Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) tomp


tomp
félisten

Telenor karbantartás

Ma 90 napja rossz az LTE-m. :C Remélem a karbantartás után elkezdik a javítást.

(#29402) club1 válasza tomp (#29401) üzenetére


club1
veterán

Á ez náluk azt jelenti, hogy rövid időre bekerül a Samsung infrastruktúra a ZTE elemek közé.
(Értsd: Juliska néni hajnalban bemegy a szerverszobába kiporszívózni.) :D

(#29403) polonic válasza tomp (#29401) üzenetére


polonic
félisten

Elég nagy szoftverfrissítés lehet ez vagy valami release upgrade náluk, ha újraindítják az eszközeiket.

(#29404) ferke72 válasza szabogabor10 (#29400) üzenetére


ferke72
aktív tag

Kint láttam már Germanyban 300Mbit-re képes routert csillagászati áron..lefedettséget jó lenne erősítenék mert pl nálunk szépen körbe vagyunk lőve lte-vel csak épp itt zero a dolog... :((

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#29405) szabogabor10 válasza ferke72 (#29404) üzenetére


szabogabor10
veterán

Persze, vannak már LTE-A modemek / routerek, de nem nagyon használják még őket..maximum tesztelésre.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29406) cigam válasza tomp (#29399) üzenetére


cigam
félisten

Hosszútávú tapasztalatok? Mennyire stabil?
Másra is jó a kütyü, vagy csak a mytv megy rajt? Sehol nem találtam a működéséről egy bemutató videót :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#29407) vbbb


vbbb
őstag

Üdv!

Feltölthető internetet használok Magyarországon amikor otthon vagyok. Ez úgy tudom nem előfizetéses, amennyit fizetek annyi internetet használok és kész, vagy nem? Nem vagyok otthon jelenleg és a szüleimet felhívta valaki a Telenor-tól,(az ő elérhetőségük van megadva) hogy fizessenek be 32 000Ft-os csekket mert lejárt a két éves szerződésem (ami elvileg nincs is mert úgy hirdetik hogy nincs hűség szerződés).

Ilyenre egyébként nem figyelmeztetett a kedves eladó amikor regisztráltam az adatkártyát, és az apró betűs részben sem emlékszem ilyen kitételre, mert akkor nem kezdtem volna bele.

Egyenlőre várom a papírjaim másolatát, hogy átnézzem mi lehet ez, de ha valami illetékes erre jár felhomályosíthatna.

Mellesleg itt sem hirdetik, hogy van extra éves költség: link

Köszönöm

(#29408) club1 válasza vbbb (#29407) üzenetére


club1
veterán

Praktikumon semmiféle extra költség nincs, itt másról lesz szó. Ennyiből viszont elég nehéz kitalálni, hogy mi az.

(#29409) vbbb válasza club1 (#29408) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem az is fura, hogy telefonon érkezett a megkeresés és nem küldtek ki papíron semmit. Nemsokára kézhez kapom a szerződésemet, de kétlem, hogy ilyen lenne benne. Lövésem sincs mi lehet ez, főleg, hogy előre meghatározott fix tételként hivatkoztak rá. Egy SIM- kártyát kaptam csak amit ha otthon vagyok feltöltök és használok boldogan, ennyi..semmi más nincs megrendelve náluk.

(#29410) BomiBoogie válasza vbbb (#29407) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

szüleimet felhívta valaki a Telenor-tól,(az ő elérhetőségük van megadva) hogy fizessenek be 32 000Ft-os csekke

A csekket láttad amúgy?

(#29411) asdf_ válasza vbbb (#29409) üzenetére


asdf_
veterán

Reggelsz a telenor online-on, es mar latod is, hogy mi a szitu (legalabbis a dijcsomagodat szerintem mindenkepp).

(#29412) vbbb válasza BomiBoogie (#29410) üzenetére


vbbb
őstag

Semmi csekket nem kaptak még, csak telefonos megkeresés volt ma délelőtt. Viszont név szerint engem kerestek mert az én nevemen fut a dolog. Lehet szerzett valaki egy ilyen címlistát és most mindenhol bepróbálkozik?

