Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

A Lg G3 miért került le az oldalukról?

[ Szerkesztve ]

(#27402) Viktor0610 válasza Just_Reboot (#27401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem került az le: LG G3 :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#27403) rgeorge válasza Viktor0610 (#27402) üzenetére


rgeorge
addikt

Csak online nem rendelhető, azaz (gondolom), az vihető/vehető, ami a boltokban készleten van még.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#27404) Just_Reboot válasza Viktor0610 (#27402) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi azt hittem hogy ezzel is úgy jártam mint a nexus 5 el.

(#27405) tomaszka88


tomaszka88
aktív tag

Sziasztok!

Hipernet Medium LTE netem van,és olyan problémával találkoztam már többször is az elmúlt hónapokban,hogy az éjszakai adatforgalom felhasználása során(torrentezés) elkezdte a fájlt tölteni 2,5mb/sec - 3 mb/sec-el,és szomorúan tapasztaltam,hogy kis idő után elkezd visszacsökkenni 600-800 kb/sec-re.Hozzá teszem nappali felhasználás során megy szépen 3 megával is,de nekem pont ezért van az éjszakai adatforgalom,hogy abból bonyolítsam le az ilyen fájlcserélős töltéseket. Amikor megkötöttem a szerződést az első hónapban még nem volt ilyen problémám. Ti találkoztatok már ilyennel?

Ezt most mértem,és éjjel is ugyanezt mérte,pedig nem ennyinek kéne lennie.

http://www.speedtest.net/result/3865958927.png

[ Szerkesztve ]

(#27406) csernak75 válasza tomaszka88 (#27405) üzenetére


csernak75
senior tag

Helló!

De ismerős ez nekem... kb. kaptál egy korlátozó profilt ami kb. 8Mbps-ra korlátoz! Nyugodtan bejelentheted hibára, továbbítják a technikusnak aki megállapítja hogy nincs hiba...ezt eljátszod 6 szor közben 3 szor cseréltetnek sim-et, aztán egy rendes technikusnak megesik rajtad a szive és engedélyezi hogy felbontsd a szerződést és új számon újrakösd mivel nem találják a hibát mert beragadt valami a rendszerbe! (Ha ez a technikus nincs akk. végtelenül ismétlődik)

Átfutási idő: szerencsés esetben 1 hónap!

Sok sikert! ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#27407) tomp válasza csernak75 (#27406) üzenetére


tomp
félisten

Az enyém jobb!
Kaptam egy full/0 profilt!!!
Azaz a teljes hálózati sebességet LTE-n csak a speedtesthez használható fel és csak telenoros azaz hálózaton belüli szerverrel. Ha hálózaton kívülről töltök(azaz ugye mindig) és ha eléri a sebesség a 20Mbitet akkor a rendszer blokkolja a forgalmat azaz megáll! 0bps lesz LTE-n. Magyarán se youtube, se play áruház de bármilyen letöltés nem megy mert mindig eléri a 20mbitet azaz mindig megáll.
Hihetetlen, hogy sikerül egy valami de mellette elcsesznek valami mást.

(#27408) halkow


halkow
őstag

Sziasztok biztosan jártatok már úgy hogy x telefont selejtesen vettetek meg a telenor jóvoltából, amire később derült fény....

Szóval a kérdés mit kell ahoz tennem hogy a hibáktól hemzsegő telefonomat a telenor egy másik jobb gyártó termékére cserélje persze ráfizetéssel?

Előzmény : szervizbe járt már kapot egy szoftver frissítést, de a hibák nem oldódtak meg sőt újabb jelenséggekkel áldott meg....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#27409) Viktor0610 válasza halkow (#27408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Telenor jóvoltából selejtes? :Y

Egyébként a Telenort és/vagy a gyártót keresd meg írásban, ők jogosultak cserére szóló igazolást kiadni.

Samsung Galaxy A54

(#27410) whiskeys válasza halkow (#27408) üzenetére


whiskeys
őstag

Milyen készülék ez?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27411) Watson25


Watson25
tag

Praktikum+net tarifacsomagom van klikkes internettel.A letöltési sebességen 6-7 Mb/s a feltöltési 1,58 körül szokott lenni.Ha megrendeldelném a 2gb+deezer zene szolgáltatást akkor gyorsabban tudnék letölteni?LTE nincs.A telómba 42mb/s modem van.

