Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) KROK640 válasza hcl (#83987) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem szerencsém volt, összetudtam hozni a melót meg a sulit egymás mellett. :) Néha nagyon rossz volt, de ment azért.

MI??? hogy én a 630-as Lumiát 20 ezerre becseréljem??? Kizárt dolog! Ezt még Cipruson vettem! Eredeti origi Angol/Görög telefon, ráadásul a doboza és minden papírja is megvan. Emellett még megvigyázott (csak a hátsó burkolata van összetörve, a képernyő hibátlan) és szeretett is. Mindamellett ilyet már nem veszel akárhol. Tovább növeli az értékét, hogy személyesen KROK használta. :D Szóval 200 ezerért elgondolkodnék...

(na meg ugye ok, hogy 20-at levonnak az új teló árából, de akkor is ki kell tokoljak egy új telót, amire semmi szükségem, mivel jelenleg is kettő van. A sony Z2, meg a Honor V20 - ezutóbbi a legpöpecebb telefon amihez valaha szerencsém volt, márpedig elég sokhoz volt szerencsém mivel évekig telefonos boltban dolgoztam)

Nyilván arról szólt, hogy egyáltalán ne kelljen adjon, ha meg mégis akkor olyan árat kér érte amennyiért az egész szekérnyit odaadhatta volna.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84002) envagyok válasza hcl (#83997) üzenetére


envagyok
veterán

Tudnál példát mondani?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84003) KROK640 válasza envagyok (#83992) üzenetére


KROK640
veterán

Nagyon optimisták, hogy 200 ezret adnak egy hibás VGA-ért.
Egyébként teljesen igazad van, ezt én is észrevettem amit írsz. Talán ezért is van, hogy itt helyben mindent q gyorsan eltudok adni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84004) hcl válasza KROK640 (#84001) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nyilván ha nem kell új teló, akkor nem kell :D

@envagyok : A legtöbb cuccom ilyen :) Csak pár :
FX5200? Digital Cube i-Station T43 Portable Media Player eszköz? :D Radiális venti? Nikon S2500,S2600,S3500,S3100,S3000,S5100 fényképezőgépek alkatrésznek...
Ezeket ritkán keresi valaki, de amikor keresi, akkor viszonylag tág határok között fog adni érte.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#84005) koby11h válasza envagyok (#83992) üzenetére


koby11h
aktív tag

LG klíma távirányító, megsárgulva, de hibátlan, lófogáson háromszor volt fenn, 1500 és 1000 Ft, francon 10 nap.
17" kishibás monitor 2000 majd 1500, HA 30 nap és semmi, lófogás 40 napja semmi, francon 9 nap után vitték.
Szoba trambulin, lófogáson semmi, francon 5. érdeklődő vitte.
Ezek ahogy hcl írta ritkán keresett termékek, máshol érdeklődő sincs.
Lehet francra rakom fel a teszteletlen laptop billentyűzeteket is... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84006) hcl válasza koby11h (#84005) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

T410-hez van billzeted? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#84007) envagyok válasza hcl (#84004) üzenetére


envagyok
veterán

Franc a facebook?
Hibás fényképezőgépet csoportban próbálnék.
Illetve van valami digitális fényképezős apróhirdetési oldal, de nem jut eszembe a neve.
Fx5200 : többet kapsz ha leadod 2000ft/kg
Hibás 17 monitor... hibátlanul is 3-4000ft
Én úgy vagyok vele, hogy 5000ft alatt már nem nagyon bíbelődök szívesen semmivel. Több pénzt lehet keresni a hirdetésre, fotózásra, postázásra szükséges idő alatt értelmes dologgal.
Hardvereket gyűjtöm, összejön 10-20kg eladhatatlan/értéktelen/hibás, elviszem leadni, 20-40k
A többit meg próbálom csomagba adni. Olcsóbban.
2k helyett pl 1k, de vigyél 5-10db-ot

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84008) hcl válasza envagyok (#84007) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az.

