Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72051) libus válasza Caldera (#71358) üzenetére


libus
őstag

Most fizettem először egész hónapot, a Basic 1Gb Speciál csomagomra.
Arról nem volt szó, hogy ez az 1990 Ft ez áfa nélküli ár. :((
Először nem értettem miért 2390 forintot kell fizetnem 1990 helyett, mikor nem léptem túl se az adat, se a hívás keretet, és akkor nézem a számla részletezőt, és akkor látom, hogy plusz áfa.. :((
Erről nem volt szó a tájékoztatásban, amikor felhívtak.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#72052) Kbali válasza rgeorge (#72048) üzenetére


Kbali
nagyúr

Valami azért sántít nem? Fizettél egyszer 6000-et előre, ha jól értem, meg már 2*3990-es számla lenne, akkor azt nem futja ki az egyszeri 6 rugó.

(#72053) rgeorge válasza Kbali (#72052) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem összesen fizettem 6000-t. Eddig 5 számlát állítottak ki a 6000-essel együtt, az utolsó kivételével mindet ki is fizettem. Tehát a 4. normál számla a mostani, arra tippeltem, hogy ettől kezdve használják fel a 6000-et.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#72054) csapdani


csapdani
csendes tag

Sziasztok, engem is érint az a hiba, hogy a vodafone-hoz hordozott számokat hálózaton kívüliként tüntették fel. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és egy bunkó liba rögzítette a panaszomat. Majd szép kényelmesen 30 nap alatt kivizsgálják. Én is azt a javaslatot kaptam, hogy fizessem be és majd jóváírják. Örülök neki, hogy meghitelezhetem nekik. Persze, gondoltam rá, hogy csak a valid részét fiztetem be, de amilyen nyomorékok, tuti rátennék a késedelmit, aztán azután is szaladgálhatnék.

(#72055) libus válasza libus (#72051) üzenetére


libus
őstag

Vagy volt valami áremelés?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#72056) #76055552 válasza libus (#72051) üzenetére


#76055552
törölt tag

Az nem nettó....számold ki nem jön ki a matek.
Inkább az epack nem teljesítés vagy a sárga csekk miatt van +400 Ft

(#72057) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Egy gyors kérdés, 2022.12.18-án jár le a szerződésem - a készülékrészletből már csak egy hónap van, és a Vodafone oldalán már enged szerződést hosszabítani, módosítani. Ilyenkor már (3 hónappal előtte) lehet bármilyen csomagot választani, akár Flottába is lépni, kötbér nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#72058) Caldera válasza libus (#72051) üzenetére


Caldera
aktív tag

1990,- Ft-nak (ami egyébként bruttó ár) nem 400,- lenne az ÁFÁ-ja. :W

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#72059) 4Grider válasza Caldera (#72058) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pusztán elméleti alapon simán lehet, hiszen az 1 GB net ÁFA tartalma 5%.

(#72060) libus válasza #76055552 (#72056) üzenetére


libus
őstag

Hogy lássátok a matekot, mert van amin 5% az áfa kulcs.

De közben megtaláltam...volt 10db hálózaton belüli sms-em, ami 390ft volt. :B

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#72061) endrúdí


endrúdí
csendes tag

Ipv6-ot lehet valahogy aktiváltatni a Vodánál, vagy felejtős? (mobilon)

(#72062) sebijani1982 válasza koxkids (#72057) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szia!

Igen, lehet!

Azonban!
Jól gondold meg, hogy megéri-e már most csomagot/előfizetést váltani-hosszabbítani.

Korábban jártam úgy, hogy az októberben lejáró előfizetésemet augusztus elején meghosszabbíthattam, mert felhívtak a vodától.
Kérdésemre, hogy ha nem most, hanem később szeretnék készüléket venni vagy bármilyen akcióban részt venni, akkor érint-e ez hátrányosan, azt válaszolta a telefonba az ügyintéző, hogy nem!
Aztán augusztus végén jött a voda és a Huawei akciója, okosórát adtak a készülékhez.
Akárhogy próbáltam a frissen hosszabbított előfizetésre nem tudtam érvényesíteni az akciót.
Bementem személyesen a helyi vodához, készséges volt az ottani hölgy, de neki sem engedte a rendszer. Felhívta a központot, ahol felvilágosították, hogy csak új előfizetéssel vagy ha még nem lenne hosszabbítva az előfizetés, akkor tudnám igénybe venni az akciót.
Amikor erre jeleztem, hogy nézzék meg, most a hónap elején lett meghosszabbítva és a telefonos ügyintéző azt mondta, hogy nem lesz semmilyen hátrányom, annyit reagáltak a központból:
Sajnáljuk, az ügyintéző hibázott!

