Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) x1port válasza tomp (#28849) üzenetére


x1port
addikt

A válaszuk ( valakinek ) :

köszönjük, hogy megosztottad velünk az észrevételeidet, és sajnáljuk, hogy a szolgáltatásunkkal kapcsolatban negatív tapasztalatokat szereztél. Hálózatfejlesztési munkálataink folyamatosan zajlanak annak érdekében, hogy minél több ügyfelünk számára elérhetővé váljon a #Hipernet4G, bár a jövő évi tervekre egyelőre nincs rálátásunk, ezek felől január vége, február eleje felé lesz érdemes érdeklődnöd, akár itt, Facebook oldalunkon is, elküldve nekünk a pontos címet és előfizetésed telefonszámát. Amennyiben megírod nekünk a címedet privát üzenetben, az aktuális lefedettséget most is szívesen ellenőrizzük Neked.

Szóval február elején folyt. köv. :)

[ Szerkesztve ]

(#28852) dptrsk válasza aygo (#28842) üzenetére


dptrsk
addikt

A Telenor és a használhatóság 2 külön dolog...
Visszakeresel csak a 3 ingyenes nap alatt több 10-100 poszt arról szól, hogy az adathálózat, amiért nyilván kifizettetik a 31 napot, használhatatlan volt.
Emelett, ha hibát észlelsz és kéred, hogy tegyenek valamit, a válasz az hogy a hálózat rendben működik és ha neked nincs megfelelő 3G lefedettséged, akkor használd a 2G-t...

Szerintem a Telenornál napjainkban nem beszélhetünk használhatóságról.

(#28853) tomp válasza x1port (#28851) üzenetére


tomp
félisten

Természetesen törekszünk arra, hogy a lehető leggyorsabban sikerüljön elhárítani ezt a jelenséget!
Ezt október 30-án írták...
A kedvencem: Reményeink szerint tudnak újabb ötlettel előállni. Csak hát én nem ötletet kérek hanem javítást. Én sem ötletet adok a számláért hanem pénzt.

(#28854) aygo válasza dptrsk (#28852) üzenetére


aygo
csendes tag

Ja ok vágom!
Én nem használtam az "ingyen netet" karácsonykor!
Mert itthon voltam!
De ismerve a magyar barmokat sokan egyből megpróbálták letölteni a fél internetet:D
Nem akarom védeni a telenort de he ez tényleg ilyen gondokat okozott akkor felelőtlen "akció" volt ez tőtük!
De legalább biztos, hogy nem számíthatunk adatkeret nélküli netre még vagy 100 évig:(:(:(
Pedig jó pár éve nekem volt ilyen én meg felelőtlenül visszamondtam:(:(

(#28855) x1port válasza aygo (#28854) üzenetére


x1port
addikt

De ismerve a magyar barmokat sokan egyből megpróbálták letölteni a fél internetet..

ezek a Magyar barmok fizetnek azért,hogy letölthessék a fél internetet.
A metró vonalán sem csak 1 szerelvény jár hanem annyi ,hogy kiszolgálja az utazóközönséget akik fizetnek azért ,hogy utazhassanak.

Ez a legnagyobb bajuk az embereknek. A hozzáállás.

(#28856) aygo válasza x1port (#28855) üzenetére


aygo
csendes tag

Ok igazad van, de ha nem férsz fel a metróra megvárod a következőt vagy elindulsz gyalog:D
Ja ha ingyen lenne a metró akkor felférnél???

És igen én is pont a hozzáállásról beszéltem! Sajnos ilyenek vagyunk ha valami ingyen van akkor is elvesszük ha nem is kell!!!

És hidde el pont azok szívtal akik rendszeresen fizetnek, azok miatt aki csak vett egy 50m csomagot, hogy legyen ingyen nete!!

Szánalmas nem?????

(#28857) x1port válasza aygo (#28856) üzenetére


x1port
addikt

Nem.
Mert hol is vette az 50 megás csomagot?
A szolgáltatónál !

Ha az elad X mennyiségű szolgáltatást akkor gondoskodjon arról hogy azt a saját hálózata elbírja.

Ezt az ingyen dolgot meg felejtsd el.
Semmi nincs ingyen.

Ez akkor lenne igaz ha azok is netezhettek volna most ingyen ,akik semmiféle adatszolgáltatásért nem fizettek elő.

