Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) tomp válasza x1port (#30250) üzenetére


tomp
félisten

Ja, hogy azon még hanghívás se menjen? :DDD
A hosszúúúú hibám alatt is örültem, hogy ment valahogy az LTE. Egy LG telefonban a hálózaton kívüli lassú forgalom sem ment. Nekem a Sony-n az legalább ment. kb 0,2Mbit/s-ig nem volt gond hálózaton kívülre. :DDD
Habár tegnap óta mindenféle hálózati hibám megszűnt. 3G sem akad meg. LTE sem. Szóval nem csak nálam kellene ez a peccs hanem az összes előfizetőnél.

(#30252) #79335424 válasza djculture (#30247) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én üzletiből mentem át feltöltősbe, mert nem érte meg a havidíj. Sajnos, rosszul választottam tarifacsomagot. Nem is értem, hogy miért az Ászt választottam. De majd beugrok és átrakom a másikra. Annál magasabb a percdíj, de nincs plusz két kapcsolási díj. A percdíj nekem lényegtelen, de a kapcsolási számít.

(#30253) axioma válasza Tibee86 (#30244) üzenetére


axioma
veterán

En is irtam hogy mikor korhazban voltam (III. ker Margit kh) akkor nem minden hivasinditas lett sikeres, meg 2-3 alkalommal is elofordult hogy megszakadt. [Elotte par oraval meg felment 40MB a halora, ezt csak a lefedettseg elvi letezese miatt irom, nem mentseg a hibakra.]

(#30254) apaszka válasza szaniszlokar (#30199) üzenetére


apaszka
veterán

Pl itt.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30255) apaszka válasza gkrisz78 (#30123) üzenetére


apaszka
veterán

Smart extra csomagban a google navi nem generál forgalmat. Én a Smart extra 1 csomagban vagyok, és régebben telefonon ezt az infót kaptam. A wazze igaz, hogy haver a google-val, viszont a Telenorral nem.

Bocs a dupláért, lejárt a szerk. időm :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30256) #79335424 válasza apaszka (#30254) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudok rájönni a működésére. Ez egy modem, amiben van egy SIM kártya slot és egy Lan kimenet? Ha nem, akkor a PC Lan -járól osztja tovább a netet, wifin? Akkor semmi köze nem lenne a 3g/4g -hez.

[ Szerkesztve ]

(#30257) club1 válasza #79335424 (#30256) üzenetére


club1
veterán

Annyi köze van a mobilnethez, hogy van rajra usb port, abba dugod az usb-s modemed, és azt osztja meg. A legfőbb hátrányuk ezeknek az eszközöknek, hogy nem minden modemet támogatnak, ráadásul relatíve hamar lemerülnek, mivel az akkumulátoruk látja el a modemet is energiával.

(#30258) szaniszlokar válasza apaszka (#30254) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Megnézem, köszi.

Minden ellenállás hasztalan.

(#30259) #79335424 válasza club1 (#30257) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem hangzik rosszul. Ha van akku, akkor töltő is van, tehát hálózatról kéne működjön (esetleg be lehet neki segíteni egy aktív HUB -bal, ami az usb modemet etetné). Írja az RJ45 -öt. A kérdés csak az, hogy az egy plusz bemenet azért, hogy egy Lan jelet is tudjon Wifin tovább osztani, vagy egy Lan kimenet, ami egy Wifi nélküli PC hálókártyájára is tudja továbbítani az usb modem -ről a netet? Ha az utóbbi, akkor PC helyett, az lehetne egy router Wan -ja is és akkor 5 rugóból meg lenne oldva a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#30260) club1 válasza #79335424 (#30259) üzenetére


club1
veterán

A leírás szerint WAN és LAN portként is konfigurálható az RJ45-ös interfésze. Logikusan egyszerre csak az egyikre. Engem speciel akkor érdekelne, ha lenne rajta bridge mód is. Azaz nem nat-olna, hanem publikus ip-t lehetne belőle kiszedni. Sajnos ez utóbbira nem látok esélyt, hiszen ez csak egy megosztó eszköz.