Azóta, akárhányszor felhívnak, hogy hosszabbíthatok előbb, elmondom a fenti rossz tapasztalatom és békénhagynak az előfizetés valódi lejártáig.

Ha cél esetleg a készülék cseréje is (akár ajándéknak szánsz készüléket), akkor inkább az eredeti lejáratot várnám meg, hátha beesik egy akció, ami megtetszik és inkább azzal hosszabbítanám/változtatnám az előfizetést újabb x időre...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#72063) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Mit jelent az "5G DCNR restricted (EPS feature) - True" a cellmapper appban?

(#72064) sajtos365


sajtos365
tag

Az applikációban hol lehet megnézni mikor lesz a következő adategyeztetés?

(#72065) 4Grider válasza sajtos365 (#72064) üzenetére


4Grider
nagyúr

Meg lehet nézni?

(#72066) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Fóeumtársak!

Az almék függők ezen szolgáltatónál?

Remélem tudja valaki ...
THX

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#72067) Daffni2 válasza Vangelis (#72066) üzenetére


Daffni2
addikt

Függők

"Aki ad,az nyer"

(#72068) Vangelis válasza Daffni2 (#72067) üzenetére


Vangelis
nagyúr

thx

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#72069) tiboo


tiboo
csendes tag

Sziasztok! Van esetleg itt a fórumon, vagy ismertek esetleg olyan megbízható Vodafonos ügyintézőt, aki készülékbiztosításban tudna segíteni privátban? Köszönöm :R

(#72070) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Használ valaki minibázist? Valamiért nem akar kapcsolódni, nem tudom, hogy nálunk, vagy esetleg a szolgáltatónál van a hiba.

Üdv.: István

(#72071) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok.
Van egy garis telóm, de a számla és a garipapír csak úgy van meg, hogy le van fényképezve az eredeti A4-es papír. :D Így érvényes a garancia? Számok látszanak, úgyhogy beazonosítható a teló, meg gondolom Vodának megvan minden a rendszerben is.

(#72072) Daffni2 válasza tiboo (#72069) üzenetére


Daffni2
addikt

Biztosított készülék esetén, az ügyfélszolgálat 1270 számon kell bejelenteni a káreseményt.
Kapsz egy kárszámot, majd be kell vinni a készüléket egy Vodafone "üzletbe," ahol az önrész befizetése után elküldik szervizbe a készüléket.
A szerviz vagy megjavítja, vagy cserét javasol.
Erre a folyamatra semmilyen ráhatása nincs a Vodafone-nak.

"Aki ad,az nyer"

(#72073) #76055552


#76055552
törölt tag

ÁSZF módosítás
Hatálybalépés: 2022. október 24

A Vodafone Pass csomagok 2022. október 24-i hatállyal kerültek át a kereskedelmi forgalomban nem elérhető szolgáltatások közé, melyekre a Szolgáltató új Előfizetői Szerződés megkötését, illetve szerződésmódosítást a továbbiakban nem tesz lehetővé.

(#72074) Dronte


Dronte
aktív tag

Sziasztok! Cégtől most fogok kilépni, és aláírtak nekem egy papírt amivel kitranszferálhatom saját névre a telefonszámomat (Vodafone). Na most az a helyzet, hogy édesapám nevére kötnénk az új előfizetést (flotta, ugyancsak Voda). Ebben az esetben szerintetek menni fog az, hogy a telefonszámot az ő nevére átíratom és rögtön úgy kötöm a szerződést, vagy előtte muszáj nekem valamilyen előfizetést kötnöm? (hogy megtörténjen a céges -> saját név transzfer). Valakinek van ezzel tapasztalata? Köszi

(#72075) #76055552 válasza Dronte (#72074) üzenetére


#76055552
törölt tag

vagy előtte muszáj nekem valamilyen előfizetést kötnöm? (hogy megtörténjen a céges -> saját név transzfer).
Igen, ez a menete a dolognak.
Válaszd a legkisebb publikus csomagot, hűség nélkül.

