Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) kelemen93


kelemen93
tag

Sziasztok!

Szeretnék némi információt megtudni azzal kapcsolatban, hogy az ilyen GSM repeater alkalmas-e arra hogy növelje a HSDPA lefedettséget pontosabban arról van szó hogy kültéren még van lefedettség, de a lakásban már nincs.

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#28152) club1 válasza kelemen93 (#28151) üzenetére


club1
veterán

Az "ilyen" konkrétan milyen? Mert azért elég sokféle van, nagyjából azonban két csoportra oszthatók: Az egyik csoportba tartozókat az egyik hazai szolgáltató adja és legálisan használható. A második csoportba tartozók pedig nem ilyenek.

(#28153) #79335424 válasza ryori (#28148) üzenetére


#79335424
törölt tag

De csak akkor, ha a konrét frekvenciát is tudja. Azt nem sikerült még kiderítenem, hogy a Telenor hol, melyik frekvencián szolgáltatja a 4g -t. Ez nekem fura, mert nem mindegy egy telóválasztásnál, hogy szükségem lesz -e mondjuk a 800Mhz -es (B20) sávra, vagy sem.

(#28154) csernak75 válasza #79335424 (#28153) üzenetére


csernak75
senior tag

Az a lényeg hogy 800-1800-2600Mhz-et tudja mert mind 3-on van/lesz LTE! Én csak úgy vennék telót hogy az egész országban működjön! (Ne csak városban pl.)

[ Szerkesztve ]

(#28155) #79335424 válasza csernak75 (#28154) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, én is ezt választottam, mint prioritást. Sajnos, emiatt le kellett mondanom a Nubia Z7 Max -ról, pedig nagyon bejövős volt. Remélem, csak az infrát bukom be, a többi jóság meglesz a Zopo ZP999 -ben is.

(#28156) kelemen93 válasza club1 (#28152) üzenetére


kelemen93
tag

Természetesen inkább a legális módszer érdekelne azon belül is az egésznek a kimenetele, hogy hogyan és mennyiért tudok hozzájutni? és ugye a cél a 3g "lefedettség" növelése házon belül.

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#28157) x1port válasza kelemen93 (#28156) üzenetére


x1port
addikt

Válts át T-Com-ra és megoldva.

Vicc,hogy az előfizető szerencsétlenkedik és költ arra ,hogy egyáltalán használható hálózat legyen. :(((

(#28158) Soma01 válasza x1port (#28157) üzenetére


Soma01
veterán

Azzal hogy van megoldva? Ott adnak valami eszközt ha szükséged van rá?

(#28159) gyurkikrisz válasza x1port (#28157) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

És ha nekik sincs lefedettsége ott?

Olyan vagy mint valami bot, csak a helyesírásod különböztet meg. Ha panaszkodik valaki ---> váltson telekomra

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#28160) Rolly válasza x1port (#28157) üzenetére


Rolly
veterán

itt újpest (városkapu megállótól 700 méterre):
- Voda 0 térerő
- Telecom ablakban alkalmas beszélgetésre
- Telenor az egész lakásban alkalmas beszélgetésre + netezésre ...

(#28161) x1port válasza gyurkikrisz (#28159) üzenetére


x1port
addikt

Budapesten járok kelek elég sokat.
Van nálam 30-as telefon is.

Ha gondoljátok lövök egy pár tucat képernyőképet különböző helyekről.
20-as rengeteg helyen csak Edge-el megy. A 30-as 4G-n .
De ami a legrosszabb az az ,hogy a lakásomban is csak 2G van.
( mivel egy másik kerület adótornyára csatlakozik ) Vicc.

Nekem sem jó ,hogy csak panaszkodok.
Sajnos a telenor fikarcnyit sem tesz azért hogy az ember elégedett lehessen velük.

Na mindegy..

