Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) aprokaroka87 válasza Cs1csó (#73099) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem én hogy nem mindenki születik profi fotosnak, de szerintem azért na...

(#73102) Cs1csó válasza aprokaroka87 (#73100) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet, hogy ez az öngyógyító üveg? ;]

[ Szerkesztve ]

(#73103) hcl válasza aprokaroka87 (#73100) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Áh, tehát a fény gyógyít :D Szólok a gyíkembereknek :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73104) aprokaroka87 válasza hcl (#73103) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

gyógyít?

Ha ezt megnézed, garantálom megváltozik a véleményed a fényről :D

link

(#73105) hcl válasza aprokaroka87 (#73104) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elavult! Mostanában a fényt enni szokták Laposföldén :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73106) Zolás


Zolás
addikt


Végül is, rá van írva. Ezek szerint ez a cég a legnagyobb elektronika gyártó a világon.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#73107) Cs1csó válasza Zolás (#73106) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O ez akkor egy "szabványos" karkötő

(#73108) Gyuri27 válasza 5teve (#73086) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért a q 8xxx-9xxx ára jobb? Vagy az FX-é?

Amd - Radeon - Ryzen

(#73109) 5teve válasza Gyuri27 (#73108) üzenetére


5teve
senior tag

kizárt dolog, mert nem tudom! (nem néztem)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#73110) BiP válasza Zolás (#73106) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem a TÜV a kedvenc márkám :)
Olyan, mint a Samsung, gyártanak azok mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#73111) Zolás válasza BiP (#73110) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem a CE, az mind Collectors Edition, én meg hörcsög gyűjtő vagyok.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#73112) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73113) aprokaroka87 válasza Ciccuka (#73112) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lemaradtak a következő " marketing " szavak.

Müködését nem befojásoja.
Pöcc-Röff indul.
Nem lopott.

(#73114) koby11h válasza aprokaroka87 (#73113) üzenetére


koby11h
aktív tag

Tényleg nem lopott, ezt valaki kidobta. Szóval valójában csak talált :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#73115) Armagedown válasza Ciccuka (#73112) üzenetére


Armagedown
őstag

Nekünk is volt ilyen mosógépünk, az is pont ugyanígy, ugyanott rohadt szét. :N

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#73116) hcl válasza Ciccuka (#73112) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A legtöbbje a tető végén rohad. Simán lehet, hogy alkatrésznek el lehet használni. Csak az a 10 ropi tűnik soknak.

Mutogatni való hater díszpinty

(#73117) Cs1csó válasza hcl (#73116) üzenetére


Cs1csó
félisten

+ gyanús, hogy ahol fotózták az a "fix" helye már egy ideje. ;]

(#73118) Ciccuka válasza hcl (#73116) üzenetére


Ciccuka
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy ennek más baja is van. Az oldalsó lemezek is szét lehetnek rohadva. Az időjárás se kímélhette meg kint.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73119) Zolás


Zolás
addikt


Nem is tudom mit mondjak...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#73120) Top cat válasza Zolás (#73119) üzenetére


Top cat
őstag

És egyre több ilyen lesz. :(

(#73121) koko52 válasza Zolás (#73119) üzenetére


koko52
veterán

Csak most léptem be, de húzok is mára. Kiégtem. :R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#73122) Cs1csó válasza Zolás (#73119) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig logikus: 980 év múlva megölték majd a hullát visszaküldték a múltba, az időszámításunk kezdetére.
Gyengébbek kedvéért: 2020+980=3000 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73123) norbert1998 válasza Zolás (#73106) üzenetére


norbert1998
veterán

Legalább le tudta másolni a feliratot :D :D

Nem úgy, mint a szucuki stift, renő, puzsó, melygané stb

(#73124) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ez is de szép...

link

(#73125) mpo válasza Zolás (#73119) üzenetére


mpo
veterán

Ez a Trump tud magyarul? :)

Ha érted, akkor már elavult.

(#73126) mpo válasza aprokaroka87 (#73124) üzenetére


mpo
veterán

A Google-nak két választása lehet:
1. Nem támogatja a magyar nyelvhez az autocorrect-et mert leégett tőle a számítógépük.
2. Ork nyelvet vezet be.

Ha érted, akkor már elavult.