(#72076) xdpeti0


xdpeti0
csendes tag

Sziasztok!

Barátnőm vett használtan egy iphone 12-t. Vodás Simmel használja/használta (erről többet lentebb)
Bementünk az egyik üzletbe hogy szeretnénk kérni egy eSimet mivel lenne egy második kártya is lenne amit szeretne használni a készülékben.
Az ott dolgozó személy megcsinálta nagynehezen a QR kódot az eSimhez de sajnos a telefon nem volt hajlandó beolvadni sehogy se azt a QR kódot. Azt írta hogy a kód lejárt/nem érvényes és vegyem fel a kapcsolatot a szolgáltatóval…
az ott dolgozók meg üzletvezető is azt mondogatták hogy biztos azért mert más hálózat függő de fizikai Sim kártyával tökéletesen üzemelt eddig.

Sajnos arra jutottunk hogy ez így nem halad sehova és inkább kértünk egy új fizikai Simet és elmentünk.

Próbálni szerettük volna ezt még szombaton viszont a másik üzletben közölték hogy “rendszerhiba” van és nem lehet az eSimet beolvasni. Ma viszont megcsinálták csak nem tudtuk beolvasni.

A telefon céges számlára lett véve az előző tulaj által egy webshopból.

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek itt a telefonnal lenne a probléma vagy a szolgáltató? :F

(#72077) emvy válasza xdpeti0 (#72076) üzenetére


emvy
nagyúr

Szinte tuti, hogy a Voda problémája.

while (!sleep) sheep++;

(#72078) spike70


spike70
tag

Sziasztok!
Speciális Retention A csomagban vagyok.
Adatopcióknál csak a 72 órás korlátlan adat lehetőséget mutatja az app, 2590-ért.
Van valami lehetőség plusz adat igénylésére? Nem kell sok, havi 1 Giga bőven elég lenne.

(#72079) 4Grider válasza spike70 (#72078) üzenetére


4Grider
nagyúr

1270

(#72080) DrDoktor


DrDoktor
tag

Több mint 1 éve nem vagyok vodás.Most is kaptam számlát meg kikapcsolás fenygetést.Mailek ezrein telefonhívások százain vagyok túl
Többször kaptam megerősítést nem tartozok mostmár tényleg vége csak a rendszer hibája. Mégis jön a behajtóval fenyegetés.
Mit tehetek? Hol van a vége?!!! Rámküldik a behajtót aztán pereskedjek velük ?Zaklatásért feljentem őket és százezres nagyságú kártérítés fogok követelni kivan a gyomrom már. Más megoldást már nem látok....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#72081) 4Grider válasza DrDoktor (#72080) üzenetére


4Grider
nagyúr

A követeléskezelés része a Vodának fullra automatizált, így elég nehéz befolyásolni.
Mivel van írásod róla, hogy nem tartozol, amikor bárki ezzel kapcsolatban keres, elég felé azt megmutatnod. Ha ezután nem kopik le, akkor felé jelezd a zaklatás tényét...

(#72082) #76055552


#76055552
törölt tag

Abban tudnátok gyakorlati tapasztalattal szolgálni, hogy mi a helyzet, ha:
- flottás szerzősében vagyok
- az eredeti hűségből van még 2,5 hónap (és azt írja az alkalmazásban, hogy hosszabbíthatok, mert 90 nappal a lejárat előtt ez lehetséges)
- és tarifa díjában lefelé szeretnék váltani
Tehát: ha alacsonyabb havidíjú tarifára váltanék ebben a 90 napos periódusban, újabb 1 év hűséggel, akkor lesz vagy nem lesz kötbérfizetés?

(#72083) DrDoktor válasza 4Grider (#72081) üzenetére


DrDoktor
tag

Én értem majd mutogatom de legutóbbi ilyen amikor nem tartoztam de a behajtok egymás közt adták el 20 évig tartott.....Mindegy beperelem őket.Szerintem 1 év elég volt ,hogy rendezzék soraikat az összeomlás után .Ha nem az nem az én gondom .Köszi a megnyugtatást amúgy.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#72084) pjen válasza #76055552 (#72082) üzenetére


pjen
félisten

Kötbér lesz. Ingyen csak hosszabbíthtsz vagy felfelé válthatsz ameddig hűség van.

