Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73651) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Szerintetek kit lehetne még megkérdezni,hogy mikor raknák már fel végre a számláimat,hogy tudjak fizetni?! November óta semmi....Az ügyfélszolgálat semmit nem lát.A helyi szaküzlet még annyit sem.De azt se tudják kihez fordulhatnék.

(#73652) dchard válasza MadMancs (#73646) üzenetére


dchard
veterán

Express One-tól kaptam már bázisállomást is, átutazott fél Európán, nekem jó tapasztalatom van velük, szóval +1 az Express One-nak. Magyar Postás stroykkal nem untatok senkit, van mindenkinek bőven :)

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#73653) Lauda válasza zolya1973 (#73651) üzenetére


Lauda
félisten

Te jelezted, hogy nem érkezett számla, innentől fogva téged nem terhel semmilyen felelősség. Majd mikor számláznak, akkor fizetsz. Mást nem tudsz tenni és nincs is értelme.

(#73654) zzola válasza zolya1973 (#73651) üzenetére


zzola
félisten

Valószinűleg javítás alatt áll egy számlád. Én május óta hétvégén kaptam először számlát, szóval ne izgulj... :DDD

(#73655) zolya1973 válasza zzola (#73654) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Akkor megnyugodtam.....

(#73656) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem. 1 éve vettem kéz alól egy iPhone készüléket. Decemberben volt 2 éves az előfizetés ha volt egyáltalán már lejárt, viszont az eladóval már nem tudok kapcsolatba lépni, hogy segítsen függetleníteni.
Papírt nem írtunk csak a készülék van. Tud valaki segíteni abban, hogy függetlenné váljon a készülék? :R

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#73657) Kbali válasza zolya1973 (#73655) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak tedd félre szorgalmasan a rávalót :)

(#73658) Kbali válasza DefJamHUN (#73656) üzenetére


Kbali
nagyúr

Itt olvasgass, 10e Ft lesz (kattintásra nyílik a pdf).

(#73659) DefJamHUN válasza Kbali (#73658) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Ez meg van, de nem foglalkoznak velem, mert nem tudom igazolni az adásvételt.

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#73660) Kbali válasza DefJamHUN (#73659) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor IJ. :(

(#73661) zzola válasza DefJamHUN (#73659) üzenetére


zzola
félisten

Aki adás-vételi nélkül vásárol, az meg is érdemli a sorsát.
Hálózati zár feloldásához tulajdont bizonyító papír kell, nem árt ha valid atatok vannak benne...

(#73662) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Szerencsére nincs baj a készülékkel, csak szeretném átadni az egyik családtagomnak aki tremobilos.
De akkor így marad! :) Köszi

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#73663) Caldera


Caldera
aktív tag

Jelenleg egy feltöltős számra ki van fizetve 12x1GB-os adatkeret. Van róla valakinek infója mi történik ezzel, ha lejárat előtt időközben előfizetésére váltom? Fel nem használt összeget esetleg jóváírják az előfizetésen, mint a feltöltött egyenleget vagy bukta?

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#73664) 4Grider válasza Caldera (#73663) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt nincs fel nem használt egyenleg, mert elkezdtél használni egy egyszeri díjas szolgáltatást.

(#73665) zzola válasza Caldera (#73663) üzenetére


zzola
félisten

Ha marad fel nem használt egyenleg, azt átvezetik, de a fel nem használt szolgáltatás árát nem fogják visszafizetni.

(#73666) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Szerettem volna plusz adatot venni, de folyamatosan hibát ír. Mobil appbol és gépről is. Mekkora gagyi ez már, istenem...

(#73667) zzola válasza Grande Ale (#73666) üzenetére


zzola
félisten

Mi a hiba, mit ír? Előfizetés vagy feltöltős?

(#73668) Grande Ale válasza zzola (#73667) üzenetére


Grande Ale
őstag

Előfizetés. Hoppá, valami hiba történt, próbálja újra. Ilyesmit.

