Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Nippon válasza kátú (#38599) üzenetére


Nippon
őstag

Érzékeltem, csak nem akartam és is elpoénkodni. Jó az, na.

(#38602) Nippon válasza mazsi70 (#38600) üzenetére


Nippon
őstag

Én maradnék az A6500 mellett, ha emberi ára lesz nálunk valaha.

Bocs a dupláért. :B

[ Szerkesztve ]

(#38603) konyi79 válasza Nippon (#38598) üzenetére


konyi79
addikt

Ez a vázstabi kb annyire fontos panánál, mint aps-c sonynál. A natív üvegek jórésze stabis. Aki keveri oly üvegekkel, max annak előny de nem létszükséglet. Simán el lehet lenni jól a pana rendszerén is natív stabis üvegekkel.
A stabi jó. De azért ne menjen már el arra a topik, az összes vázstabi nélküli pana váz kukába való...

(#38604) Nippon válasza konyi79 (#38603) üzenetére


Nippon
őstag

Van pár jó fix a rendszerben ami eddig csak Olympus vázon volt stabilizált, szerintem egy kisebb szenzornál főleg jól jön a stabi, hogy az érzékenységet alacsonyan lehessen tartani. Nem azt mondom, hogy nem lehet meglenni a régi vázakkal, csak azt, hogy amikor ugyanannyi az ára a G7-nek és a GX80-nak, akkor a GX80-at kell megvenni. Feltéve, hogy nem csak videóra kell és nem létszükséglet a mikrofon bemenet.

(#38605) kátú válasza Nippon (#38602) üzenetére


kátú
őstag

kétlem, az A6300 at is kit be legutóbb 470 ért láttam...

It still works!

(#38606) Muerte68 válasza Nippon (#38598) üzenetére


Muerte68
addikt

Esetleg ha nem kell a videó valamelyik OM-is számításba jöhet abban is van stabi :K (bár tudjuk hogy nem kell ;] )

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#38607) MrChris válasza kátú (#38605) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ahogy korábban alakultak az árak, jövőre már 200-250 között lesz a G80, ilyenkorra talán csak 200. GX80 meg most használtan 110, mi lesz ebből jövőre? Persze tudom, hogy egy felesleges marha hatékony IBIS van benne (20mm-essel és nagylátóval is hülye módra de használom, még régi vacak 50/1.4 és 100/2.8-al is), egy mineka4k videó, csak a háttérre élesítő AF és persze a rossz 4:3 képarány. Ja, picikicsi a szenzor! :D

(#38608) kátú válasza MrChris (#38607) üzenetére


kátú
őstag

hát nem is értem hogy használhatsz egy jó IBIS t :DDD szerintem kapcsol ki :D

amúgy ha normális árba lemenne a g80 jövő télre már veszem is meg a vázag a g6 mellé

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#38609) tvamos válasza kátú (#38605) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az A7 olcsobb, mint az A6300?.. :Y

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38610) kátú válasza tvamos (#38609) üzenetére


kátú
őstag

igen, láttam már olcsóbban

It still works!

(#38611) pethob válasza kátú (#38608) üzenetére


pethob
aktív tag

Nana! Le lesztek fotózva egy instabil vázon! :(((

https://www.flickr.com/photos/pethob

(#38612) Muerte68 válasza pethob (#38611) üzenetére


Muerte68
addikt

A Fujival semmi baj :U jó kis gép :K
Az érvelésed volt érdekes :P

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#38613) pethob válasza Muerte68 (#38612) üzenetére


pethob
aktív tag

Ha nem értettél valamit, lehet kérdezni.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/pethob

(#38614) kátú válasza pethob (#38611) üzenetére


kátú
őstag

hát jobb is, hogy egy instabil vázzal, még a végén túl stabilak lennének a képek :DD

Abbahagytam xDDD

It still works!

(#38615) t72killer válasza Nippon (#38602) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az jó sokára lesz... Én most szereztem be egy a6000-et másodgépnek a GX80 mellé - meglássuk a fotó/videó arányt, még első gép is lehet belőle:)), azt a generációt (a6k, a7/r) még emberi áron adják.

Amúgy az a6500 tényleg előrelépés lenne minden téren (immáron nem gépfőző videó, vázstabi, bő fél FÉ ISO-teljesítmény) - viszont egészen elképesztő áron adják.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38616) Nippon válasza t72killer (#38615) üzenetére


Nippon
őstag

Nekem is az van, csak nem használom. :D

(#38617) t72killer válasza Nippon (#38616) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélem nálam aktívan ki lesz használva - meglássuk.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38618) Muerte68 válasza pethob (#38613) üzenetére


Muerte68
addikt

az stimmel hogy stabi nélkül élesebbek a képek,de ez az objektív stábijára is vonatkozik köztudomásúlag,és az hogy egy vázban van stabi az csak plusz mivel azzal a stabi nélkülieket is tudom stabilizálni ami nem csak a manuális régi obikra vonatkozok hanem pld a sigma fix ekre is vagy az oly obikra.Egy Sony géppel nincs lehetőségem stabilizálni ugyanazt a Sigmát.És a stabit ki lehet kapcsolni!
Nincs bajom se a Fujival-se más stabi nélküli gépekkel de a vázstabival több a lehetőség ezért aki tudja belerakja pld újabban Pana-Sony.
A Fuji a speciális szenzora miatt nem tudja nem akarja belerakni érthető okok miatt mivel a nem egyforma pixelek nem működnének jól ha ráznák őket.
Ezzel semmi baj a Fuji jó ahogy van-a képe az eggyik legjobb,de azért a stabit fölöslegesnek kikiáltani elég érdekes :U
Egy átlag fotós képeinek a fele legalább kuka lenne stabi nélkül.
A váz stabis gépen is lehet stabilizált obit használni :U
És még egyszer semmi bajom a Fujval-sőt szivesen vennék ha a keretem engedné de sajna nekem drága rendszer volna.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#38619) Neck