"Hibás fényképezőgépet csoportban próbálnék."
:D :D :D :D :DAmikor felteszel Marketplace-re valamit, azzal a lendülettel tudod tolni csoportokba is. Vagy fél év után most elvittek egy kijelzőt :D

"Fx5200 : többet kapsz ha leadod"
Elvitték egy ezresért, elég gyorsan :)

"Én úgy vagyok vele, hogy 5000ft alatt már nem nagyon bíbelődök szívesen semmivel."
Ja, nekem a 300Ft is pénz :) És nem tudok pénzt keresni más értelmes dologgal, 8 óra meló, azon kívül nem kapok semmiért. Dolgokat javítani meg szeretek, szóval akkor is azt csinálnám, ha nem fizetnének érte, vagy nem lehetne eladni a sikeres/nem sikeres végeredményt :)
BTW minimális időt szánok hirdetésre, cuccfotózásra :)

" összejön 10-20kg eladhatatlan/értéktelen/hibás, elviszem leadni, 20-40k"
Hol? :Y Max. ilyen pár ezret kaptam egy rakás lapért egyszer...

"A többit meg próbálom csomagba adni. Olcsóbban."
Nem viszik akkor sem, ha csak 1 valamit keres, akkor nem fog mást is megvenni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#84009) envagyok válasza hcl (#84008) üzenetére


envagyok
veterán

Olyan helyre kell vinni, ahol osztályozzák a nyákot.
P4 és újabb 1000-1200ft/kg
Régebbi, és videókártyák, hangkártyák, ramok, bővítőkártyák: 2000-2500ft/kg
Egy fx5200 kb 30dkg kb 400ft. Plusz 600-ért kár fotózni, tesztelni, felelősséget vállalni.
A procik is egy külön téma
286-386-486 aranyár

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84010) hcl válasza envagyok (#84009) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Plusz 600-ért kár fotózni, tesztelni, felelősséget vállalni."
Simán :) Plusz még akkor nem termelődik még e-hulladék.

"Olyan helyre kell vinni, ahol osztályozzák a nyákot."
Itt Fehérvár környékén nem tudok ilyet. Mondjuk volt már, hogy olyan vette meg ezeket a hibás cuccokat, aki foglalkozik ilyenek leadásával, az jól szokott jönni, csak ritkán éri meg.

Meg 10-20kg már nem szokott lenni. (Meg ugye mire elviszem, ahhoz autózni kell... ;] Ha már járulékos költségeknél tartunk :D )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#84011) TaaT


TaaT
veterán

"Free Gym
Diák havi bérlet 5000ft."

Give them hell Ukraine!

(#84012) koby11h válasza envagyok (#84009) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ez azért nem olyan egyértelmű. Pl. goldwaterrecycling.com, mugu.hu, elvileg jó áraik vannak.
De a gond velük, hogy nekem pl. 250 km oda/vissza.
Továbbá az átvételi egység 1 kg, tehát a 286-386-486 prociból, memóriából is 1 kg a minimum. A rossz alaplapokból és kártyákból még össze lehet hozni. Nyomtató vezérlő áramkörökből és HDD panelokból is összehoztam, optikai panelokból is, szerver és laptop alaplapból is, de ez azért évek alatt.
Ha odaállítok 1 darab 286-os procival akkor hiába az aranyár, kapok érte 100 Ft-ot.

Szóval mindig választanom kell: tesztelgetek akár olcsó dolgokat is és eladom ami azonnal pénz, vagy évekig gyűjtögetem, keresek valakit aki elvisz vele és leadom.

Általában teszteltünk, kb. a négy-ötszöröse jön össze mint ha leadjuk e-hulladékként.
Tavaly pl. 7 lap+proci, 16x1GB DDR2, 6x2GB DDR2, 12 hűtő. Ha leadom az együtt nem lett volna 10000 Ft, ami az útiköltséget nem fedezi. Eladva jó pénz lett, pedig a memória 1000Ft/darab, a végén már 800 Ft/darab volt. A procik 700-1200 Ft/darab, hűtők 350-700 Ft/darab, a lapok pedig 3-4500 Ft/darab.
Nekem sajnos ez már tétel és megéri kínlódni vele.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84013) KROK640


KROK640
veterán

85 000 Ft :

Táp :Zalman zm500 lx2
Lap : Asus h110M-A
Processzor :I5 6500
Videókartyára : sapphire rx 460 2gb
SSD : 120gb
Ház : Zalman z3+
Ramot sajnos nem tudok adni

