Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) szabonagyur válasza x1port (#28650) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sarkított? Semmit nem sarkítottam benne. Az embereknek nagyrészt annyi igénye sincsen, hogy az a telefon mondjuk, hogy szól, vagy mennyit bír az akksi csak menjen rajta a fakkbukk.

Tölts bent egyszer egy napot bármelyik szolgáltatónál és figyeld meg amikor bemegy a delikvens, hogy miket vár el és mennyi pénzt szán rá.... Ha az eladó azt mondja, hogy hölgyem ehhez azért több pénz kéne ő a köcsög, hogy minek akarja rásózni, hiszen ott a telefon a polcon, 9.900 Ft van benne Wifi, hááá nem elég az?
Másodszorra meg akkor megy az anyázás amikor fél év múlva a telefon nem képes frissíteni magát és kiderül, hogy tényleg hulladék a termék... Csak ugye nehogy több pénzt kelljen kiadni egy jobb cuccért.

Rengeteg olyan "okostelefon" fut aminek soha nem lett volna szabad piacra kerülnie de mégis ott van mivel ha van pénz akkor sem szeretnek az emberek semmire sem költeni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28652) x1port válasza szabonagyur (#28651) üzenetére


x1port
addikt

Persze de most nem okostelefonról hanem egy sima eldobható gsm telefonról beszélünk.
Kb pont annyit bír hogy a rajta lévő 1000 forintot lebeszéld.

Többe kerül a csomagolás , raktározás , szállítás stb mint maga a telefon.
Itt az a lényeg ,hogy adnak egy ilyen szart a kártya mellé és azt töltsd fel x ezer forinttal.
1 hónapon belül a kukában végzi a telefon még a leginaktívabb nyugdíjasnál is.

A környezetvédők rémálma.

(#28653) darvinya válasza x1port (#28652) üzenetére


darvinya
titán

Szerinted csak a Telenor árul ilyet.
Nem.

Ameddig megveszik, addig lesz ilyen sz@r.

Attól mert rányomják, hogy Nokia attól még mindig ugyanaz a hulladék lesz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28654) x1port válasza darvinya (#28653) üzenetére


x1port
addikt

Persze ez most globálisan értendő. :K
Kezdve a blue mobillal..:D

(#28655) szabonagyur válasza x1port (#28652) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az okostelefont csak azért hoztam fel mivel azt hamarább észrevenni... Ugyanúgy a milyen hagyományos telefont vegyünk téma ami most karácsony előtt aktuális volt. MIvel ugye nagyszülőnek mit vegyünk? Hát valami hagyományosat, de ne tudjon semmit a telefon véletlenül sem, meg minél olcsóbb legyen és ennyi a kritérium. De az, hogy a hangzása vagy térereje milyen az kit érdekel.... Úgy, hogy amíg mindennél így állnak hozzá az emberek addig minden mindegy. Ha már megemlíted, hogy mondjuk egy jobb hagyományos telefon 15-20e ft-nál kezdődik akkor megy a szörnyülködés, hogy annyiért már "okostelefont" is tudna venni...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28656) darvinya válasza x1port (#28654) üzenetére


darvinya
titán

Hát az a Blue izé, az katasztrófa.
Ott nincs egy épkézláb, használható készülék.

(#28655) szabonagyur

Az a gond.
Az emberek nem veszik észre az inflációt, mert nem emelkedik az ára, hanem minőséget csökkentenek.
És ez sajnos minden téren jelen van, kezdve élelmiszertől a tartós fogyasztási cikkig.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28657) szabonagyur válasza darvinya (#28656) üzenetére


szabonagyur
félisten

Meg az, hogy az emberek nagy része igénytelen minden téren. Hogy ne menjünk messze hányan szidják a telefon szolgáltatót azért, hogy nem érti a telefonálás során a másikat, közben meg a telefon egy kuka...

A blue meg mondjuk a célközönségének árusít... Mondjuk egy Lumia 630at vagy akár egy Not4et hol adnának el egy Lidl-ben... olyan dolgot kell árulniuk ami árban sem sokszorosa a heti bevásárlásnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28658) x1port válasza darvinya (#28656) üzenetére


x1port
addikt

Azért ez az r50 csoda speciel tényleg egy hitvány szar.