(#28858) aygo válasza x1port (#28857) üzenetére


aygo
csendes tag

Ezt nem vitatom igazad van! de lásd be te is, hogy egy más mentalitású országban ugyanilyen hálózaton észre sem vennéd, hogy megnőtt a forgalom!
Bár ott ugyis ki tudják fizetni ezért nem is kell ilyen akció:D:D

(#28859) x1port válasza aygo (#28858) üzenetére


x1port
addikt

Magyarországról beszélünk , a telenorról , sok ezres havidíjért. :U

(#28860) janeszgol válasza tomp (#28849) üzenetére


janeszgol
félisten

"Nekem van egy sejtésem mi okozta ezt..."

Elárulod? Kíváncsi vagyok. Egy tipp: Köze van a politikához.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28861) tomp válasza janeszgol (#28860) üzenetére


tomp
félisten

Semmi köze a politikához!

(#28862) x1port válasza tomp (#28861) üzenetére


x1port
addikt

szerintem akkoriban még jó volt.
Bő 1 éve hanyatlik a cég.

(#28863) Landsmann válasza x1port (#28862) üzenetére


Landsmann
addikt

Hm. Sokunk szerint a névváltás óta.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#28864) #79335424 válasza aygo (#28858) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olvass vissza! 11 Ft egy SMS roamingban. Persze, hogy ki tudják fizetni. Vagy nézz utána a mobilnetes áraknak! Azokat mi is szívesebben fizetnénk. Technikailag mi a különbség egy adat és egy hangkártyához társított netcsomag között? Sztem semmi. Akkor az utóbbihoz miért nem vehetek kedvezményes éjszakai keretet? Tán csak adatkártyával lehet éjszaka netezni? Stb, stb. Remélem, jövő ilyenkor már új szelek fognak fújni és nem csak a hazai szolgáltatók se...ből jövőket kell szagoljuk!

(#28865) atosan válasza tomp (#28861) üzenetére


atosan
addikt

Akkor ki vele, engem is érdekel.

Maine coon

(#28866) x1port válasza Landsmann (#28863) üzenetére


x1port
addikt

Pannon gsm --Telenor névváltáskor még szinte nyoma sem volt az okostelefonoknak.
Nem hiszem,hogy reálisan össze lehetne venni a kettőt.

(#28864) Somatom : már amennyire egy norvég cég hazainak számít.

[ Szerkesztve ]

(#28867) aygo válasza #79335424 (#28864) üzenetére


aygo
csendes tag

Ezt én is várom! Mármint, hogy jövőre lehet menni külföldi szolgáltatóhoz is!
Bár nekem magyar viszonylatban egész jó tarifám van! De egy kis + netért azért nem bánkódnék:D:D

(#28868) tomp válasza x1port (#28862) üzenetére


tomp
félisten

2009-ben kezdtem el használni eme cég szolgáltatásait.
2009-2011 között 0 azaz NULLA gondom volt a céggel. Ez 2év. 2011-ben történt valami. 2011-től számított 2év alatt azaz 2013-ig 5panaszom volt amiből 1-hez az NMHH segítségét kellett kérnem. Most 2014 végén megy a 6. panaszom immár 2hónapja. Eddig ez a leghosszabb!
Családban 2személy szintén telenoros. Még a pannon gsm időkben lettek ügyfelek. Náluk is 2011-ben változott meg drasztikusan a cég színvonala.

(#28869) polonic válasza tomp (#28868) üzenetére


polonic
félisten

Ugy latszik a skandinav fele ugyfel - es emberkozpontusagot nm sikerult atultetni az itteni cegbe.

(#28870) Atesz 666 válasza x1port (#28866) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Pannon gsm --Telenor névváltáskor"

-A Pannon GSM után a Pannon volt és utána jött a Telenor. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#28871) DarkByte válasza aygo (#28867) üzenetére


DarkByte
addikt

Attól még hogy külföldi szolgáltató SIM-jét használod az itteniek mobil hálózatán fogsz netezni. Nem tartom elképzelhetetlennek hogy - bár engedniük kell az adat roamingot - elkezdik priorizálni a forgalmat és a saját előfizetőiket veszik előre. Esetleg bányász béka segge alatti sebességet adnak a roamingolóknak. Nem kell félteni őket, meg fogják oldani hogy jó legyen nekik is.