(#30261) #79335424 válasza club1 (#30260) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hmmm.... Ez valóban komoly hátrány lenne. Most erre a Tomato újításra várok. Ezt tesztelném, mielőtt más megoldás után kutatnék. Nekem ez lenne a legköltséghatékonyabb, mivel két Tomato -s routerem is van itthon. Meg már hozzászoktam a lehetőségeikhez és a kardomba dőlnék, ha ilyen fingilingi eszközöket kéne használnom helyettük, ráadásul jó sok pénzért. Ezen kívül, így az USB modem funkció is megmaradna, nem lenne az adott routerhez kötve a net elérés. Ami ezeknek a mifik -nek a praktikuma, azt sztem szinte bármelyik Androidos teló tudja. Van Hotspot, kialakítható belső háló és tud futtatni szervereket.

(#30263) Oszhgiv


Oszhgiv
csendes tag

Online rendeletem egy készüléket a Telenortól. Ma küldte a posta az igazoló sms-t, hogy kiszállítják a csomagot, DE nem azon az összegen, ahogy én megrendeltem. Nem az online kedvezményes árat, hanem a kedvezmény nélküli árat írnak fizetési összegnek. 85990,- forint és a 106990,- forint között azért van egy kis különbség.
Mi történik akkor, ha nem veszem át a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#30264) szaniszlokar válasza szaniszlokar (#30258) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Apaszka, találtam egy D-link routert, amibe elég sok féle usb-s modemet támogat. 12-13 ezer Ft körül meg lehet venni.
[link]
Gondolkodom, hogy vásárolok egy ilyet és hozzá egy valamilyen Huawei usb modemet.
Ha vásárolok valakitől használtan Telenoros vagy független usb modemet, a szolgáltató letilthatja, ha esetleg az előző tulaj nem fizette a számlákat rendesen?

[ Szerkesztve ]

Minden ellenállás hasztalan.

(#30265) Oszhgiv válasza Oszhgiv (#30263) üzenetére


Oszhgiv
csendes tag

Az előzőhöz még, hogy most néztem a Telenor oldalát, közben fel is ment a telefon ára (2 nap alatt) + nincs már hozzá ajándék. Ilyenkor ha nem veszem át a csomagot, törlik a rendelést? Vagy az eredeti megrendelt áron + ajándékkal küldik ki megint? Ha másik áron és ajándék nélkül nem kell a telefon, le lehet mondani a rendelést vagy elég, ha nem veszem át a csomagot?

(#30266) asdf_ válasza Oszhgiv (#30265) üzenetére


asdf_
veterán

Ha nem veszed át, akkor bukod a megrendelést. Hívd fel az ügyfélszolgálatot még most, hogy valamit elrontottak, mi legyen.

(#30267) #79335424 válasza szaniszlokar (#30264) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak egy-két tanács. Alaposan nézz utána a konkrét modem típusok támogatottságának! Ha egy 4g -képes modem támogatott, még az sem jelent 4g támogatást. Asus fórumon olvastam, hogy hiába kompatibilis a 4g modem, akkor sem képes a 4g -s átvitelre.
A Huawei esetében olvass utána a "HI Link" kifejezésnek! Gyakran csak egy betü az eltérés a "hagyományos" és a HI Linkes modem között, de az utóbbinál sanszos, hogy pilótavizsgás mutatvány lesz a beüzemelés a routeren. A Telenor forgalmaz HI Linkes modemet. Sikeresen beválasztottam egy ilyet. Szerencsére, csak 5 nap próbára.

(#30268) szaniszlokar válasza #79335424 (#30267) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

A Huawei E3272-es modemet gondoltam, amit ad a Telenor. A kompatibilitási listában benne van.
Köszi, utána olvasok.

[ Szerkesztve ]

Minden ellenállás hasztalan.

