Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73751) sub71 válasza Pro Koryak (#73750) üzenetére


sub71
aktív tag

"azaz nézzed, hogyan mozog a kép ide-oda."
1, Nem látod, hogy mozog ide-oda.
2, először nekem is furcsa volt, kb 3 nap és észre sem veszed.
3, Nagy tétekben fogadnék rá, hogy 3 év "védelem nélkül", nagyrészt tévéadásokat nézve, már látszik a beégés, ha csak minimálisan is...

"Én pl. rühellem, ha valamit rám erőltetnek."
Ez önmegnyugtatásnak tökéletes, amúgy az életed kb 95%-át így éled le... :R

[ Szerkesztve ]

(#73752) Mizurichi válasza Vhiktor (#73736) üzenetére


Mizurichi
tag

Én úgy emlékszem hogy az én a90-emet tökéletesre állítottad be, legalább is ezt irtad vala. Most akkor hogy van ez?
Azon kívül az egész világon jobbnak ismerik el a a90-es sonyt, mintb bármelyik lg-t az évfolyamában. Ezt sem értem akkor. Te lassan az Lg b1 szintjére helyezed a Sonyt.Amikor nálam bekalibráltad a tv-m , azt mondtad mikor a saját képeidet be töltötted ,hogy ritkán láttál ilyen jó képet.
Kissé kezdek kételkedni a véleményedben.

[ Szerkesztve ]

(#73753) b. válasza Pro Koryak (#73750) üzenetére


b.
félisten

2 mm-ről beszélünk 65 " méretben, számomra ez észrevehetetlen, lassan hajtja végre a készülék és nem is állandóan. De persze nem vagyunk egyformák.

Van amúgy egy szerviz menü, ott ki lehet kapcsolni az OLED védelmet, így az eltolást is a saját felelőségre és a garanciát nem tudom hogy befolyásolja illetve azt tudom de azt nem hogy mennyire tudják ezt később kiolvasni. Szerintem ki tudják amúgy.
HDMI forráson be kell írni : 06 25 96 majd ok gomb.
itt olyan dolgok vannak amik valószínűleg a garanciát is semmisé teszik ha látja a szerviz egy esetleges probléma esetén és erre a Tv is figyelmeztet.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#73754) anrab válasza Pro Koryak (#73750) üzenetére


anrab
addikt

Amíg nem mondták hogy csinálja ezt a képeltolás, észre se vettem.

(#73755) salapp válasza Mizurichi (#73752) üzenetére


salapp
addikt

Igen, az mondjuk érdekes, hogy "szemikus" vizsgálat alapján ennyien egyértelműen jobbnak látjuk az A80J-t is már, mint a C1-et. De hát a számok biztos mást igazolnak. Szerencsére annyira rühellem az LG/Samsung home entertainment termékeit, hogy nem fenyegetett soha a veszély, hogy ezektől vásároljak, bárki ajánlása tolta is meg a készülékeiket.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#73756) wallace 234 válasza uszid94 (#73749) üzenetére


wallace 234
őstag

Energia gazdálkodásba is van ilyen lehetőség, hogy 2 óra múlva ki kapcsoljon a tv. Időzítés is van hogy be állítod, hogy 2 óra után kapcsoljon ki tv. Időzítés ismétlése. Ilyent nem találtál?

(#73757) ΞΔGLΞ válasza Pro Koryak (#73750) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam is ki van kapcsolva ez a pixeleltolás (HZ2000).
Mert tévé adást alig nézünk, viszont a netflix és társaihoz meg minek, ott nincs logó?
Nappaliban lévő sony-n bekapcsolva hagytam...vagy azon nem is lehet kikapcsolni, még sosem néztem.
:U
Más...
Tegnap voltam a Pécsi MM-ban és 499.999.- vagyis 500k volt a 65-ös C11, valami pünkösd akció vagy mi a franc volt ez.

