Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74101) viera válasza b. (#74091) üzenetére


viera
őstag

Ezzel én is így vagyok :(((

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#74102) bnorci71 válasza Vhiktor (#74098) üzenetére


bnorci71
addikt

és még össze sincs rakva ennyi pénzért.. :D
nem mondom szívesen legozok, de azt azért veszi/kapja az ember
[kép]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74103) Vhiktor válasza bnorci71 (#74102) üzenetére


Vhiktor
veterán

Az igen :Y
Hány darabos? :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74104) Grawens válasza Vhiktor (#74103) üzenetére


Grawens
senior tag

(#74105) vepe válasza bnorci71 (#74102) üzenetére


vepe
senior tag

Szeretjük... :DDD

(#74106) Boogie33


Boogie33
senior tag

Üdv! Úgy tűnik hogy a külső vinyó lesz a ludas (persze csak tip) abban, hogy minden 4k HDR tartalom, majdnem percre pontosan ugyan akkor (kb 30-35perc), kifagy azt írja hogy "nem támogatott formátum" de nyom ok és megy tovább, (megint 30-35 perc) arra gondoltam hogy egy nagyobb cache kellene nekem mert nagyon öreg a vinyóm. Vagy vegyek egyből SSD-t ?

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#74107) bnorci71 válasza vepe (#74105) üzenetére


bnorci71
addikt

egy darabig megvan az embernek az esti szórakozása.
De ez is érdekes lesz

ja van egy Darth Vader egy Boba Fett és egy Rohamosztagos sisak és egy R2-D2 is a gyűjteményben

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74108) madkiller válasza Boogie33 (#74106) üzenetére


madkiller
őstag

Sebességre elég egy mezei vinyó is, de az ssd hangtalan.

(#74109) Boogie33 válasza madkiller (#74108) üzenetére


Boogie33
senior tag

Szerinted lehet az a probléma amire gondolok, hogy kicsi a cache ??

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#74110) tobias88888 válasza Boogie33 (#74109) üzenetére


tobias88888
őstag

Cache-nek ehhez szerintem semmi köze. A high end legjobb vinyoknal is max 1-2 percnyi alacsony bitratás 4k hdr tartalom fér bele. Bitrata ezeknél a videoknal mekkora? Ugye 4k hdr lehet 15 és 50Mbps is, szóval 3-11gbnyi adatrol beszélünk

[ Szerkesztve ]

(#74111) Elemental


Elemental
addikt

Hdmi kábelt hol és milyet szoktatok venni?

(#74112) krx21 válasza Elemental (#74111) üzenetére


krx21
nagyúr

Audioquest :DDD
Sokak szerint nem indokolt ez a kategória, de én audioquest használok mindenhova. Persze nem a legdrágábbat…

(#74113) alaves válasza Elemental (#74111) üzenetére


alaves
addikt

Szerintem HDMI 2.1-ből ez a minimum [link] (nekem is ez van, az aqua-tól, a dobozán HDMI tanúsítvány matricával)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#74114) Elemental


Elemental
addikt

Köszi szépen!

(#74115) ΞΔGLΞ válasza krx21 (#74112) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

"Sokak szerint nem indokolt ez a kategória"

Akik ezt mondják, semennyire nincsenek tisztában, hogy egy kábelnek mekkora szerepe van.
Szóval +1

(#74116) powerup2 válasza ΞΔGLΞ (#74115) üzenetére


powerup2
addikt

Tesztelték már vak teszt is volt és a szabvány a lényeg ha tudja átmegy a jel !!! ez nem analóg jel ahol van minimális mérhető eredménye kábel és kábel között. De amúgy itthoni Dreamcinema tesztelte is [link] és bizony senki sem tudta megmondani melyik a márkás kábel és melyik nem az.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74117) powerup2


powerup2
addikt

Csak hogy kicsit felkavarjuk a port lehet olvasni az Audioquest botrányról. [link] [link]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74118) krx21 válasza powerup2 (#74116) üzenetére


krx21
nagyúr

Hdmi és hdmi kábel között leginkább az a különbség, hogy ahol a minőségi kábel még működik, ott a rosszabb már nem biztos…
A környezeti zaj miatt, nálam a PC-hez (4K 120hz) már audioquest carbon-ra kellett váltanom az olcsóbb AudioQuest Pearl-ről…
Persze ha ideális a körülmény és működik, akkor nem indokolt a drága kábel. Kábelek tesztelését nem képminőségben kell tesztelni, hanem mesterséges környezeti elektromos zajokat kell kelteni és majd jól látszik, melyik kábel bírja tovább tartani a jelet… ;)

