Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53520) Alvin_ti4200 válasza PuMbA (#53518) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi :) Én annak idején egy 1000D-vel kezdtem, majd használtam 7D-t és 700D-t is (mindkettő kölcsön volt nálam), szóval nekem az ugrás ezekhez képest lesz akkora, amekkora :) A 77D és 80D között fotózás szempontjából van érdemi különbség, amit egy nem profi is tud kamatoztatni? Ha jól sejtem, a 80D a régebbi váz.

A7 Mark II-nek fotózás szempontjából amúgy mik a rákfenéi a gyenge akksin kívül? Ezeket látom dpreview-n, amiből a másodikat nem is értem :B Nincs auto ISO, mindig be kell állítani vagy mit jelent a programozható Auto ISO? A gombok meg nem ugyanazok, mint a Mark III-nál? Ott nem panaszkodtak rá általában, csak a bonyolult menürendszerre.

- High ISO performance lags behind full-frame competitors
- No programmable Auto ISO
- Tiny, fumbly buttons and dials

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.