Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) hcl válasza virkir (#72899) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Bzmeg de akkor legalább szóljál, hogy félrenyomtam, ember :D Javítva :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#72902) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#72903) envagyok válasza Ciccuka (#72902) üzenetére


envagyok
veterán

Talán nem véletlenül volt eldugva...

@hcl: nem belevau, de azért a kártyáért a legjobb árat a vastelepen kapod 2000ft/kg kb, vagy csinálhatsz aranyat, akkor durván a 4x-ese bejön.
És akkor nem kell se tesztelni, se postázgatni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72904) virkir válasza hcl (#72901) üzenetére


virkir
veterán

Abban mi lett volna a poén? :P

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#72905) Ciccuka válasza Armagedown (#72882) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én láttam konkrétan olyan gépet egyik oldalon, ami kb úgy nézett ki, mintha le lett volna hányva.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#72906) Chaser válasza envagyok (#72900) üzenetére


Chaser
titán

az történt, hogy semmit nem lehet kapni újan vga-ból, ami van az meg qrva drága, 1650-től 2080s-ig bezárólag kb eltűntek a kártyák
ahogy amd vonalon 5500xt-től 5700xt-ig, még egy-két túlárazott polaris van
és az veszi most, akinek _most_ kell, sztem kitárgyaltuk már
mit csináljak azzal, hogy 50-60e _volt_ a 3600 szeptemberben ha én most akarom használni?
72e-ért vettem emagtól, napokban hoztuk el, és jelenlegi árak közt bestbuy volt, régi árakat nézve meg röhej
amd-nél elszámolták a kapacitást, becumiztak a soc-okkal, cpu/vga gyártásra lehet 10-20% max kapacitásuk, nv-re meg rákaptak a bányászok, ez történt
az enduser meg issza a levét mint mindig

Ciccuka
az fake

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72907) SyMbioTe válasza Ciccuka (#72902) üzenetére

Ez fake. :U
[link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#72908) envagyok válasza Chaser (#72906) üzenetére


envagyok
veterán

Na pont ez a lényeg, itt van a kutya elásva:
"És az veszi most, akinek _most_ kell, sztem kitárgyaltuk már"
Sajnos nem csak azok veszik.
A vga kártyák és a procik topikjában egymást licitálják az emberek, hogy de jó, meg tudtam venni én is.
Mert ha valakinek termelésre pénzkeresésre kell, megértem hogy drágán megveszi, mert minden kieső nap veszteség.
De ha valakinek sürgős, netezni, levelezni egy 2. Gen i3-i5 20-30 komplett vehető.
De játszani is lehet +35k körül egy 1060-at hozzá.
Lehet nem tud 4k és 200fps-t, de később 0 vagy minimális veszteséggel eladható, ha normalizálódik a helyzet.
Ehelyett mi megy, mit tanulnak a vga nepperek?
Vedd meg mindet, amit épp lehet, mert mindig lesz egy hülye, aki megveszi bolti ár +50%-ért.
Ez egy öngerjesztő folyamat, ezért van még mindig hiány.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72909) hcl válasza envagyok (#72903) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

@virkir : :P :DDD

@envagyok : Sajnos az OTP-t nem érdekli, hogy miből fizetem a lakást, így van, hogy gyarló vagyok, és túlárazok. :P Ez is olyan cucc, hogy lehetne 2000-ért is hirdetni, akkor is megvennék, ha valakinek ilyen kell (és ha Karácsonykor itthon vagyok, meg is vették volna :D ) , szóval hogy 500 vagy ezer, az még mindig hibahatár.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72910) Chaser válasza envagyok (#72908) üzenetére