(#74119) krx21 válasza powerup2 (#74117) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen, azért az inkorrekt marketing nem helyes. Ettől még bizony komoly különbségek vannak minőségben. De mint írtam ezt nem feltétlen a képben vagy a hangban tapasztalod meg, hisz a jel digitális…

(#74120) powerup2 válasza krx21 (#74118) üzenetére


powerup2
addikt

Ha nem viszi át a jelet gond nélkül akkor nem tudja a szabványt a kábel. És teljesen felesleges drága hdmi-t venni. Inkább vegyél jobb hangfalat erősitőt és lesz változás.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74121) powerup2 válasza krx21 (#74119) üzenetére


powerup2
addikt

Hangfal kábelek terén is megy a vakitás rendesen azon is szoktam jókat nevetni.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74122) bnorci71 válasza Elemental (#74111) üzenetére


bnorci71
addikt

én ilyet vettem árban is jó
Ps4 el ment a gyereknek, mondjuk fogalmam nincs az mit ad ki 4k120Hz? meg azt se mi van ha nem megy át a 120Hz

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74123) blakey válasza krx21 (#74118) üzenetére


blakey
titán

Viszont HDMI kábelek esetében a minőségi kábel többnyire azt jelenti, hogy a szabvány szerint van összeszerelve és nem azt jelenti, hogy a drágább a jobb, tehát egy 1m-es kábel esetében a 3e Ft-os is lehet ugyanolyan jó, mint a 300e-s (teoretikus összegek), mert mindkettő 100%-ban megfelel a szabványbak, viszont a drágábbik esetében drága kígyóbőr borítást használtak míg az olcsónál szövet borítást és a dugaljaknál titánium bevonatot a sima műanyag helyett. Képminőség szempontjából mindkettő megegyezik

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#74124) powerup2 válasza ΞΔGLΞ (#74115) üzenetére


powerup2
addikt

Vagy a pana tévéden tesztelted a drága hdmi-t és az olcsót és a drágán szebb volt a kép teltebbek a szinek ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74125) kiske13 válasza blakey (#74123) üzenetére


kiske13
tag

Szabvány ide, szabvány oda, a kínaiak szeretnek alaméniumot használni, réz helyett.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#74126) Jorgi Kormi válasza powerup2 (#74121) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Megy a vakítás , csak ott valóban nagy különbségek lehetnek( árban meg pláne ;] ) igen csak tudja befolyásolni a végeredményt a hangfalból kijövő/ bemenő "drót" . Ott okosan kell ár/érték arányosan vásárolni kábelt és nem biztos , hogy a hifis szakember / eladó által preferált (promózott) a jobb , mint egy inkább hifis berkekben ismert , jó árú faint kis kábel.
( az ezüstös kábelek qrvára kitudják a magas szekciót emelni vagy a vastagabb sima réz pl.6mm a basszusba nyúl bele jobban)De itt ebben a kettő topikban [link] & [link] többet lehet erről a témakörről olvasni .

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#74127) Boogie33 válasza tobias88888 (#74110) üzenetére


Boogie33
senior tag

Akkor mi lehet a ludas ?? Pont mindig ugyan akkor áll meg.

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#74128) powerup2 válasza Jorgi Kormi (#74126) üzenetére


powerup2
addikt

10 ezer forint méter fölé felesleges menni. De amúgy ez csak 2.0-ra igaz ha teljesen analóg a rendszer. Mert ahol van már dsp esetleg dirac is akkor mindent olyanra állit be az ember amilyenre akar. Nálam mozi szoba van igy nálam a dirac mindent megold egyedül egy dologra kell figyelni a kábel vastagságra.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74129) syIex


syIex
veterán

Most megjött a 806. :D
Egyszerűbb volt összerakni mint a CX-et viszont ugyanolyan minőségűnek tűnik ez is legalábbis kívülről. A design nagyon minimál viszont nekem ezek jönnek be nagyon az LG is ilyen volt, de ez még jobban az és nekem ez jobban bejön. Egyelőre szoknom kell nyilván jóval másabb az egész rendszer, de szerintem nem lesz gáz legalábbis úgy gondolom. Ami nagyon hiányzik az a gyors gombok a távirányítóról és egy kicsit furcsa is a másikhoz képest viszont a háttérvilágítás meg tetszik a távirányítón is. Az első Problémám már megvan miszerint nem tudom a Telekomos vevőegységet irányítani. Esetleg valakinek volt hasonló gondja és ha igen, hogy oldotta meg?
A PlayStation-t és az Apple TV-t nagyon jól kezeli ügyesen viszi, talán jobban is mint az LG. Az Ambilight nagyon fullos, brutálisan bejön és hát érezhető a különbség a Goveehez képest, de annyiért szerintem az is simán megérte. :D
Tippek, trükkök esetleg a 806-hoz? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#74130) ragnus


ragnus
csendes tag

Sziasztok!