(#30269) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!

Olvasgattam de nem találtam választ még arra, hogy a mostani egyoldalú szerződésmódosítással mit tudok kezdeni. A cégemen belül van egy kártya, amire még fél év hűség van de már most szabadulnék tőle, a kérdés az, hogy lehet-e most, hogy egyoldalúan újra emelnek (mikor megkötöttem 7000Ft volt a havidíj, most 8400Ft, ezután 9500Ft lesz plusz a kapcsolási díj, arról nem is beszélve hogy közben csak elvettek a szolgáltatásból, pl csak 50-50%-ban lehet lebeszélni a havidíjat).
Szóval manager 7000 tarifában vagyok, le tudom mondani most?

Még pár vélemény:
Van egy mobilnetes előfizetésem is a tabletbe, gondoltam télre 3 hónapra szünteltetem erre telenor: szüneteltetési díj havi 1000Ft és egyszeri díja is van. Szóval jobb ha ingyen felmondom a szerződést és újrakötöm 3 hónap múlva. Sok értelme van, még nekik is drágábban jön ki.

A manager tarifacsomagba nem lehet további mobilnetet venni. 500mb semmire nem elég, de legalább minimum 10 üzenetet küldenek ha elfogyott a keret, csak hogy tutira tudjak róla.

Egyébként más szolgáltató is emelt most? És kapcsolási díjat is bevezettek? Mert ha nem, akkor már megyek is máshova, a többi előfizetésre nincs hűség, azt én sosem kötök pont az ilyenek miatt (ez az említett kártya is kollégáé aki mindenképp akart egy gagyi de olcsó telefont rabságért..)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#30270) club1 válasza sgery (#30269) üzenetére


club1
veterán

A kapcsolási díjat a Telekom kezdte el bevezetni az üzleti (nem flotta) csomagokban tavaly év végén.

(#30271) #79335424 válasza club1 (#30270) üzenetére


#79335424
törölt tag

De csak előfizetéses csomagoknál. Én 2013 őszén váltottam Praktikum Ászra és már akkor volt benne kapcsolási díj. Nem is kevés.

(#30272) sgery válasza club1 (#30270) üzenetére


sgery
őstag

A weblapjukon nem nagyon írták ki a tarifáknál :/

Amúgy nem tudom ki járt már a Telenor rezidencián Törökbálinton, hát nem egy filléres bázist húztak fel oda. Csak pár napot dolgoztunk egy alvállalkozó alatt kertészeti munkákat végeztünk, de így is eleget mesélt az ottani közeg nekünk. Wellnes részleg is van, medence, szauna, napozó ágyak, csak hogy el ne fáradjanak két lehúzásos döntés között. A főnök alatti épületrészt tó veszi körbe, mint ha várná a vasvillás népet.. :)
És persze a főnök rálát mindenre, van távcsöve is :D a 40 fokos melegben pár emberem lekapta a pólóját mert már nem bírta, de kb 500méterre az épülettől. 10 perc múlva már hívtak is, hogy mit izgatjuk az igazgatót :D
A legtöbb ottani ember akivel beszéltem azt mondta, hogy az egész vezetőség töketlenekből van összeválogatva, még a munkájukhoz is alig értenek. Hozzánk is kijött egy fő vezető megnézni, hogy megy a gyepszellőztetés, majd ő frankón megmondja hogy kéne nekünk csinálni. Még a munkák előtt mondtuk nekik, hogy ettől a munkától semennyire nem lesz szebb a gyep, ahhoz át kéne nézni az öntözőt mert már 2 éve nem megy és trágyázni sem ártana, de nem, a vezető azt mondta ez kell a gyepnek ettől lesz szép. Ez mindent elmond... Egy dolog, hogy nem ért ahhoz amit csinál de miért szól be olyannak is, aki legalább ért ahhoz amit csinál. El sem végeztük a teljes munkát csak kb a felét, természetesen semmi sem lett belőle kifizetve.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#30273) x1port válasza sgery (#30272) üzenetére


x1port
addikt

Szó szerint egy erődítmény a semmi közepén.
Voltam vagy egy tucatszor.

