Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29501) dptrsk válasza raziel01 (#29500) üzenetére


dptrsk
addikt

Mivel te a Telenorral állsz szerződéses kapcsolatban kötelessége, hogy átvegye és szervizbe küldje, hiszen te vele kötöttél üzletet(ez CSAK arra a Telenor üzletre igaz, ahol vettétek, a többinek nem kötelessége átvenni tudtommal).

Ha oda vittétek, ahol vettétek menjetek vissza és mondjátok meg, hogy nektek semmi kapcsolatotok nincs az xy gyártóval ti a bolttal kötöttetek üzletet és a jogszabály szerint a boltnak kell gondoskodnia a javításról.

Az, hogy esetleg a Samsung vállalja, hogy házhoz jön az az ő vállalása. Ha neked Samsung telefonod lenne, akkor is választhatnád, hogy a Telenor boltba viszed vissza és ők szervizeltetik az első évben, a második év ugye adható, így akkor már a gyártóhoz kell vinni.

(#29502) jeni válasza dptrsk (#29501) üzenetére


jeni
félisten

Nem
Bármely Telenor boltban kötelesek a garis telót átvenni javításra attól függetlenül,hogy a Szegeden levő Telenor üzletbe sétáltam be vele,holott a teló Budapesten lett megvéve.

Ugyanis bármely Telenor boltba bemész,ott ugyanúgy a szerződött partnere vagy a céggel magyarán min.2 évig az ügyfelük vagy.

[ Szerkesztve ]

(#29503) 313313 válasza jeni (#29502) üzenetére


313313
addikt

Szép és jó, de ahol több üzlet van, és akadnak partnerek, nem hivatalos eladók, ott biza nem veszik át a készüléket.
Pont Kecskeméten van/volt az, hogy hiába volt mind a 3 szolgáltatónak kirendeltsége, meghatározott helyeken vettek csak át szervizt.
Telenor honlapjára ránézve, szervizpont a Malom.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#29504) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abba, hogy lehetséges-e lekorlátozni a Telenoros internetet? Ismerősöm jelezte, hogy a 15 Gb nappali adatforgalma iszonyat gyorsan 3-5 nap alatt eltűnik. Kiderítette, hogy a nagymama, és az unoka a ludas, akik spongyabob, illetve barátokközt epizódokat néznek neten keresztül.. :) A dolgot bonyolítja, hogy az Ő számítógépén viszont jó lenne, ha teljes sebességgel jönne a net. Az internetet egy E587 ilyenen használja.
A legjobb az lenne, ha az érintettek tabletja csak böngészésre kapná a netet..

Én nem tudtam ebben segíteni neki, mivel nem vagyok otthon a hálózatok terén, ezért ha bárkinek van ötlete szívesen várom! :R :R

(#29505) ferke72 válasza 313313 (#29503) üzenetére


ferke72
aktív tag

Vigyétek be a Kossuth Térre a malom üzlet most épp zárva van..

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#29506) raziel01 válasza ferke72 (#29505) üzenetére


raziel01
veterán

Mármint meddig van zárva?

(#29507) ferke72 válasza raziel01 (#29506) üzenetére


ferke72
aktív tag

Ott van a Malom mellett a tér túloldalán a másik oda vidd,Malomban lévőt átalakítják :C

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#29508) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

barátnőmmel ugyanazon flottában vagyunk és pár napja ha beszélünk az elején normális a vonal, majd hirtelen ilyen távoli és tompa lesz a dolog. Alapvetően egymással tapasztaljuk ezt, mi okozhatja, van még vmi karbantartás? Eddig nem volt ilyen, csak kb az elmúlt egy hétben jelentkezett... előre is köszi!

(#29509) dptrsk válasza Orgi (#29508) üzenetére


dptrsk
addikt

Ez a HD hang... Ha mindketten 3G-n vagytok, akkor HD-ben megy a telefonálás(elvileg hálón belül, ha adottak a feltételek, akkor mindenkivel HD beszéltek).

