Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) 313313 válasza Szakiii (#27299) üzenetére


313313
addikt

Ezt köszönd a rendszernek, meg a telenor alkalmazottaknak, akik kamu névre/csövesekkel hozzák ki a drága telefonokat szinte ingyen és adják tovább, természetesen se részletet se előfizetést nem fizetve...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#27302) Szakiii válasza 313313 (#27301) üzenetére


Szakiii
addikt

Omfg, ilyenek vannak? :Y Viszont így sajnos már drága nekem ennyit nem fogok telóra költeni havi 10et elköltök simán hülyeségekre, azt fordítottam volna erre viszont 70et nem fogok egyben kifizetni előlegnek. Köszönöm a felvilágosítást. :R

(#27303) apaszka válasza 313313 (#27301) üzenetére


apaszka
veterán

Viszont sz@r világban élünk, hogy a böcsületesek vannak büntetve!

Ez minden, csak nem helyes!
Persze tudom más szolgáltató is így tesz, de nem is szép dolog!
Nincs is igazság a földön.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27304) 313313 válasza Szakiii (#27302) üzenetére


313313
addikt

Vannak, a srác maga meséli, ráadásul van, hogy "lopja" is a készletet és ez nem egyedi eset... Sajnos a legtöbb kereskedelmi cégben a legnagyobb károkat/hiányt az alkalmazottak okozzák...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#27305) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Nem meglepő módon, lenne pár kérdésem. (valahol mélyen Viktor0610-ban bízok, úgy érzem, belsős ember ;) )

Infók:
- Anno BKV-s céges előfizu volt, ami később a nevünkre került.
- Régen csak kapcsolattartón keresztül lehetett szinte bármit is intézni, amikor átírásra került, már magam is tudtam intézni dolgokat.
- Ahogy nézem telenor online rendszeren, még most is úgy nevezik, hogy Dolgozói előfizetés, Kiterjesztett csoporthívás , Csoporthívás 381 Ft , bár épp nézem, van valami Kiegészítő havidíj 290 Ft is, amiről lepkef@ngom sincs mit takar, nincs magyarázó szöveg se hozzá?!
Nah majd lehet egyszer rákérdezek náluk..

Namármost.
Volt nekem régről egy 1G net csomagom. (anno még USB stickel kezdtem, majd okostelóra váltva, átrakattam a telefon kártyára- számhoz.

Aztán egy hónapja elfilóztam ezen a 2giga+deezer próbán.. olvasgattam, ám legyen.

Már az ottani megrendelés se volt egyszerű, my telenor alkalmazásból nem ment, 1220 gépi menün keresztül nem ment, egyedül az sms-ben elküldött "kódra" reagáltak, és aktiválta a rendszer.

Emlékem szerint régebben is futottam bele ilyenbe.

Nos, most hogy lejár holnap az 1 hónap, (vicc, hogy még nem küldtek sms-t, gondolom majd aznap, hogy ha nem vagyok elég gyors, szépen belecsússzak a listaáras 2G+deezer ajánlatba, ami automatán aktiválódik... :((( )
Szóval most hogy lejár, gondoltam online felületen megrendelem az 1G+Deezer-t 1 év hűséggel.
(nem kell nekem 2 giga, Deezert szinte nem is használtam, ha fogom is, max, wi-fin leszinkronizálom, és csók. A többi fogyasztásomra meg mindig elég volt az 1 giga.)

Namármost a fő kérdés.
Belépek online felületre, kiválasztom telefonszámok, ott a saját számom (jah.. két szám van a nevemem, a páromnak is kértem anno egy társkártyát, hogy free beszéljünk... ;) )
Ezután szolgáltatás rendelése/lemondása.

Szépen felsorolja, hogy Megrendelhető szolgáltatások, majd Telefonszámhoz tartozó aktív szolgáltatások.
Viszont sehol nem látok lemondás, megrendelés gombot.
Ha jól rémlik, talán az utolsó oszlopban voltak ezek anno..
(Szolgáltatás Havidíj Egyszeri díj Aktiválás Lejárat és itt egy üres oszlop még)

Ez vajon miért, hogyan, és izé.?!