(#30274) #79335424 válasza sgery (#30272) üzenetére


#79335424
törölt tag

Annak a gyepnek karcsú lesz a szellőztetés. A ledvilágítás kábelezéséhez kézzel kezdték kiásni az árkot. Kiderült, hogy egy vékony földréteg van leterítve egy törmelékhegyre. Ezt felejtették el először közölni. Jó, akkor hoztak egy gépet. Na, az szakította fel az öntözőrendszer csövét. Ezt is elfelejtették közölni, valamint egy darab rajzot sem tudtak adni arról, hogy hol vannak lefektetve a csövek. Úgyhogy a gép végig feltépte, majd ki lett javítva. Így lett ledvilágítás a kertben, meg a teraszon. Oda kértek konnektorokat, csak elfelejtették közölni, hogy a ledvilágításon kívül, nem csak nagy teljesítményű sütőket akarnak üzemeltetni a kerti party -kon, hanem elektromos, ipari fűtőberendezéseket is. 220 Voltról. Nóóórmális?

(#30275) tomp válasza sgery (#30272) üzenetére


tomp
félisten

El ne fáradjanak...
Na majd most megizzadnak a kötbér igényemet meglátva. :-D

(#30276) #65388800 válasza tomp (#30275) üzenetére


#65388800
törölt tag

Igen? :D benyomtad nekik? :D

Max 1 perccel lesz rövidebb a kerti parti. :D hogy behozzák a kiesést

(#30277) dptrsk válasza tomp (#30275) üzenetére


dptrsk
addikt

Azt hiszem a következő havidíjemelést neked köszönhetik az előfizetők... :DD

[ Szerkesztve ]

(#30278) #65388800 válasza dptrsk (#30277) üzenetére


#65388800
törölt tag

Minden lehetőséget ki kell használnia. Ha valami nem úgy megy egy szerződésben ahogy ők akarják szerintem gondolkodás nélkül fognak megfingatni :D

(#30279) dptrsk válasza #65388800 (#30278) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem vitatom, hogy nem jár neki, sőt én is írtam, hogy nehogy bent hagyja, engem nagyon nem érint az emelés...

(#30280) asdf_ válasza #65388800 (#30278) üzenetére


asdf_
veterán

Vagy csak siman, 60 napra felmondjak a szerzodeset (tudom, ne adjak tippeket :D ).

[ Szerkesztve ]

(#30281) #65388800 válasza asdf_ (#30280) üzenetére


#65388800
törölt tag

Lehet a főhadiszállásról olvassák a fórumot :D itt meg tippeket adnak :DDD

(#30282) dptrsk válasza asdf_ (#30280) üzenetére


dptrsk
addikt

A kötbért nem tudja ezzel a felmondással megúszni...

(#30283) tomp válasza #65388800 (#30281) üzenetére


tomp
félisten

Nem lehet hanem igen olvassák! Ezt tudom. Sőt! Tudják is név szerint ki az a "tomp"! :-D
Na de! Miért mondanák fel a szerződést? Amiért az extrém hosszú "javítás" miatt kérem azt a kötbér összeget ami engem megillet törvény szerint?

(#30284) apaszka válasza tomp (#30283) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor üzennék nekik innen, hogy bazi nagy a csalódásom bennük, és mint már két előfizetést vittem innen,a másik kettő is menni fog gyorsan.

Hiába szólok be, hogy használhatatlan a hálózatuk itt nálunk,a válasz csak az, hogy szerintük nincs gond. Persze a múltkor a pina a központban halózott, hogy nem ért rendesen, mondjam mégegyszer.... Mondom neki, erről beszélek mióta!!