Innentől majd csak dícsérni fogok :)

[ Szerkesztve ]

(#28162) xmaas válasza x1port (#28161) üzenetére


xmaas
őstag

Nagyon helyes lehet meg fizetni if fognak a vegen a pozitiv reklammert:)

[ Szerkesztve ]

(#28163) x1port válasza xmaas (#28162) üzenetére


x1port
addikt

Elég ha adnak érte egy repeatert.
Vagy elengedik a pár havi kötbérem :D

(#28164) tomp válasza x1port (#28161) üzenetére


tomp
félisten

Érdekes nálam végig LTE-n van a teló csak a metrón vált 3G-re.(kivétel a 4-es)
Azzal viszont egyet értek, hogy nem tesznek semmit sem az elégedett ügyfél érdekében. E miatt már az NMHH-hoz került a "van LTE hálózatom de sz*/t sem érek vele" ügy mert még mindig azt mondják, náluk minden rendben. :W

(#28165) x1port válasza tomp (#28164) üzenetére


x1port
addikt

Látom Te is egy Bot vagy :D

(#28166) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Csak hogy más ne essen ebbe a hibába:

Ma vettem egy Praktikum Ász Express csomagos telefont. Egy hagyományos nyomógombos telefon kellett volna szülőknek. A doboza szerint Telenor S600. Kibontva az útmutató szerint viszont PRO7310AU001 és ez szerepel az akkun is, illetve az akku alatt is. Totál noname, made in PRC. Se a Telenor honlapján, se az interneten nincs a készülékről semmi info.

Maga a készülék viszonylag nehéz, de vékony, a felbontásához képest nagy kijelzővel. 0.3MP-s kamera, ledes elemlámpa funkció (egész erős a fénye) Szoftverben a totál minimumot hozza, pl. 1 kijelző szín séma és egyetlen egy csengőhang, az is hihetetlen béna és nagyon halk. Adtak hozzá egy SD kártyát, vagyis nekünk kell vadászni hozzá csengőhangot mert a gyárit akkor se hallaná meg a user, ha egy csendes szobában a zsebében csörög. Rezgőfunkció nincs.

Ami miatt holnap viszem is vissza a boltba az nem csak a teljes fapadossága, hiszen arra számítottam, hanem a minősége. A billentyűzet rémálom, nyöszörög, nincs nyomáspontja, a billentyűk nem különülnek el, gyakran kettő is lenyomódik egyszerre vagy nem az, amit le akartam nyomni, főleg a kurzorbillentyűnél. A tetejében pedig a leghangosabb csengőhang amit rátettem, a maximális hangerőn is nagyon halk. Kipróbáltam hogy a másik szobából hallom-e, de mikor bezártam az ajtót, már akkor se hallottam. A hangszórója a hátoldalán van, vagyis ha lerakod valahova, vagy berakod tokba, zsebedbe, akkor az a kevés hangerő is totál eltűnik.

Őszintén szólva nem értem, hogy a Telenor miért próbál ilyen hulladékot rásózni az ügyfeleire, ráadásul még a nevét is adja a készülékhez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28167) xmaas válasza Tigerclaw (#28166) üzenetére


xmaas
őstag

Miert nem veszel egy normalis Nokiat ? 10-12 bol mar kapsz egyett azzal elvagytok 3-4 evig amig nem esik szet ,en egy vasat se adnak ilyen noname szutykokra meg azt a minimalis arat se erik meg annyira szarok meg alap feladatukat se kepesek rendesen elatni

(#28168) Tigerclaw válasza xmaas (#28167) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az a baj a mostani alap nokiákkal (1xx széria), hogy mintha gyerekkézbe tervezték volna, olyan kicsi. Olyan mint egy játéktelefon a játékboltban. Hiába jó a belseje, ha egy idősebb embernek nehéz kezelni, megfogni, mert olyan apró rajta minden. A következő szint meg már kicsit drága.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28169) n@p@lm


n@p@lm
őstag

székesfehérvár belvárosában van valakinek tapasztalata a telenor lte hálózatával?
mennyire "hasít"?

(#28170) Tigerclaw válasza xmaas (#28167) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerencsésen lezáródott a dolog, a Penny-ben megértették hogy mi a problémám.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28171) xmaas válasza Tigerclaw (#28170) üzenetére


xmaas
őstag

:R :D

(#28172) Rolly


Rolly
veterán

voltam az astoriai telenorban és közölték velem, hogy telenor praktikum csomagot nem lehet függetleníteni ... csak ha megveszem a listaáron a készüléket mert akkor az már elvileg független ... nem igazán értem mert szombaton az alléban azt mondták, hogy lehet praktikum készüléket függetleníteni és összesen 7-8.000 ft-ba kerül ...