(#29413) tomp válasza cigam (#29406) üzenetére


tomp
félisten

Ilyen a MyTV a Chromecaston. Stabilnak stabil. Nincs vele gond.

(#29414) taip válasza vbbb (#29412) üzenetére


taip
senior tag

Ennyiből simán lehet valami bepróbálkozós csaló is.
Telenor számlát küld vagy valami hivatalos iratot, ha van valami.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#29415) ferke72


ferke72
aktív tag

Ezt megosztom veletek..szóval vidék és tisza parti kisváros. Már kezdett dühíteni az nem megy a netem szinte alig üti meg a minimális letöltési sebességet. :U Mire mai kérdésemre azt válaszolják az ügyfélszolgálaton hát igen itt van valami probléma és dolgoznak rajta :Y
Persze előtte is jött az okosság átváltott 2G-re..mondom jah csak épp majd 10 éve van mobilnetem nem baj?
És erre jött az nagy nehezen tényleg műszaki problémával küzdenek a körzetben és előreláthatóan ma éjfélig javítják. Remélem nem lesz ebből rendszer mert így nemhogy előre megyünk 4G felé hanem vissza szolgáltatás minőségében :W

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#29416) vbbb válasza taip (#29414) üzenetére


vbbb
őstag

Először név szerint apámat keresték, utána meg engem, mert ő azt mondta nekik nem használ ilyet internetet. A kapcsolattartó számnak ráadásul a szerződéseben - ezt már most megnézettem - egy régi 70-es számom van megadva ami nem él, ők pedig a vezetékesen hívtak.
Mindenesetre addig én sem izgulok amíg nem küldenek ki valami hivatalos iratot. Az ilyen kaliberű cégek ha valami pénzről lenne szó akkor megy neked automatikusan a csekket és nem hívogatnak, ezt én is így gondolom. Online nem tudom most ellenőrizni mi van, mert a regisztráláshoz kéne egy SMS amit UK-ba nem küld ki a rendszerük, most próbáltam.

(#29417) BomiBoogie válasza vbbb (#29416) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

@imilenni:
Nem kell fizetni, ingyen levágják.

Szerintem se izgulj addig, simán lehet, hogy valaki hozzájutott egy régi adatbázishoz, és így akar pénzhez jutni. Ha csekket küldenek, ott is alaposan nézzétek meg a neveket.

Meg eleve, miért telefonálna a Telenor, mielőtt bármit is küld? Az nekik is költség, idő, ember stb. Hogy lelkileg felkészítsen?

[ Szerkesztve ]

(#29418) Imilenni


Imilenni
addikt

@BomiBoogie
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#29420) vbbb válasza BomiBoogie (#29417) üzenetére


vbbb
őstag

Köszönöm mindenkinek a választ, így fogok tenni!

(#29421) cigam válasza tomp (#29413) üzenetére


cigam
félisten

:R

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#29422) vwpolopg válasza vwpolopg (#29360) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ma felhívtam az üfsz.-t. Azt mondta a nő, hogy minden ki van fizetve, minden rendben, de papírt azt nem kapok a megszüntetésről, se postán se sehogy. Az utolsó számlát pedig elvileg úgy tudom megtekinteni, hogy be kell regisztrálni a megszüntetett számommal a my telenorba, aztán felhívni őket és beállítanak nekem valami hozzáférést, hogy letölthessem az ominózus számlát... Szóval ezzel majd eljátszok valamelyik nap és akkor végleg ennyi volt a telenor, köszönöm soha többet...

Azt még nem döntöttem el megírjam-e a sztorit az nmhh-nak, igazából én végeztem velük, szóval sok értelmét nem látom, úgyse változna tőle semmi...