Chaser
titán

egy valamit rosszul látsz:
ezeknek nincs bolti ára
az msrp fake, csak fe-re vonatkozik, és fe-t az nv hozzánk nem szállít, customok ára akármennyi lehet
és most az akármennyinek sincs ára
hiába rakja fel apróra az ember az alza screent, hiába hanukázza be hogy "szinte mindig" megvehetőek és ő tudja az árakat
én meg tudom, hogy egy hétből - 168 órából -, néhány órát elérhetőek ezek a kártyák kevés kivétellel, amik már annyira drágák, hogy továbbadásra sem érdemes megvenni
de olcsóbb alternatíva nincs, legtöbb ember alzát sem ismeri, ha ismeri is, 99%-a élő ajánlatot ott nem látott
és ha régi 2080s, 2080ti árakhoz nézed az emelt 3060/3070 árakat, a szomorú valóság az, hogy még akkor is jó vételek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72911) koby11h


koby11h
aktív tag

Azért mindig vannak optimisták: "KERESEK 3 darab RTX 3080-at".
Nem elég egy darab, rögtön három. Persze ahogy egy nincs úgy három sem lesz. Ehhez max. sok sikert lehet kívánni és boldog új évet...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#72912) Ciccuka válasza SyMbioTe (#72907) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valóban

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#72913) hcl válasza koby11h (#72911) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egymaga nem vinné a bányát, na.

Mutogatni való hater díszpinty

(#72914) Top cat válasza hcl (#72913) üzenetére


Top cat
őstag

Bedőlhetne már ez a kriptomizéria a francba.

(#72915) koko52 válasza Top cat (#72914) üzenetére


koko52
veterán

Nem fog. Már a milliárdosok is bevásároltak, tehát már érdekük az árfolyam. A kormányok pedig most jöttek rá, mennyi adó van benne. Lásd Amerika.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#72916) , válasza envagyok (#72900) üzenetére


,
addikt

"Persze ehhez kellenek birka vásárlók is, mert ha mindenki tudatos vásárló lenne, akkor senki se venné meg a ryzen 5600x-et 130-ért, mikor az alig 10-20%-al lassabb ryzen 3600 50-60000 volt még szeptemberben.
És persze a pár hónapja 130-ba fájó videókártyát is ki az aki most 250-ért veszi?"

A lényeg a volt szón van. Az, hogy 60ezer Ft volt a Ryzen 5 3600 az senkit nem érdekel, mert már jó ideje 90-100ezer Ft az ára: Link
Ha esetleg vettél 60ezerért, és most megszabadulnál tőle, én 55ezerért nagyon szívesen átveszem tőled. :) Persze ez csak vicc volt, nagyon is tisztában vagy a dolgok menetével, és garantáltan nem a pár hónappal ezelőtti árat vennéd alapul eladáskor, hanem az aktuálisat. Aki pedig megvenné tőled mondjuk 80ezerért, ő nem birka, hanem egészen egyszerűen csak tisztában van az aktuális árakkal.

Az általad linkelt 5700 XT soha nem volt 130ezer Ft, inkább 150ezer Ft környékén volt az ára. De itt is lényeges, hogy csak volt. Már nem annyi jó ideje.
130ezerért 5600 XT sincs újonnan, nem hogy 5700 XT. A hirdetett ár szerintem teljesen rendben van, ha esetleg nem használt lenne, hanem vadonatúj, én azonnal vinném is, mert akkor ajándék áron lenne. Így, használtan én kihagyom, majd elviszi helyettem más.

(#72917) envagyok válasza , (#72916) üzenetére


envagyok
veterán

Azért az október vége nem jó ideje nálam :D

Az RX 5700XT pedig egy erős hónapja még 130-ért vehető volt.