[ Szerkesztve ]

(#73758) KoNZoLik@ válasza ΞΔGLΞ (#73757) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vagy a kiálított darab került annyiba, miért nem kérdezted meg🤔

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73759) ΞΔGLΞ válasza KoNZoLik@ (#73758) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem kiállított darab volt, most írtam, hogy valami ünnepi akció volt. Nem emlékszem jól a kiírásra.

[ Szerkesztve ]

(#73760) KoNZoLik@ válasza ΞΔGLΞ (#73759) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja oké akkor félre értettem, azt hittem kérdezted te is😉
Annyiért nagyon jó deal...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73761) pkaresz


pkaresz
senior tag

Szerintem, mit is számít az a két milliméteres mozgatás? A "beégni"való dolgok, logók nem ekkorkák.
Legyen már középen, szerintem is.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#73762) ΞΔGLΞ válasza KoNZoLik@ (#73760) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt tudom, hogy a Pécsi MM-ban mindig kiírják, ha már csak a polcon elérhető a tv. :)

(#73763) ΞΔGLΞ válasza pkaresz (#73761) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen két milliméter?
A Panasonic és a Sony tévém is (simán) 2 centiméter tologat ide-oda.
Azért látható ilyenkor a fekete sáv.

[ Szerkesztve ]

(#73764) pkaresz válasza ΞΔGLΞ (#73763) üzenetére


pkaresz
senior tag

Atus72 73742, ennyiről írt, a 20mm jobban hangzik.
De csuda tudja,.......

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#73765) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Amúgy szerintem ha valami beégne az tologatva is beégne. Szerintem ez nem sokat ér amúgy. :)
Énis kikapcsolnám.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73766) Mizurichi válasza salapp (#73755) üzenetére


Mizurichi
tag

Egyet értünk. Csak eléggé bántja a szemem hogy annyira le degradálja a sony a90j-t, hogy lassan a világ legszarabb oldeje lesz. Nálam viszont uu volt és ááá :))volt.
Ettöl függtlenül nekem sem szívem csücske a samsung, az lg még hagyján.

(#73767) ΞΔGLΞ válasza pkaresz (#73764) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Legalább 2 centit tol ide-oda a pana hz 2000

(#73768) pkaresz válasza ΞΔGLΞ (#73767) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ok. Köszönöm.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#73769) blakey válasza FollowTheORI (#73765) üzenetére


blakey
titán

Elég sokat érhet, főleg ha valaki nem tudja, hogy épp milyen TV-t vett csak jó drága volt és most ez a divat, az elején én is azt figyeltem, hogy most épp melyik irányba tologatja, miután elvonatkoztattam a témától, már nem volt zavaró, de természetesen ha akarom akkor látom. Ha monitornak használnám akkor zavarna.

#73767 ΞΔGLΞ
Mivel pixeleket tologat így egy 77"-os OLED-en sokkal szembetűnőbb lehet, mint egy 55"-oson. Pontosan nem tudom, hogy hány (nem néztem utána) pixelt "mozgat", de tippre 10-20 között lehet, így előfordulhat a 1,5-2 cm is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73770) KoNZoLik@ válasza Mizurichi (#73766) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem meg nincs igazad, mert nem ledegradálta, hanem egész egyszerűen ő teljesen máshogy néz egy adott készüléket mint te vagy én, tehát nem kis tapasztalatra tett szert az évek folyamán, és ez alatt ami alapján ő kalibrál és tesztel egy adott készüléket, az alapján vonja le a konzekvenciát és mond véleményt a mért adatok alapján! Szóval lehet neked meg másnak hű meg há pl a Sony vagy nekem az LGC1, viszont neki a mérések és kalibrálás alapján teljesen más értékeket mutat a műszer, és ő ez alapján mondja, hogy gyengébb mindenben a Sony mint mondjuk a C1! Ebben semmi ledegradálás nincs, mert itt sokan kíkérik az ő véleményét és mint ilyen ő elmondja, hogy te érzékenyebben állsz ehhez mint kéne, mert neked a Sony az isten, arról már senki sem tehet ne haragudj, de ez miatt nem Viktort kellene minősíteni és megszólni, mert ő aztán nem érdemli meg végképp :(
Ő ebben a topikban is és máshol is rengeteget segített már sok embernek, és letett az asztalra nem keveset👍 Neked a Sony a legjobb oké használd egészséggel, másnak meg lehet az Orion a legjobb, ennyi...mindenki legyen elégedett azzal amije van, és ez így van jól :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73771) alaves válasza blakey (#73769) üzenetére