(#28173) axioma válasza Rolly (#28172) üzenetére


axioma
veterán

z1c topikban eleg sokan vannak, akik megvettek a keszuleket es fuggetlenitettek, bar akkor is uzlettol fuggoen sima vagy sem ugyintezesrol szamoltak be (egyeseknek 1 ev "huseg" kivarasat mondtak, masoknak csak keszulek atvetel x nap mulva vissza, de a legtobben - akar tobb kirendeltseg felkeresese utan - veuglis tudtak venni+fuggetleniteni helyben; bar utobbi allitolag keszulekfuggo, hogy valoban megy-e csak siman koddal)

(#28174) Viktor0610 válasza Rolly (#28172) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A tudásbázisból (amiből minden Telenor üzlet veszi az információkat):
"Hálózati korlátozás feloldása kártyás ügyfél esetén: a mindenkori díjszabásnak megfelelő hálózati korlátozás feloldás díjának kiegyenlítése esetén van lehetőség."

Samsung Galaxy A54

(#28175) x1port


x1port
addikt

Múlthét szerdán nagy nehezen aktiváltam ( félig ) egy praktikum ász kártyát a 1220-on.
Megadtam egy baráti 20-as számot.

Azt mondta a maki .hogy ha postázzák az aktiváló kódot , és ezzel megerősítem az aktiválást akkor 6 hónapig érvényes lesz a rajta lévő 600 Forintos egyenleg.

Mivel szombaton munkanap volt így ez a mai már a 4. nap. Levél pedig sehol.

Ma pedig jött egy sms , hogy 2 nap múlva lejár a baráti 20-as kedvezményem ha nem töltöm fel.

Most akkor ez ,hogy a ku..@ életbe van ?!

Miért nem lehetett beaktiválni az üzletben a nevemre , amin már évek óta van 2 előfizu. :F

(#28176) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Ha vásárolnék egy használt telefont ami elvileg nem részletre lett vásárolva milyen esetekben tilthatják le?
Pl akkor is letiltásra kerülhet, ha az előfizető nem tartja a 2 évre kötött tarifahűséget?

Illetve jól tudom, hogy számla nélkül, jótállási jeggyel is lehet garanciáztatni?

Köszönöm a választ!

(#28177) GML válasza #41635072 (#28176) üzenetére


GML
őstag

röviden:
Igen, igen.

(#28178) Landsmann


Landsmann
addikt

Embörök, mától ingyé van a Hívásértesítés szolgáltatás. Aktiválja aki szeretné hogy legyen, mert a szolgáltató is aktiválja majd, de ki tudja mikor kerül rá a sor. Nekem reggel óta működik.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#28179) Rolly


Rolly
veterán

esetleg van itt telenorban dolgozó aki segít nekem? Privátban? :)

(#28180) #79335424 válasza Landsmann (#28178) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az mi is akar lenni?

(#28181) Gedeon31 válasza #79335424 (#28180) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem hallottál még ilyenről? :U Hívásértesítő

(#28182) DS39 válasza Gedeon31 (#28181) üzenetére


DS39
nagyúr

ez korábban mennyibe került, vagy nem volt ilyen?

(#28183) Viktor0610 válasza DS39 (#28182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

130 forint volt talán a havidíja.

Samsung Galaxy A54

(#28184) Gedeon31 válasza DS39 (#28182) üzenetére


Gedeon31
addikt

Kártyásoknak nem volt ilyen csak előfizetéssel lehetett igénybe venni.

(#28183) Viktor0610 úgy emlékszem nem volt ilyen kártyás csomagnál ,de akkor rosszul tudom.

[ Szerkesztve ]

(#28185) #79335424 válasza Gedeon31 (#28181) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Ez még jó is lehet nekem. Most jön a dualsim telóm és amíg az adatkártyával telefonálok, addig a másik (GSM -hívós sim) slotot tiltom, mivel ez az ostoba Android netezésként kezeli a VOIP beszélgetésemet és símán eldobná egy bejövő GSM esetén.