De a grafikonokból is látszik, tiszta őrület mi van most.
Akkor is tartom a véleményemet, hogy ilyenkor az okos ember kivár. Ahogy helyrejön a termelés, és vége a karácsonyi világvége láznak, megjönnek a reális árak is. És bizony birka aki a tetőző árak mellett vásárol.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72918) Chaser válasza envagyok (#72917) üzenetére


Chaser
titán

5700xt-bol itthon a thicc2-k mentek 130 korul es az fe-k
Amiket most szinten el lehet adni 170e vagy afolott

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72919) , válasza envagyok (#72917) üzenetére


,
addikt

Erről a kártyáról volt szó konkrétan (alul találod az árgrafikont, soha nem volt ez 130ezer Ft):
https://www.arukereso.hu/videokartya-c3142/gigabyte/radeon-rx-5700-xt-gaming-oc-8gb-gddr6-gv-r57xtgaming-oc-8gd-p500159946/

Akinek nem sürgős, tud várni egy fél évet, mindenképp olcsóbban fog vásárolni, mint most. Aki csak pár hónapot tud várni, ő szerintem ne számítson semmi jóra. A gyártók saját előrejelzése szerint sem várható javulás április környékéig, addig meg még annyi minden történhet, hogy csak na. Jön egy árvíz, egy áramszünet, földrengés, elfogynak a konténerek... Ha tippelnem kéne, én úgy nyár környékére tenném az árak rendeződését.

(#72920) envagyok válasza , (#72919) üzenetére


envagyok
veterán

Szeptember 15. 349 euro 360 volt akkor az euró
[link]

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72921) , válasza envagyok (#72920) üzenetére


,
addikt

A külföldi árak hogy jönnek ide? Mutasd meg légyszíves melyik magyarországi boltban volt 130ezer Ft az említett kártya? Egyikben sem. Ha az illető hirdető külföldi garanciás kártyát hirdet, akkor igazat adok neked. Ha magyarországi garanciával hirdeti, akkor illene a magyarországi árakat figyelembe venni, amikről pedig nagyon jól tudjuk, hogy köszönőviszonyban sincsenek a külföldi árakkal. Illetve vannak, jó messziről köszöngetnek egymásnak. :)

(#72922) envagyok válasza , (#72921) üzenetére


envagyok
veterán

Mindketten 60 km-re lakunk Ausztriától.
Őszintén én jobban megbízom egy kinti üzletben, mint a helyben elérhető bármelyik boltban. Ha meg már postáztatod, akkor meg tökmindegy hogy Budapestről vagy Bécsből jön a csomag.

De ha tudsz Magyar ár figyelő oldalt, ami legalább jó pár tucat bolt árait mutatja napi bontásban, akkor légyszi dobj egy linket, megnézzük ott is.
Azért a kinti oldalt linkelem, mert összesítő magyar oldalt nem ismerek.

Amúgy az biztos, hogy tavaly ősszel Alzán én játékokat eladva böven 100 alatt vettem az rx5700-at, xt-re sajnáltam a plusz 20k-t , szerintem az 110k-ból kijött akkor

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72923) Chaser válasza , (#72921) üzenetére


Chaser
titán

Es meg akkor is mindegy, most annyi az ara amennyit adnak erte
Mint mindig, de most lehet dragabb hasznaltan kartya mint ujan volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72924) Chaser válasza envagyok (#72922) üzenetére


Chaser
titán

Es ha 50e-ert vetted volna, most akkor is elvinnek 150-ert lehet 1-2 ora alatt, es nem azert mert birka a vevo
Azt is kalkulald bele, van akinek nincs mirol valtania, uj gepet vesz, csak epp vga nagyitoval van ujan
En megoldottam, most hozom majd el a kovetkezo 3060-at, hasznalom pat napot es megy is tovabb, meglepo modon nem bolti ar -30%-ert, de ha a 260e-s arakat veszem alapul akkor de ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72925) , válasza envagyok (#72922) üzenetére


,
addikt

Igen, vannak akik jobban bíznak a kinti boltokban, talán nem is alaptalanul. De a többség viszont idegenkedik a külföldi vásárlástól, mint ahogy a külföldi garanciás termékektől is. Ezeket itt Magyarországon eladni sem lehet annyiért, mint a magyarországi garanciával rendelkező termékeket. Olcsóbban lehet hozzájutni, de eladni is csak jóval olcsóbban tudod majd.

Az árukeresőn a grafikon mutatja az adott kártya összes boltra érvényes árát (minimum és maximum árak).