(#28872) x1port válasza Atesz 666 (#28870) üzenetére


x1port
addikt

ok. igaz.
de a lényeg hogy akkoriban azt se tudtuk mi az a Facebook.
most meg már a 10 éves gyerekek is ott garàzdàlkodnak.
szóval azzal az időszakkal összehasonlíthatlan a mostani.
persze hogy kevesebb volt a gond velük. 2009 ben még semmi igény nem volt szinte.
az utóbbi években nőtt meg sz igényük az embereknek.
viszont ezt sajnos a telenor nem tudja kiszolgàlni .
és ahogy kinéz a helyzet nem is fog tudni felnőni a feladathoz.
persze az ügyfelek ezt számon kérik ők meg egyre frusztráltabbak emiatt.

(#28873) #79335424 válasza DarkByte (#28871) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, az szép lesz! Idejön a német a D. Telecomos kártyájával, az itteni leányvállalat meg lekorlátozza. A mellette ülő Magyarnak meg hasít ugyanaz a háló. Sztem hamar ügy lenne belőle, amitől az anyacég feszülne.

(#28874) DarkByte válasza #79335424 (#28873) üzenetére


DarkByte
addikt

Ugyanazon csoporton belül talán nem. De teszem azt veszel Román Digis mobilnetet, az senkinek nem haverja. :U

(#28875) #79335424 válasza DarkByte (#28874) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak a Spanyolnak. Belföldi tarifával neteznek és hívják egymást. Khm... Hogy is van ez? Két országban ez működik, ahol a Digi jelen van. Hány országban van Tcom, meg Voda?

(#28876) Atesz 666 válasza x1port (#28872) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Szerintem a minőségi visszaesés akkor jött be amikor a telenor átállt a fos ZTE rendszerére?
-Előtte úgy tudom az Ericcson-ét használta.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#28877) club1 válasza Atesz 666 (#28876) üzenetére


club1
veterán

Főleg Nokia-t használtak. A ZTE pilot projektje volt a hazai H+ kiépítése és a 4G előkészítése. Így sikerült, nem is adtak azóta több megbízást a ZTE-nek. A Vodafone valahogy jobban megoldotta a másik kínaival (vájvejjel).

(#28878) dptrsk válasza aygo (#28854) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem felelőtlen akció volt...
Többek szerint előre lehetett tudni, hogy a karácsonyi otthonlét miatt, megnő a terheltség és ezzel akarták kivédeni a sorozatos hibajelentéseket, hogy úgyis ingyen van sajnos sokan használják...

(#28879) x1port válasza club1 (#28877) üzenetére


x1port
addikt

Nokia-Siemens jó volt.csak hát ott nem volt mutyi.

(#28880) apaszka válasza x1port (#28879) üzenetére


apaszka
veterán

+1

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28881) szlovibuki válasza szlovibuki (#28790) üzenetére


szlovibuki
tag

Ebben tudnátok segíteni? :U

(#28882) club1 válasza szlovibuki (#28790) üzenetére


club1
veterán

Nem és nem.
Kártyás előfizetőként a Telenor Próba ajánlatban az 500MB szolgáltatás igénybevételének feltétele, hogy pozitív egyenlegedre 1500 Ft-ot feltöltsél.
A Telenor Próba ajánlatokat lakossági előfizetők vehetik igénybe telenoros hívószámonként maximum egy alkalommal, 1 hónapos időszakra.

(#28883) polonic válasza club1 (#28877) üzenetére


polonic
félisten

A voda es a telenor is lecserelte jo kis nokia cuccokat.
Egyebkent a vodanak is hasonlo volt a huawei, mint itt a zte. Bar egy fokkal jobb tole vagy kettovel.

(#28884) polonic válasza x1port (#28879) üzenetére


polonic
félisten

Jona francot. :D Vegre eltunt a siemens, ba igy mar jo. Meg elotte is az volt.

(#28885) club1 válasza polonic (#28883) üzenetére


club1
veterán

Hát nem. 2005-től szállít be infrastruktúrális elemeket, 2010-től pedig komplett rendszereket a globális Vodafone számára a Huawei. A magyar Huawei bevezetés 2011 nyarától 2012 tavaszáig történt. (Ha jól emlékszem.)
Rosszul emlékszem: Itthon 2008-ban indult el a Huawei infrastruktúra.

[ Szerkesztve ]

(#28886) polonic válasza club1 (#28885) üzenetére


polonic
félisten

nem a globalis vodara gondoltam. De ha mar szoba kerult, eleg sok vodas szolgaltatonak meg mindig nokia a core network. Az most mindegy, hogy a bts vagy rnc huawei.

En arra ertettem, hogy a vodanak is azert hasonloan olcso volt a huawei cucc.

