Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) SzGee válasza yanna (#72950) üzenetére


SzGee
aktív tag

Pedig de :)
Ráadásul ha leteszed 5 perc után, az egy elveszett hívás az ügyfélszolgálaton, amit nem szeretnek, legalábbis minket mindig ezzel basztattak annak idején, hogy mennyi az eldobott hívás :K
Mondjuk ez még régen volt, mostmár lehet kutyát nem érdekelnek az ilyen statok :D

If you leave me, can I come, too?

(#72952) Caldera válasza yanna (#72948) üzenetére


Caldera
aktív tag

Vagy érdemes megpróbálni vonalas telefonról, eddig mindig bevált (tudom egyre kevesebb helyen van). Mivel látják a hívó számot a hálózaton belüli ráér úgyis ingyenes, de egy vonalas hívásnál 20-30 percet várakoztatni az már erős.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#72953) SzGee válasza Caldera (#72952) üzenetére


SzGee
aktív tag

Ezek az ügyfélszolgálatokat kiszolgáló programok (pl TCT) nem így vannak optimalizálva, szinte biztos nincs olyan prior, hogy a vezetékes számot előre veszik... Ez csak valami véletlen lehetett...

If you leave me, can I come, too?

(#72954) endrúdí


endrúdí
csendes tag

Nekem eddig jobban bevált az, hogy nem a 1270-el idegesítem magam, hogy mikor veszik fel satöbbi, hanem itt [link] kitöltöm írásban, hogy mi bajom van és 1-2 nap alatt korrektül válaszolnak. Például volt nemrég egy mizériám, hogy részletre akartam telcsit amiért vállaltam hűséget, de nem volt raktáron, viszont a hűséget rajtahagyták az előfizun és elkezdék kiszámlázni a nem létező telcsit. 3* beszéltem a 1270-el, mindhiába, maradt a hűség, maradt a részlet. Utána leírtam a gondjaimat írásban és 2 nap múlva kaptam egy ilyen levelet:

Szóval a jövőben én csak írásban hisztizek majd. :K Úgy elég korrektnek tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#72955) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Sziasztok. Lett egy vodafonos kártyám, amim van mobilinternet. Mellette van egy yetteles, hogy tudom beállítani hogy a vodafonos kártyáról vonja a mobilinternetet? Beállításokban, Sim-kártyák és mobilhálózatok-nál az adatkártya?

(#72956) nincsnév007 válasza nincsnév007 (#72955) üzenetére


nincsnév007
őstag

sikerült

(#72957) yanna válasza SzGee (#72951) üzenetére


yanna
őstag

Hótt mindegy miért, nekem ez bevált. Véletlen vagy nem, nem érdekel. de eddig jól működik, és nem csak a vodánál.

(#72958) yanna válasza SzGee (#72951) üzenetére


yanna
őstag

Az meg most jutott eszembe, hogy lehet azért kapcsoltak harmadjára pillanatok alatt, mert látták az előző megszakított hívásaim? Végül is mindegy, de működik.

(#72959) adam1400


adam1400
tag

lesz vmi ajándék net a vodánál?

(#72960) Diák66


Diák66
őstag

Veszprémvarsány megállt az adótorony. :F

(#72961) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Jónapot! Segítséget szeretnék kèrni! Az internetem összecsomagolt ès elköltözött otthonról. Hogyan hívhatnám vissza? :DDD :R

(#72962) Joker88 válasza Diák66 (#72960) üzenetére


Joker88
őstag

:Fmicsoda ? :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#72963) Diák66 válasza Joker88 (#72962) üzenetére


Diák66
őstag

A bázisállomás kiesett, de aztán megjavult. A környékbeli állomások csak részben tudták átvenni a területet, a beltéri lefedettség megszűnt a településen. De max. 1 órás volt a kiesés szerencsére.

(#72964) zzola válasza Diák66 (#72963) üzenetére


zzola
félisten

Azt honnan tudod, hogy megszűnt a beltéri lefedettség?

(#72965) Diák66 válasza zzola (#72964) üzenetére


Diák66
őstag

Onnan, hogy ott voltam és beltéren (sőt itt-ott kültéren is autóban ülve) szép x betű volt a térerőikon helyén. Pannonhalma, Tarjánpuszta, Bakonybánk valamint Püspökalap bázisállomásai voltak elérhetőek igen gyenge jellel.

(#72966) dchard válasza Diák66 (#72963) üzenetére


dchard
veterán

Mikró lerottyan, elmegy az áram, bármi lehet. ;)

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#72967) Diák66 válasza dchard (#72966) üzenetére


Diák66
őstag

Az áram probléma Yetinél jelentkezik azonnal a környéken, ha elmegy az áram. (nem szokásuk gondoskodni errefelé az áram pótlásáról, pedig most modernizálták) Érdekes módon Vodafone működött legutóbbi áramszünetkor ugyanazokon a tornyokon. Elsőre arra tippeltem, hogy valami bővítés, vagy hasonló. De megjavult..... mire hazafelé indultam már volt jel.