(#28659) szabonagyur válasza x1port (#28658) üzenetére


szabonagyur
félisten

Úgy 15e Ft-ig az összes készülék, ha okos ha buta nem egy életbiztosítás szóval egy kutya mind.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28660) x1port válasza szabonagyur (#28659) üzenetére


x1port
addikt

Azért nem egészen.
Amég nem volt zte mutyi addig voltak minőségi(bb) olcsótelefonok.

pl

(#28661) szabonagyur válasza x1port (#28660) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért ez sem az a telefon amire azt mondanám, hogy 2 évre vedd meg nyugodtan... kényszermegoldásnak jó, mint okos telefonnál a L520.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28662) x1port válasza szabonagyur (#28661) üzenetére


x1port
addikt

praktikum kártyával az ember nem 2 évre tervez.
És de , sokkal jobb volt mint a mostani vacak zte-k.

(#28663) szabonagyur válasza x1port (#28662) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerinted mennyire terveznek az emberek? Az a baj van egy elképzelésed, hogy kéne működnie a dolognak, a valóságban meg nem ez van... Magyarországon nagyon nem... Itt az az elvárás ha egy 10e Ft-os telefont veszel az fusson minimum 2-3 évet vagy akár többet. Ha veszel egy 100e Ft-os laptopot az úgy 5 évet jó lenne ha kibírna stb stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28664) x1port válasza szabonagyur (#28663) üzenetére


x1port
addikt

Nem teljesen így van.
Sőt , teljesen máshogy !

Karácsonyi slágercikk: , mobil , tábla stb.

Itt az az elvárás ha egy 10e Ft-os telefont veszel az fusson minimum 2-3 évet vagy akár többet.

egy nagy fenét !
az ember manapság a mobilját cserélgeti a leghamarabb.
Ha nem így lenne akkor még a legtöbb embernek galaxy 1-e vagy max ace 1-e lenne.

(#28665) szabonagyur válasza x1port (#28664) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért jó, hogy eddig a hagyományos telefonok voltak a téma most meg az okosak....

A hagyományos telefon célközönsége bizony nem cserélgeti évente sem a készüléket. Ha csak megnézem a családomat szerintem mindenki aki ilyennel rendelkezik 3-4 éves modellek... minek is cserélnék ha működik?

Persze okos telefont cserélgetsz mivel ezek az alsó kategóriás hulladékok fél év alatt használhatatlanul elavulnak..

De mindegy, feleslegesen jártatom a számat, egyszerűen vagy nem akarod megérteni amit írtam (illetve már egy kolléga is leírta részben) vagy teljesen más körben mozogsz ahol ezeket a készülékeket évente vagy még gyakrabban cserélgetik az emberek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28666) x1port válasza szabonagyur (#28665) üzenetére


x1port
addikt

Amúgy megfigyeltem az utcán járva-kelve , tömegközlekedésen , hogy az öregek a gyerekek /unokák első okostelóit használják. :K
Viccesek velük :)

Gondolom pont ezokból kifolyólag mert rosszak a gsm telefonok.
Inkább az van hogy "neki adom a nagyinak a fiókban lévő első okosomat" :)

(#28667) apaszka válasza x1port (#28666) üzenetére


apaszka
veterán

Ebben lehet valami.

Én igaz még csak 50 vagyok, így talán nem vicces a teló nálam.
Nálunk a feleségem az ki a megunt telót kapja.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28668) darvinya válasza x1port (#28660) üzenetére


darvinya
titán

Mi??