[ Szerkesztve ]

(#29423) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok

A készülékembe tartósan benne van egy bizonyos hiba már a vásárlástól amit sehogy se tudtak megoldani a szervizben legutóbb küldtek egy papírt amibe minden általuk végzet tesztnek megfelel... az akku és az alaplap kivételével mindent cseréltek benne még a külső házat is! persze ezt 3 szerviz alatt. Irtam a telenornak is, de többlet költségre hivatkozva elutasítják a cserét.

szóval cserére nem lennék jogosult vagy mit kell tennem hogy végre cseréljék a készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#29424) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Ha most van a telenornál egy smart tarifa extra 3 csomagom és ehhez tartozó s advance csomagom. Általában, ha új telefon veszek elengedik az utolsó 3 hónapot. Na most én egy all in m csomagot szeretnék galaxy s 4 telefonnal. Ennél is elengedik a 3 hónapot ha a smart tarifa extra 3 m kategória az all in m pedig s kategória. Azt tudom hogy hűségidőn belül nem lehet kisebb tarifára váltani csak ugyan olyanra vagy nagyobbra. De valami olyan rémlik hogy az utolsó 3 hónapban már vehetek telefont.

(#29425) apaszka


apaszka
veterán

Van pofájuk az tuti
Kíváncsi leszek válaszukra!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29426) #79335424 válasza apaszka (#29425) üzenetére


#79335424
törölt tag

A 3g és 4g területi lefedettségei között nincs közvetlen területi összefüggés. Sőt! Ha valahol most csak 2g van, ott esélyesebb, hogy 4g lesz, mint 3g. A 4g megjelenésével a 3g hálózat fejlesztése kb. zéró lesz.

(#29427) asdf_ válasza #65388800 (#29424) üzenetére


asdf_
veterán

Mivel alacsonyabb csomagba mész, ki kell várnod a 3 hónapot. Ha most megvennéd, akkor amikor lejárt a mostani m-es csomagod akkor utána nem tudnál s-es csomagba menni az m-es áron már megvásárolt telefon miatt. Legalábbis nekünk két éve így volt, csak ha már él az új kategóriás csomag, akkor vehetsz majd telefont.

[ Szerkesztve ]

(#29428) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Hogy lehet aktiválni a Hívásértesítőt ?
Amikor SMS-t küldtem hogy aktiváljam akkor olyan választ kaptam hogy nem vagyok rá jogosult...
illetve a Mytelenor-ba belépve se találom hogy tudjam aktiválni?
Azért kellene mert itthon elég sokszor az van hogy fullos térerőm van és még se tudnak hívni..
:R :R

WOT: kissio

(#29429) Landsmann válasza apaszka (#29425) üzenetére


Landsmann
addikt

Jaj, hát a reklámokat nem szabad 100 %-ban valósnak elhini. Nyugodtan osztható kettővel vagy 3-al. Akkor annaka résznek talán van némi valóság magja. :D

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#29430) Soma01 válasza apaszka (#29425) üzenetére


Soma01
veterán

Ez mikori poszt? Én nem találom a FB oldalukon. Mondjuk nem is kerestem órákon át. Linket tudsz adni?
szerk.
Ja, google-lel megvan. EZ?

[ Szerkesztve ]

(#29431) snooze válasza Landsmann (#29429) üzenetére


snooze
veterán

van ahol csak ez van

Ez ám a sebesség..röhejes..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29432) club1 válasza snooze (#29431) üzenetére


club1
veterán

A 2G-ből nagyon sokkal több nem is hozható ki...

(#29433) snooze válasza club1 (#29432) üzenetére


snooze
veterán

Elég szomoru hogy van még ilyen manapság..de hirdetik a szuper internetet,ami csaknagyon kevés helyen érhetö el..

GO Gunners!!!

(#29434) taip válasza snooze (#29433) üzenetére


taip
senior tag

És ahol földrajzilag elérhető a hiperszupernet, ott sem mindenkinek, mert sok díjcsomaghoz nem engedélyezik, vagy csak jelentős felár mellett.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#29435) club1 válasza snooze (#29433) üzenetére


club1
veterán

Az túlzás, hogy nagyon kevés helyen érhető el. Tény, hogy nagyon messze nincs 100%-os lefedettség, de bő 50% biztos, hogy megvan. És ezt az 50%-ot többnyire a sűrűbben lakott területekre koncentrálják, így a lakossági lefedettség 70% körül biztos hogy megvan. Én online rádiót hallgatok az autómban, bármerre keresztezem az országot, összesen 30 percnél hosszabb megszakadás nincs a netben (csak 3 és 4G-t használok).