(#73669) zzola válasza Grande Ale (#73668) üzenetére


zzola
félisten

Remek. :DDD

(#73670) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Inkább csinálnának már egy értelmes 6500ft korlátlan voda mobil csomagot,
reklámozzák agyba főbe a csomagjait de kell a talicskának sem, ilyen áron :K .
Én is csak azért használom egyenlőre mert nincs más. Nálam óránként bontja a net kapcsolatot a vodamobilnet. 4g alatt.
:DDD

(#73671) trec12 válasza Marcsello31 (#73670) üzenetére


trec12
addikt

Azt nem tudom, hogy érted, hogy nincsen más de ha nem fontos, hogy Voda legyen nem kell erre várni van élhető alternatíva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#73672) Lauda válasza trec12 (#73671) üzenetére


Lauda
félisten

Például? :)

(#73673) maxibalogh


maxibalogh
újonc

Sziasztok. Hamarosan EU-n kivűlre (USA) kell utaznom több napra. Az applikációban elérhető a számomra "5 GB roaming plusz adat" mint megvásárolható opció 3990-ért. Többször is próbáltam kideriteni a 1270-t hivva hogy elég-e ezt aktiválni hogy EU-n kivűl tudjak netezni 3990-ért vagy kell-e más hogy ne legyen százezres számla. Világ napijegyet nem használnék mert akkor már olcsóbb a helyi szolgáltató. Több ellentmondó választ is kaptam:
-Elég ez az opció és már van is 5 giga netem az USA-ba 3990-ért (napijegy nélkül)
-Ez az opció csak a világ napijeggyel használható
-Ez az opció csak 1-es dijzónába használható

Esetleg valaki tud többet erről az opcióról vagy van tapasztalata?
Extra mobilinternet adatopciók | Vodafone

[ Szerkesztve ]

(#73674) Lauda válasza maxibalogh (#73673) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Világ napijegy amerika nélkül ott semmire nem mész vele.

Egyébként akkor sem tuti, hogy ennyivel megúszod, mert az említett napijeggyel is csak a telekom hálózata érhető el. Szerintem érdemesebb lenne kint vásárolni mobilnetet.

(#73675) asdf_


asdf_
veterán

Fontos még, hogy a világ napijegy azt hiszem magyar időzóna szerint kattan, nyugati parton az rögtön plusz egy nap, de még a keletin is bele lehet csúszni, ha nem figyel rá direkt az ember.

(#73676) Bferibörs válasza Lauda (#73672) üzenetére


Bferibörs
addikt

Flotta 5250 csak net, 7000 k.net,k.beszéd

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73677) Marcsello31 válasza Bferibörs (#73676) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Ez a vodánál van?! :DDD

(#73678) Lauda válasza Bferibörs (#73676) üzenetére


Lauda
félisten

6500ft-os korlátlan mobil csomagról volt szó.

(#73679) zzola válasza asdf_ (#73675) üzenetére


zzola
félisten

Pontosan.

(#73680) Bferibörs válasza Marcsello31 (#73677) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem,yettel szolgáltatással ,saját néven.

Lauda
A korlátlan net 5250.-

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#73681) maxibalogh válasza Lauda (#73674) üzenetére


maxibalogh
újonc

Köszi szépen :)

(#73682) Marcsello31 válasza Bferibörs (#73680) üzenetére


Marcsello31
őstag

Ok. Erről már tudtam, de amíg nincs 4g térerőnk erre fele addig felejtős, De gondolom idővel majd itt is lesz. Köszi azért. :R

(#73683) trec12 válasza Lauda (#73678) üzenetére


trec12
addikt

Amit Marcsello31 fórumtárs álmodott. :) Ezzel szemben létező és elérhető alternatívákat kapott. (Bár nem tudom csak knet vagy knet és kbeszéd csomagra gondolt).

