Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 15:58:25

LOGOUT.hu

Milyen belső merevlemezt vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36049) Roleegsi


Roleegsi
tag

Sziasztok.

A HDD Sentinel talált 35 hibás szektort a winyómon. ST3500820AS ATA Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-II). HDD Regeneratorral lefuttattam egy tesztet, utána is 35 maradt, aztán a Wondershare LiveBoot-jával is, de aztán sem jött változás. Lehet valamit én csináltam rosszul, nem tudom, mert ehhez a részhez nem igazán értek... Sentinel szerint 63 %-os.
A lényeg, hogy gondolom vennem kell egy winchestert. Itt következik a kérdés, melyiket is válasszam?
Ebben kérném a segítségeteket! A gépet többnyire játékra, és internetezésre használom, szóval fontos, hogy gyors legyen (mármint a gép). Nemsokára RAM-ot akarok majd bele venni még, a mostani 4-et cserélném 8-ra, (Battlefiled 3 multi miatt), de ezzel azt mondták várjak amíg kijönnek a DDR4-esek, mert akkor 3-as olcsó lesz.

Gondolom jó ha van konfig leírás is segítségképpen:

CPU: QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 4x3215 MHz
Alaplap: Gigabyte GA-MA770T-UD3
Memória: 4 GB DDR3 SDRAM
Videokártya: Sapphire HD5870 VAPOR-X (1GB)
Táp: Cooler Master Real Power 620W Modular
HDD: 500 GB, 7200 RPM, SATA-II
DVD-ROM: Optiarc DVD RW
Hangkártya: Realtek High Definition Audio
Monitor: Acer P241W 24" LCD
Egér: Logitech G400
Egérpad: Razer DESTRUCTOR
Billentyűzet: Logitech G510

Kérlek azt is jelezzétek ha valami olyan komponens lehet a gépemben ami károsodást okozhatott a winchesterben... olvastam olyat, hogy táp képes rá, stb.
Videokártyát is cserélni fogok majd a közeljövőben, valószínűleg egy 7970-esre fogok beáldozni, de ezzel is várom a konkurenciát, hogy lejjebb menjen az ára.

Szóval a lényeg, hogy minimum 1 TB-os legyen a vinyó, és az ára úgy 50 és 100 font közt legyen (inkább az 50-hez közel ha lehet, de ha sokkal jobb a másik, akkor hajlandó vagyok kompromisszumokat vállalni).
Manchesterben élek, szóval valami angol üzletből kell megrendelnem. Nem tudom tudtok-e ilyeneket, de itt egy példa, ezeket ismerem egyedül, ha tudtok jobbat persze jelezzétek légy szíves:
Scan Computer vagy eBay.

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Üdv.: Roland

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen belső merevlemezt vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.