Ez pont ugyanaz amin kikadtál,,csak Nokia fityeg rajta. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28669) x1port válasza darvinya (#28668) üzenetére


x1port
addikt

Minőségre Makó Jeruzsálemtől :)

(#28670) Tigerclaw válasza asdf_ (#28643) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ezt a másodikat nem én vettem, hanem rokonok (ugyanabból a célból). Én az első után már megtanultam a leckét. Egyébként nem azért írtam ezekről a telefonokról, hogy a Telenort húzzam le vele, csak annyira nincs info ezekről a noname express csomagos valamikről (vásárlás előtt én is próbáltam tájékozódni...hiába), hogy legalább más tanuljon a dologból. Lehet express csomagot venni a Telenortól is, de inkább valami ismert gyártó telefonjával...amiről lehet olvasni teszteket, infokat, lehet hozzá venni tartozékokat, és persze megütnek egy bizonyos minőségi szintet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28671) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Anyum kapott egy telenor függő, "okostelefonnak látszó" kis kütyüt ajándékba, konkrétan egy Samsung Galaxy Pocket Neo-t. Én próbáltam lebeszélni róla, de nagyon tetszik neki, az unokájáról szeret fényképeket nézegetni rajta.. Az lenne a kérdésem, hogy ezt kifüggetleníteni mennyibe kerülne a telenornál? Csak feltöltőkártyás száma van, de ha lehet ezért nem hordoztatnám át ide, ha viszonylag olcsón függetleníthetném. :F

(#28672) szabonagyur válasza Kroni1 (#28671) üzenetére


szabonagyur
félisten

Csak megjegyzés, attól, hogy hordozod a számot attól nem tudod használni a telót más szolgáltatónál, mivel az újnál kapott SIM továbbra sem megy Telenor függő készülékben. ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28673) darvinya válasza Kroni1 (#28671) üzenetére


darvinya
titán

Telenor.hu függetlenítés.
De kb. 10-15.000Ft.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28674) Kroni1 válasza szabonagyur (#28672) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem értem amit irsz. Ha számot hordozunk akkor ahogy írtam is ide jönnénk, a telenorhoz. Egy telenorhoz hozott szám meg csak menni fog egy telenoros telefonban..

darvinya: Köszönöm! :R

Ha viszont a függetlenítés ilyen drága akkor marad a hordozás, csak ki kell választani a neki való tarifacsomagot, meg le kell még beszélnie a Telekomos egyenlegét...

[ Szerkesztve ]

(#28675) szabonagyur válasza Kroni1 (#28674) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jó én úgy gondoltam, hogy fordítva akarjátok a dolgot, hogy a telót átvinni, tehát másik szolgáltatóhoz akarod vinni és a számot is átvinni oda.

Jobban jártok amúgy ha valahogy elcseréled a teló egy független, vagy eladod és vesztek egy olyat ami kell. Bár ha hordozni akartok az is lehetséges, van amikor egész gyorsan a dologgal, csak előtte adategyeztetést csináld meg a telekomnál, hogy minden úgy legyen ahogy most van a személyiben.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28676) Watson25


Watson25
tag

Megrendeltem a telenor mytv szolgáltatást.Telefonon,tabon szépen fut(persze wifin :) ),de windows 8.1-en nemakar menni.Miért?

[ Szerkesztve ]

(#28677) szabonagyur válasza Watson25 (#28676) üzenetére


szabonagyur
félisten

Fut ott is csak én rájöttem Chrome alatt állandóan hibát ír.. FF alatt hibátlan.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28678) Kroni1 válasza szabonagyur (#28675) üzenetére


Kroni1
veterán

A telót a cégtől kapta anyu, így nem cserélheti el sztem, de megkérdeztük a hordzást, és elvileg pár nap alatt megvan. Már csak a megfelelő praktikumot kell megtalálni neki. Ahogy néztem érdekes módon a három szolgáltató feltöltőkártyás percdíjai igencsak hasonlóak, tehát nem lesz nagy különbség neki.
(Az mondjuk igencsak érdekes, hogy nekem ez szemetszúrt de a versenyhivatalnak meg nem...)