[ Szerkesztve ]

(#28887) #79335424 válasza polonic (#28886) üzenetére


#79335424
törölt tag

Főleg, hogy amire lecserélték, azt még eladták. Sok helyre szállítottam ki az újat és be a régit. Nem értettem, hogy a technikusoknak miért kell az utolsó csavarig, pontosan ledokumentálni a cserét és leleltározni azokat a régi "szarokat". Eszembe nem jutott volna, hogy vki még pénzt fizet értük.

(#28888) tomp


tomp
félisten

Na most imádom az ÁSZF-et! Milyen szép dolgok vannak a 6.3-as pont alatt. ;]
A Telenornak hálózati hiba miatti minőségi panasz kapcsán kötbérfizetési kötelezettsége keletkezik... :DD

(#28889) x1port válasza tomp (#28888) üzenetére


x1port
addikt

semmilyen hálózati hiba nem volt

(#28890) tomp válasza x1port (#28889) üzenetére


tomp
félisten

De nálam van. Nevezhetjük ezt hálózati hibának, vagy szolgáltatói oldalon lévő konfigurációs hibának. Nekem mindegy. Szolgáltatás hiba miatt 2hónapja nem tudom normálisan használni a "hálózatot"
A Telenor köteles minden, az adott helyzetben tőle elvárhatót megtenni, valamint kellő gondossággal eljárni annak érdekében, hogy a Szolgáltatás minősége a lefedettségi területen mindenkor megfelelő legyen.
Mivel lefedettség van, hivatalosan is, így ez nálam hálózati hiba.

(#28891) x1port válasza tomp (#28890) üzenetére


x1port
addikt

ezt szarkasztikusan írtam.
bizonyítsd be hogy igazad van.
A 0 sebesség garantàlt. ez az egy ami biztos.
Ezzel mossák is kezeiket.

( van egy jó ügyvédem ha perre vinnéd ) ;)

(#28892) tomp válasza x1port (#28891) üzenetére


tomp
félisten

Az egy dolog, hogy 0-ra esik vissza a sebesség ha nem telenor szerverről érkezik a forgalom de emiatt úgy megzuhan a hálózat, hogy pingelni is csak telenor szervert tudok a többinél 100%-os csomagvesztés van. Ezen felül ha LTE/3G módban vagyok akkor a megzuhant időben a bejövő híváskor a telefon sem vált át 3G-re, hogy fogadjam a hívást mert tulajdonképpen totálisan beájul a hálózati kommunikáció. Illetve bejövő-kimenő sms sem megy.

(volt már szerencsém az NMHH-hoz, nagyon segítőkészek) ;)

[ Szerkesztve ]

(#28893) x1port válasza tomp (#28892) üzenetére


x1port
addikt

Ma pl a Duna plázánál nem lehetett telefonálni.
6 percig próbáltuk hívni a gyereket de tök süket volt a telefon.

(#28894) Nkboy válasza x1port (#28893) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nem jó a telefonod. :DDD :DD

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#28895) x1port válasza Nkboy (#28894) üzenetére


x1port
addikt

Pontosan. Nem működött.
Szerencsére nálam volt a magenta színű is ;)

(#28896) kakuk.tamas válasza Nkboy (#28894) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Rosszul fogta vazze'! :$ :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28897) kakuk.tamas válasza tomp (#28890) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Olyan, hogy 'hiba' nincs, csupán 'probléma'. Ebben a szakmában ezt a megfogalmazást szeretik.
Amúgy meg ha tényleg rosszalkodik a hálózat, akkor Telenor technikai csoport, ha nem csinálnak semmit NMHH...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28898) kakuk.tamas válasza polonic (#28883) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Nokiás tornyokat a szakmai oktatóm (is) szerelte annó. :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28899) tomp válasza kakuk.tamas (#28897) üzenetére


tomp
félisten

3hete írtam nekik, hogy havidíj jóváírást kérek mivel még mindig nem csináltak semmit. Számla megjött, semmi kompenzáció. Teljes havidíjat számláztak. Szóval megy a 27. üzenet nekik, hogy ezt most azonnal csinálják meg. Írjanak jóvá valamennyit. Vajon elérem az 50. üzenet váltást?
Már elküldtem az NMHH felé a panaszt de amilyen ideges voltam kifelejtettem 1-2 adatot így visszaküldték. Most várok még egy picit.(max 2hét) Ha nem lesz semmi változás megy a már javított panasz kiegészítve pár extra dologgal.

(#28900) Soma01 válasza tomp (#28899) üzenetére


Soma01
veterán

...és ez nem a ZTE-hálózati elemek miatt van az tuti. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.