Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) Drughi válasza club1 (#27600) üzenetére


Drughi
addikt

Köszönöm :R

1 hét? Azthittem max 1 munkanap!?

(#27602) club1 válasza Drughi (#27601) üzenetére


club1
veterán

Ha a számhordozási igényünket valamely munkanapon 16 óráig benyújtottuk, akkor a számhordozási megállapodás a következő munkanapon léphet életbe. Az átvevő szolgáltatónak a számhordozási megállapodás életbelépésétől számított 1 munkanapon belül teljesítenie kell a számhordozási igényünket. Tehát például egy hétfő délelőtt benyújtott számhordozási igény esetén a szerda esti számátadási időszakban 20 és 24 óra között megvalósulhat a számhordozás.

A 16 óra után vagy munkaszüneti napon benyújtott számhordozási igény feldolgozása a következő munkanapon kezdődik, és a határidőket ettől a naptól kell számítani. Ha például egy szombati napon kezdeményezzük a számhordozást, akkor az a következő szerda esti, 20 és 24 óra közötti számátadási időszakban megvalósulhat.

A számhordozás késleltetése (pl.: az átvevő szolgáltató nem továbbítja határidőben a számhordozási igényt az átadó szolgáltatónak) vagy indokolatlan elutasítása esetén az előfizetőt a jogszabály szerint 5000 Ft kötbér illeti meg mulasztásonként.

(#27603) Szakiii


Szakiii
addikt

Hétfőn megrendeltem a telómat. Kértem hogy a dunaplaza postára vigyék ki a telót. Rendelés után írta hogy 14.én pénteken átvehetem, abból tegnap ett 17. mára már 18... Tehetek bármit is hogy hamarabb megkapjam? Ez így nevetséges. Már nem kicsit megbántam hogy átmentem a telenorhoz. Vicc hogy nyomják a netes rendelést erre egy kalap sz.rt se ér.

(#27604) dptrsk válasza Szakiii (#27603) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha van írásos dokumentumod, hogy 14-re ígérik, hívd fel a 1220at és mond meg, hogy te ragaszkodsz a 14.hez mert abban egyeztetek meg és a számla határ idejét te se tologatod ki napokkal...

(#27605) csabi94 válasza minek?:S (#27587) üzenetére


csabi94
őstag

Szerintem ez mind pénzbe kerül, én a helyedben levágnám magamnak a kártyát. Neten van csomó kép, hogy hogyan kell, nagyon egyszerű, egy éve így használom a telóm, mert 4000 lett volna (másik szolgáltatónál) a kártyacsere... :U

[ Szerkesztve ]

(#27606) sacaboy válasza csabi94 (#27605) üzenetére


sacaboy
tag

Szia! Mond azt hogy eldobalja a halot a kartya es valami gond van vele! Díjmentesen cserelik.

[ Szerkesztve ]

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#27607) sacaboy válasza club1 (#27602) üzenetére


sacaboy
tag

A vodafone-nál hetfon 16:00ig leadott szamhordozas csutortokon valosul meg!

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#27608) dptrsk válasza sacaboy (#27607) üzenetére


dptrsk
addikt

Akkor kérni kell az 5000ft kötbért.

(#27609) dReFiX


dReFiX
senior tag

Sziasztok!

A barátnőmmel szeretnék egy fix összegért, "ingyen telefonálni", előfizetést nem szeretnénk kötni, milyen opciók vannak, tudnátok ajánlani valamilyen lehetőséget ? Mert a családi csomag pl számlás előfizetéshez van kötve :( Köszönöm ! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#27610) Viktor0610 válasza dReFiX (#27609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindenképp' kell legalább egy számlás csomag.
Vagy a Családi Csomag miatt, vagy pl. az All-In S csomag miatt.

Samsung Galaxy A54

(#27611) sacaboy válasza dptrsk (#27608) üzenetére


sacaboy
tag

A megállapodás csak életbe léphet, az életbe lépéstől van egy napja az átvevő szolgáltatónak hogy teljesítse!

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#27612) Novver


Novver
senior tag

Sziasztok!

