Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) kakuk.tamas válasza diegho (#28449) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

[FLAME] Ha a Figyesz flottában van, semmi pánik. Majd mi kifizetjük a netet. ;] :P [/FLAME]

Az az 50mega max egy ezres lehet. Szóval nopara. Egy este nem iszik sört. (Vagy meghívatja magát. :D)

OhhWait! Lehet, hogy kicsit több sör lesz ez. :/ (~2000-3000 forint.)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28452) club1 válasza diegho (#28449) üzenetére


club1
veterán

Mindenhol van flottaügyintéző. Én is vele kapcsoltattam ki az online start-ot. Manapság már én vagyok a flottánkban az ügyintéző, én alapból kikapcsolom mindenkinek, aki kifejezetten nem kéri.

(#28453) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

Jó kis sztori következik.

Történt szeptemberben, hogy egy facebookos telenor nyereményjátékon nyertem egy 10000 Ft-os utalványt mobil kiegészítőkre. Meg is kaptam e-mail-ben, ahol felsorolták azt a 10 üzletet, ahol be tudom váltani. Székesfehérvári vagyok, de a legközelebbi/legolcsóbb útiköltségű a győri üzlet lett volna. Először írtam nekik az elektronikus űrlap segítségével, hátha be tudnám váltani helyben, aztán írtam nekik facebook-on is. Mindkét helyről azt a választ kaptam, hogy csak a kijelölt üzletekben válthatom be, nem tudnak kivételt tenni, maximum egy meghatalmazással beváltatom máson keresztül.

Az e-mail szövege:
Telenor utalványhoz tartozó kód: xxxxxxxxxxxxxxx
Az utalvány 2014.12.31-ig érvényes és az alábbi üzletekben váltható be: xyxyxy
Vidd magaddal a fenti kódot és válogass a mobiltelefon tartozékok között!
Üdv,
Telenor csapat

Egy budapesti ismerősömnek elküldtem egy meghatalmazást, ami tartalmazta az utalvány kódját is. Őt azonban szépen elküldték, hogy ezt így nem fogadják el, kéne az utalvány is. Milyen utalvány? Én is csak a kódot kaptam és sehol sem írták, hogy nyomtassam ki az e-mailt, vagy személyesen mutassam be. Ezután az üzletvezető szépen felírta neki a létező fehérvári üzleteket, hogy ott be tudom váltani és kötelesek elfogadni, és megrendelni nekem, amit szeretnék, ha éppen nincs készleten. Még jó, hogy facebookon keresztül és hivatalos ügyfélszolgálattól is ennek a teljes ellenkezőjét adták válaszul.

Hétfőn bemegyek én az egyik székesfehérvári üzletbe, ahol elvileg kötelesek elfogadni. Az biztos, hogy nem fogom megint a pesti ismerősömet ugráltatni emiatt. Ha nem fogadják el, akkor megy a panaszlevél a Telenornak és a teljes sztori a Homárnak is.

Mit szóltok hozzá?

(#28454) kakuk.tamas válasza Ryder1 (#28453) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Először is.

Teljesen jogos, és a mai világban, ahol tele vagyunk formanyomtatványokkal, nem csoda, hogy elküldték a haverod. Még akkor is, ha rendben volt a meghatalmazás. (Erre a válaszra számíthatsz ebben a kérdésben kb)

Az, hogy kérték az üzletben az utalványt, holott Te azt nem kaptad meg (se fizikailag, se elektronikus formában) a bolt hibája.

Ha bemész a Telenor üzletbe, éa kötözködnek veled, akkor ott helyben hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy tegyék rendbe a dolgokat.

Ezer bolt, ezer kis vállalkozás, nem tudja mind, hogy mikor épp milyen nyeremény játékba csöppennek bele. És ezért elsősorban nem az ott dolgozókat kell hibáztatni, hanem az üzletvezetőt, aki - jobbik esetben - kapcsolatban van a Telenor központtal.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28455) Ryder1 válasza kakuk.tamas (#28454) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ez egy nagyjából két hónapig tartó játék volt heti feladatokkal, összesen pedig 10 ember kapott így e-mailben utalványt. Ha már egyszer ők jelölik ki azt a TÍZ üzletet az egész országban, akkor legyenek már tisztában azzal, amit csinálnak, vagy legalább néztek volna utána egyből ahelyett, hogy elküldik azzal az indokkal, hogy így nem jó.