;]

Szóval ha kell a nevem és bár mi ,vegyék fel privibe velem a kapcsolatot. Állok elébe! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30285) x1port válasza apaszka (#30284) üzenetére


x1port
addikt

Ahhoz túl gerinctelenek.
Facebookon is inkább kitörlik a hozzàszólàst.
Ha meg itt szólsz be nekik akkor a modik vàgnak ki.
Lásd Vangelis kollégàt :D

[ Szerkesztve ]

(#30286) csernak75 válasza x1port (#30285) üzenetére


csernak75
senior tag

Meg téged is majdnem... :D ;]

(#30287) x1port válasza csernak75 (#30286) üzenetére


x1port
addikt

Nem volt flame keltés.
Ügyvédem àtnézte.
De állok elébe ;)

(#30288) apaszka válasza x1port (#30285) üzenetére


apaszka
veterán

Még a G2-mnél is jeleztem nekik,hogy nem vagyok elérhető. Azt mondták,hibás a SIM. Kicseréltettem 2x de maradt a gond. Aztán azt mondták,hogy hibás a telefon. Elküldtem javításra,de ott nem találtak hibát. Újra jeleztem,hogy náluk van a gond,az LG ezt mondta. Levelezést csatoltam. Akkor azt mondták,ránéztek a hálózatra itt nálunk,és tökéletes. Az jó mondom,csak nem tudok hívni,és fogadni sem hívást.bár az udvaron igen,de ott is eldobálja a hálózatot.
Azt mondták,hogy szar az LG G2 .
Na mondom lecserélem ,vettem gyorsan egy Nota3 mat egyből,hiszen az csak jó!
És igen ! Fehérváron havonta 4x-5x bemegyek ott jó tényleg,de itt ez is szar telefon .sőt a fiam Lumiája,is,meg az asszony S3 a,és a kisebbik LGje természetesen! Már a felét átvittem máshoz!

Tehát ezek mind vacak készülékek.

Pár hónapja bementünk a Fehérvári Plázába a telenorhoz,és ott is személyesen jeleztük a gondot. A kisebbik fiam Fehérvár mellett kőszárhegyen van albérletbe,és ott dolgozik. Sem az albiban,sem a melóhelyén nem elérhető! Azt mondta a kedves hölgy ,hogy ő most csak kisegít itt,és a hálózati osztályon dolgozik,így tudja ,hogy tuti jó a hálózat,és neki állt a szakszöveget dobálni felém. :K Mondom neki,várjon csak egy picit,mert ott van a nagyobbik fiam ,és szerintem érti majd mit mond,hiszen Kutató és Fejlesztő mérnők a No...&Si ... Network-nél és a hálózatok szoftveres részén dolgozik de tornyokat is programoz!

Egyből mondták akkor nézik is a számhordozás dolgait,miknek nincs akadálya.
:K :K
Azért sajnálom a telenyomort,mert eddig nem volt baj.
Mióta ilyen nagy a fejlesztés ,azóta lett vacak a hálózatuk.
Nem akartam elmenni ,mert igazából jónak tartom a régi csomagomat és sem a voda,sem a tré nem adna jobbat.

Itt egyedül a lefedettség a gond. A fiam a fővárosba jár naponta fel dolgozni 100 km ről majdnem,és a céges full korlátlan elérésű csomagjában is csak dobálja el a hálózatot. LTE minden engedélyezve van neki. Ott mondja azért jobb a helyzet mint 3G.n. De az én sima előfizumhoz nincs 4g elérés bekapcsolva,így még vacakabb a helyzet. mivel a 4G-t fejlesztik így már a régi hálózat nem lesz jobb. Gondolom ez is üzletpolitika,hogy fizess drágább előfizetést,hogy jobb legyen a szolgáltatás!

