Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56419) MittuDomain_ válasza MATEO6600 (#56418) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Szia!

10cm méretre egy photobox sokkal jobb választás, mint amit a képen mutatsz - pláne ilyen büdzsé mellett. (Ha a fenti szett már megvan, más tészta, de amit ott látok, már maga ~4-500€)

Minden esetre egy photobox 3-5-10e maximum (kínai beszerzés mellett), a maradékból ~10e egy minimum vállalható állvány (Nekem egy hete jött meg ez - 10 nap alatt átvettem, valami csodás együttállás lehetett, én sem értem - , kuponnal 14e, és minden fillért megért. A kupon elvileg még él rá.)

A fényképezőre ilyen statikus témában nincsenek nagy csodák. M43/APS-C fölé ne menj, még kifejezett makró üveg sem kell feltétlenül, de a kis DOF előny. EVF sem feltétlenül kell.
Én lehet hogy oly-t vennék, és tavaly év végén a Canon M100-at nevetséges áron szórta ki az Alza, lehet hogy még van.

Használtan pedig kinyílik a világ. ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.