[ Szerkesztve ]

(#73684) csernak75 válasza trec12 (#73683) üzenetére


csernak75
senior tag

Neki az nem alternatíva, nála a településén egyedül a vodának van tornya, többi szolgáltatóval szinte csak a telefonálás megy. (Ha jól emlékszem. )

(#73685) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Én bőven megelégednék csak egy korlátlan mobil nettel, sajnos a környezet elég hegyvölgyös fás, Eddig csak a Voda épített ide tornyot, az tolja az erős 4gt még a fákon keresztül is :) .
Hiába babrálok itt szuper érzékeny lte antennás irányított routerrel, olyan messze van minden más szolgáltató jele hogy talán csak a szélét kapnám el. Várok. Most az van hogy félre teszem azt a pénzt a voda kártyás 500giga net csomagjára aztán ennyi, Gondolom idővel Lesznek majd más tornyok is erre fele. Láttam már példát erre más Megyében..
Van wifi internetünk de az ilyen nyaralós net, A letöltés felejtős. :U

(#73686) trec12 válasza csernak75 (#73684) üzenetére


trec12
addikt

Ja, hát így sokra nem megy vele sajnos.. :(

(#73687) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Semmi gond. Használom ezt amíg nincs más. Igazából egy tornyot felállítani nem gond, a Voda tornyot is elèg hamar összehozták. Gondolom kaptak infót, hogy itt mèg nincs versenytárs így beelőztek.

(#73688) skroy


skroy
senior tag

Tegnap reggel rendeltem egy tv-t szerződés hosszabbítással. De nem látszik a rendelések között. Ha útnak indult, megjelenik? Egyelőre nyoma sincs sehol.

(#73689) gabor9991


gabor9991
őstag

Meglévő digi antennák mellé kerültek fel új antennák a tartóra , a földön épült hozzá új szekrény [kép] [kép] ezekből kiderülhet hogy kihez tartozik?

(#73690) mzso


mzso
veterán

Helló!

Vodafone tuti100 személyesen is vehető vagy csak online?
Ha igen akkor Vodafone partner-nek titulált üzletben is (ami nekem útba esik) vagy csak márkaképviseletnél?
(Gondolom a számhordozást megcsinálják, ha tudok venni)

Szerintem pont jó lenne nekem a havi 100Mb a buszozás közben a Digi Mobil által lefedetlen helyekre. A percdíj meg kb annyi mint most a telekomos SIM-mel.

Nem is tudnék róla, ha az Emag nem akart volna ajándékba adni. De viszont töröltem az elbénázott (rossz szín...) rendelést. Másodszor meg nem adott ajándékba.

(#73691) zzola válasza mzso (#73690) üzenetére


zzola
félisten

Nagyáruházakban is kapható Instant SIM, 500 forint. (Interspar/Spar, Tesco stb.)
Illetve ingyen rendelhetsz magadnak a vodafone oldaláról.

[ Szerkesztve ]

(#73692) mzso válasza zzola (#73691) üzenetére


mzso
veterán

És saját üzletben ingyen vagy pénzért adják? Jó lenne elintézni egyúttal a számhordozást is. Azt meg egyszerűbb élőben.

(#73693) zzola válasza mzso (#73692) üzenetére


zzola
félisten

Üzletben fizetős van, tudtommal.

(#73694) zelikocc válasza mzso (#73692) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ha online rendeled meg akkor teljesen ingyen van. Így szereztem én is teljesen ingyen 3db vodás SIM-et a Digi Mobil mellé.
A számhordozást utólag is tudod intézni amikor már aktiváltad.

Bár én kényszerből jöttem el a Telekom feltöltősből mert nem akarnak eSIM-et adni feltöltősnek, ha az eSIM nem lényeg akkor én azt tanácsolom hogy inkább maradj Telekomos. Sokkal jobban megéri a Maraton mobiladat hogy kb korlátlan ideig felhasználható. És a voda hálózata/rendszere/ügyfélszolgálata a Telekomhoz képest...... inkább hagyjuk.... még a Digi Mobilt is jobban szeretem...

[ Szerkesztve ]

(#73695) Lauda válasza zelikocc (#73694) üzenetére


Lauda
félisten

A hálózat/rendszer/szolgáltatás minősége területfüggő. Ahol nincs megfelelő telekom lefedettség például, ott sokra mész vele, ha máshol nagyon szuper. Ez ugyanúgy igaz minden szolgáltatóra.