Szóval tanácstalan vagyok,egyenlőre átrakom feltöltősre,aztán veszek más SIM eket,és meglátom melyik jobb számomra! Mivel független a telefonom nincs akadálya neki!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30289) zseko


zseko
veterán

Mostanában gondolkoztam el azon, hogy az utóbbi időben - pár hónapja - döglődik a hálózat nekem is. H+-ról ledobja Edge-re, majd nehezen kapaszkodik vissza. Eleinte a telefont gondoltam hibásnak, mivel tavaly javították csak nem lett jó, de most megint javításon van, és addig kaptam egy cserekészüléket, ami szintén produkálta ezt a hibát. Igaz nem napi szinten 6-8x (tehát a telefonommal is volt valami gixer), csupán két alkalommal találkoztam ezzel az elmúlt öt napban.

HR24.hu

(#30290) asdf_ válasza tomp (#30283) üzenetére


asdf_
veterán

Hogy kovetkezo alkalommal mar ne kelljen neked kotbert fizetni :)

(#30291) dptrsk válasza asdf_ (#30290) üzenetére


dptrsk
addikt

Ezzel mondjuk jól jár, mert bemegy kihoz egy only SIM csomagot, megrendeli ugyanazokat a szolgáltatásokat, azzal a különbséggel, hogy nincs hűsége.

(#30292) #79335424 válasza x1port (#30287) üzenetére


#79335424
törölt tag

Érdekelne, hogy mi lett az eredmény! Ügyvéd átnézte, azt mondta, hogy nyerhető, erre beperelted a Telenor -t (vagy a Facebookot, ez a rész még nem tiszta), megnyerted a pert és visszarakták a hsz. -eidet? Ha így volt, ez akkor is kétes érdem. Nem vagy vele előrébb. Ettől nem lesz jobb a telódon az elérés. Attól meg pláne nem, ha egy, az ügyedben egyáltalán nem illetékes fórumot írsz tele a problémáddal. Modiknak elegük lesz, bannolnak, Te perelsz, megnyered, visszavonják a bannolást. Éééés? Ettől lesz térerőd? Nem. Talán nem is az a lényeg, hogy igazad van -e, vagy sem. Attól, hogy igazad van, még lehetsz naaagyon uncsi. Ezen viszont az ügyvéd sem tud segíteni.

(#30293) tomp válasza asdf_ (#30290) üzenetére


tomp
félisten

Már volt anno NMHH-s telenor ügyem. Gondoltam így odafigyelnek. Hát éreztem most az odafigyelést...
Azért az NMHH hivatalos levelén tetszett a köszöntés. "Köszönjük, hogy hozzánk fordult!..." :DDD

pietrasko
Már nincs hűségem és nem is lesz. :)

(#30294) Landsmann válasza tomp (#30293) üzenetére


Landsmann
addikt

Ha legalább spam ügyben is ilyen hozzáállása lenne a hatóságnak, akkor nem tartoznának nekem lassan 1 éve 6000 Ft-al és spammerekre már régen ráküldték volna a NAV-ot, hogy a nekem jogosan megítélt összegeket adók módjába behajtsák rajtuk. DE csak a ...-ket vakargatják.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#30295) Viktor77 válasza #79335424 (#30292) üzenetére


Viktor77
titán

Nem töröltük még innen hsz-ét.

Azt felejtik el amúgy sokan, hogy a fórum magánterület, és ha akarjuk, bárkit kirakhatunk, akár indok nélkül is. Aztán mehet a bíróságra.
Természetesen ilyen nem lesz, de ügyvéddel fenyegetőzni ez okból hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30296) x1port válasza #79335424 (#30292) üzenetére


x1port
addikt

Nem szidom a telenort és senkit.
Nem szemèlyeskedek.
A szolgâltatóval vannak gondjaim nem itt a kollégàkkal.
Megírtam a negatív kritikàimat ,ennyi.
De ahogy làtjàtok egyre kevesebbszer komnentelek.
Nekem is az lenne a legjobb ha minden szuper lenne.
Bízom benne hogy előbb utóbb így is lesz. :)