Alzánál szoktak lenni jó akciók, elég ha csak a kuponos dolgokra gondolunk tavaly BlackFriday-kor. :) Jó is, hogy szóba hoztad. Én az Xbox One S-t olyan 42-43ezer Ft környékén vettem akkor. Kuponok nélkül volt 49,999 Ft az ára. Jelenlegi ennyi:
https://www.arukereso.hu/jatekkonzol-c3154/microsoft/xbox-one-s-slim-1tb-p340688192/

Sajnos ilyen időket élünk.

(#72926) Chaser válasza , (#72925) üzenetére


Chaser
titán

De ennek van alternativaja legalabb
En is lottem anno egyet, kb ket het mulva eladtam ujan 50-ert, akkor mar 60 folott ment boltokban
Alzan meg surun van jo deal kuponozas nelkul is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72927) envagyok válasza , (#72925) üzenetére


envagyok
veterán

"Sajnos ilyen időket élünk."
Jaja,
És ilyenkor az különbözteti meg a sikeres ember a lúzertől, hogy ki ad el az ilyen időkben és ki az aki vásárol.
(Véleményem szerint)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72928) koko52 válasza envagyok (#72927) üzenetére


koko52
veterán

Ha nulláról veszel igen, de ha van cuccod értékelhető, azt is magas áron adod el. Pl most eladod 80k-ért a 3600-at máris nem drága az 5600X 116-ért :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#72929) opr válasza envagyok (#72927) üzenetére


opr
veterán

Helyzetfuggo a dolog azert. Ha valakinek most kell, akkor most kell. Es ez nem feltetlen Ver Pistiket jelenti, hogy karacsonyra kell a cucc, hanem mondjuk dolgozik, es az adott cucc beszart.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#72930) SUPREME7


SUPREME7
őstag

De régen jártam erre :D Így év végére. Szerintem nem ő az emberem :D BÚÉK


(#72931) oriic válasza SUPREME7 (#72930) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te is fiam blutus? ;]

Live-Die-Respawn

(#72932) Depression válasza opr (#72929) üzenetére


Depression
veterán

Még be sem kell szarnia a cuccnak, nekem most van 2 hét nyugis szabim, és legközelebb is jövő karácsonykor lesz időm játszani.
Igaz, én sem vettem hardver most, mert nem az én pénztárcámnak valóak ezek a mostani árak, de vannak ismerőseim, akiket nem érdekli, hogy százezreket kifizessenek, hogy normálisan fusson a cyberpunk, ha mát nem mehetnek sielni, de januártól ismét más dolgok lesznek a prioritások. Persze ők azok, akik nem is fogják eladni a cuccaikat, mert nem érdekli őket.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#72933) , válasza envagyok (#72927) üzenetére


,
addikt

Ennyire keményen én nem fogalmaznék, de valóban most elsősorban nem vásárolni érdemes, hanem eladni.
Sikeresség/lúzerség viszont szerintem nem ettől függ. Aki sikeres, őt nem fogja érdekelni, hogy valami 200ezerbe kerül vagy épp 250ezerbe, ha szüksége van rá, megveszi úgyis. A sikeres ember már elért valamit, nem fog 50ezer Ft miatt hónapokat, vagy akár fél évet várni a kedvezőbb árakra, ha egyszer most van rá szüksége, és meg is teheti, hogy megvegye. Ezzel szemben a lúzer nem vette meg akkor sem, amikor olcsó volt, most meg aztán főleg nem fogja. A lúzer mindig csak jajgat, mindig csak másokat tud hibáztatni, szemét bányászok, szemét politikusok, szemét áfa, szemét nagykerek, szemét kiskerek, szemét gyártók, szemét skalperek. De tényleg mindenki szemét vajon? Vagy csak a lúzernek saját magába kéne néznie, és tennie kéne azért, hogy ő maga ne legyen lúzer?
(Nem konkrét személyekre gondoltam, miközben gondolataimat leírtam, és főleg nem rád, mert nagyon jól tudom, hogy ha 10-szer ennyibe kerülnének a VGA-k, azt is ki tudnád fizetni. Csak épp nem akarod. Ahogy egyébként én sem, mert számomra sem érne annyit. De biztos vannak, akiknek viszont megérne annyit is, és nem hinném, hogy pont ők lennének a lúzerek.)