Abszolút újként az oled világban a kalibrálással kapcsolatban érdekelne, hogy a Calmannal kalibrált értékeket, illetve az rgb korrekciót a folyamat közben valami számomra láthatatlan, elérhetetlen helyen tárolják a tv-ben, szervízmenüben, stb, vagy ezt nekem látnom is kellene a képbeállításokban az rgb értékeknél. Kérdésem háttere, hogy az MM-ben vásárolt 55C1-esetében szerettem volna elrakni az értékeket egy esetleges factory reset vagy bármi esetére, de mindenhol 0 0 0 -át látok. Fórumot sajnos csak vásárlás után olvastam, így azt már tudom, hogy friss olednél nem sok értelme volt kifizetni a kalibrációt, megdumáltak, tanulópénz, de már az is felmerült bennem, hogy esetleg nem-e csak a kalibrált címkét fizettem ki :D Lehet azt valahogy csekkolni, hogy ez valóban megtörtént?
Illetve meg tudnátok nekem kérlek erősíteni, hogy a firmware frissítés nem tesz keresztbe a kalibrációnak (ha és amennyiben valóban megtörtént)? Vagy inkább hagyjam békén?
Előre is nagyon köszi!

(#74131) Jorgi Kormi válasza powerup2 (#74128) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Én sima sztereó hifire gondoltam és abban egyetértünk , hogy 10 ropi/ méter alatt , de inkább 3-4-6 esetleg 7 db/méter Mátyásban tovább nem kell gondolkozni.(szerintem)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#74132) bnorci71 válasza syIex (#74129) üzenetére


bnorci71
addikt

Az első Problémám már megvan miszerint nem tudom a Telekomos vevőegységet irányítani. Esetleg valakinek volt hasonló gondja és ha igen, hogy oldotta meg?

Nem használok szolgáltatói boxot, CI kártya helyettesíti

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74133) powerup2 válasza Jorgi Kormi (#74131) üzenetére


powerup2
addikt

Már sima sztereó hifinél is van dirac pl az arcam legdurvább sztereó vasán :) és akkor olyanra állitod be amilyenre szeretnéd. Persze szükséges még a szobába az akusztikát fizikálisan kezelni mert akkor jobb lesz az eredmény de látom azért tudom mi a hifizés és ez neked nem lesz újdonság.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74134) krx21 válasza blakey (#74123) üzenetére


krx21
nagyúr

“a minőségi kábel többnyire azt jelenti, hogy a szabvány szerint van összeszerelve”
A réz és az árnyékolás minősége között lehetnek komoly különbségek…
Persze ha működik rendesen, addig ezek a szempontok nem merülnek fel…

(#74135) lapoe válasza ΞΔGLΞ (#74115) üzenetére


lapoe
csendes tag

+1

(#74136) plus44


plus44
veterán

Sziasztok!

LG55C9 kapcsán van mód arra, hogy a dedikált Netflix és Amazon Prime gombokhoz hasonlóan a kevésbe használt gombokat (pl Movies) átkalibráljam, hogy egy Disney+-t indítson el? Vagy pl egy Plex elindítása ne 100 gombnyomás legyen (hdmi valasztó, hdmi 3 kiválasztása, majd apple tv indítása, majd plex indítása), hanem gyors gombra rakni? (Tudom van plex app a tv-re, de az egy rakas sz.r)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#74137) kene84 válasza plus44 (#74136) üzenetére


kene84
senior tag

Szia,

a számgombok is programozhatóak.
Nekem pl a 3-as gomb hosszan megnyomásával indul az HBOMax.

[ Szerkesztve ]

(#74138) plus44 válasza kene84 (#74137) üzenetére


plus44
veterán

Wow, köszi, ez így rendben van! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#74139) powerup2 válasza lapoe (#74135) üzenetére


powerup2
addikt

Teszteltél már hdmi kábelt ? csak ne vezessétek már félre azokat akik nem értenek hozzá

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74140) krx21 válasza powerup2 (#74139) üzenetére


krx21
nagyúr

Csak zárójelben megjegyzem, ha adott körülmények között két hdmi kábel között nincs észrevehető különbség, attól még nem egyforma a minőségűk. Csak oda elég az olcsóbb is…
Ha gondolod adok tippet, hogyan lehet kimutatni különbséget…
(kell egy pár elektromosan zavaró eszköz ;) , és mondjuk nem 1m-es kábeleket nézünk..)
Nekem a 3m-es audioquest pearl működött Xbox Serise X-el (4K 120hz.)
De egy nagyobb teljesítményű RTX3080-as PC-nél, 5-30 másodpercenként eldobta a jelet a TV… Na ide már nem volt elég…
Alapvetően egyetértek, hogy nem kell drágább kábelt venni, annál ami működik…. (Digitális jel esetén, hangfal kábel más tészta, ott centinként változhat a jel egy rosszabb kábel esetén..)