... és még RAM sincs benne.
Belépő alaplap, ezeréves elavult VGA, pici SSD, se HDD, se RAM...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84014) szebe válasza KROK640 (#84013) üzenetére


szebe
őstag

Ha lenne benne ram, akkor ez szerintem vállalható ár.
65-ért van hdd-s optiplex helyben, 2x4 gigával.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#84015) Chaser válasza szebe (#84014) üzenetére


Chaser
titán

akinek ez vállalható vállalja be ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#84016) BiP válasza envagyok (#84009) üzenetére


BiP
nagyúr

Tudsz esetleg ilyen helyeket mondani?
Nekem is van pár cucc, amit nincs kedvem/időm tesztelni, hirdetni, vagy értéktelen, inkább leadnám, ha jó helyre kerül.
koby említette már a mugu.hu-t, de biztos van még.

(#84017) Trailblazer


Trailblazer
addikt

"Tengeralattjárót", valaki? ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#84018) BiP válasza Trailblazer (#84017) üzenetére


BiP
nagyúr

1millió a vas, 20millió a daruzás :)

(#84019) Chaser válasza BiP (#84018) üzenetére


Chaser
titán

látom is az üvegtigrincsben róka újabb hatalmas dealjét ahogy előadja megvette egymilláért'
már csak ki kell emelni 20-ért
( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#84020) KROK640 válasza Chaser (#84015) üzenetére


KROK640
veterán

billentyűzetemből vetted ki a mondatot.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84021) KROK640 válasza BiP (#84018) üzenetére


KROK640
veterán

Ahogy elnézem a képeket, már igencsak kiemelték.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84022) qnadam válasza KROK640 (#84021) üzenetére


qnadam
veterán

a képek meg a hajóregiszter alapján nekem úgy tűnik, hogy a képek fordított időrendi sorrendben vannak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#84023) envagyok válasza BiP (#84016) üzenetére


envagyok
veterán

Győrben tudok.

Helyben:
Eladó egy Asus maximus viii formula alaplap +i7 7700k 120k
Gondolom nem zavarja az eladót, hogy az 5 éves cucca helyett ekkora teljesítményt kb feléből ki lehet hozni ;]
De ha még beárazzuk az alaplap "luxus" felsőkategóriás állapotát, akkor is 80k max

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84024) envagyok válasza Chaser (#83996) üzenetére


envagyok
veterán

Bakker, re egy jós vagy.
GTX980ti-t adtam el hibásan hirdetve 28k-ért kb egy hete, tegnap este megtaláltam ezt a hirdetést:
[kép]
A gyári matricán lévő sorozatszám alapján ugyanarról van szó :U

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84025) BiP válasza envagyok (#84024) üzenetére


BiP
nagyúr

Szegény madár :(

(#84026) envagyok válasza BiP (#84025) üzenetére


envagyok
veterán

Beszéltem a vevővel.
Különben Győri az eladó.
Ezt írta a vevő:
"a hirdető komáromi volt elvileg. El akartam menni érte, de aztán szólt, hogy jön Győrbe aznap este, elhozza a kártyát, aztán küld screenshotokat a tesztekről (pl. furmark), én meg beleegyeztem. Győrben megbeszéltük, hogy hol veszem át, aztán ennyi volt, kifizettem, mentünk a dolgunkra, én meg pofáraestem beszerelés után. Két napig nem írt, nem válaszolt, pedig azonnal írtam neki."

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84027) koby11h


koby11h
aktív tag

Így még nem láttam elírva :):

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84028) szebe válasza koby11h (#84027) üzenetére


szebe
őstag

Biztos úgy vannak velek, mint a Hippolyt-ban Tóbiás. Úgy is lehet írni, csak akkor nincs semmi értelme ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#84029) Syl válasza koby11h (#84027) üzenetére


Syl
nagyúr

Mit sírsz? A kihasználatlanságot jól írta le :DDD Egy szavad sem lehet!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#84030) BiP válasza koby11h (#84027) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem ez még egy viszonylag jóhiszemű elírás. Abban a betűtípusban eléggé hasonlít az o és az a.
És a Packard Bell (ma már) nem is annyira ismert márka, mint az SNSV vagy a jade :)

[ Szerkesztve ]

(#84031) Airedhyal válasza BiP (#84030) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

SNSV? Jade? Na ezekre rá kell guglizni... :))
Szerk:
SNSV megvan, kapásból képpel. :W :Y
Szerk2:
A jade is.. :C
OK.. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#84032) Syl válasza BiP (#84030) üzenetére


Syl
nagyúr

De mi a jade? Ne fordítsam már meg a monitort :DDD Oké, tud pivot-ot, de az csak 90 fok...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#84033) opr válasza Syl (#84032) üzenetére


opr
veterán

;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#84034) oriic válasza Syl (#84032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemá... :D Acer.