(#72934) koko52 válasza , (#72933) üzenetére


koko52
veterán

Van benne igazság. De nem minden lúzer tehet róla hogy az, van aki csak szerencsétlen.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#72935) , válasza koko52 (#72934) üzenetére


,
addikt

Eleve aki nem tehet róla, ő nem is lehet lúzer. Egy lúzer csak a saját hibájából lehet lúzer. Ha valóban saját hibáján kívül nem jönnek össze a dolgok, nem sikerül érvényesülnie, attól ő még nem lúzer. Ha hajlandó az illető tenni azért, hogy jobbra forduljon a sorsa, ő nagyon nem a lúzer kategória, sőt, pont az ellenkezője, függetlenül attól, hogy éppen holt tart a céljai megvalósításában.

(#72936) envagyok válasza , (#72933) üzenetére


envagyok
veterán

Nehogy azt hidd.
Nálam 10x 100x gazdagabb emberek olyan skótok, amilyet te nem még nem láttál.
Pl Ékes család. Vizisípálya Győrben, Balatonon, Velencén, aztán 10000ft-on hajbakap veled.
Alexovics kft szomszéd, Magyarországi nyaralás lakóautóval nem baj hogy 1 milla, de mikor 4TB új Nasra mondtam nekik 40k-s önköltségi ajánlatot, húzták a szájukat.
Általában azok mutatják a legtöbbet, akiknek kevesebb van.
Legalábbis az ismeretségi körömben.
Iphone, autó, minden hitelre.
Egyik ismerősöm 10 milliókkal járja a várost.
És nem, nem BMW X6-al, azt meghagyja a ....-nak, hanem kemping biciklivel nejlonzsacskóval.
Aki tele van, az tudja felfogni a pénz értékét, amíg aki mindig elkölti a keveset, azok szokták gondolkodás nélkül elszórni.

A lúzerséget úgy értem, hogy aki akkor megveszi, amikor legdrágább vmi, ahelyett hogy megvárná, amíg rendeződik a helyzet, aki nem bír a seggén maradni, mert most kell azonnal, sőt vegyük meg mindenáron, mert jajisten drágul minden, és a szomszéd pistike is 3070-el tolja.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#72937) Chaser


Chaser
titán

fényképezős sztorim vége, rx 100, 300e boltban az én - volt - verzióm
200-ért felraktam szinte újan október körül
tegnap nap volt az első jelentkező, 175e ft-ot "ajánlott" - ha már egyértelműen közlöm hirdetésben hogy nem érdekel alkudozás -
mondván van aprón 150-ért is - jah van, több éves, gar nélküli, nyilván 8-10e expoval és némi defektje is van -, megköszöntem az "ajánlatot"
és erre hívnak ma is
és délután elvitték
beszélgettünk kicsit a taggal, akartak alkudni ( : messziről jöttek, 2x ezer üzemanyag ktsg, de inkább nem kérdezték meg :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72938) qnadam válasza Chaser (#72937) üzenetére


qnadam
veterán

de az a gép tipikus rétegcucc, pénzesebb profik másodgépe. én is mindig sajnáltam rá a pénzt :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#72939) Chaser válasza qnadam (#72938) üzenetére


Chaser
titán

tisztában vagyok/voltam vele hogy rétegtermék
de azzal is, hogy bolti br kétharmadáért adom és garanciás, pár hónapos - mikor felraktam lehetett egy hónapos -
nem leharcolt sz@r, lakásból talán egyszer vittem ki, 500 képet lőttem vele kb és néhány videót
elfért a polcon, mondjuk úgy, ha 175e-ért akartam volna adni annyiért rakom ki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72940) qnadam válasza Chaser (#72939) üzenetére


qnadam
veterán

ne érts félre, nincs bajom az árazásával.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#72941) , válasza envagyok (#72936) üzenetére