(#27412) halkow válasza Viktor0610 (#27409) üzenetére


halkow
őstag

Alapból felbontva kaptam meg! ( kíjelző oldala bevilágít, recseg a hátlap pedig unibody, kíjelző néhol pixelhibás, videózásnál a mikrofon rettenetesen halkan rögtit, nyáron pl szagfatot és fagyott videózás közben, kamera plexit a jóég szétkarcolta és belülről poros lett, az ébresztő alkalmazás beragad nem ál le, szoftveres bugok stb. Röviden ennyi)

Már a hibák nagy részét jeleztem mikor a telenorba vittem de nem csináltak semmit vele...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#27413) dptrsk válasza Watson25 (#27411) üzenetére


dptrsk
addikt

Tudtommal, a 2GB nem ad sebesség növekedést, csak 4G elérést.

(#27414) tomaszka88 válasza csernak75 (#27406) üzenetére


tomaszka88
aktív tag

Ohh,hogy basszák meg,de köcsögség ez már.Akkor velem egy cipőben jártál te is,és neked mi lett a vége? Felmondtad? Most küldöm a hiba bejelentést a Telenornak.

(#27415) tomaszka88 válasza tomp (#27407) üzenetére


tomaszka88
aktív tag

Ilyet szopást :Y csóri,és mit lehet ezzel kezdeni? Te hol tartasz ebben az ügyben a Telenorral?

(#27416) halkow válasza Viktor0610 (#27409) üzenetére


halkow
őstag

Hát kíváncsi leszek erre :] a szervizben is bagoztak mind arra amit leírtam

Alcatel onetouch idol2s the king

(#27417) Viktor0610 válasza halkow (#27412) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A felbontva kaptad meg szerintem nem jelent semmit. Attól még működnie kellett volna / kellene hibátlanul.
A többi meg már bocs, de NEM a Telenor hibája, hanem a gyártó adott ki a "kezéből" rossz készüléket.

Azért írtam a Telenor/gyártó ÍRÁSOS megkeresését, mert ők magasabb szinten bírálják el, mint az üzlet vagy a szerviz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#27418) csernak75 válasza tomaszka88 (#27414) üzenetére


csernak75
senior tag

Engedélyezték hogy újrakössem új szám-on és a hűségidő nem indult újra (még 11 hónap van)!

Ha jót akarsz face-en írj nekik, onnan adnak visszahívást és nem kell 30 napot várni a válaszra mint a hibabejelentőn!

(#27419) tomp válasza tomaszka88 (#27415) üzenetére


tomp
félisten

Csütörtökön megyek SIM kártyát cseréltetni. Nem nagyon hiszem, hogy ez a baj de először ezt meg kell csinálni. Ha nem lesz jó még ott a helyszínen azonnal jelzem, hogy hajrá javítsák meg. Nálam nem nagyon lehet megcsinálni az új számon való újrakötést. Komplett hang alapú tarifa kiegészítő kerettel. Na de azért vannak odabent, hogy kijavítsák a hibát.

(#27420) Fleed


Fleed
aktív tag

Hali! Vajon miért vették ki dpi csomagból a Samsung Ace 4 et? 20 e ft lett volna, gondolom visszakerül majd, csak drágábban? LG f6 ot is kivették, ebben a kategóriában nem maradt értelmes alternatíva.

(#27421) asdf_ válasza Fleed (#27420) üzenetére


asdf_
veterán

Ha az az ace 4, amiben nincs kozelsegszenzor, akkor szerintem te azt nem akarod megvenni. Ingyen sem :)

(#27422) whiskeys válasza asdf_ (#27421) üzenetére


whiskeys
őstag

Nem olyan vészes a hiánya...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27423) Prien válasza tomaszka88 (#27405) üzenetére


Prien
addikt

Nekem is ismerős történet... Hipernet Heavy. Éjjel youtube vagy online film nézés közben többször megáll, tölt...

A kevés is több a semminél.

(#27424) chungee


chungee
addikt

Hellótok!

Hogyan tudom kilőni a hangpostát:F Hogy folyamatosan csörögjön a telóm. Hangos környezetben dolgozom, alig hallom meg.

