Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7714) Szten Márs válasza feeder42 (#7713) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szia!
"az olympus gépek képfeldolgozási rendszerét nem nagyon dicséritek"

Nem tudom ki nem dicsérte az Olympusok képfeldolgozó rendszerét, épp, hogy ebben a legjobbak, főleg, ha jpg feldolgozásról van szó. Szóval a képfeldolgozó rendszer az Olympus nagy erőssége ;)

"Petax k-x is a lehetséges gépek közt szerepel ezt csak a pentaxnál használatos aksi miatt helyeztem a második helyre."

Ezt megint nem értem, a K-x-nél egyáltalán nincs semmiféle "csak Pentaxnál használatos aksi", a K-x AA formátumú, tehát normál ceruzaelemekkel működik, vagy ceruzaelem alakú aksikkal. Ez épp, hogy azt jelenti, hogy bárhonnan áttehetsz elemet/aksit, ami épp ceruzaelemmel működik, ha a Pentaxodéból kifogyott a szufla - a gyerek távirányítós autójából, vagy a faliórából :)

Fura kérdések, biztos vagy benne, hogy ezt a topicot olvastad végig? :DDD

Spidee:
Mindkettő gép tökéletes kezdésnek :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.