(#73127) hcl válasza Cs1csó (#73117) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, de a villanymotor, dob, az védett helyen van :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#73128) BiP válasza Ciccuka (#73112) üzenetére


BiP
nagyúr

A felső műanyag részen a barna sávon látszik, hogy vagy próbálták letörölni a vastag rozsdát, vagy amíg az udvaron pihent (várt a vevőre a gép :) ) olyan vastagon ált ott a víz, hogy megszínezte a műanyagot is már a rozsdás víz.

(#73129) aprokaroka87 válasza mpo (#73126) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem ehhez valami spéci MI cucc kellene :)

(#73130) mpo válasza aprokaroka87 (#73129) üzenetére


mpo
veterán

Néha itt se boldogul vele senki, akkor milyen szabályt kellene alkotni, ha nem értjük?
Egyszerűbb, ha nem írhatnak sehova.

Ha érted, akkor már elavult.

(#73131) aprokaroka87 válasza BiP (#73128) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én nem tudom mit izélsz mán te is.

Az gyárilag olyan azon a részen :D

(#73132) Ciccuka válasza BiP (#73128) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lehet drótkefével próbálták leszedni. ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73133) emre válasza Zolás (#73119) üzenetére


emre
veterán

hát ez rohadtjó

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73134) kenwood válasza 5teve (#73086) üzenetére


kenwood
veterán

Az uj ara a tobb,mint duplaja volt,nem akarja "tul olcson" adni

Mint a 46-50 colos led/lcd/plazma tvk,amiket 8-10 evesen 60-100 forintert arulnak :D
Legtobb olyan oreg,hogy mar a youtube kliens se megy rajta,es annyiert adjak,amennyit egy 3 eves 55" 4k tv (se) erne meg.
a 42" kis szarokbol,amik 20k-nal tobbet nem ernek, 50 alatt csak hibasat,vagy 768p-t talalsz.
Elkepeszto.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#73135) norbert1998


norbert1998
veterán

Egy haver panaszkodott most, telefonhoz keres alkatrészt, talált is egy eladót, aki bontja az ő ilyen telefonját. A két alkatrészt, kb fél telefont, 2,3-szoros áron akarta eladni ahhoz képest, amiért patika HA!-s telefont lehet venni komplettet. Miután ezt közölte a kedves eladóval, a szorzót kedvesen csökkentette ~2-re, és mikor elküldte a fenébe a csávót a haver, egészen 1.6-os szorzóig képes volt engedni :D

Erről eszembe jutott az alaplapom megvétele, de ezt majd később, vicces sztori lesz :D

kenwood:
Azért 45" és 45", LCD és LCD között is méretes különbségek vannak ám , amik az új kínálat alja és a használt kínálat közötti távolság hiányát részben tudják igazolni, meg-érvelni.

[ Szerkesztve ]

(#73136) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#73137) BiP válasza norbert1998 (#73135) üzenetére


BiP
nagyúr

Ilyenkor viszont felmerül: haver miért nem a patika telefont veszi meg, és bontja meg azért a 2 alkatrészért, miért vesződik a 2-3x-os áras eladóval egyáltalán?
Vagy mégsem kapni olcsón telót? vagy ha a szereléshez nem ért? Mert akkor valamilyen módon azt előbb-utóbb meg kell fizetnie. (nyilván nem 3x-os áron persze).

(#73138) kenwood válasza norbert1998 (#73135) üzenetére


kenwood
veterán

Ezeknek az oreg tvknek a nagyresze sima 50 hertzes belepo,also kozepkategorias modell.
A nagyobb 100 hertzeseket gyorsan elviszik, ha 100k alatt van az aruk.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#73139) hcl válasza berek21 (#73136) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szegény autó, nem is ér sokkal többet ahogy így elbántak vele :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73140) aprokaroka87 válasza berek21 (#73136) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ezt könnyebb leírni, mint azt hogy Fiat cinquecento. :D

(#73141) norbert1998 válasza BiP (#73137) üzenetére


norbert1998
veterán

Elengedte, a végén már az eladó alkudozott lefelé, az utolsó árat egy az egyben ő mondta.
Elsőkörben 100 forint, éredkődj privátban típusú hirdetés volt, azért is került vele szóváltásba.

kenwood
Ez jól hangzik. Arra igyekeztem reflektálni, hogy nem derült ez ki az előző kommentedből, mármint, hogy a probléma jelenlétébe ezt is belekalkulátad, és hogy így is fennáll.