alaves
addikt

Nálunk monitor üzemmódban is megy sokat, egyáltalán nem zavar a pixeleltolás, észre sem veszem pedig lelóg egy kicsit váltakozva a négy oldalon néhány pixelnyi valami mindig, kivéve amikor pont középen van. Nem hinném, hogy annyira a szélén érdemileg hiányozna valami, illetve pont oda kellene kattintani.

FollowTheORI: ha nem lenne hatása a beégésre a pixeleltolásnak, akkor nem lenne benne ez a funkció. Az OLED754-ben pl. nem kikapcsolható sem a pixeltolás, sem a logó védelem, nem véletlenül (Sony is hasonlóan működött régebben).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#73772) blakey válasza alaves (#73771) üzenetére


blakey
titán

Nálunk monitor üzemmódban is megy sokat - nálam a monitor az grafikai tervezésre van, tehát számomra zavaró lenne és hiányoznának dolgok a szélekről is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73773) Vhiktor válasza Mizurichi (#73752) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ne érts félre, nem degradalom le.

Tényleg tökéletesre lett kalibralva ezt most is tartom, de egyszerűen nem éri meg a felárat a c1-el szemben ha csak az arat nezzuk, mert nem nagyobb a fenyereje, és játékra lg jobb.

A ritkán láttam ilyen jó képet a panel homogentisra vonatkozott.

Kalibrálás után nem lehet megkulonboztetni hogy melyik a szinhelyesebb a c1 vagy az a90j. Illetve máshogy kezeli a hdrt a sony, mint ahogy ezt Vincent is mondta.

Amiben egyértelműen jobb az a90j az a panel homogenitas, ezen a téren a panasonic még a másik jó hanem a legjobb.

De meresek tekintetében semmivel nem jobb egy a90j mint egy c1, ezt kb 10 db a90j és 50 db c1 után mondom.

Azt viszont tényleg nem értem, hogy miért nem adja le a max fenyerot azonnal. Lehet ebből film esetében nem venni észre semmit , de meresek alatt én ezt egyből látom.

Az hogy most melyik mennyire szinhelyes már egy adott szint alatt nem releváns, mert szemmel nem látod a különbséget deltaE 0.8 és 0.5 között. Az alatt már lényegtelen. Sőt a legtöbb ember számára 2 vagy 3 alatt is.

És hozzatennem, hogy sem a C1 sem az a90j nem hasznalhato grading monitorkent, mert azt a szigorú követelményt egyik sem tudja.

Szóval mégegyszer nem akarom ledegradalni, erről szó sincs, kiváló tv, de a peneluniformitast leszamitva(panel lotto) semmivel nem tud többet mint egy C1 ami jóval olcsóbb. :R

A b7 persze fényévekre van az a90j-tol.

Tehát ha itt valakinek ajánlok tvt, akkor ár érték alapján ajánlom.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#73774) ΞΔGLΞ válasza blakey (#73769) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 65-ös panán annyira nem szoktam észrevenni, csak ha figyelem, mert nagyon jól megoldja ezt a tilitolit (ha be is van kapcsolva, de legalább fél éve kilőttem, mert ezen csak netflix és disney megy). De a 83-as dög nagy sony gyorsabban csinálja, ezért szembetűnőbb is, ha direkt figyelem. :)

[ Szerkesztve ]

(#73775) Mizurichi válasza Vhiktor (#73773) üzenetére


Mizurichi
tag

Azt gondolom hogy kalibrálás után nem is szabad hogy nagy eltérés legyen bármelyik tv között. De, amikor a 90j ről van szó, folyamatosa mindig hozzá teszed hogy nem jobb mint a c1, sooooot. Na ez az ami böki a szemem mert bizony ez eléggé degradáló. Ezzel kb az LG b1 szintjére helyezed, miközben az egész világon elismerik a Sony minőségét.
Ki véve téged. Főleg mióta szert tettél egy c1-re.
Ez így kissé hiteltelen a szememben.