,
addikt

Na de ki fogja tudni kipattintani a zsetont a negyedmilliós VGA-ra ha tényleg szüksége van rá, aki X6-tal jár, de mindene hitelből van, vagy aki kempingbiciklivel, de tízmilliói vannak? Ki kettejük közül az igazi lúzer? (Nem a kempingbiciklis, az is biztos.)

(#72942) Chaser válasza qnadam (#72940) üzenetére


Chaser
titán

nem értettem félre, rétegtermék, tisztában voltam vele hogy nem kapkodnak utána, de mivel egy volt csak egy vevőt kellett megvárnom:)
én egyébként olcsóbban vettem, de lesz@rom, mázli
volt egy milc 6100 is, azt szinte egyből elvitték
valami 270e körül lehetett akkor boltban legolcsóbban, adtunk hozzá egy táskát és egy 128-as sandisk kártyát
mind új volt, gép is, barátom azt mondta 240-ért rakjam fel neki - ő lőtte ezeket németeknél, a 6100-at valami hihetetlen 40e ft-ért - igen, negyven ezer ( : - táskával és az sd-vel - sejtettem annyiért nem megy el
de 200-ért 1-2 nap alatt elment, én mondtam neki ne árulgassuk, adjuk el, ekkorát kaszálni nagyon még én sem tudtam pályafutásom alatt :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72943) hcl válasza Chaser (#72937) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"mondván van aprón 150-ért is"
Hát akkor a facé' nem vette meg, ha olcsóbb :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72944) Chaser válasza hcl (#72943) üzenetére


Chaser
titán

biztos hogy engem fáraszon
egy tag tényleg árul annyiért, már előttem is árulta - több áron, defekt is hol van hol nincs a hirdetésben - , csak köze nincs az én gépem állapotához az övének
és akkor nyilván úgy gondolja a delikvens, hogy annyira noob vagyok, hogy egy olyan gép miatt majd az enyémet odaadom olcsóbban
de legalább úgy hívott fel, mintha nekem tenne szívességet
sztem rájött ki a noob ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72945) SyMbioTe válasza envagyok (#72900) üzenetére

Visszakerült a cikk közben, frissítették csak.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#72946) hcl válasza Chaser (#72944) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyeneket szeretjük :D
Hát, ha bejön neki, akkor nyert 50k-t, és teszi is fel 200-ért... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72947) Chaser válasza hcl (#72946) üzenetére


Chaser
titán

nincs baj azzal ha valaki alkudni akar, csak amikor egyértelműen közli az ember hogy nem érdekli ajánlat, fix ár, azért tényleg fárasztó tud lenni
jó helyen járt volna jó időben a németeknél tudott volna magának venni 150e-ért ( :
azért valahol "félelmetes", az én gépem "csak" bolti br feléért volt, de a másik sony hetedéért
lőtt a barátom 200e ft-os objektívet 20e-ért, itthon 20-25e ft-os sennheiser fülest 5 eur-ért, stb :d
de hogy ebben mi a német saturnnak a business arra mondjuk nem jöttem rá
normál árak náluk is azok voltak kb mint nálunk, és mindenből csak néhány db volt ilyen árakon, de nem bf, csak úgy alapon

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72948) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#72949) Cs1csó válasza Ciccuka (#72948) üzenetére


Cs1csó
félisten

Most erre mit kell mondani, "szép gyerek"? :U

(#72950) hcl válasza Chaser (#72947) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Régóta állt, ki kellett pörgetni, de akkor is WTF :D

Az alku meg, akkor bökje ki, hogy neki annyi. Aztán ha nem, akkor nem. De ez a duma, hogy van máshol olcsóbban, kinek jött be? :D Akkor vegye azt...

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.