(#29510) darvinya válasza dptrsk (#29509) üzenetére


darvinya
titán

Persze, ha HD képes a telefon.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29511) Landsmann


Landsmann
addikt

Májusban változott a jótállásról szóló törvény a megváltozott PTK miatt. Nincs apelláta, a vásárlás helyén kötelesek átvenni javíttatásra a készüléket. Most ezt a változást (szeptemberben ismét változott, akkor a jótállásra ktelezett termékek köre) vagy nem tudják a boltban, vagy tudják, csak elhajtják a vásárlót. Mondjuk az elsőn sem csodálkozok, mert a jogszabályváltozásról az érintettek soha, semmiféle értesítést nem kapnak, hacsak egy üzletlánchoz tartozó üzletek nem kapnak a központból. Fű alatt hoznak törvényeket, módosításokat, aztán a hatóságok szépen elindulnak portyázni, cél a büntetés.
Sőt, a változás után, ha a bolt nem hajlandó átvenni a készüléketr, akkor a tulajdonosnak jogában áll máshol megjavíttatni és a számlát kifizettetni a bolttal.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#29512) GML


GML
őstag

Előfizu hosszabbítást most 18 vagy 21 hónap után lehet?

(#29513) kakuk.tamas válasza GML (#29512) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A bónusz program keretében a hűség lejárta előtt 3 hónappal vehetsz új telefont.
Ha ez volt a kérdés.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29514) jeni válasza kakuk.tamas (#29513) üzenetére


jeni
félisten

21 hó még a Vodafone szolgáltatónál is így van,ma kérdeztem meg.

(#29515) #65388800 válasza kakuk.tamas (#29513) üzenetére


#65388800
törölt tag

És ez érvényes arra is ha új telefont veszek a mostani smart tarifa extra 3-at cserélném all in m csomagra?

(#29516) Orgi válasza dptrsk (#29509) üzenetére


Orgi
őstag

Néha hallottam HD hangot, de ez marhára nem az, hallhatóan rossz lesz a vonal beszélgetés közben, tompa és távoli, míg az elején még jó... mindkét telefon újabb Blackberry, 3g és 4g képesek, remélhetőleg 3g hálón.

(#29517) asdf_ válasza #65388800 (#29515) üzenetére


asdf_
veterán

Kizarolag akkor vegyel huseg lejarta elott 3 honappal telefont, ha nem akarsz tarifakategoriat valtoztatni.

(#29518) jeni válasza asdf_ (#29517) üzenetére


jeni
félisten

3 hó előtt nem lehet módosítani a szerződésen vagyis nem lehet csomagot váltani? maradna minden az ami volt addig,jobb esetben csak egy készüléket nyer az ügyfél?

(#29519) #65388800 válasza asdf_ (#29517) üzenetére


#65388800
törölt tag

Miért ha tarifa kategóriát is szeretnék váltani?

amúgy ebben a kérdésben leírtam, hogy egy dolgot nem értek. Az all in M csomag most akkor M vagy S kategória [link]

(#29520) #65388800 válasza #65388800 (#29519) üzenetére


#65388800
törölt tag

Most nézem az all in csomagokat. Mi az az e-komfort? Olvastam lejjebb, hogy nekem akkor elektronikus számlán kell feladnom a havidíjat?

(#29521) asdf_ válasza #65388800 (#29519) üzenetére


asdf_
veterán

Mondjuk M-es vagy. Veszel M-es aron egy keszuleket, igy nyertel ket ev huseget M-es csomagra a telefonvasarlas miatt, lejar a mostani szerzodesed kb. 3 honapnyi maradeka, bemesz, valtanal S-es csomagba, aztan kozlik veled, hogy M-es csomagban vettel telefont 2 honapja, nem tudsz S-es csomagba menni.
Forditott esetben meg nyilvan engednenek L-es csomagra alairni uj szerzodest, csak akkor meg minek vettel M-es arkategoriaban telefont, ha kesobb megvehetted volna L-es, alacsonyabb aron is.
Hat kell ez neked? ;)