(#28456) csernak75


csernak75
senior tag

Gondolom ez jelenleg teljesen normális! (DC-HSPA) ;] :D

De jó lenne most az LTE! :) :P

(#28457) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok hol tudok előfizetni hipernet home -ra?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28458) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Egész jól sikerült ez a Hipernet akció... Korábbi H+-ból E lett, illetve a MyTV sem megy gépen :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28459) Landsmann


Landsmann
addikt

Leteszteltem már ezt az ünnepi ingyen netet. Egész jó eredmény Hipernet Praktikum pakkal:

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#28460) x1port válasza szabonagyur (#28458) üzenetére


x1port
addikt

Én rájöttem , nekem nem kell mobil a kezembe.
Inkább a pálinkáspohár ! :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek ! :)

(#28461) szabonagyur válasza x1port (#28460) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én is kikapcsoltam a mobilnetet, kb felesleges dísz...

(#28459) Landsmann: lehetne jobb is szerintem.. mennyit tud a csomagod maximálisaN?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28462) tomp válasza csernak75 (#28456) üzenetére


tomp
félisten

Nálam is kb 1Mbitet tud most a DC. Bezzeg az LTE megy 60-at. :DDD

(#28463) Landsmann válasza szabonagyur (#28461) üzenetére


Landsmann
addikt

Hát úgy nagyjából ennyit. A modem letöltésben ennyit tud, felfelé talán 3,6 lenne. Otthon egy picit több szokott lenni a feltöltés, közelebb vagyok a bázisállomáshoz. A ping is kisebb szokott lenni. Most munkahelyről gyomrozom a netet ha már nem számít bele az adatkeretbe. :) Én azt hiszem a Hipernet Praktikum 7,5/2.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#28464) darvinya


darvinya
titán

Hát ez az ingyen net nem az igazi.
Állandóan eldobja az IP-t, és LTE-re fel sem enged.

Boldog karácsonyt kívánok!

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28465) szabonagyur válasza Landsmann (#28463) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rendben köszi.

Más: amit lehet igényelni ingyen 3 óra netet a MyTV-hez az, hogy megy? Gondolom csak ahhoz lehet felhasználni és valami méri a 3 órát, tehát nem adatkeret van külön hozzá?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28466) csernak75 válasza tomp (#28462) üzenetére


csernak75
senior tag

Azért csak kibírom valahogy így is: :)

Felőlem maradhatna korlátlan! Legalább a Heavy csomag! ;] :P

(#28467) tomp válasza csernak75 (#28466) üzenetére


tomp
félisten

Micsoda ping! Itt a DC kb 70-80ms-ot produkál szimmetrikus sebességgel. 1/1Mbit.

_____
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
Remélem a kedves szolgáltatónak minél hamarabb megérkezik az ajándék a 4 betűstől. ;]

(#28468) x1port válasza tomp (#28467) üzenetére


x1port
addikt

Én utálom a legjobban a telenort.
De szerintem így az ünnepek alatt ne legyenek rosszindulatú hozzászólások :K

(#28469) Landsmann válasza tomp (#28467) üzenetére


Landsmann
addikt

Alighanem már a te nevedet is tudják kívülrő, mint az enyémet. :)

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#28470) x1port


x1port
addikt

Csepel központ.
Ez egy igen jó eredménynek számít az évközbeni adatokhoz képest.
Én rosszat nem írok róla. Szerencsére van wifi.

(#28471) Tibee86 válasza x1port (#28470) üzenetére


Tibee86
veterán

16.ker bent a lakásban 20Mbps.

(#28472) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Azért itt is van ám technológia :D Keleti határvégen, házon belül H+ jelzésnél:D
[link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28473) tomp válasza x1port (#28468) üzenetére


tomp
félisten

Ahhoz a határon már átesett a cég, hogy ilyenkor jópofizzak.
Milyen érdekes most a teljes korlátlan hálón jól megy az LTE, azaz nem áll meg.

(#28474) club1


club1
veterán

Felénk nagyjából 40/6 Mbps szokott lenni, most pedig 23/5. Eddig jól bírja az LTE.
Viszont a MyTV hangja ezen is szakadozik.