[ Szerkesztve ]

(#74141) syIex válasza bnorci71 (#74132) üzenetére


syIex
veterán

Köszi, de ezzel nem lettem előrébb, mert sajnos a Telekomnál a CI kártya nem opció. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#74142) kingzed97


kingzed97
csendes tag

Sziasztok! :)
TV vásárlás előtt állok, de 10 éve vettem utoljára. Media Marktban az LG C1 55" jelenleg 370 ezer forint. Ugye a C2 már kint van, ez a termék pedig kifutó(?). Szerintetek megy ez az ár még lejjebb, vagy érdemes lehet megvenni? Előre is köszi a válaszokat!

(#74143) anrab válasza kingzed97 (#74142) üzenetére


anrab
addikt

Disney-t mikor eresztik rá az Android tv playre? Éjfélkor?
Vagy csak nálam nincs? Philips.

(#74144) syIex válasza anrab (#74143) üzenetére


syIex
veterán

Nálam sincsen még, szerintem holnap 08 inkább..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#74145) b. válasza krx21 (#74140) üzenetére


b.
félisten

Van gagyi HDMI kábel ami nem tartja be az előírást és van olyan ami betartja. Ez utóbbihoz nem kell Audioquest vagy hasonló áru kábel. ezek digitális jelek az árnyékolást pedig egy 150 forint/ méteres kábelen is megoldják, lásd Hama vagy Ugreen..
Az hogy az ember kidob erre plusz tízezreket hogy biztos ne legyen gagyi az egy dolog, de felesleges szerintem.. azért vannak a fórumok hogy kérdezzenek az emberek vásárlás elött. Akit érdekel annak elmondom hogy én ezt [link] a kábelt használom Ps5-AVR-OLED közé és tökéletesen ellátja a feladatát.2800 forintért...
A maradék 20 ezret amibe az Audioquest kerül [link] nyugodtan el lehet költeni másra...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#74146) b. válasza syIex (#74141) üzenetére


b.
félisten

CEC aktív mindegyiken? Illetve Easylinket aktiváld a Philipsen.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#74147) krx21 válasza b. (#74145) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt a kábelt én azét nem venném meg, mert a gyári PS5 kábel is nagy valószínűséggel jobb. :DDD Gondolom a hossza miatt cserélted le…
Én máshogy gondolkodok, mivel volt már hogy “megégettem” magam.
Egy Oled TV-hez PS5-tel nem veszek kábelt 2.790 Ft/ 3m. :N Egyszerűen azért, mint ahogy egy Audi A6-ra sem veszek gumit az auchan-be. :DDD
De elhiszem, hogy nálad tökéletesen funkcionál és kívánom, hogy maradjon is így… :K

[ Szerkesztve ]

(#74148) syIex válasza b. (#74146) üzenetére


syIex
veterán

Easylink aktiválva van, mert amint mondtam a többit viszi csak a Telekomos boxot nem.
Mivel az LG-n vitte gondolom azon is aktiv nem? :DDD
Vagy arról hogy tudok meggyőződni? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#74149) renziNNN válasza krx21 (#74147) üzenetére


renziNNN
tag

Azért rossz ez a hasonlat, mert tudtommal az A6ra sem raknak gyárilag PS4S gumit :) amit ráraknak az meg teljesíti az előírásokat és jól funkcionál :D Aztán, hogy ki mire költ pluszba az megint más kérdés..

[ Szerkesztve ]

(#74150) powerup2 válasza krx21 (#74140) üzenetére


powerup2
addikt

Normálisan szigetelt jó vezető anyag akkor nincs gond és ami már 2000 huf felett van hangfalkábel azoknál már nincs gond. Amin szoktam nevetni AQ kábelek esetén mutatják a helyes bekötést :D oda van irva melyik részét kell csatlakoztatni az erősitőre melyiket a hangfalra :D meg a mágikus szövegek egy kábelt be kell égetni "járatni" :D

[ Szerkesztve ]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.