Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13006) manchester85 válasza grafikus17 (#13000) üzenetére


manchester85
addikt

Teljesen logikus döntés a vodától... Még véletlenül se tűnjön fel az ügyfeleknek, hogy a smart csomagok feltételei pont annyival rosszabbak, hogy garantáltan visszahozzák azt a készülékkedvezményt, amennyivel olcsóbban adják a horribilis árlistához képest. Egyébként jobban belegondolva, az a bosszantó, hogy a smart 200 még meg is éri, ugyanis, bár ezer forinttal drágább a havidíj az ikon 200-hoz képest, a sms-ek viszont minden hálózatba mehetnek és a készülékár is olcsóbb valamivel. 24 ezerrel többet fizetnék a 2 év alatt garantáltan, 8 ezerrel viszont olcsóbb mindkét modell (3gs, 4) és ha minden hónapban küldök 30 sms-t más hálózatba, akkor az 1050ft. :U Tehát el kell ismerni, hogy a smart 200 nekem tökéletes lenne. :) Ha nem lenne szükségem családbarát kedvezményre, (az 1+1 csomag erre nekem nem alternatíva), illetve nem egy olyan családtag előfizujára akarnék készüléket vásárolni, aki nálam jóval többet forgalmaz, és egy 10k körüli smart csomaggal csak a havi számláját növelném. Úgyhogy így belegondolva a smart 200 eléggé rendben van, a szomorú az, hogy a többet forgalmazó ügyfelekkel fizettetik meg ezt a kedvezményt... ( smart 200-ra nincs egyértelműen jobb ajánlata a T-nek, a nagyobb csomagoknál viszont van)

m@xsys! Köszi, igen, itt már néztem, csak nem látom a kínálatban. Na majd rájuk csörgök.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.