[ Szerkesztve ]

(#28475) x1port válasza club1 (#28474) üzenetére


x1port
addikt

Ajándék lónak ne nézd a fogát !
Ja,hogy fizetünk érte?! bocs... :U

(#28476) #79335424


#79335424
törölt tag

Csak egy adat. A telómban 36/28Mb/s -t tud a Telenor csúcsnete (Óbuda, Bojtár u.).

[ Szerkesztve ]

(#28477) g0dl


g0dl
addikt

Ha egy lényegében csak hívásfogadásra használt feltöltős praktikum csomag egyenlegéből egyszer csak kb. 4000Ft elpárolog, akkor azt hogyan érdemes elkezdeni nyomozni?

(#28478) club1 válasza g0dl (#28477) üzenetére


club1
veterán

Megnézném rajta az elküldött és fogadott sms-eket. Ha ott nem derül ki semmi, akkor kérnék egy hívásrészletezőt.
Adatforgalom amúgy be van rajta kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#28479) szabonagyur válasza g0dl (#28477) üzenetére


szabonagyur
félisten

Esetleg érdemes lehet megnézni az adatforgalom számlálót ha tud ilyet, esetleg hívás naplót, hogy kifelé irányuló volt e.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28480) asdf_ válasza club1 (#28478) üzenetére


asdf_
veterán

Es azt a bizonyos hivasreszletezot -ha a szamlalokat atnezve nem lesz meg a bunos- ne feledjuk el az EHT-ra hivatkozva dijmentesen kerni, merthogy az dijmentesen jar.

[ Szerkesztve ]

(#28481) #79335424 válasza g0dl (#28477) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megnézném, hogy aktív -e a net start nevű, Telenor aljasság. Nem értem, hogy lehet egy ilyen "szolgáltatás" alapértelmezetten aktív.

(#28482) g0dl válasza asdf_ (#28480) üzenetére


g0dl
addikt

Köszi a válaszokat. Mi az az EHT?

A start nevű átverés nem hiszem, hogy be lenne kapcsolva, de egyébként a feltöltéskor kapott mobilnet keretnek is megvan jó része ( 90%-ban wifi-ről megy, és csak chat megy mobilnetről)

(#28483) kakuk.tamas válasza g0dl (#28482) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Gondolod Te, hogy csak a chat megy mobilnetről...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28484) asdf_ válasza g0dl (#28482) üzenetére


asdf_
veterán

Elektronikus hirkozlesi torveny

138. § (9) Az előfizető kérésére a szolgáltatónak az adatkezelési szabályok figyelembevételével biztosítania kell, hogy az előfizető a kezelt adatok törléséig díjmentesen megismerhesse a fizetendő díj számításához szükséges forgalmazási és számlázási adatokra vonatkozó kimutatást.

Hozzateszem persze, ha azt mondjak, hogy menj be a legkozelebbi bemutatoterembe, es ott megnezheted a kepernyon, azzal szerintem jogilag eleget tesznek amugy a fentinek.

[ Szerkesztve ]

(#28485) ablack


ablack
senior tag

Üdv,

Valaki próbált az utóbbi időben Praktikum csomagban telefont venni?
Szerettem volna (szeretnék) venni egy LG F70 + G Watch R-t Praktikum csomagban. Ugya a netshopba valamiért ha kiválasztom a Praktikumot eltűnik a rendelés gomb. Pár napja megpróbáltam a telefonos ügyfélszolgálaton, ott azt mondták hogy elakadt a rendelés ezért a technikai csoportnak elküldik. Erre most hívnak vissza hogy megállapították hogy nem volt a kosárba rakva a telefon :F Tudnak új rendelést leadni, az előzőt meg törlik. Hozzákezdenek, erre azt mondják hogy hibás a rendszer, nem enged Praktikumos rendelést leadni erre. :F A boltba meg azt mondják csak telefonon tudok rendelést leadni mert ilyen nekik nincs készleten... Pedig benne van a feltöltőkártyás árlistában is. Most akkor erről mondjak le, nem lehet telefont venni így?

[ Szerkesztve ]

(#28486) Rolly válasza ablack (#28485) üzenetére


Rolly
veterán

ünnepek előtt vettem G3s+Watch R kombót ... és 4 napig jártam a nyakukra ... pesten csak a hivatalos bemutatótermekben volt + ott is hiánycikk volt az óra ...