(#28679) szabonagyur válasza Kroni1 (#28678) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vannak ott különbségek azért jócskán, max a részletekben kell keresni ;)
Amúgy azért a pár nap az minimum 1 hét, nekem idén márciusban ennyi volt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28680) Watson25 válasza szabonagyur (#28677) üzenetére


Watson25
tag

Köszi,így már működik :)

(#28681) axioma válasza Tigerclaw (#28642) üzenetére


axioma
veterán

Lanyom is ilyet kapott, az elozo hulladekot majdnem masfel evig hasznalta, de mar be volt repedve az uveg rajta, meg hat viseltes volt rendesen, tegyuk hozza hogy kimondottan cel a minel kevesbe feltuno, jatekra nem hasznalhato kapcsolattartas. Ennek az R50-nek egyelore cask azt a hatranyat lattam, hogy nem szabvany microusb a csatlakozoja (raadasul ugyanaz a toltolyuk, mint a fulese). Nekem ar/ertek aranyban - ember, 3700 Ft volt - nem tunik rossznak, ha egy evet nezel csak hogy addig birja akkor sem, mondjuk egyelore nem sok tapasztalat van a hasznalhatosagrol de altalaban napi 2x3 szo egyeztetesre hasznalja, meg idonkent mp3-ra.
A default csengohang meg azert gagyi, amiert en 2 napon belul adtam el anno a 3410-et: a regi tipusu polifonikus csengohang, sokkal rosszabbul hallani mint az egyszolamut. De berakta az egyik dalt azt most mar jo.

(#28682) x1port


x1port
addikt

Vége a karácsonyi ingyen net-nek.
Csináltam egy tesztet , nem változott semmit.
Gondolom még mindig a torrent huszárokra van fogva...... ;]

(#28683) darvinya válasza x1port (#28682) üzenetére


darvinya
titán

Még nincs korlátozás. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28684) tomp


tomp
félisten

Nálam visszatért a használható 3G és a használhatatlan LTE! Na akkor ezt megkérdezem majd ettől a bandától mi is van. Ha annyira hibamentes az összetákolt hálózat...
:W

(#28685) csernak75


csernak75
senior tag

Hát...igen, minden a régi: :D

(#28686) Tibee86 válasza x1port (#28682) üzenetére


Tibee86
veterán

Tegnap elmaradt a speedtestes kép. :(
Egyébként én tudom a megoldást a bajodra, költözz el, vagy legalább néha ne csak otthon mért eredményt tölts fel, vaaagy vegyél egy LTE képes telefont. ;)

[ Szerkesztve ]

(#28687) club1 válasza Tibee86 (#28686) üzenetére


club1
veterán

Sajnos Csepelen sem oldották meg rendesen a lakótelep(ek) teljes lefedettségét (LTE-vel sem). Így az ötlet, hogy vegyen LTE képes telefont, nem biztos, hogy adott helyen bejön, bár az 1800 MHz-el nagyobb az esélye, mint 2100 MHz-en.

(#28688) x1port válasza Tibee86 (#28686) üzenetére


x1port
addikt

Na ez pont egy telenor dolgozói hozzààllàs :)

(tudom nem vagy az )

club1 : a budafoki leànyka utcai lakótelep tornyàra csatlakozok mivel itt lekapcsoltàk.
Ezért ennyi rossz a minőség. messze van :(

[ Szerkesztve ]

(#28689) dptrsk válasza Tibee86 (#28686) üzenetére


dptrsk
addikt

Na nehogy az ügyfél mozogjon, ha már komoly összegeket hagy ott a Telenornál...
Ennyi erővel a Telenornak kéne fizetnie az ügyfeleknek, hogy olyan helyre menjenek, ahol esetleg jó a hálózat.
És szerintem igen is hatásos, hogy ide is sokszor posztolja, hogy milyen a hálózat legalább az esetleges PH olvasó ügyfél meggondolja 2x is akar-e Telenoros lenni...

Azért azt megtenni egy elvileg kiemelt céges ügyfél panasszal, hogy azt válaszolom, hogy a hálózattal minden rendben van, nincs hiba és ha nem megy az ügyfélnek használja 2G-n mert ahol kéne ott nincs stabil 3G és a 4G-t meg nem akarják biztosítani... S csak akkor váltson el 2Gről, ha netezni akar.
Az utazás közbeni adathálózat megszakadások 3G-n pedig normálisak, mert ez a rádióhálózat sajátossága, a másik 2 szolgáltatónál érdekes nem ilyen sajátos a hálózat..
Ez 2014 végén a Telenor hozzáállása.