Előre is köszi a válaszokat!
(mondjuk ha nem jön estig, megpróbálom majd megint sms-ben megrendelni az 1 év hűséges netet,

(#27306) szabonagyur válasza Laci4 (#27305) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

A lemondásnak ott kell lennie, ez most tőlem egy friss kép:

Milyen böngésző? Lehet hibázik.

Amúgy ahogy nézem kb az 1Gb+Deezer meg sem éri... 500ft a különbség.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27307) asdf_ válasza Laci4 (#27305) üzenetére


asdf_
veterán

Kiegészítő havidíj 290 Ft is, amiről lepkef@ngom sincs mit takar, nincs magyarázó szöveg se hozzá?!

Az a tekekomado, amit nem terheltek at az elofizetokre, mivel ezt megtenni az eles piaci verseny miatt allitolag lehetetlen.

(#27308) dptrsk válasza Laci4 (#27305) üzenetére


dptrsk
addikt

Hívd fel a 1220at és kérj ügyintézőt, s mondasd le vele...

(#27309) Laci4 válasza szabonagyur (#27306) üzenetére


Laci4
senior tag

A fene!
Ott a pont! Pedig alap lépés lenne. (más problémánál már teszteltem).
Opera Verzió 12.17 ezt használom többnyire, de egyre több gond kezd lenni vele.
Facse nagyon lassú rajta, most ez, elmü online se szeresse igazán...

Van egy újabb verzió,másik szál, de abból meg hiányolok pár dolgot.
Könyvjelzők kezelése, bezárt fülek, no meg nem is tudom, az szinkronizál-e.
Lassan eljutok arra a pontra, hogy jobban át kell gondolnom, utána kell néznem, melyik böngészőt is kellene használnom?!

Jah.
Amúgy ahogy nézem kb az 1Gb+Deezer meg sem éri... 500ft a különbség.

Igen, eben igazad van, mai világban 500Ft.....
Amúgy több szálon filóztam, és most, hogy írtad, megint beindult a filó :U :W

- anno az 1 gigás net, nem hűséggel 2490Ft/hó volt.
- Most a két giga 1 év hűséggel szintén ennyi lenne.
- No de elvileg elég az 1 giga is, és akkor lehetne spórolni igaz, havi szinten 500, de ez éves szinten 6000 Ft.
Ez a lelkemnek is jó lenne, mert szertném lecserélni a jó öreg Galaxy w-met, bár még nem tudom mire.

Ugyanakkor úgy is gondolhatnám, hogy megrendelem 1 év hűséggel a 2 gigát, és ugyan ott vagyok, mint régen az 1 gigával .. az 1 giga hűségest meg el is felejtem, mintha nem is létezne opcióként :DDD
És akkor így kicsit tovább lehetne nyújtózkodni, nem kellene gondolkodni, hogy huu ez egy youtube videó.. majd otthon nézem meg.. bár jó lenne most, mert infót tartalmaz, nem szórakozást..

Ehh.. estig még meggondolom :B

asdf_
Köszi
Szóval nem terheltek át, de mégis! :(((
Mint ahogy kapcsolási díj sincs, de mégis..

Nah mindegy...

(#27310) csab2


csab2
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy az új frekvenciák milyen változásokat hoznak. Ha január 9-ig nem lesz változás, akkor a netes előfizumat meg fogom szüntetni és átmegyek a Vodához.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27311) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Megint jól működik a My Telenyomor a párom szeretné lemondani 5 perc után 0 FT csomagot ,de nem törli neki persze a pénzt meg holnap lehúzzák ,ha nem telefonál egész este majd :F :F

(#27312) szabonagyur válasza Gedeon31 (#27311) üzenetére


szabonagyur
félisten

Délután még ment, ugyanezt a csomagot mondtam le.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27313) Gedeon31 válasza szabonagyur (#27312) üzenetére