[ Szerkesztve ]

(#72968) zzola válasza Diák66 (#72965) üzenetére


zzola
félisten

Értem, köszi.

(#72969) Gallmix válasza Marcsello31 (#72961) üzenetére


Gallmix
aktív tag

küldj utána bocsánatkérő levelet :DDD

(#72970) prozodus válasza 4Grider (#72906) üzenetére


prozodus
őstag

És effektíve mennyi volt az előfizuk használhatatlansági ideje ezek miatt?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72971) Marcsello31 válasza Gallmix (#72969) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Pedig én hűséges voltam hozzá. sosem húztam ki a konektorból :U ._vicceltem_
Abahagytam.

(#72972) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Akkor a topikból senki nem dolgozik. a Vodánál? :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#72973) eami válasza cellpeti (#72972) üzenetére


eami
addikt

Ha dolgozik sem fogja ezt az orrodra kötni szerintem :DDD Volt pár elég naprakész ember akikre azt mondanád tuti ott dolgoznak, de egyik sem vállalta :)

(#72974) Lauda válasza cellpeti (#72972) üzenetére


Lauda
félisten

Amiben nincs személyes adat, azt itt is megírhatod/kérdezheted. A többit pedig ügyfélszolgálaton tudod intézni. Amúgy komolyan kiadnád a személyes adataidat, csak mert valaki azt írja, hogy ott dolgozik? :F

(#72975) 4Grider válasza prozodus (#72970) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerinted egy szolgáltatót nem minősítik az ügyfélszolgálati és számlázási rendszerének komoly hibái? Csak azt kellene nézni, hogy tudok náluk akkor is netezni és telefonálni, amikor már hónapok óta felmondtam a szerződést?

(#72976) Dave1984


Dave1984
őstag

Sziasztok.Pár napja van másodlagos simnek Vodafone feltöltő kártyám.4G egyből lett,de volte azóta sincs.Van valami sms kód amivel aktiválni lehet? Telefon Samsung A52s 5g
Telekom kezdettől működik.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#72977) prozodus válasza 4Grider (#72975) üzenetére


prozodus
őstag

És el is fogadták? V még nem is tudják? :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72978) Apaxp válasza Dave1984 (#72976) üzenetére


Apaxp
senior tag

Beállítások mobilhálózatnál megjelenik, bekapcsoltad?
Egy telefon kikapcsolás, újra indítást próbálj meg. Ha nem megy akkor sem, akkor 1270 és ügyfélszolga mond valamit

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#72979) Dave1984 válasza Apaxp (#72978) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszi,mind megvolt.Volte kapcsoló kezdetektől bekapcsolva.Nem akartam ez miatt telefonálni.De ha nincs könnyebb megoldás... Nem lehet hogy később automatikusan bekapcsolják a VOLTE t?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#72980) Apaxp válasza Dave1984 (#72979) üzenetére


Apaxp
senior tag

Speciel, én erre gondoltam, nem a sim kezelés oldalra

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#72981) zzola válasza Dave1984 (#72976) üzenetére


zzola
félisten

Pár nap elteltével automatikusan bekapcsolódik. Ha mégsem, akkor 1270-en be tudod kapcsoltatni.

(#72982) Dave1984 válasza Apaxp (#72980) üzenetére


Dave1984
őstag

Mióta van 3 napja voda kártyám így van 🙂
zzola: Köszönöm várok 👍

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#72983) cellpeti válasza eami (#72973) üzenetére


cellpeti
veterán

BM-es csomagban vagyok. Magam alá/mellé tudok még felvenni 6 embert. Most úgy rakták be, hogy én "alám" és én nekem küldik a számlát. Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet-e azt oldani, hogy külön számlát kapjon?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#72984) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Úgy tűnik a Voda nem készült az ünnepekre, nincs pl. ajándék net.

(#72985) Daffni2


Daffni2
addikt

Check out my Speedtest result! How fast is your internet? https://www.speedtest.net/my-result/a/8767195412 [link]

"Aki ad,az nyer"

(#72986) 4Grider válasza Daffni2 (#72985) üzenetére


4Grider
nagyúr

A ritka kivétel, amikor nem egy 700 MHz-es cellán lóg itt 5G-n a kiválasztott csomagokat használó előfizető...