Készülékvásárlás előtt állok, és érdekelne hogy a bónusz lehetőséggel mégis mennyi kedvezményre számítsak?

Mert az ügyfélszolgálat azt állította hogy a netes árból még lejön valamennyi. De hiába lépek be a fiókomba és próbálom úgy megnézni hogy mennyire jövök ki, ugyanúgy csak a netes kedvezményt mutatja és kalkulálja bele az árba.

Előre is nagyon köszi! :)

UI: Van mód itthon fizikailag megtudnom hogy 4G/LTE képes-e a jelenlegi simkártyám, vagy kénytelen vagyok bemenni egy "telenorba" ?

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#27613) Viktor0610 válasza Novver (#27612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Konkrét forintkedvezmény nem szokott lenni, csak nagyobb költésű ügyfeleknél vagy cégek esetében. :)

A kártyáról "kívülről" nem látszik, hogy 4G-képes-e vagy sem. Ezt csak ügyintéző tudja neked kideríteni. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#27614) Novver válasza Viktor0610 (#27613) üzenetére


Novver
senior tag

Akkor lehet valami félreértés volt valamelyikünk részéről, de kimondottan pénzbeli kedvezményről volt szó :)

Na nem baj, köszi! :R

Life is a game... The game is my life!

(#27615) Viktor0610 válasza Novver (#27614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, tehát.

A netshopon van forintkedvezmény a bolti árhoz képest. Utálom is őket érte, mert buktam már pár eladást emiatt, de mindegy. :D
Az egyes előfizetésekre nem szokott lenni plusz forintkedvezmény (az online elérhetőn felül), csak az általam leírt esetekben. :)

Samsung Galaxy A54

(#27616) dptrsk válasza Novver (#27612) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha világoskék SIMed van akkor 4G képes.. A fekete, fehér stb SIMeknem.

(#27617) boxfan válasza dptrsk (#27616) üzenetére


boxfan
tag

ez fontos infó.köszönjük :C :R

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#27618) Novver válasza dptrsk (#27616) üzenetére


Novver
senior tag

Ez tényleg fontos infó, ugyanis még a fehér, vágott SIM-em van. Köszi! :)

Life is a game... The game is my life!

(#27619) tomp válasza dptrsk (#27616) üzenetére


tomp
félisten

Ezeken felül van még a telenor only LTE hálózat is ami csak a hálózaton belüli forgalomnál működik.
Na ilyenem van nekem. :W

(#27620) Kolondrum válasza dptrsk (#27511) üzenetére

Valóban, beszéltem velük. Aranyos.

(#27621) Kolondrum

Sziasztok! Hova lettek a kartyàs csomaghoz tartozó készülékàrak? Pl lumia 635. Kartyàs csomagban nem lehet megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#27622) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Valaki megtudja mondani, hogy az iPhone6/6+ független a Telenornál? Régebben az összes iPhone független volt nálunk(amikor lehetett kapni), most nem találok erre vonatkozó információt.

Köszönöm! :R

(#27623) dptrsk válasza stairmaster (#27622) üzenetére


dptrsk
addikt

Valószínű már nem független, mivel hivatalosan az Apple szállítja a Telenornak, s nem a Telenor szerzi be függetlenül..

(#27624) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Van annak bármiféle anyag vonzata, ha telenoros kártyámról, minden adat-hívás-sms-t átirányítok egy Tés számra?
20--->30

Ha nem lesz csúcsidő, szerintem felhívom a ügyfélszolgálatot , de hátha van aki épp tudja...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27625) club1 válasza Outlander (#27624) üzenetére


club1
veterán

Csak hívást tudsz átirányítani, és kemény percdíjai vannak. A percdíj attól függ, hogy konkrétan milyen díjcsomagról/előfizetésről van szó.

(#27626) Outlander válasza club1 (#27625) üzenetére


Outlander
őstag

Undorító... és mire fel?