Lakossaginal amugy nem tudom hogyan megy, hogy lehet-e mar elore csomagot valtani, meg elore aszerint telefont venni, engem ceges csomaggal a halalba szivattak egy ilyen muveletnel (bementem, alairtam a szerzodest az uj -alacsonyabb- csomagra, ami kb. 10 nap mulva lep ervenybe, de mivel meg a regi csomagomban vagyok, nem vasarolhatok telefont az uj, ketto perce alairt szerzodes szerint, majd menjek vissza, ha mar az a szerzodes el (=szamlazarasi ciklus utani napon). Majd akkor meg feltetek a koronat azzal, hogy miutan atestunk az uj csomagba, bementem, es persze nem volt a keszulek, igy mehettem harmadjara is, mert nyilvan nekik is jobb haromszor foglalkozni valamivel, amit egy kanyarban le lehetne zavarni, meg en is imadok az ugyfelszolgalatra jarni)

(#29522) #65388800 válasza asdf_ (#29521) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát engedhetnék igazán :D Már lassan 10 éve ott vagyok és kedvezményként egy nokia c100-at kaptam ingyen :D Mondtam köszi :D

De azt nem tudom hogy az All-in M csomag M-es kategória vagy S-es?

Mert mind a 2 helyen máshogy írják:

Itt S-nek van
Itt M-nek

Szerk.: Mert ha M-es már nincs is gondom :D Mert most is M-esben vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#29523) dptrsk válasza #65388800 (#29522) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem azt írja, hogy M kat., hanem AllinM+Mkat csomagok.

Mintha régebben lett volna róla szó, hogy all in-nel 1el magasabb kat. Árain el lehet, hozni a telefonokat, de attól még a kisebb kat.-ba tartozik.

ÁSZF-et nézd meg, az a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#29524) club1 válasza Orgi (#29516) üzenetére


club1
veterán

Ezen a 3G hálón mit akarsz? Nekem már évek óta csak a 2G hálózat használata jelent ezeknél biztos telefonálást.

(#29525) Orgi válasza club1 (#29524) üzenetére


Orgi
őstag

:) Ex-Vodásként azért meglepett a szolgáltatás minősége, még szoknom kell a dolgot... olvasgattam a fórumot érintőlegesen váltás előtt, de kicsit túllihegett egyedi dolognak gondoltam - hát tényleges felhasználóként rájöttem nem az volt :)

(#29526) club1 válasza Orgi (#29525) üzenetére


club1
veterán

Azért időnként a voda sem kutya. 1 másodperc beszédből képesek kiszed 900 ms-ot. Főleg Budapest egyes részein gáz a hálózatuk túlterheltsége, ennek ellenére a flottánkat szinte havonta megkeresik mindenféle Voda partnerek, hogy menjünk hozzájuk...

(#29527) siofok00


siofok00
tag

Ennél ocsmányabb szolgáltató nincs sehol a világon! 23-án indítottam egy dominó számról Telenorra hordozást, majd egy Telenoros számot fordítva (Praktikum). Mindkét helyen szó szerint betűre egyeztettem az adatokat. A Telenor megtagadta "adathiba egyezősség" miatt a hordozást, a T-Mobile nem. Mindkét szerződésen betűre pontosan minden adat egyezett. Azt gondolom, hogy ez mindent elárul a norvég gagyi ZTE kínai cégről és a mentalításról, amilyenek igazából és nem a reklámokra és az min 40%-kal magasabb percdíjakról szólnak.

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#29528) club1 válasza siofok00 (#29527) üzenetére


club1
veterán

Bemész hozzájuk, és megkérdezed őket, hogy ugyan már, árulják el, hol nem stimmelt az adat. Ha nem tudják megmutatni, kötbért kell fizetniük (azaz jól jársz). Ha igen, mégis csak te voltál a hülye.

(#29529) szabogabor10 válasza siofok00 (#29527) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért az nevetséges, hogy egyeztetés után tagadták meg a hordozást nem egyezőség miatt..lehet, égi jel, hogy ne menj inkább hozzájuk. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29530) gabormgp


gabormgp
senior tag

Van egy telenoros előfizus kártyám,azt szeretném feltöltőkártyás csomagra átvinni.Van rá lehetőség?

(#29531) jeni válasza gabormgp (#29530) üzenetére


jeni
félisten

ha lejárt a szerződésed ami ált. 2 év akkor lehet utána mód. feltöltő kártyásra.
igazán felbontható ha élő szerződésed van rosszabb esetben kötbért kell fizetned.