(#73776) Vhiktor válasza Vhiktor (#73773) üzenetére


Vhiktor
veterán

83 colos c1et meg nem láttam, simán lehet hogy a panel homogenitas miatt az A90j lealazza kepminosegben.

Lehet hogy egymás mellett kellene látnom a 2 tvt, erre még nem volt alkalmam, amiket írok a meresek alapján írom.

De meresek alapján ha jól emlékszem rtings szerint is 1 szint az a90j és a c1.

Jobban szeretem az a90j menüjét mint a c1et? Igen, ez is igaz.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#73777) KoNZoLik@ válasza Mizurichi (#73775) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"Főleg mióta szert tettél egy c1-re" "Ez így kissé hiteltelen a szememben"

Most írta, hogy 50db-ot kalibrált már és 10db Sonyt ami neked is van, tehát van azért összehasonlítási alapja nem gondolod ?:W

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73778) ribarszki válasza Mizurichi (#73775) üzenetére


ribarszki
őstag

Elsőre is értettük amit írtál, illetve ami a problémád. Beszéld meg kultúráltabban. Kicsit túltolod...

[ Szerkesztve ]

(#73779) KoNZoLik@ válasza ribarszki (#73778) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az a baj, hogy nem kicsit, plusz megkérdőjelezi egy eléggé elismert ember szakmai tudását :U Biztos ő már több tévét kalibralt már mint Viktor :Y

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73780) Vhiktor válasza Mizurichi (#73775) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem is jobb ezt fenntartom. Kb egyszint a 2 tv. Vagy ha egy idióta picit jobb is az a90j akkor sem éri meg a felárat ha az árát figyelembe vesszük.

Az hogy a fizetett reviewkba mit mondanak nem releváns.

Nincs c1em, csak tesztelesen volt nálam.

Nemcsak én szerintem. Vannak privát beszélgetéseim külföldi elismert szakemberekkel meg a kalibracios szoftvereket gyarto mernokokkel is a sonyrol.

Nekem ez a véleményem, így nyugodt a lelkiismeretem, hogy azt írom le amit tapasztalok, igaz ezzel párszor megutom a bokám és csak magamnak okozok stresszt, de ez van.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#73781) KoNZoLik@ válasza Vhiktor (#73780) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal, ezért nem érdemes stresszelni, szerintem is jobb a C1 mint bármelyik Sony, nekem sokkal jobban tetszik a képi világa mint bármelyik másik Oled tévének, és nem, nem azért, mert nekem az van mivel bármit vehettem volna gyakorlatilag, hanem számomra ez volt a legjobb választás:K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73782) powerup2 válasza Vhiktor (#73780) üzenetére


powerup2
addikt

Szerintem tisztán érthetően eddig leirtad a tapasztalataidat. Az hogy valakinek nem tetszik ez van. Az hogy valaki sony-t vagy panasonicot vagy lg-t vesz édes mindegy mert mindegyikbe egy gyártó panelje van aztán hogy valakinek megér plusz 200 ezret vagy akár többet hogy a gyárból kikerülve picit szinhelyesebb mindenki maga dönti el. Nekem a mostani oled tv-m az ötödik és nem adnék plusz pénzt csak azért mert sony vagy panasonic ha kalibráltan mind egyforma vagy a difi mérési határon belül van vagy nem lehet szabad szemmel látni. Én inkább azt mondom aki olvassa a fórumot tisztelje és ismerje el a munkád ! Szerintem elég sok embernek segitettél már.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#73783) KoNZoLik@ válasza powerup2 (#73782) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73784) Mizurichi válasza ribarszki (#73778) üzenetére


Mizurichi
tag

Azt gondolom hogy semmi sértőt nem írtam, ha esetleg neked nem tetszett valami arrol nem tehetek.