(#28487) g0dl válasza kakuk.tamas (#28483) üzenetére


g0dl
addikt

Igen, azt gondolom. De mint írtam a feltöltésért kapott keretből még van, így lényegében irreleváns, hogy ami fogyott, azt mi fogyasztotta.

(#28488) g0dl válasza asdf_ (#28484) üzenetére


g0dl
addikt

Köszönöm.

(#28489) darvinya válasza g0dl (#28487) üzenetére


darvinya
titán

Okostelo+olyan app ami szeret közösségi oldalakhoz SMS-t küldeni, akár emeldíjast is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28490) elio93


elio93
újonc

Itt Debrecen könyékén továbbra sem jó a net, több mint egy hete. Jó lenne, ha kezdenének vele valamit, mert nem a semmire, vagy negyedórás oldalbetöltésért fizet az ember havi 7ezret.

(#28491) whiskeys


whiskeys
őstag

0.4 mega a letöltési sebesség. Ez aztán a nagy Telenor akciós Net. Gondolom a leterheltségre hivatkoznak....Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1094621164

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#28492) Viktor0610 válasza whiskeys (#28491) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is hasonló sebességet mérek. TUTIra a zingyen net miatt ilyen gyatra, hét megabit szokott lenni normál esetben.

Egyébként nem vagyok meglepve. Azok után, hogy a sok letöltés-fetisiszta anno képes volt a korlátlannak hirdetett csomagokkal a Vodafone GPRS-hálózaton letölteni annyit, hogy a hálózat nem bírta, képzelheted, mit kezdenek egy sokkal gyorsabb hálózattal... :U

Samsung Galaxy A54

(#28493) whiskeys válasza Viktor0610 (#28492) üzenetére


whiskeys
őstag

Ez gáz szolgáltató

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#28494) csernak75


csernak75
senior tag

Azt hiszem estére bedugultunk itt is! :D (Én nem is töltöttem le sokat... ;] :P )

De tuti nem torrenteznek mert felfele minden oké! :D

(#28495) szabonagyur válasza csernak75 (#28494) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vagy csak a feltöltés amit bármelyik mobil szolgáltató nyújtana eltörpül szinte minden vonalas szolgáltatóétól. Nekem is megvan a 100 fel le mégsem töltök már fel annyit mint mondjuk 5 éve.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28496) Viktor0610 válasza whiskeys (#28493) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a Telecom. :D

Samsung Galaxy A54

(#28497) dptrsk válasza Viktor0610 (#28492) üzenetére


dptrsk
addikt

Mondjuk azt megmagyarázhatná valaki odafent, hogy miért kell ilyen akciót meghirdetni, ha előre lehet tudni, hogy a Telenor hálózata NEM fogja bírni ezt a terhelést...
Ezzel megint magukat járatják le, mert egy használhatatlan adathálózatot kapnak az ünnepre az (új) ügyfelek.
Jól megalapozzák az elkövetkezendő 2 év kapcsolatát.

(#28498) csernak75 válasza dptrsk (#28497) üzenetére


csernak75
senior tag

Én úgy gondolom hogy ez egy terhelési teszt, amiből megtudják hol kell a hálózatot bővíteni! Amit egy kis marketing fogásra is felhasználnak!

(#28499) szabonagyur válasza dptrsk (#28497) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem meg a le/feltöltés b*zikon (senkit nem akarok megsérteni, ne is vegyék magukra) kívül az átlag emberek ezt nagyra fogják tartani a jövőben is. Van net, lehet rajta netezni, fakkbukkra feltölteni, stb ez a lényeg, na meg, hogy ingyenes. 100 mobilnet használóból szerinted hányat is érdekel, hogy most 1Mbit a le/fel vagy 50? És a 100 az ne 100 kocka legyen, válogatva a javából.

Csak ugye adnak valamit ilyenkor mindenki elvárja, hogy na akkor most majd jól letöltünk mindent, terheljük csak le a hálózatot, ha meg sikerrel járnak akkor meg megy a sírás, hogy hát de ezt hogy vagy minek..

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28500) whiskeys válasza Viktor0610 (#28496) üzenetére


whiskeys
őstag

Hát nekem sajnos Telenor van. De ez béna nagyon. Ezt reklámozni? Szégyen....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.