(#29532) gabormgp válasza jeni (#29531) üzenetére


gabormgp
senior tag

Nincsen szerződésem.

Szerk: De várjál..Én most a Smarttarifa Extra 1-ben vagyok,és szó nem volt hűségről.

[ Szerkesztve ]

(#29533) jeni válasza gabormgp (#29532) üzenetére


jeni
félisten

de van csak már ezeket látszatnak nevezem ami már elmúlt 2 éve vagyis már csak folytonosan megy tovább ami felbontható,módosítható.
hacsak nem más valakié az előfizus szám?

[ Szerkesztve ]

(#29534) gabormgp válasza jeni (#29533) üzenetére


gabormgp
senior tag

Én nevemen van az előfizu.

(#29535) csernak75


csernak75
senior tag

Szerintem a telóm (Z3) allergiás a vodára.
26-os út Vadna-Dubicsány között:

(#29536) apaszka válasza gabormgp (#29534) üzenetére


apaszka
veterán

Én is átrakattam két számomat, és semmi gond nem volt.

Még kettő van, azokat is vagy felmondom, vagy átrakom.

Más;

Az előbb hívtak a telenor -tól 10 percre statisztikát készítettek.

Megkapták rendesen.
A deezert nyomták,de én elmondtam a véleményem.....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29537) club1 válasza csernak75 (#29535) üzenetére


club1
veterán

Mivel Kazincbarcikán és Bánréve mellett van legközelebb 3G cellájuk, ráadásul ezek közül a barcikai 2100 MHz-en működik, nem csoda, hogy ott van egy folt a 3G-jükben. De hogy jön ez ebbe a topicba?

(#29538) gabormgp válasza apaszka (#29536) üzenetére


gabormgp
senior tag

Mármint előfizetésről feltöltőkártyásra?

(#29539) apaszka válasza gabormgp (#29538) üzenetére


apaszka
veterán

Igen!
Igaz, hogy telefont nem vettem hozzájuk soha sem.
Nem volt hűség rájuk.
Simán intézeték,a lényeg, hogy kis pénzt kellett tölteni rá egyből.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29540) gabormgp válasza apaszka (#29539) üzenetére


gabormgp
senior tag

Én sem vettem hozzájuk telefont sőt még szerződés sem volt rajta

(#29541) apaszka válasza gabormgp (#29540) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor sima ügy.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29542) szabogabor10 válasza csernak75 (#29535) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hová lett a Telekom 2G cellája? :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29543) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Telenor oldalán írták, hogy nagy kedvezmény van a kifutó telefonokra. 50% 80% 90% stb. A galaxy S4 is közötte van, de annak az ára nem változott semmit.

Most nem írták át vagy ennyi marad mint most?

(#29544) club1 válasza #65388800 (#29543) üzenetére


club1
veterán

Még nem ismered a Telenor marketinget? Egy szó: Hipernet.

(#29545) #65388800 válasza club1 (#29544) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát úgy néz ki tényleg nem ismerem :D

[ Szerkesztve ]

(#29546) csernak75 válasza szabogabor10 (#29542) üzenetére


csernak75
senior tag

Elvitte a cica :) :P (Nem tudom fel se tünt am.) Csak azért ide raktam mert nem akartam a voda topik-ba troll-kodni, itt meg otthon érzem magam. ;]

(#29547) x1port válasza #65388800 (#29543) üzenetére


x1port
addikt

S4-et már sehol nem fogsz kapni.

(#29548) #65388800 válasza x1port (#29547) üzenetére


#65388800
törölt tag

Miért? S3-at is még mindig árulja a telenor. Reggel láttam, hogy lehet neten rendelni még s4-et. Most éppen nem.

[ Szerkesztve ]

(#29549) jeni válasza x1port (#29547) üzenetére


jeni
félisten

elvileg vissza hívást lehet kérni ez ügyben
jó lenne tudni,hogy függős vagy sem az SIV teló?

(#29550) club1 válasza jeni (#29549) üzenetére


club1
veterán

Nem fogja neked azt mondani a szolgáltató, hogy független a telefonja, akkor sem ha az.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.