Live-Die-Respawn

(#84035) koby11h


koby11h
aktív tag

Ennyire bonyolult még az ecer aspire vagy acer espire vagy hogy írják is...

"Ecer laptopom fükaszára cserélném" - mellette a képen acer

"Eladó egy Ecer laptop teljesen jó működik de amit tudni kel róla 64mg videó kártya 2 giga ram 160gb merevlemez Wifis bluetooth első hátsó kamera állítható 225° . Akkumulátor nincs benne csak töltővel működik 2gomb hiányzik Es meg van repesve a műanyag elől hátúl és nem lehet le csukni sajnos de képet küldök róla érdeklődni privátba!" - mellette a képen acer

"Eladnam vagy cserelnem ecer aspire leptopom le iras kepek kozt az ar alku kepes csere erdekel barmit meg halgatom hibaja hianyos bilentyuzet" - mellette a képen acer

"elado egy ecer notebook a kep csak illusztracio a laptop baja billentyu hianyos es amikor fel hajtod a notebook-ot akkor a kep neha el megy ezert inkabb monitorral hasznalhato ddr2-es 2giga ram 160hdd 2×2.6 proceszor 512MB video kartya de telepitest ajanlok es toltoje nincs ennek tudataban erdeklodj " - mellette a képen acer

"Acer Espire E 15 es1-512-c6ns" - mellette a képen Acer Aspire

Nem az a baj, hogy buta hozzá, hanem az, hogy olvasni sem tud. És ne akarja már nekem azzal magyarázni, hogy nem ért az informatikához, vagy azzal, hogy idegen nyelv! :W

Az apropó, hogy alkatrészt keresek, de a fentiek alapján rákerestem így is...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84036) Syl válasza opr (#84033) üzenetére


Syl
nagyúr

Egy újszülöttnek minden vicc új :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#84037) Chaser válasza envagyok (#84024) üzenetére


Chaser
titán

nem tudok róla, csak ismerem a matekot - meg az emberi hülyeséget -
jelenleg a vga a legnagyobb it-s business, drágán is vadászni kell, még a sz@r modelleket is
csalók ezelőtt is voltak, de ilyenkor nekik eljön az igazi kánaán...sajnos van táptalaj madarak terén
egyszerűen nem tudom megérteni, mit nem tud alegtöbb ember azon értelmezni, hogy referencia?
puszira random ismeretleneknek elhisszük a meséket, hát gratulálni tudok az ilyenhez, nem tudom sajnálni
ha meg valaki tengernyi referenciával piaci ár tetején árulja a sz@rját, akkor dögöljön meg, mit képzel magáról? :d
na én pont azt képzelem, se nem nimand, se nem féreg nem vagyok, nem fogok csalós áron odaadni a hibátlan sok év garos sz@rjaimat
szerencsére(?) mindg akad olyan aki már megjárta az "olcsó" termékkel, és ha utólag is de rájön, lehet érdemes olyantól venni akiről talál is valamit ha akar

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#84038) envagyok válasza Chaser (#84037) üzenetére


envagyok
veterán

+1
Imádom mikor nekem is linkelgetik, hogy lófogáson, facsén gtx1080ti van 100-ért rtx2080ti 180-ért. :U
Aztán besértődnek, ha azt mondom, hogy akkor hajrá :DDD
Párszor kíváncsiságból ráírtam az ilyen sokkoló áru cuccokra, volt hogy szimultán öcsémmel, haverokkal.
Valamiért furcsa mód személyesen senki se akarta, főleg nem teszteléssel. Véletlenül mindig minden el volt adva, hogy ne lehessen próbálni, amikor mondtam, hogy ok, viszek tesztgépet, monitort, akkor bocs elvitték, de fura mikor öcsém másnap számlaszámot kért, hogy hadd utaljon már, akkor hirtelen mégis eladó lett a kártya.
Párat igy keresztbe szivattunk, de aztán beleuntunk.
A felrakott hirdetések 10-30%-a kamu kb.
Siralmas a helyzet.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84039) envagyok válasza envagyok (#84038) üzenetére


envagyok
veterán

Még annyi, hogy ha lenne valós gtx1080ti 100-ért, akkor se jutna senkinek, mert 1 percen belül vinnék a skalperek.
Olyan nincs hogy féláron napokig fent van valami.
Főleg nem videókártya.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#84040) Chaser válasza envagyok (#84038) üzenetére