Gedeon31
addikt

Most már nem megy. :(

(#27314) whiskeys


whiskeys
őstag

Telenor tv családi nem megy 0 Ft-os egyenleggel?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27315) dptrsk válasza Gedeon31 (#27311) üzenetére


dptrsk
addikt

Telefonon azonnal lemondják, ha neten mondod le elvileg 72 óra az átfutási idő, de hamarabb megtörténhet

(#27316) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Csak érdeklődésképp kérdezem, ha van egy előfizu amin még van 8 hó hűség és a szerződés 50ezerpárszáz kötbért ír, akkor ha fel akarom bontani az előfizut, ki kell fizetnem a kötbért és plusszban a maradék 8 hónapra esedékes havidíjat is, vagy ,,csak" a kötbért? Köszi! :)

(#27317) Gedeon31 válasza dptrsk (#27315) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az online felületen is szokott működni a lemondás azonnal. Egész este most telefonon próbálja persze ügyintézővel még nem sikerült beszélni. :F

(#27318) Ryder1 válasza vwpolopg (#27316) üzenetére


Ryder1
senior tag

Pár napja beszéltem telefonon ezzel kapcsolatban ügyfélszolgálattal. A szerződés szerint írt kötbért kéne fizetnem, mert a készülékkedvezményt már "visszafizettem". Idő elteltével nem csökken, úgyhogy utolsó hónapban is annyi lenne, mint most. :D

(#27319) vwpolopg válasza Ryder1 (#27318) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm :)

(#27320) whiskeys válasza whiskeys (#27314) üzenetére


whiskeys
őstag

Valaki?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27321) BomiBoogie válasza tomp (#27292) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem Hipernet L-lel a 4G 45/15 körül tud biztosan. Pesten a letöltés állítólag 80-90 is lehet, szóval ez földrajzi helyfüggő is.

Az elméleti maximum meg ugye 150 lenne...

(#27322) Armahun


Armahun
addikt

Hány nap számlatartozás után korlátoz a szolgáltató, és akkor hogyan?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#27323) Viktor0610 válasza Armahun (#27322) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ.
Magánszemélyeknél, kisebb cégeknél kb. 40 nap tartozás után korlátozza a kimenőt, majd kb. egy hónap múlva a bejövőt is.

Samsung Galaxy A54

(#27324) Prien


Prien
addikt

A Hipernet csomagok között van átjárhatóság? Heavy-ről Home-ra például?

A kevés is több a semminél.

(#27325) tomp válasza BomiBoogie (#27321) üzenetére


tomp
félisten

Igen, tegnap előtt este mértem 85Mbitet is. A telefonom 100/50-et támogat azaz a letöltés kb 97Mbps-ig tudna menni.

(#27326) moonguru válasza Prien (#27324) üzenetére


moonguru
őstag

Nincs, sajna!

Legalábbis Heavy-ről Home-ra nincs, pláne mivel azt csak újonnan és korlátozott területen és üzletekben értékesítik.

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#27327) BomiBoogie válasza tomp (#27325) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A szerencsés pestiek! :DDD

(#27328) dptrsk


dptrsk
addikt

Dolgozói Flottás Előfizetés:

Ha egy telefonszámot visszamondok(nincs hűség), de van befizetve előleg amit a 4. számlában írnának jóvá, s a másik telefonszám adott ügyfélszámon megmarad, az előleget azon jóváírják?
A megszüntetés a 3. számla előtt történne.
Vagy a megszüntetés után elkészült számlában jóváírják?
Vagy elvész az előleg?

Nem tudom, van-e rá lehetőség, hogy visszakérjem a 1,5GB csomag díját, mivel hetente legalább 1x bejelentettem, hogy nincs térerő..??

Azért szüntetném meg, mert iszonyat gyenge a 3G hálózat, a 1,5GB-s csomagomra a technikai üfsz válasza, ha nem tudom 3G-n használni mert ledobál, használjam GSM-en, az biztos stabil...

Ezek után a reklamációmra a válasz az volt, hogy a kollega teljesen jó javaslatot adott, s a hálózatban nincs hiba(igaz, hogy itthon 2ből 2 készülék adja ezeket a hibákat...)

