Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37684) jjeahh válasza Tin (#37682) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem el vagy tévedve vagy nem tom, de nagyon másképp értelmezed a dolgokat :D

m3ss: Most azt írod mft-n egyáltalán nincs dof control? Akkor én hogy portréztam eddig? Amúgy szerintem te is félreértettél. Én is azt írtam, hogy nagyobb szenzorral nagyobb a dof control, kisebbel kisebb ha ugyanolyan obival vetjük össze, de a szenzor nem minden és nem mindenkinek éri meg ugyanannyiért mondjuk egy jobb fókuszrendszert és gyorsabb sorozatot beáldozni a jobb dof controlért. Mint írtam nem vagyunk egyformák. Persze FF fronton is vannak durva af rendszerek és gyors sorozat stb, de nem fuji xt1 vagy e-m1 árban gondolom.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.