Chaser
titán

így van, sokat nem tudok hozzátenni
a piac írja az árakat, ha valami túl szép hogy igaz legyen az esetek maximum 1%-ában lesz igaz
használt sok éves kártya egyébként is nagy lutri, főleg ha nagy tdp-s jószág
részemről inkább drágábban sok garis értelmes helyre, abban minimális a rizikó, a nyugalmam többet ér mint a "spórolás"

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#84041) KROK640 válasza qnadam (#84022) üzenetére


KROK640
veterán

A hajóregiszter 1987-es elsüllyedést ír ... :Y
Vagy kétszer süllyedt el? mert a Marketplace-es kép nem valószínű, hogy 1987-es (vagy ha igen, akkor jó scannelés)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84042) KROK640 válasza envagyok (#84023) üzenetére


KROK640
veterán

Jó, de hát nyilván jobbra váltana, 60-al meg csak helyben topogna és lenne egy sokkal kevésbé jól hangzó (ám de újabb) cucca.
Ha meg nem tudja ennyiért eladni, úgyis lejjebb viszi az árát, kivéve ha dicsekedni akar vele, hogy neki van ilyenje.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84043) KROK640 válasza koby11h (#84035) üzenetére


KROK640
veterán

A 2,3,4 vagy ugyanaz a hirdető ugyanazzal a géppel, vagy pedig ezeknek széria hibájuk a hiányos billentyűzet és a kámforrá váló akksi, miközben a töltő (ami híres arról, hogy "elkallódik" ) meg megvan.

Egyébként ezt én is utálom mikor az a kifogás, hogy nem ért hozzá, arra is fel van használva, hogy konkrétan olvasni sem tud!
vagy amikor angolul van a hibaüzenet, és ő nem tud angolul. De felolvasni csak fel tudod, nem? Nem...
Hát bazzeg ez nem egy kandzsikkal leírt üzenet, nem görög ABC-s, nem ciril betűs, hanem latinbetűs... ha ezt nem tudja felolvasni/lebetűzni, akkor konkrétan analfabéta!! És oh, de hány ilyen van, azt sem tudja mit olvas, de jobban mint mi ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#84044) koby11h válasza KROK640 (#84043) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ez mindegyik különböző hirdetés és laptop.
A korai Acer-ek billentyűzeténél én is találkoztam már két esetben is ezzel a hiányzó 1-2 billentyűvel.
Az akksi pedig 10 év körül már többet árthat mint használ ha a gépben van.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84045) Trailblazer válasza KROK640 (#84041) üzenetére


Trailblazer
addikt

Most frankón utánanéztél az előéletének? :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#84046) koby11h válasza Trailblazer (#84045) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tájékozódik mielőtt megveszi! :) Részben erről is szól ez a topic... :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84047) Trailblazer válasza koby11h (#84046) üzenetére


Trailblazer
addikt

:DDD

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#84048) Astroboy válasza Trailblazer (#84045) üzenetére


Astroboy
őstag

Múltkor még egy riportfilmet is láttam erről a 30+ éve elsüllyedt hajóról.
Olyannyira deficites lenne a kiemelés, hogy sajnos évtizedek óta senki se vállalja.

Ha szánna rá lóvét az állam, a Hídépítő Clark Ádám nevű óriás úszódaruja pikk-pakk kikapná onnan mint a Hableányt, vagy a képeket elnézve -kellő előkészítéssel persze- akár a partról is meg lehetne daruzni egy 80+ tonnás mobildaruval. :(((

(#84049) koby11h válasza Astroboy (#84048) üzenetére


koby11h
aktív tag

Elviszik azt ingyen is, ha még kicsit feljebb megy a vas ára... :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#84050) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.