(#73142) BiP válasza norbert1998 (#73141) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja értem. Valahogy nem tudtam elképzelni, hogy ha ilyen drága, akkor miért pazarolja rá az időt. De így akkor érthető, hogy került kapcsolatba vele.

(#73143) kenwood válasza norbert1998 (#73141) üzenetére


kenwood
veterán

Nagyon sokaig idegesitettek ezek az 1 forintos hirdetesek. Tavaly csinaltam egy jo vasart,es rajottem a megoldasra.
Ha 20kt er a cucc,akkor nem megkerdezed tole,hogy megis mennyi az 1 forint,hanem beirsz 12-15kt. Ha rabolint,csinaltal egy jo uzletet,ha barmi mast reagal, akkor egyszeruen csak ignoralod az embert.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#73144) hcl válasza kenwood (#73143) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Deszemét :)

De a sok idióta még mindig nem tudja kitölteni az árat... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#73145) Trailblazer válasza Ciccuka (#73112) üzenetére


Trailblazer
addikt

Indesit, Whirlpool, Hotpoint-Ariston: mind egy hülyeség, ugyanaz a gyártó. Ugyanazok a gyermekbetegségek, a felültöltőseik mind szétrohadnak. Saját tapasztalat.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#73146) hcl válasza Trailblazer (#73145) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekünk van a családban két Whirlpool 8xx; anyámé ugyanígy a tető zsanérjánál rohad mint állat, az enyém épphogy elkezdett :D Mondjukmind a kettő öreg mint atom.

Mutogatni való hater díszpinty

(#73147) Trailblazer válasza hcl (#73146) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ó, itt nem kellett hozzá, csak 3 év. Aztán később meg is fáradt, lett helyette véve egy német valami másodkézből, az tovább húzta, de már az sincs meg: ablakos Whirlpool váltotta, ám nem volt minőségi csere. Rohadás helyett más baja van, nyammog a programokon. Legközelebb Samsung lesz.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#73148) BiP válasza Trailblazer (#73145) üzenetére


BiP
nagyúr

Sajnos ez ilyen.
No comment, hogy egy mosógépet, amit értelemszerűen vizes környezetben használnak, miért nem tudnak rozsdamentes anyagból csinálni. (nyilván miért).
A mi 6éves Whirlpoolunk fedlapja is a zsanér (ami amúgy műanyag) mellett kezdett rohadni, állítólag azért, mert felnyitás után oda folyik be a víz. Kb. 3-4 év után kezdte, és most jutottunk oda, hogy kezd vállalhatatlan lenni. De mivel maga a mosógép hibátlan, így nyáron kicseréltem a fedlap fém részét (szaros 40x41centis fémlemez). De az is 18e Ft volt, rohadjanak meg.

(#73149) norbert1998 válasza BiP (#73148) üzenetére


norbert1998
veterán

Elképesztőek. Az elöltőseken meg rendre a cspágy megy szét, hiszen mekkora erőt kell tartania. És ugyebár az olcsóbb gépeken nem is szerelhető szét a dob, magyarul egy új gép olcsóbb vétel. Ettől függetlenül kettő ilyet is megcsináltunk már, és egy harmadik Miele-t (mindenkinek ajánlom a márkát, nagyon más liga), de ez utóbbi szétszedhető volt, és rengeteget ment már, mielőtt hozzánk került.

Az első automata gépünk nekünk is felültöltős volt (új, 2001 körül), Whirlpool. Hibátlan működés, rozsdás födő. Senkinek se kellett, kibeleztük, ami értelmesnek tűnt, csapágyházak, motor, teleszkóp, és elektronikai hulladékba vele.
Azóta megfordult nálunk 2 Bosch és egy Miele elöltöltős, ők használtak voltak. Egyet adtunk el, de a javítás és a használt vételár ellenére is pozitívban vagyunk miatta, 10 éve nem a felültöltőset használjuk már.

Illetőleg a teleszkópokért is méretes összeget elkérnek, mert elkopik a filc anyag, ami tömít. Hát kb egy tiz perces mulatság meg 300 forint és jobb, mint újkorában.

[ Szerkesztve ]

(#73150) Zolás


Zolás
addikt


Az 50 colos tévé nem 50 col széles, csak 44. Tehát átverték a vásárlót, aki kéri vissza a pénzét, vagy egy valós 50 colos tévét.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.