(#72987) prozodus


prozodus
őstag

A vodánál mi történik?
1. Ha idehordozod a számod: kapsz egy simet, de mennyit kell érte fizetni, van-e rajta ezért vmi?
2. Ha nem töltöd fel a kártyád: azonnal meghal, v fel lehet még tölteni 30 napon belül? Ha igen, levonnak-e belőle? (a. mint a trénél, ahol 30 napod van, de 300-at levonnak, v b. mint a yetinél, ahol smit nem vonnak le, v c. végleg elveszett?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72988) zzola válasza prozodus (#72987) üzenetére


zzola
félisten

1.A legolcsóbb megoldás, ha ingyen rendelsz a weboldalról egy SIM-et ( www.vodafone.hu/probald-ki ) és arra ráhordozod a meglévő számodat.
2.Nem kell 30 napon belül feltölteni, és b. válasz.

[ Szerkesztve ]

(#72989) prozodus válasza zzola (#72988) üzenetére


prozodus
őstag

Kösz.
Mit jelent, h nem kell 30 napon belül??? Vmi határidő csak van itt is, h mennyi időn belül lehet még.
Az ászf-ben tudod, hol van ez a téma?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72990) zzola


zzola
félisten

Akinek 19-én van számla zárása és megkapta a számlát, megkérem megnézné, hogy a pass-ok kivezetéséről van-e valami infó rajta?
Kösz

(#72991) zzola válasza prozodus (#72989) üzenetére


zzola
félisten

Elvileg 90 napon belül kellene feltölteni - aktiválás után - viszont az appban feltöltés nélkül is 365 napot ír ki...

(#72992) prozodus válasza zzola (#72991) üzenetére


prozodus
őstag

De szó sincs aktiválásról!!!!

Csak feltöltésről.

H mi van, ha mégsem töltöd fel???

Egyébként az aktiválás után is egy éved van feltölteni, ha jól emlékszem, h hogy volt anno.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72993) zzola válasza prozodus (#72992) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Én elvesztettem a fonalat. Egy nem aktív kártyát nem lehet feltölteni... :U

(#72994) prozodus válasza zzola (#72993) üzenetére


prozodus
őstag

Továbbra sem értem, h honnan szedted, h nem aktív....

Továbbra is csak ezek a kérdéseim:
1. Ha idehordozod a számod: kapsz egy simet, de mennyit kell érte fizetni, van-e rajta ezért vmi?
2. Ha nem töltöd fel a kártyát: azonnal meghal a lejáratkor, v fel lehet még tölteni pl 30 napon belül? Ha igen, levonnak-e belőle? (a. mint a trénél, ahol 30 napod van, de 300-at levonnak, v b. 30 nap, mint a yetinél, ahol smit nem vonnak le, v c. végleg elveszett, mint régen?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72996) 4Grider válasza prozodus (#72994) üzenetére


4Grider
nagyúr

1., Ha 0 Ft-os sim-re hordozol, akkor pont 0 Ft a rajta lévő egyenleg. Ezt fel kell töltened, 1000–1999 Ft-os feltöltésig az egyenleg-felhasználási idő a feltöltés napjától kezdődően 90 nap, míg a 2000 Ft és afeletti feltöltési értékek esetén pedig 365 nap.
2., Amikor lejár az egyenlegfelhasználási idő, akkor még 30 napig (rendelkezésre állási időszak) fogadhatsz hívásokat, de kifelé már nem indíthatsz, net sem megy. Ebben az időszakban végzett feltöltés a szolgáltatási Időszakot újraindíthatja. Ebben az esetben a Szolgáltató az Előre Fizető Előfizető által kifizetett, de az egyenlegfeltöltést megelőzően fel nem használt összeget az új Előre Fizetett Díjú Előfizetői Szerződéshez kapcsolódó Ügyfélegyenlegen jóváírja.

(#72997) prozodus válasza 4Grider (#72996) üzenetére


prozodus
őstag

Kosz.

Ja, amugy a CIB appja nem is enged 3000 alatti feltoltest....

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#72998) Gutenberger


Gutenberger
tag

Sziasztok! Tudna valaki segiteni abban a kérdésben, hogyha az uzletben elöfizetés hosszabbitassal részletfizetésre vettem telefont(a készüléket az üzletben vettem át, tehát nem online vásárlás), akkor elállhatok-e a vásárlástól 3 munkanapon belül? Nem jön be a készülék, másikat választanék. Köszönet a válaszokért előre is! :R :R

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#72999) Landsmann válasza Gutenberger (#72998) üzenetére


Landsmann
addikt

Szerintem nem. A 3 napos csere a meghibásodott készülékre vonatkozik. De a 72 órás csere is csak akkor él, ha a hiba a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73000) Gutenberger válasza Landsmann (#72999) üzenetére


Gutenberger
tag

Köszönöm, hát ez nem jó hír, de a Telekománál is hasonlót mondtak annó.

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.