(#72085) Ear001 válasza DrDoktor (#72083) üzenetére


Ear001
addikt

Amikor jön felszólítás, ellentmondással élsz, amit hivatalosan, ajánlott levélben küldesz. Találsz erre mintát a neten.

(#72086) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Vodafone tuti feltöltős díjcsomaggal tudok mobil lottót venni? A gyakorlati tapasztalatra lennék kiváncsi, mert a Vodafone weblapján úgy látom, hogy nem, de nehezen akarom elhinni, talán egy régi infó az oldalon, mert a telekomnál a dominó egyenleg terhére ennek nem volt akadálya.

(#72087) #76055552 válasza lugosi (#72086) üzenetére


#76055552
törölt tag

Pont a napokban (lásd ászf) szüntették meg a lehetőségét: eddig lehetett.

(#72088) #76055552 válasza lugosi (#72086) üzenetére


#76055552
törölt tag

(#72089) 4Grider válasza lugosi (#72086) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amikor elküldöd bármelyik voda feltöltősről a tippet, jön vissza egy sms a vodától, hogy az igényelt szolgáltatás feltöltőkártyás ügyfeleinknek nem elérhető, majd a következő a 1756-tól, hogy a fogadás érvénytelen, mert a kiegyenlítése nem sikerült, fordulj a szolgáltatóhoz...

(#72090) mukibuci válasza pjen (#72084) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebben ne legyél biztos, ha újabb hűséget vállal, akkor válthat lefelé is

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#72091) pjen válasza mukibuci (#72090) üzenetére


pjen
félisten

Nekem nem engedték. Felhívtam a Vodát, sajnos nekem van igazam. :)

[ Szerkesztve ]

(#72092) egykori


egykori
őstag

Úgy látszik már nagyon topon van a Vodafone, mert ma 4 db e-mailt és 3 db SMS-t küldött, hogy e-számlám érkezett. Mind ugyanaz, csak egy előfizetésem van.

(#72093) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

másnak se túl jó néha a voda mobilnet? nekem többször nincs adatforgalom, hirtelen megáll. írogatok instant üzenet küldőkbe és egyszer csak nem megy el, meg böngészek megáll pörög, és látom 0-án áll az adat forgalom a telón. aztán egyszer csak meglódul, és egyszerre jön-megy minden. aztán egy idő után megint ez. térerő max, és 4G+.
igaz egy helyszínen használom így, de hátha más is tapasztalt hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#72094) MadMancs válasza Bl.Gyo. (#72093) üzenetére


MadMancs
veterán

Többször tapasztaltam ezt én is.
Ma Ma pl Komárom felől Igmánd felé a 13-ason.
Pont videóhivásban voltam, egyszer csak se kép se hang. Térerő (4G) max, VoLTE jelzés kint, adatforgalom zéro. Mostanában többször tapasztaltam ezt, de amerre járok -100dbmv körüli a jelerősség többnyire, betudtam annak, de ezek szerint nem. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#72095) Bl.Gyo. válasza MadMancs (#72094) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nálam annyi különbséggel hogy én egy helyben állok nem utazok. Utazás közben normális az ilyen jelenség.

(#72096) MadMancs válasza Bl.Gyo. (#72095) üzenetére


MadMancs
veterán

~2 héttel ezelőttig nem tapasztaltam.
Illetve Telekom simre váltva semmi probléma.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#72097) lugosi válasza #76055552 (#72088) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, ezt nem tudtam. Tudnám mit csinálok a rajta halmozódó egyenleggel :F

(#72098) Bl.Gyo. válasza MadMancs (#72096) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ugyan csak, nálam is kb. 2 hete van ez, előtte jó volt. 🤔 Azt hittem a telóm szórakozik...

[ Szerkesztve ]

(#72099) Daffni2 válasza #76055552 (#72082) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem lesz, a lejárat előtt 90 nappal már lehet szerződést hosszabbítani, akár lefelé is, újabb hűséggel.

pjen Pedig nincs igazad!
Lehetséges, hogy félretájékoztattak.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#72100) Daffni2 válasza pjen (#72091) üzenetére


Daffni2
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.