Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82447) #89309696


#89309696
törölt tag

Cseréltem a Kangooban olajat, pontosan 2 év, 2 hónap és 2 nap után. Teljesen véletlenül jött ki ez a szám, reggel még álmomba se gondoltam, hogy délután ki fogom cserélni, már másfél hónapja ott volt a kanna meg a szűrő előkészítve a garázsban a karikával, kulccsal, szűrőleszedővel. :D
Szét is fingattam utána négyezer feletti váltásokkal végig, mert késésben voltam, be kell járatni az új olajat na. Átmentem pár útjavításon, a marásba bele nem volt gond, a másik végén sikerült ugratni egyszer egy kellemes 20-30 centiset, de ez a futómű és /70 téligumi mindent is elvisel, gyakorlatilag az energiaital nem löttyent ki. A többinél azért lassítottam kicsit. Imádom a Rönókat. :K
Egyébként halkabb lett. És álmomba se gondoltam volta, de tízezer felett volt már a futása ennyi idő elteltével. Hova a francba mentem vele ennyit azt nem tudom. Mondjuk párszor bejártam a fél országot az utóbbi fél évben, valószínű akkor került bele.
6 kutyát vittem ezidő alatt, ebből 3 okádta tele a kesztyűtartót, alatta a polcot, ajtózsebet, ajtókilincset, ülést. Jelenleg is tocsog még egy kis hányás az anyóson. Ősszel pedig kutyaondót ;] fog szállítani az az ülés 16 fokos hűtőtáskában szivargyújtóról, steril üvegcsében, tápanyaggal. Tenyésztő lettem, most már papíron is. :K

Éljenek a Rönók!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.