(#73785) Mizurichi válasza KoNZoLik@ (#73779) üzenetére


Mizurichi
tag

Igen, megkérdőjelezem, azok után amit írt, és amit nálam mondott. Valamint sok professzionális kalibráló véleménye alapján. Van problémád vele?? Sajnálom.
Biztosan kalibrált sok c1-et, de ugye azt már nem vetted észre hogy azóta van sőőőőőt miota szert tett egyre. na ennyit erröl. :9 béke veletek :)

(#73786) KoNZoLik@ válasza Mizurichi (#73784) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Leírtad a lényeget 🤣 Ha meg neked nem tetszik valami vagy böki a szemed ahogy írtad, arról meg mi nem tehetünk, és inkább tartsd meg magadnak, ennyi...👍
De látom nem igazán tudod befejezni a szardobálást :(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73787) Mizurichi


Mizurichi
tag

Ettől függetlenül vehettem volna bármelyik tvt, akár g1-et is ami akkor konkrétan drágább volt mint a sony, tehát az se egy ár bajnok volt. Azt viszont elismerem hogy a c1 valóban ár érték bajnok, sőőőőt.... :)

(#73788) Mizurichi válasza KoNZoLik@ (#73786) üzenetére


Mizurichi
tag

Kérlek ne személyeskedj, ez egy fórum ahol megirhatom a véleményem, ahogy Te is. maradjunk ennyiben :)

(#73789) Mizurichi válasza KoNZoLik@ (#73786) üzenetére


Mizurichi
tag

He nem tetszik van ignorálás gomb, kérlek használd :)

(#73790) krx21


krx21
nagyúr

Van már itt Samsung QE65S95B tulaj? Látom már kapható…

(#73791) Zsombors97 válasza Mizurichi (#73785) üzenetére


Zsombors97
tag

Fentebb írta, hogy nincs C1-e...

(#73792) Mizurichi válasza Zsombors97 (#73791) üzenetére


Mizurichi
tag

Köszi, láttam, úgy emlékeztem hogy valahol megemlítette hogy vett egyet, de akkor bocsánat.

(#73793) b. válasza KoNZoLik@ (#73781) üzenetére


b.
félisten

Miert akkora tapasztalatod van a Sony OLED Tv-kel? :F
Nem védeni akarom de szerintem kulturáltan leírta mi a problémája, kb ennyi. Nem személyeskedett se veled sem Vhiktorral, tisztázni akart valamit.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#73794) Mizurichi válasza Vhiktor (#73780) üzenetére


Mizurichi
tag

De ugye egyik elismert szakértő sem húzta le az Lg b1 színtjére?
Írnál róla mi a véleményük róla?

(#73795) KoNZoLik@ válasza Mizurichi (#73788) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Inkább engedjük el a témát :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73796) Mizurichi válasza KoNZoLik@ (#73795) üzenetére


Mizurichi
tag

Jó válasz :) Béke

(#73797) powerup2


powerup2
addikt

Amúgy engem csak az zavar itt hogy mindig ugyan azok a kérdések merülnek fel melyiket vegyem sokan nem tudnak vissza olvasni. Aztán nem nevezek meg senkit de a panasonic az isten meg a sony mi szar az lg. Ebből áll az egész valaki elkezdi és megy a kontra.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#73798) Kisszaboo válasza powerup2 (#73797) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

Holott a Philips w legjobb.... :R

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#73799) ribarszki válasza Kisszaboo (#73798) üzenetére


ribarszki
őstag

Bitch pls.. Mindenki tudja, hogy a Pioneer Kuro a császár ;] Vita lezárva, utolsó kapcsolja le a villanyt.

[ Szerkesztve ]

(#73800) KoNZoLik@ válasza ribarszki (#73799) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 ennyi :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.