(#27425) dptrsk válasza chungee (#27424) üzenetére


dptrsk
addikt

Telenor Onlineon lemondod a hangposta szolgáltatást.

(#27426) ryori


ryori
senior tag

Ez a telenor mekkora nyomi :(( Nem engedik átiratni az előfizetést ha van részlet, pedig pinkek átirnak mindent, itt nem lehet :((( remek.

(#27427) dptrsk válasza ryori (#27426) üzenetére


dptrsk
addikt

pinkek is csak akkor írják át, ha a részleteket kicsengeted előre...

Nem mind1 hogy egy szolgáltatást nem fizet az új tulaj ami nekem haszonkiesés.
Vagy egy telefon részletét nem fizeti, ami nekem vagyoni kár.

[ Szerkesztve ]

(#27428) ryori válasza dptrsk (#27427) üzenetére


ryori
senior tag

dehogy is, már 3x irattam át telefont és mind részletes volt, bőven tartottak még, szóval? :F :Y

(#27429) bopeti98


bopeti98
őstag

A Facebookon miért írnak minden válasz végére egy nevet? Valamiről lemaradtam? :F

(#27430) tomp válasza bopeti98 (#27429) üzenetére


tomp
félisten

Gondolom ezzel akarnak közeledni az előfizetőkhöz. Nem csak egy droid írja a dolgokat hanem tudjuk a nevüket is így egy kicsit jobban esik az embernek a válasz.

(#27431) 313313


313313
addikt

06-20-200-0000-es számról mikor és kik szoktak híni?
Ma volt egy nem fogadott hívásom, visszahívva ügyintézőt kapcsoltak, aki valami háttér osztályról csacsogott...
Dolog 2 szempontból érdekes:
1 nincs semmilyen előfizetésem a Telenornál
2 nem kötöttem semmilyen szolgáltatást/előfizetést a Telenornál

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#27432) club1 válasza 313313 (#27431) üzenetére


club1
veterán

Telenor központi kimenő szám. Azaz bárkit, bármilyen Telenorral kapcsolatos ügyben hívhatnak róla.

(#27433) 313313 válasza club1 (#27432) üzenetére


313313
addikt

És várható még, hogy hívnak? Valahol ki lehet deríteni mit akartak? Vagy valaki valamit megkötött a nevemben és majd egyszer szívok?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#27434) club1 válasza 313313 (#27433) üzenetére


club1
veterán

Ha nem téves hívás volt a részükről, akkor még hívni fognak.

(#27435) tomp


tomp
félisten

SIM csere megvolt, az LTE letöltés ugyan úgy megáll. Remélem hamarosan sikerül rájönniük, hogy mi okozza.

(#27436) rgeorge válasza rgeorge (#27289) üzenetére


rgeorge
addikt

Nos megfejtődött a Bónusz programos probléma (arról van szó, hogy bónusz programban csak az All-In M tarifa jelent meg, mint amire áttérhetek, más nem). Két ügyintézővel is beszéltem, az egyik egyébként a feleségemet akarta pont az All-In M-re rábeszélni, a másik a Facebook üzenet hatására hívott, egyik sem tudott válaszolni erre.. Ma visszahivattam magam a megrendelésből, és kiderült, hogy azért csak ez a tarifa jelenik meg, mert erre lehet ingyenesen áttérni, a Smarttarifa Extra 3-ra csak 915 Ft-os költséggel. Azt, hogy ezt miért nem lehet egy online rendelési felületen normálisan megjeleníteni, azt már nem tudom.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#27437) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Telenornak nincs ilyen akciója, hogy 3k-ért adnak modemet? Valószínűleg ujjat kell vennem, mert nem tudom kiszedni a SIM kártyát a modemből. Egyébként mennyibe kerül a legolcsóbb, ajánlható, 3G-s modem?

[ Szerkesztve ]

(#27438) Viktor0610 válasza pinnacle (#27437) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint 5 ezertől indulnak a modemek.

Samsung Galaxy A54

(#27439) Prien válasza pinnacle (#27437) üzenetére


Prien
addikt

Privát ment!

A kevés is több a semminél.