Kérvényeztem, hogy engedélyezzék a 4G-t a csomagban, de azt mondták elég kevés ennek az esélye...

S ezen készülékek a Telekom hálózatán perfektül működnek...
Tehát a készülékhiba kizárva!

A Telenor hálózata pedig Budapesten katasztrófa, nem tudok úgy megtenni 30perc utazást, hogy ne menne el az adathálózat Bp-n pedig csak böngésznék..., egyedül a Próba 500Mb esetén a 4G hálózat volt mindenhol stabil...
Emellett vannak olyan helyek Budapesten, ahol Telekom full térerő, Telenor nincs hálózat.

(#27329) club1 válasza dptrsk (#27328) üzenetére


club1
veterán

Természetesen arra fognak hivatkozni, hogy:
ad. 1: 2G szinte mindenütt van,
ad. 2: 0 Mbps az esetek 100%-ára garantált sávszélesség, és azt ugye mindenütt tudták...
Már elég régóta tépem itt a számat, hogy a Telenor 3G hálózata eléggé pontszerű. Budapesten is.

(#27330) dptrsk válasza club1 (#27329) üzenetére


dptrsk
addikt

Igen, csakhogy ha azt írja a telő 3 percig, hogy csak segélyhívás, akkor nem tudok senkit hívni.
S ilyen is jópárszor előfordul 3G-n..

Nem tudtam 3 hónapja, amikor otthagytam a Telekomot, hogy ennyire sz@r a helyzet..
S az a baj, hogy a Telenor szerint ez így rendben van...

(#27331) showdown


showdown
csendes tag

Sziasztok. Ha új előfizetés vásárlása esetén nem veszek készüléket, akkor van valami időkorlát hogy x napig/hétig/hónapig nem is vehetek hozzá készüléket, vagy bármikor megtehetem?

(#27332) Viktor0610 válasza showdown (#27331) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bármikor megteheted. :)

Samsung Galaxy A54

(#27333) showdown válasza Viktor0610 (#27332) üzenetére


showdown
csendes tag

Akkor is ha dolgozói flottás az előfizetés? :)

(#27334) Viktor0610 válasza showdown (#27333) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, mert engedély csak a dolgozói csomag igénybevételéhez kell, készülékvásárláshoz már nem.

Samsung Galaxy A54

(#27335) club1 válasza dptrsk (#27330) üzenetére


club1
veterán

A Telenor nem Telekom. Ez egy vérbeli kínai hálózat, optimalizálási kísérletekkel, amik helyenként bejönnek, helyenként nem. 2G azért jellemzően a legtöbb helyen van, próbáld a készülékeden a csak 3G módot kettős (vagy csak gsm) módra visszaállítani. Nekem az utóbbi működik, így nincs gondom ezzel a csodás hálózattal, azaz mindenütt tudok beszélni rajta. Második kártyának meg tök jól elvagyok a Telekom adatkártyával csak 3G módban... (Na jó, utóbbi sok helyütt a Telenorhoz hasonlóan szépen elszáll, mert ennyit tud a 2.1 GHz.)

(#27336) dptrsk válasza club1 (#27335) üzenetére


dptrsk
addikt

Tudom, hogy a T(elenor) nem azonos a T(elekom)-mal, csak gondoltam azért nem ennyire eltérő
Utoljára 4-5 éve voltam Telenor(Pannonos), akkor még nem volt semmi probléma.

Alapból kettős módon van a készülék, a technikus kollegák javaslatára próbáltam a csak 3G-t még több problémával...

Jelenleg a csak 2G hálót tesztelem, de ez nem megoldás a 1,5GB csomag miatt sem, illetve a telefonom sem 2 SIMes, s ahhoz kicsit drága volt, hogy egy ilyen miatt lecseréljem.

[ Szerkesztve ]

(#27337) tomp


tomp
félisten

3napja valami nem klappol az LTE hálózattal. Elindítok egy letöltést, lejön kb 6-10MB (1-2mp) majd megáll a forgalom. 3G-n nincs gond.
Másnak van ilyen hibája?