Valahogy észbe kéne kapnia a Telenornak, mert eléggé zuhan a lejtőn és nemsokára koppan.

(#28690) vwpolopg válasza Viktor0610 (#28428) üzenetére


vwpolopg
őstag

Na, ma végre volt időm, felhívtam őket. Azt az infót kaptam, hogy hiába lett lezárva 17.-én, majd január 14.-én a kövi számlazárásomkor fizethetem ki a kötbért! Ez valami vicc vagy teljesen komolyan gondolják? És ha komoly, miért csak a sokadik telefonos ügyintéző tudta ezt megmondani és eddig egy bolti dolgozó sem? (Az utolsó csak költői kérdés)

(#28691) Tibee86 válasza dptrsk (#28689) üzenetére


Tibee86
veterán

Most akkor én is írjam be minden egyes nap a Telekom topikba, hogy mekkora egy hulladék szolgáltató, mert évekig csak szenvedés volt minden amíg az ő szolgáltatásukat használtam? :F
Ezerszer elégedettebb vagyok így ~10 hónap alatt a Telenorral, mint évek alatt a T-vel voltam, ügyfélkezelést meg meg se említem...valahogy nem érzem a késztetést, hogy minden nap beírjam ezt a T topikba, pedig ugye lehet ha megtenném, akkor az " esetleges PH olvasó ügyfél meggondolja 2x is akar-e Telenoros Telekomos lenni..."

[ Szerkesztve ]

(#28692) x1port válasza vwpolopg (#28690) üzenetére


x1port
addikt

Azért mert ez a telenyomor.
Szemétláda gec.k .
( már elmúlt karácsony , leírhatom ).

A legsunyibb legaljasabb szolgáltató.
Eddig a vodáról hittem , de ők simán hagytak lelépni.
A hálózatuk nem a legjobb de azokba legalább szorult egy kis emberség.

A facén is hirdeti az igét a nyomor , ilyen hipernet olyan hipernet.
Amikor kiteszem a mérési eredményt kapok kb 200 like-ot rá...utána törlik.

Persze először jött a hablaty ,hogy kedves Péter küldd el a számodat privátban ,hogy kivizsgálhassuk az esetedet :D:D
Annyira vizsgálták meg mint én az állatkertben a kisvíziló fogsorát :)

(#28693) Tibee86 válasza x1port (#28692) üzenetére


Tibee86
veterán

Fizetett Telekom hirdetést olvashattunk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28694) Tibee86 válasza x1port (#28692) üzenetére


Tibee86
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#28695) szabonagyur válasza Tibee86 (#28691) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hagyd őket... ők olyan helyen járnak ahol esetleg a Telenor nem nyújt olyan szolgáltatást mint a Telekom tud. Ez rendben is van addig amíg nem akarnak meggyőzni mindenkit arról, hogy mindenhol rossz a Telenor szolgáltatása.
Én meg olyan helyen járok ahol a Telekom szolgáltatása vicc kategória, Telenor legalább jó, Vodafone meg sehol nincs, de nem szidom a saját témájában egyiket sem. Egyik szolgáltató sem az igazi, együtt talán használható hálózatuk lenne, és sajnos ez a tény.

(#28692) x1port: ez is érdekes, hogy mindig van pár ügyfél, mindegyik szolgálató témájában akit a köcsög szolgáltató nem hagy elmenni, meg mellette több száz másik akiknek a számhordozás is pár nap, és mindent el tudnak intézni. És gondolom ez is véletlen, hogy a Vodafone-nal már ilyen jó kapcsolatban voltál, most vagy a Telenorral, következő gondolom majd a Telekom lesz egy fél év múlva.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#28696) dptrsk válasza Tibee86 (#28691) üzenetére


dptrsk
addikt

Telekomnál tapasztaltál hibákat.
Bejelentetted? Kijavították? Nem ment? újra nyittattad a hibajegyet? 72 óra után a Telekom kötbért fizet, ha nem tudod megfelelően használni a hálózatot.
Telenor nem is hallott ilyenről...