(#30297) Williamgrant válasza x1port (#30296) üzenetére


Williamgrant
veterán

Ne kommenttelj olyat, ami rossz fényt vet a telenorra. Ennyi :-P Néha írd például azt hogy: "patinás magyar gyökerekkel rendelkező cég", ami igaz is. ;]
Így megnyugszik az is, aki szakértőként olvassa ezt a fórumot és a kenyerét a telenortól kapja, és az is aki tudja mire gondolsz.
Amúgy tényleg olvassák a fórumot, ahogy a konkurencia is. Ezért kaptam ajánlatot a Vodafone-tól és a T-mobile-től is. :-)
A telenoros kollégának üzenem, hogy igen, mi is elhúzunk tőletek. Tudom hogy 40-50 sim nektek nem tétel, de majd jöttök kaparni 1-2 év múlva újra, mikor azt a gerinctelen férget már kirúgták szép végkielégítéssel, aki az egész egyoldalú pénzlehúzást kitalálta. Akkor majd lehet pislogni, hogy hova is tűnt az a "pár" (évtizede) zsíros előfizetés. Persze újra ugyanazt felépíteni nehezebb, vért fogtok pisilni hogy a töredékét visszaszerezzétek.
Láttunk már ilyet, ugyanezt játszotta el az egyik nagy nemzetközi bank is, azóta is szalad a volt üzleti ügyfelei után.
Mondom ezt úgy, hogy nekem a telenor szolgáltatási minőségével kvázi alig volt problémám az elmúlt években. Persze nagy betűvel a cég nevét többé már sohasem fogom leírni.
Az ügyfél kapcsolattartókat, sales alkalmazottakat sajnálom, mert arcot ehhez az egészhez nekik kellene adniuk. A miénk speciel nem mer kijönni hozzánk, pedig évek óta jó viszonyban vagyunk...

Ide valami nagyon nagy bölcsességet fogok írni, csak egyelőre még nem tudom mit mert olyan sűrűn nem nézegetek világmegváltó idézeteket. Pedig a világnak nagy szüksége lenne a megváltásra, kezdetnek mondjuk egy örök PH előfizetés mindenkinek jól jönne. PornHub. Nem Prohardver. :D

(#30298) polonic


polonic
félisten

Telenornal mukodik normalisan a csfb?

(#30299) #79335424 válasza Williamgrant (#30297) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem bőven elég rossz fényt vet a Telenor -ra, ha egyszer leírja, hogy hol nem működött a szolgáltatás. Most írogassam tele a másik kettő topikját, hogy mekkora mocskok, hogy rákényszerítenek a szar Telenor használatára? Csak annyit szeretnék, hogy feltöltősként kapjak korlátozás nélküli (VOIP), 4g netet. Tehetek én arról, hogy ez csak ennél a szar Telenornál lehetséges? Az már csak extra, hogy feltöltősként 15Ft körüli percdíjat sem tudnék máshol összeügyeskedni. Szóval nem vagyok én Telenor fan. Nincs feléjük semmilyen függőségem, csak a másik kettő hozzáállása kényszerít a Telenorhoz. Akkor most melyik a köcsög?

(#30300) dptrsk válasza #79335424 (#30299) üzenetére


dptrsk
addikt

"Most írogassam tele a másik kettő topikját, hogy mekkora mocskok, hogy rákényszerítenek a szar Telenor használatára?"

Na itt nem ez történik... Hanem van egyjónéhány esetleg még hűséggel terhelt ügyfél, akinek sz@rnak a panaszaira. S ők/mi jónéhányan ide is beírjuk, mivel, aki esetleg Telenorban gondolkodik lássa, hogy mi folyik itt.

4g kérdés elég érdekes, mivel sokunknak nem engedik (céges) csomagunk mellé pedig kifizetnénk érte a piaci ár közel másfélszeresét..

Telekom:1290 1Gb publikus
Voda: kb1590 2Gb
Telenor 1950 kedvezményes céges 1,5Gb

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.