(#27338) polonic


polonic
félisten

Vajon miert nem lehet hasznalni egy igen komoly ceges elofizetest komoly adatmennyiseggel a 4g halozaton?

(#27339) Viktor0610 válasza polonic (#27338) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez elég sok dolgon múlhat.
Tarifa, szolgáltatás, SIM-kártya, készülék, lefedettség.

(Szerintem "régi" a netcsomagod, és nem aktiválták be hozzá a 4G-elérést.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#27340) apaszka válasza polonic (#27338) üzenetére


apaszka
veterán

Van ilyen, de nem publikus. Én sem tudom mi a neve a csomagnak, de a fiam azt használja.
Korlátlan rajta minden.....
Még a számlát sem látja ő sem.....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27341) polonic válasza Viktor0610 (#27339) üzenetére


polonic
félisten

Egy ceges elofizetes pifatlanul olcso perdijakkal, kb korlatlan nettel. Data pool van az osszes dolgozonak. Roaming kedvezmenyek, stb. Szoval elegge premium elofizetesnek erzeem ezt igy es ennek ellenere nem? Sim kartya, keszulek, lefedettseg adott.
Nem ertem, hogy pont a 4g-t nem engedik.

(#27342) polonic válasza apaszka (#27340) üzenetére


polonic
félisten

A szamlat egyebkent en latom belepve az online feluletre, az egesz ceges szamlat, meg az en szamomhoz tartozot is.

(#27343) Kerto


Kerto
tag

Sziasztok!
Egy olyan problémával fordulok hozzátok,hogy: eddig a Telenor MyMenüből rendeltem
7napos csomagot 270ft-ért ami azthiszem 45perc+45sms+220Mb mennyiség volt,így gyakorlatilag
egész hónapban volt 1000ft-ért netem,és hívásaimat is tudtam intézni hálózaton belül.
A gond az,hogy most ez a csomag eltünt és ajánlott nekem a rendszer egy 700ft-os heti csomagot,ami
nekem teljessen felesleges lenne és egy hónapra kiszámolva is elég drága lenne.
A kedves ügyfélszolgálatos úr azt mondta: Megváltoztak a hívás szokásaim és ezért ajánl a rendszer nagyobbat ő ezzel nem tud mit csinálni. Ez persze nem így van mivel a heti 45perc felét sem szoktam lebeszélni.
Mit lehetne tenni,vagy egyáltalán lehet-e valamit tenni,hogy visszakerüljön a régi csomagom?

(#27344) dptrsk válasza Kerto (#27343) üzenetére


dptrsk
addikt

Ez a beetetés, azért ajánlja a drágábbat, mert így próbál rávenni arra, hogy több pénzt hagyj a Telenornál.
Mintha régebben írták volna, hogy elsőként 90ft csomag, utána 270, utána 700, tehát néhány aktiválás után a drágább csomagot adja, ez éri meg a Telenornak.

Ellene nem tudsz mit tenni, talán ha nem használod pár hétig akkor újra ad majd 270es csomagot.

(#27345) Kerto válasza dptrsk (#27344) üzenetére


Kerto
tag

Köszi!
Igen erre gondoltam én is,hogy beetetés az egész.
Túl szép is lenne havi 1000ft-ért 880Mb internet + 220perc hálózaton belüli hívás + sms.
Továbblépve viszont irreálisan magasak a mobilinternet árak. 100Mb csomag havi 1000ft,ami éppen csak böngészésre elég,de még arra sem. Mindegy várjuk a változást hátha egyszer történik valami.