[ Szerkesztve ]

(#28186) DS39 válasza Gedeon31 (#28184) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi, mindkettőtöknek. :)

(#28187) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Szerintetek ilyenkor mi van? Vettem a tescoban 990- ért egy praktikum+ net expressz simet, aktiválni akartam a neten és azt írja, hogy az ecc kód nem a telefonszámhoz való. Pedig én neten akartam aktiválni!

Üdv.: KamuMazsola

(#28188) Viktor0610 válasza KamuMazsola (#28187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kártya keretének hátoldalán, a vonalkód alatti nullákkal kezdődő számsort írod be az ICC-szám mezőbe?

Samsung Galaxy A54

(#28189) KamuMazsola válasza Viktor0610 (#28188) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen. Aktiváltam már ilyet, de valamiért akkor is a 1220- on lehetett csak neten nem. By telenor.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#28190) zichie válasza Gedeon31 (#28184) üzenetére


zichie
senior tag

Kártyásoknak is volt, eddig fizettem érte havi 129 forintot, de mostantól ingyenes.

(#28191) Gedeon31 válasza zichie (#28190) üzenetére


Gedeon31
addikt

Aha köszi . Ami másnál ingyenes egy fillért nem fizettem volna ezért eddig.

(#28192) club1 válasza Gedeon31 (#28191) üzenetére


club1
veterán

Sajnos nálunk a flottában még ott a 129 Ft-os havidíj.

(#28193) darvinya


darvinya
titán

IDÉN KARÁCSONYKOR A KORLÁTLAN HIPERNET ÉLMÉNYÉT ADJA NEKED A TELENOR!

Lehet terhelni a hálózatot. :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28194) #79335424


#79335424
törölt tag

Most derült ki, hogy az új telóm microsimes. Kinéztem egy havi 5 rugós, LTE -s adatcsomagot. Szerintetek kaphatom ezt microsim -mel?

(#28195) x1port válasza darvinya (#28193) üzenetére


x1port
addikt

micsoda nagylelkűség.
Ünnepek alatt..amikor otthon vagyok és van wifi.
Bravó telenor.
Ismét egy nesze semmi fogd meg jól.

(#28196) darvinya válasza x1port (#28195) üzenetére


darvinya
titán

Nekem jól jön, mert nincs itthon kábeles net és WiFi.

(#28194) Somatom

Igen, mert már csak microSIM-et kipattintható SIM-et adnak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28197) #79335424 válasza x1port (#28195) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nana! Nem vagyunk egyformák, ne általánosíts! Nálunk, itt, a tanyavilágban (Bp. III.ker. Bojtár u.), nincs semmilyen normális net. Mikrohullám, vagy mobilnet. Az előbbivel szenvedek évek óta. Inkább a mobil.

darvinya:
Köszönöm! Király!

[ Szerkesztve ]

(#28198) x1port válasza #79335424 (#28197) üzenetére


x1port
addikt

Nálunk itt a tanyavilàgban ( XXI.ker központ ) nincs 3G csak hébe hóba )
Egy örökkévalóság mire valamit betölt.
De legalàbb korlàtlan lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#28199) darvinya válasza x1port (#28198) üzenetére


darvinya
titán

Azért 3G-n már van sebesség, az GPRS.
De ez igaz lehet kukacos WiFi-re is.
Pl: anyám most szánta rá magát, hogy be vezese egy ilyet és vannak vele gondok.
Azaz hol van net, hol nincs.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28200) x1port válasza darvinya (#28199) üzenetére


x1port
addikt

nincs 3G csak hébe hóba )
Egy örökkévalóság mire valamit betölt.

Természetesen ha megy a 3G akkor tűrhető.
Persze ha nem korlátoz be a telenor.

Ilyen szar és nehézkes hálózat mellett inkább rá kellett volna feküdniük arra , hogy kicsit gatyába rázzák.
Erre pénzügyi szolgáltató lett.
De mi a f@..nak ???

Lassan már telenoros tej is lesz a boltokban.
Telekommunikációs minőség meg az ablakban.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.