És NE, ne menj a Telekom topikba, hogy szar VOLT a hálózat, mert most nem tudod lemérni, hogy milyen.
Ha esetleg van Telekom SIMed és tapasztalod a hibát és bejelented és leráznak folyamatosan, na akkor írd be nyugodtan.

Ugyanis itt a Telenor topikba aki posztol rendszeresen hibát, már velem együtt többször bejelentette, hogy nem megy visszahívták, hogy nem látnak hibát és az ügyfél a hülye mert nem 2Gn használja...
És ez a 4-5. panasz bejelentés után elég bosszantó és tudja meg mindenki, hogy jelenleg így áll a Telenor az ügyfelekhez...
Ha megváltozik a hozzáállás és valakinek valami csoda folytán kijavítják a hibát és jó lesz, hidd el, ha nem is elismerően, de azt is meg fogja írni...

És azért is van a fórum, hogy hangoztassuk a véleményünk, ha veled pozitív dolog történt azt is meg lehet írni, s mivel nem 1 ember írja a sok-sok panaszt, hanem többen ezért nem trollkodás, hanem egy jelzés...
De a Telenor erre IS tesz egy nagy kalappal.

(#28697) x1port válasza szabonagyur (#28695) üzenetére


x1port
addikt

Pl. Magyarország ?!

szabonagyur : ne nevettesd már ki jobban magad.
Linkeltem az adott sebességet.
Ha ezzel nem lenne gond nem akarnék elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#28698) Tibee86 válasza dptrsk (#28696) üzenetére


Tibee86
veterán

"Bejelentetted? Kijavították? Nem ment? újra nyittattad a hibajegyet? 72 óra után a Telekom kötbért fizet, ha nem tudod megfelelően használni a hálózatot."
Leírva jól hangzik, a gyakorlatban messze nem így működik. Annyi bejelentést tettem, hogy a végén már meguntam, mert soha nem lett semmi eredménye, de megértem, hogy az oktatáson ezt tanítják nektek, hogy így kéne működnie.

Az, hogy minden nap edge-s méréseket posztolgat, bárki bármit ír rákontráz azzal, hogy telenyomor, meg ilyen szar olyan szar, bezzeg a drágaTelekom, az szerintem kimeríti a trollkodást fogalmát... Nincs azzal baj, ha elmondja a tapasztalatát, de minden nap, mindenkinek , ugyanazt. :F

[ Szerkesztve ]

(#28699) dptrsk válasza szabonagyur (#28695) üzenetére


dptrsk
addikt

"ők olyan helyen járnak ahol esetleg a Telenor nem nyújt olyan szolgáltatást"

Budapesten lakom, mielőtt ide írtam bejelentettem 4 alkalommal a hibát a Telenornak, s csak utána írtam.
Budapesten utazok a belvárosban és 2 megálló között nem tudok úgy megtenni utat, hogy ne menjen el a 3G adathálózat. 4G-t nem kaphatok mert céges csomag és habár DPInél a 1.5G csomag ad 4G-t ugyan olyan havidíjjal az én 1.5G csomagom nem adhat, nem tudja a Telenor beállítani.
Ahol lakom ott pedig csak segélyhívást ír néha a telefon, elég kellemetlen, hogy egy hónapban 30 teljes napból csak 25 nap vagyok elérhető, de 30 napért kell fizetnem...

és ha már fizettem a szolgáltatást, hadd ne keljen az automata hálózat választás helyett a 2G-3G kapcsolóval játszani...

Ha a Telekomnál jelentettem volna be ilyen hibát elsőre lehet, hogy nem, de másodjára tettek volna az ügy érdekében... A telenor 7szer nem tett az ügy érdekében...

(#28700) x1port válasza dptrsk (#28699) üzenetére


x1port
addikt

Nekem tett.
Letiltott a facéról :D

Problem Solved.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.