(#27346) showdown


showdown
csendes tag

Sziasztok. Előre is bocsánat ha hosszú lesz. Adott egy Dolgozói flotta. Egy dolgozó 6 előfizetést vehet igénybe, ebből 4 már megvan (azért írom mert nem tudom hogy minden Dolgozói flotta ugyanolyan-e). Én lettem volna az ötödik, ki is néztem a telót, illetve hozzá a Dolgozó Mobil Online 100Mb csomagot, amivel a teló még olcsóbb lett volna (így belefért volna a büdzsébe). Minden stimm az előfizetéssel, amikor azonban a telefonra tértünk, a kedves eladó közölte, hogy nincs ilyen mobil internet csomag, "sose vót", sőt...az jogatalan hogy ilyenje van a másik 4 előfizetőnek...vagy megveszem eredeti áron a telót most, vagy legközelebb csak 3 hónap múlva vehetek telót. Dafuq? Előfizetést megvettük, a telót meg ráhagytuk, mert gondoltuk majd inkább neten rendeljük meg a mobilcsomaggal (a másik 4 előfizetőnek is így lett elrendezve). Viszont a telenor oldalán a megrendelni kívánt telefonnál nem tudunk visszahívást kérni az alábbi szöveg miatt: "Előfizetésével nem tud készüléket rendelni bónusz ajánlatban. Lehetséges, hogy még nem járt le a hűségvállalása, vagy egyedi tarifacsomagja van. Új mobilszámmal bármikor vásárolhat a kínálatunkból." Mint írtam az előző 4 teló így lett rendelve, és eddig semmi gond nem volt. Kérdés ezekből fakadóan sok van:
1, Mi ez a 3 hónapos "nem vehetsz telót az előfizetésedhez ha most nem veszel" dolog?
2, Egyáltalán miért nem lehetséges ez a konstrukció az eladó szerint, ha az előző 4 előfizu is ily módon van?
3, Telenor oldalán miért írja ezt?
4, (opcionális) Ha sehogy sem lehetséges hogy megvegyem itt a telót a kinézett mobilnettel, elgondolkodom hogy inkább átmegyek másik szolgálatóhoz. A dolgozói flottában maga az előfizura van hűségidő, vagy a telefonra? Kérdezem azért, hogy fel tudom-e mondani az előfizum. (Bár gondolom a szerződésbe le van írva, csak most nincs nálam).
A válaszokat előre is köszönöm :)

(#27347) dptrsk válasza showdown (#27346) üzenetére


dptrsk
addikt

Dolgozói kedvezményes mobil online csomagot csak 1220on lehet aktivàltatni,(a kedvrzményes árat ott tudják belőni) nekem azt mondták. a kedvezményes mobilonlinera nem jár készülékár kedvezmény, azonban az üzleti mobil online 100mbre(1270/hó) már a boltban is adnak készülékkedvezményt.

1. Nekem is mondták hogy 3 hóig nem lehet telót venni, ha a számmal együtt nem hozok ki. Telekomnál 1 évig nem lehet venni telót, ha a SIMvételnél nem hozol ki...

4. Dolgozói flottában általában a készüléknek van kötbére. De a szerződést meg kell nézni, ha határozatlan idejű akkor bármikor felmondható

(#27348) #32577792


#32577792
törölt tag

A mi céges net szolgáltatásunk se tudja a 4G-t, ehhez a csomaghoz nem jár. De ha járna se lenne nagy durranás jelenleg, mert még a 3G se jön össze nagyon sok helyen.
Szerintem igen nagy baklövés volt a telenor, tekintve azt, hogy szignifikánsan többen használnák külterületen a hálózatot, mint a Bp-en, vagy megyeszékhelyen.

(#27349) dptrsk válasza #32577792 (#27348) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem is dolgozói tarifám volt, amiben nincs 4g...
De a telenor próba 500M-t aktivaltam.
És érdekes módon a 4g hálón nem jött elő az a hiba ami 3g-n napi szinten idegesített...

(#27350) club1 válasza #32577792 (#27348) üzenetére


club1
veterán

A gondolatmeneted azért nem értem, mert sok helyütt van 4G-jük, ahol nincs 3G-jük. Ugyanarról a toronyról ui. az LTE-vel nagyobb területeket lehet lefedni megbízhatóbb/stabilabb 4G-vel. És a most megvásárolt 800 Mhz felhasználásával ez hatványozottan lesz így (lásd Telekom mostani LTE hálóját).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.