellene, gondoltam rádobok egy 50-60 körül a 1060-ra, és felmegyek 2060-70 környékére. Inkább ezt is elhalasztom, olyan szinten vannak a kártyák.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#73026) Trailblazer válasza Zolás (#73025) üzenetére


Trailblazer
addikt

Látod, én időben kaptam észbe, mondjuk semmi előjele nem volt, hogy az év vége ennyire durva lesz. Ezt arra mondom, hogy sikerült a 1060->2060 váltást időben megugrani. Elment viszonylag jó áron előbbi, és utóbbit szintén remek üzlet keretében húztam be, ráadásul helyben, a kisvárosomban, egy fiatal lánytól méghozzá! :B
Az i7 6700-ról való váltás már tavaly idejében lezajlott, idén meg a platformon belüli alapos upgrade is, és ugyancsak jó ütemérzékkel.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#73027) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mindenki vegyen olcsón, és adjon drágán idén is ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#73028) koby11h válasza hcl (#73027) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ámen!
BUÉK mindenkinek!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73029) mpo válasza hcl (#73027) üzenetére


mpo
veterán

Mindenki vegyen olcsón, és adjon drágán idén is :)
Köszönjük a jótanácsot, így fogunk tenni.
Kereskedők Országos Szövetsége. :D
BUÉK!

Ha érted, akkor már elavult.

(#73030) hcl válasza mpo (#73029) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

KOSZ :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73031) balinlin


balinlin
senior tag

(#73032) Cs1csó válasza balinlin (#73031) üzenetére


Cs1csó
félisten

Vajh mit akarhatott a költő? :U

(#73033) nullpoint válasza Cs1csó (#73032) üzenetére


nullpoint
senior tag

Tudjukkiknél ez már az eladó a menyasszony kategória. ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#73034) balinlin válasza nullpoint (#73033) üzenetére


balinlin
senior tag

Ez nem volt szép...
:D :D

(#73035) berek21


berek21
senior tag

Velvet

(#73036) koby11h válasza berek21 (#73035) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az a fránya autocorrect :)
Egyébként alig használt muffot csak kipróbálás után szabad megvenni! :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73037) koby11h válasza nullpoint (#73033) üzenetére


koby11h
aktív tag

Eladónak még nem eladó, de lízingelni már lehet!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73038) mpo válasza berek21 (#73035) üzenetére


mpo
veterán

A muff pont kiment, azért nincs a képen.
Még az is lehet, hogy a muff fotózott.

Ha érted, akkor már elavult.

(#73039) hcl válasza berek21 (#73035) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Volt ismerős csaj, aki a fülmelegítőt fülmuffnak hívta :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73040) Al Pacino


Al Pacino
csendes tag

Amikor lopják a saját szövegem az egyik hirdetésemből és megtalálom!
Felemelő érzés! :N

„Barátság és pénz… Tűz és víz!”

(#73041) oriic válasza berek21 (#73035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy lehet elírni a puff-ot muff-ra? :DDD A két betű még csak nem is egymás mellett van.

Live-Die-Respawn

(#73042) Migráns válasza oriic (#73041) üzenetére


Migráns
csendes tag

Viszont ha a muff - kezén muffal - leül a puffra, az úgy hangzik : puff!

Winnetou haverom azt mondaná rá: Gyá !
Ja, nem! Uff!

[ Szerkesztve ]

(#73043) Cs1csó válasza oriic (#73041) üzenetére


Cs1csó
félisten

Úgy, ahogy a "Felni gumi adok-veszek" csoportba betesz egy képet a kislányáról.

(#73044) BiP válasza hcl (#73039) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha eredetileg a kézmelegítő a muff, akkor a fülmelegítő szerintem simán lehet fülmuff. Szóval ezzel nincs baj.

(#73045) hcl válasza BiP (#73044) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A muff sosem jelentett mást mint... khm :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73046) Migráns válasza hcl (#73045) üzenetére


Migráns
csendes tag

Igen, sosem jelentett mást, mint kézmelegítőt.

(#73047) Migráns válasza Migráns (#73046) üzenetére


Migráns
csendes tag

Legfeljebb a szlengben! :DDD

(#73048) Top cat válasza hcl (#73045) üzenetére


Top cat
őstag

Pedig de. :)

Régen a kézmelegítőt hívták így, és most is.

(#73049) Cs1csó válasza hcl (#73045) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy linkelték szőrös kézmelegítő, gondolom innen az asszociáció: szőrös, meleg és bele lehet dugni ....

(#73050) mpo válasza Cs1csó (#73049) üzenetére


mpo
veterán

Hogy hívják azt a muffot, ami nem szőrös, mint régen.

Ha érted, akkor már elavult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.