(#29436) snooze válasza taip (#29434) üzenetére


snooze
veterán

Club1-nek is..
Persze,de egy 3g-nek màr mindenhol elérhetönek kellene lenni,a legkisebb csomagban és a legkisebb helyen is..nem?bezzeg a nyulaknak van..azok fizetnek is..gondolom érted mire gondolok..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29437) club1 válasza snooze (#29436) üzenetére


club1
veterán

Gondolom nem szoktad nézegetni az európai országokban található szolgáltatók 3G lefedettségi térképeit...

(#29438) snooze válasza club1 (#29437) üzenetére


snooze
veterán

Nem,mert nem érdekel,és azt nem hasznàlom..De most magyarországrol beszélünk.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29439) club1 válasza snooze (#29438) üzenetére


club1
veterán

Ha mindenképp 3G kell, ott a Vodafone. 2100 MHz-es 3G rendszertől ne várj full lefedettséget, mert ahhoz a mostaniaknál is durvább árak kellenének, hogy maximum. 6-7 (domb- és hegyvidéken 1-3) kilométerenként legyenek a tornyok. Ha majd bekapcsolják a 800 MHz-es 4G-t, ugrásszerűen nőni fog a lefedettség. Ahhoz persze 4G képes eszközök kellenek.

(#29440) csernak75 válasza club1 (#29439) üzenetére


csernak75
senior tag

Remélem hamarosan bekapcsolják a 800Mhz-et.

Szerinted lehet 1-2 hónapon belül?

(#29441) darvinya válasza csernak75 (#29440) üzenetére


darvinya
titán

Ameddig nem indul el Digi, addig nem lesz. :(

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29442) csernak75 válasza darvinya (#29441) üzenetére


csernak75
senior tag

Én most annak is örülök hogy a mytv-re használhatom a kedvezmény keretet így csak +100ft lesz az alapcsomag amit így megtartok. :)

(#29443) snooze válasza darvinya (#29441) üzenetére


snooze
veterán

Remélem a digi indulásával itt is azt éri el,mint anno mikor a müholdas adásokkal indult..jol letörte az árakat..egyböl minegyik adott engedményt..nem is keveset..upc majd 50%-al csökkentette a dijakat..ráférne ezen a téren is a vàltozás..

GO Gunners!!!

(#29444) goop válasza darvinya (#29441) üzenetére


goop
őstag

Nem értem a logikát. Mi köze a diginek, a telenor 800 Mhz 4g-jéhez?

(#29445) snooze válasza goop (#29444) üzenetére


snooze
veterán

Nem is a telenor 800mhz-ét emlitették a hsz-ben.. :) vagy én is félreértettem?? :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29446) Sayuar válasza snooze (#29443) üzenetére


Sayuar
őstag

a héten egy új (székelyföldi) kollégával bővült a csapatunk.
Duál sim-es telóval tolja: egyikben román digi, másikban magyar sim.
A hívás magyar sim-el 40 forint perc alapon, a román digivel 20 Ft másodperc alapon roamingban.
VICC

(#29447) goop válasza snooze (#29445) üzenetére


goop
őstag

Valószínűleg nem választ akart írni, hanem új hozzászólást. ☺

(#29448) snooze válasza goop (#29447) üzenetére


snooze
veterán

Nem hiszem hogy ujat akart..sajnos itt világosan látszik a különbség a szolgáltatok között..ott roamingba olcsobb a telozás digivel,mint itt belföldön saját hálozaton..na reméljük ez változni fog a digi belépésével..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29449) csernak75 válasza snooze (#29448) üzenetére


csernak75
senior tag

Az volt a kérdésem hogy a Telenor mikor kapcsolja be 800Mhz-en a 4g hálózatot! Digi ről szó sem volt! :D

(#29450) szabogabor10 válasza csernak75 (#29449) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehet csak dísznek vették meg a frekiblokkokat..ezeknél minden lehetséges ;]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.