(#27440) pinnacle válasza Viktor0610 (#27438) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Internet Praktikumom van 5 Ft/perc, de úgy látom lehet, hogy jobb választás a Hipernet Praktikum 5 Ft/MB-al. Igaz ezt még ki kellene számolni, hogy átlagos használattal mennyi az adatforgalom.

(#27441) dptrsk válasza tomp (#27435) üzenetére


dptrsk
addikt

Majd javasolják, hogy használd 3g, 2g és amelyiken jó azon használd.

Nekem elmegy a térerő 3g-n, 1,5g mobilnettel(több efi több telo is tapasztalja). Kértem a 4G elérést amin jól üzemelt(telenorproba).
A válasz: használjam 2g hálón mert ott jó. A 1,5 g csomag senkit nem érdekel. A technikus szerint ez teljesen normális jelenség és ő is váltogatja a 2g 3g között naponta többször a telóját.
én megyek a telenortol...

(#27442) apaszka válasza dptrsk (#27441) üzenetére


apaszka
veterán

Még szép, hogy lépsz!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27443) tomp válasza dptrsk (#27441) üzenetére


tomp
félisten

Ha megtörténne akkor lenne 1-2kérdésem az NMHH felé. Boldogan segítenek az embernek ha szolgáltató miatt keresi meg.

(#27444) KurtCobain válasza 313313 (#27431) üzenetére


KurtCobain
őstag

Engem is hívtak, többször is. Én nem vettem fel egyszer sem (bluemobileos vagyok).

Mmm'kay?

(#27445) zeon.hu válasza KurtCobain (#27444) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én udvarias vagyok, felveszem. bárki keres.
aztán megkérdezik, lenne-e pár percem.
-hogyne lenne!
aztán szépen leteszem magam mellé a telefont, általában pár perc hallózás után feladják :))

#?*@&!

(#27446) ryori válasza zeon.hu (#27445) üzenetére


ryori
senior tag

Nem tudom mi alapján válogatnak, de engem aztán nem érdekel a wellness :N Ez nem ilyen női dolog? meghát, metrosexuális stb, jó talán el lehetne menni, de ezt elszúrták :((

(#27447) axioma válasza ryori (#27446) üzenetére


axioma
veterán

En siman mindig visszakerdezek, hogy honnan van meg a telefonszamom, es az adatvedelmi azonositojat kerem az adatbazisuknak. Ha ekozben nem teszi le egybol, visszakerdezek, hogy mi a hivo ember neve, es a ceg neve, szekhelye... ritkan valaszolnak, ha megis, akkor irom fel es megy is az email a megfelelo helyre. Franc se tudja, valahogy kikoptam az ilyesmi adatbazisokbol ;] (mondjuk az is sokat segitett, hogy vonalast mar evekkel ezelott visszaadtuk).

(#27448) asdf_ válasza axioma (#27447) üzenetére


asdf_
veterán

Hagyjuk mar ezt a baromsagot. Miert kene, hogy valahonnan meglegyen a telefonszamod? Felhivja adott nap a 06 20 123 4500-599-ig vagy egy nagyobb szammezot, es te eppen beleestel ebbe a tartomanyba, csokolom. Ha felhiv, es a neveden szolit (amit a legritkabban szoktak), no, akkor mar persze egeszen mas a leanyzo fekvese.

(#27449) axioma válasza asdf_ (#27448) üzenetére


axioma
veterán

Igen, nevemen szolit. Es nem vagyok telefonkonyvben. Ha nem szolit neven, akkor leragadunk a kit keres? kerdes ismetelgetesenel, de ilyen probalkozast mar igen regen nem hallottam, az mar nem is csak hideghivas hanem lefagyott lenne...

(#27450) Sayuar válasza zeon.hu (#27445) üzenetére


Sayuar
őstag

ha engem hívnak, megkérdem hogy ő ezt most munkából vagy szórakozásból csinálja.
A válasz mindig munka. Ezután megkérdezem, hogy ugye ezért pénzt kap? A válasz igen. Jó. Tehát akkor a maga ideje ennyi és ennyi forint percenként. Én óránként egy ezerötszázat keresek. Tehát gondolja meg, hogy mennyit akar velem beszélni, utalja el a bankszámlámra, és ha ez megtörtént hívjon vissza-rendelkezésére állok: mert az én időm is pénzbe kerül. Ezt követően leteszik, és soha többet nem hívnak :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.