No mindegy akkor marad a két teló vagy dual simest kell vennem, Köszi..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27627) club1 válasza Outlander (#27626) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk arra fel, hogy a hívásátirányítás kényelmi szolgáltatás, ráadásul másik szolgáltató irányába történő átirányítás során a forrás szolgáltatónak összekapcsolási díj fizetési kötelezettsége van, hiszen a hívás az ő hálózatából megy a cél szolgáltató felé. Az más kérdés, hogy a helyenként 50 Ft-os átirányítási percdíjakat az összekapcsolási díj és a szolgáltatás költségei nem indokolják.

(#27628) goop


goop
őstag

Arról valami infó esetleg, hogy mikor lesz vidéki 800Mhz-es LTE telenornak bekapcsolva?

(#27629) Kolondrum

Beballagtam egy telenor üzletbe és érdeklődtem adott telefonokról, hogy kártyásan lehet e venni őket. Mondja a csaj, hogy igen, de nincs rájuk kedvezmény. Olyan van, hogy ha veszek telót telszámmal és töltök 5K-t akkor a teló annyival olcsóbb. Mondom neki jó értem én, de mi egy meglévő kártyához vennénk. Hát úgy nem megy. Mondom jó és mennyi a teló ha nincs ez az 5K-s dolog? MOndott egy számot. Megköszöntem, hogy majd jövünk. Azért én leárgépeztem a telót és azért assza eg hát 10k különbség pofátlanság! Ráadásul független. Mit gondolnak telenorék? Hol ebben a logika. Ezek után le is tettem erről. Szépen megrendelem függetlenbe és örültem. Komolyan nem értem....

(#27630) gyurkikrisz válasza Kolondrum (#27629) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Remélem legalább valami zug GSM-el hasonlítottad össze...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#27631) Kolondrum válasza gyurkikrisz (#27630) üzenetére

Te mondod zugnak és mondom olyan helynek ahol vásárolok. Edigital pl. ÉS az nem GSM bolt.

(#27632) club1 válasza Kolondrum (#27629) üzenetére


club1
veterán

Ha belegondolsz, még jót is tett veled a Telenor. A kártyafüggetlen készülékkel könnyebben válthatsz szolgáltatót, ha külföldre mész, olcsóbban mobilnetezhetsz valamelyik helyi szolgáltató kártyájával.
Ha meg olyan hülye lettél volna, hogy nem nézel utána az áraknak és megveszed a drágább és függő készüléket, akkor meg megérdemelted volna...

(#27633) Kolondrum

Minden esetre csalódás az egész koceráj. A 2 éves előfizum óta. A többi sem különb tehát igazából mind1 hol vagyok.

(#27634) polonic válasza Kolondrum (#27633) üzenetére


polonic
félisten

Legalabb a telekom meg talan a voda halozata jo :D

(#27635) Kolondrum válasza polonic (#27634) üzenetére

Azt hagy ne, hogy milyen a lefedettség. Azzal telik a telóm napja, hogy EDGE - 3G közt ugrál. Dróton lógok melóba, mert annyit merít. T-home is alkotott a napokba, de elismerte, hogy elbactuk, ennek ellenére ismét nem tudta mit csinál a másik kéz. Várjuk is a meglepit a számlába. Rem azért a jóváírást odaadják ahogy ígérték.
Siemens C30-al kezdtem anno, azóta meg van a számom és nem fél évente töltöttem, szted mennyi kedvezményem van? Volt h felhívtam őket , hogy mit gondolnak erről. Hát hogy az újak kapnak ezt is azt is, a régiek nem. Nem értem a logikát. Nyaljuk ki az újak hátsóját és ezt fizesse ki a régi ügyfél?
Tűnhetek felháborodottnak, de csak bebizonyosodott az amire számítottam.
Aki telót venne az is velem egy időben vett számot/telót.

[ Szerkesztve ]

(#27636) Kolondrum

Pofám leszakad. Hát most már komolyan kezd a tököm telelenni velük. Telenorline reg? Kirak, be sem enged regelni elutasít. Felhívom a 1220-at, hogy mi van. Hát kb nem létezik a szemükben az előfizető. Be kell fáradni egy üzletbe és ott ahogy én lefordítottam: LÉTREHOZNAK! 2000 előtti telszámról beszélek.

