Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12780) tresh válasza FerNandor (#12776) üzenetére


tresh
addikt

Nem bántás ként ő is kereskedő..így haszon neki is kell 7 éves autóba évi 10k km nem túl valós de nem lehetetlen.. ettől függetlenül a szervizkönyv téma már szerintem nagyon rég nem lényeges kb az a kategória hogy hölgy tulajtól nem dohányos garázsban állt..kettő mo-n max a cégeknél van az meg hogy hordják hivatalos márka szervizbe (ami nem garancia hogy rendesen megcsinálják az autót) illetve egy két magán személy de azok nem közép.kat. kocsikkal mászkálnak :) Mai piaci helyzet szerint állapotot veszünk mind műszaki mind esztétika terén és full lényegtelen hogy behozott vagy itthoni. A többit úgy lehet variálni oda írni ahogy szeretnénk.. :) Egy állapot felmérés egy független szakszervizben, egy autószerelő barát ismerős ha nem vagyunk szakik a téma körben és ha ez után is vállalható a történet akkor kell megvenni. plusz avval nem árt tisztába lenni hogy a h.a piacon olyan hogy hibátlan nem kell rá költeni beleülünk autó nincs az a szalonba van 0 km-esen 3 szor annyiért :)

rob210: akkor nagyon nem tudom így hirtelen ez ugrott be. Nekem még a gyárból kigördült alkatrészekkel funkciónál semmit se cseréltem mert nem kell hála és nyalja a kanyarokat:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.