[ Szerkesztve ]

(#73696) mzso válasza zelikocc (#73694) üzenetére


mzso
veterán

Értem, csak gondoltam letudom egyben a kettőt ha ingyenes üzletben is. Nem kell várni a postára és személyesen általában hatékonyabban megy ilyen számhordozás intézés mint telefonon keresztül. Akkor élőben tuti fizetős?

" Sokkal jobban megéri a Maraton mobiladat hogy kb korlátlan ideig felhasználható. És a voda hálózata/rendszere/ügyfélszolgálata a Telekomhoz képest...... inkább hagyjuk.... még a Digi Mobilt is jobban szeretem..."

Hát én digi mobilt egészíteném ki havi 100MB ingyenes adattal buszozáshoz. Tripla SIM-es telefonról meg nem tudok. A telekom csak 50MB adatot ad ingyen ahogy látom.

Mi baj van a Vodafone hálózatával? A lefedettséggel az én szempontomból nem kéne, hogy gond legyen. Hiszen Vodás toronyra költözött át az összes többi is...

Az eSIM-et nem ismerem. Azt milyen feltétellel lehet hol használni?

Egyébként mi lesz az addig élő Telekom SIM-emmel, számlámmal amikor kérek egy számhordozást?

[ Szerkesztve ]

(#73697) zelikocc válasza Lauda (#73695) üzenetére


zelikocc
senior tag

Országosan nem gyengén veri a Telekom/Yettel közös b20 hálózata a Vodafone lefedettségét. Eleve kevesebb tornya van a vodának és ehhez hozzájön hogy csomó településen nincs még 4G-je a vodának, míg ilyen a többinél nincs, mindenhol alap a 4G.
De inkább hagyjuk a továbbiakat.

(#73698) zelikocc válasza mzso (#73696) üzenetére


zelikocc
senior tag

Személyesen fizetős, csak online ingyenes.
Ha a 100 MB elég akkor jó lehet, ezt csak te tudod. A Telekomnál minden szerdán dominó Day van és mindig van valami plusz adat 24 óráig. Illetve veszel 1GB-ot és addig használod amíg nem fogy el, az az ~1500 Ft körüli 1GB elég lehet egy évig is.. de mondom te tudod..
Az eSIM-re ha nincs szükséged akkor lényegtelen, nekem azért kellett mert iPhone csak akkor tud dual simet ha az egyik eSIM. (azóta már román digi eSIM van a magyar digim mellett)

A Telekomos SIM kártyád számhordozás után nem fog többé működni, megszűnik rajta a szolgáltatás.

Egyszerűen a minőség nemhogy a Telekom alatt van, de a Digi Mobilnál is sokkal rosszabb pl a beszéd minősége, főleg útközben. De lehetne még sorolni…
De ezt nem csak én gondolom így, látom hogy heti szinten százasával jönnek el a Vodafonetól egy Yetteles flottához, míg a többi szolgáltatótól elenyésző az új ügyfél.
Nekem ez a tapasztalatom, akinek nem ilyen, az örüljön, szerencsés.

[ Szerkesztve ]

(#73699) Lauda válasza zelikocc (#73697) üzenetére


Lauda
félisten

Ez mit sem számít, ha adott helyen épp nincs megfelelő telekom/yettel lefedettség, csak vodafone. Vagy épp fordítva.

(#73700) MadMancs válasza zelikocc (#73697) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezzel erőteljesen tudnék vitatkozni.
Rengeteget utazom, napi 4 órát vagyok úton. Voda 3G lekapcsolás óta nagyon ritka az ha nincs voda 4G mert ahol nem volt és 3G off ott elindultak másnem B8 al, de amúgy is fejlesztettek. Ellenben Telekom 3G off óta elég sok E betű van Telekoméknál. Yettelt meg hagyjuk is a csigavánszorgó 4G vel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.