(#27637) tomi5244


tomi5244
őstag

Sziasztok!

A SIM kártya cserét meg kell indokolni ha bemegyek egy üzletbe vagy sem? Most egy S4 minim van ami microSIM-es. de lehet lesz alkalmam venni függetlenül egy iPhone-t ami meg ugyebár nanoSIM-es. Az S4 minit készülék kedvezménnyel és részletfizetési opcióval vettem (amit már rendeztem). De a tarifahűségem még él jövő nyárig.

Szóval a kérdés, az, hogy a telenor beleszólhat e abba, hogy milyen készülékkel használom az adott előfizetéses kártyámat vagy sem!?

:R
T

(#27638) club1 válasza tomi5244 (#27637) üzenetére


club1
veterán

Csak akkor kell indokoljál, ha nem akarsz a kártyacseréért fizetni. Két évnél fiatalabb kártyát ui. nem kötelesek ingyen cserélni, csak akkor, ha a másik készüléket tőlük veszed. De vagy nano, vagy micro sim-ed lesz, két kártyát nem kaphatsz egy előfizetéshez egyszerre.

(#27639) tomi5244 válasza club1 (#27638) üzenetére


tomi5244
őstag

Igen, azt tudom, hogy 2 évnél fiatalabbat nem cserélnek ingyen, csak azért voltam/vagyok tanácstalan mert a készüléket is náluk vettem a fent említett feltételek mellett és nem tudom, hogy így kiadnak e egy olyan SIM-et amivel azt a telót nem lehet használni ezzel az előfizetéssel. A másik telót nyilván eladnám vagy családban öröklődne egy másik 20-as számmal. Szóval az én előfizummal nyilván egy szám/sim lenne használva - nevezetesen egy iPhone-ban.

[ Szerkesztve ]

(#27640) Kolondrum válasza tomi5244 (#27637) üzenetére

Bemész és rákérdezel. Én oda járok ahol rendesek és ráírják, hogy hibás, úgy meg free. Csak, hogy írjak jót is.

(#27641) club1 válasza tomi5244 (#27639) üzenetére


club1
veterán

A sim-eket csak előfizetőkhöz kötik, készülékhez nem.

(#27642) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Melyik a legolcsóbb modemes mobil internet hűség nélkül?

(#27643) dptrsk válasza Buster17 (#27642) üzenetére


dptrsk
addikt

Hipernet Praktikum(feltöltős)
A többi hűséges.

(#27644) Buster17 válasza dptrsk (#27643) üzenetére


Buster17
addikt

Mi van?
3 000 Ft 40 MB??? :F

(#27645) Landsmann válasza Buster17 (#27644) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem, 2000. De van 1 vagy 5 gigás csomag 2999 és 5999 FT-ért, amit nem 30, hanem 45 nap alatt lehet felhasználni. Alapból pedig 5 Ft megabájtonként.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#27646) Buster17 válasza Landsmann (#27645) üzenetére


Buster17
addikt

Hol vannak ezek leírva? Ilyeneket nem is látok.

(#27647) Landsmann válasza Buster17 (#27646) üzenetére


Landsmann
addikt

Itt e-ni: http://www.telenor.hu/internet/hipernet-praktikum
A többi szolgáltatással ellentétben a megrendelt 1 és 5 gigás csomag a 45 nap letelte után nem hosszabbodik meg automatikusan, hanem újra meg kell rendelni. 45 nap után az 5 Ft/ mb díjazás lép életbe.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#27648) geckowize válasza darvinya (#27580) üzenetére


geckowize
őstag

Értem, akkor menjek be valamelyik telenor üzletbe és kérjek cserét?

(#27649) Kolondrum

Akkor most is hívhatom az ü.szolgálatot, hogy fele akkora csomagra váltanék? ;]

(#27650) darvinya válasza geckowize (#27648) üzenetére


darvinya
titán

Igen, felsorolod a hibákat és ingyen cserélik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.