Neck
veterán

Sziasztok,

rájöttem, hogy szeretnék a nagy zoomos kompaktok világából (a sötétségből :D ) kilépni, és kicsit szebb képeket csinálni, de még mindig nagyon kezdő vagyok, így nem akarok sokszázezret költeni rá. Tudtok ajánlani olyan gépet, ami a lentieknek megfelel?

- Gépre szánt összeg: 100 körül. ebben legyen benne valamilyen kit obi is, amivel lehet használni a gépet az elején, aztán majd meglátjuk (egy nagyobb zoomost veszek később mondjuk). Ha nagyon muszáj, még egy nagyon kicsit tudok rá dobni (mondjuk 20-30). Írjatok több féle árkategóriában best buy ajánlatot, aztán meglátom :D

- Felhasználás? (Lehetőleg "mindenre, bármire" kerülve legyen, próbáld minél jobban belőni, mi lenne kedvenc témád). Gyakran túrázom / utazom, és szeretném megörökíteni a tájat. Példa: hegycsúcs, patak, erdészház, panoráma. Emellett, természetesen a szülinapos családtagokról is lőnék néhány képet. Voltam idén a DTM-en is, ott is legalább alapszinten lehessen egy-két képet kattintani. A videós tulajdonságok nem alapvetőek, de néha szeretek csinálni egyet-egyet.

- Méret számít? (Súly, foghatóság, hordozhatóság, strapabíróság).
Nikon L830-am van, attól itt minden könnyebb lesz :)

- Videóra szükség van ? (Igen: komoly minőséggel és tudással, vagy csak átlagos minőségben ? Nem: teljesen hiányozhat akár, bár ez egyre ritkább, lassan minden gép tud video-zni).
Lásd fentebb

- Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Főleg új - hacsak azt nem mondjátok, hogy ez meg ez a használt 1000x jobb mint a teljes új mezőny.
Akkor talán rábeszélem magam.

- Egyéb kívánság, speciális igények?
Mindenképpen tölthető lítiumos saját akksija legyen, meggyűlöltem a tölthető elemeket.
Van egy kicsi állványom, szeretnék éjszakai képeket csinálni hosszabb záridővel. Részben ez az oka, hogy cserélem a Nikont, nem lehet benne záridőt állítani.
Már nagyon megszoktam, hogy az LCD-t nézem, kereső nem olyan fontos...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38620) jjeahh válasza Neck (#38619) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Panasonic g6. Használtan sony a5000, a5100, panasonic gx1, g3, g5, olympus e-pl5, e-m5, e-m10.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#38621) #31733248 válasza Studi (#38554) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#38554) Studi

"3 napos tapasztalatok, melyek elég erősen szubjektívek, és előítéletekkel átitatottak"

Semmiféle előítéletesség nincs ebben. Ha megnézed, a Panasonicról írt tapasztalataim túlnyomó része tényszerű és a különböző fórumokon is megerősítik őket. Tény, hogy hajlamos a shutter shockra, hogy nincs hozzá egyetlen Lightroom színprofil sem és ha csak egyszer is kézbe veszed, azonnal belátod, hogy a GX7 fogása sokkal gyengébb, mint az A6000 markolatáé, vagy hogy a szemkagylója túl kicsi. Az már csak a használat során derül ki, hogy a fókuszálás mennyivel el van maradva az A6000-é mögött, hogy a Pana gyorsabban merül stb...

(#38574) jjeahh

"Én pl. sokat fesztivál-koncertfotózok (itt nem szökdösős koncertekre kell gondolni, hanem pl. jazz-re) és hidd el ilyenkor az esetek 70%-ában kva hasznos :)"

Most már érdekelne, milyen záridőkkel fotózol Te koncertet? :) Mert nálam az 1/200-250 a jellemző, ott pedig semmit nem ér a stabi...

(#38622) t72killer válasza #31733248 (#38621) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A panát a videó miatt szeretjük - ill a GX80-at személyszerint a stabija miatt is, ill abba már sokkmentes zárat is szereltek. A Sony színektől se vagyok nagyon elájulva, bár nekem az a6000 hamarosan jól meg lesz babrálva (IR-szűrő ki, helyére vagy asztro vagy kipattintható OWB).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38623) jjeahh válasza #31733248 (#38621) üzenetére


jjeahh
nagyúr

1/125, 1/100, 1/100, 1/80, 1/60, 1/50, 1/30, 1/30, 1/30, 1/20, remélem elég lesz :DDD . Már nem először fordul elő, hogy fórumon nem hiszik el, hogy lehet 1/200 fölött is fesztiválfotózni, pedig csak annyi a titok nyitja, hogy egyszerűen nem csak bulis hajrázós koncertek léteznek és én pont nyugisabbakat fogtam ki. És 1/100 fölött azért egy jó stabi durván növeli az esélyeket, mert sokszor nem a zenészek/vagy közönség mozdulnak be a képeken, hanem én rázom be a gépet, főleg ha hosszabb obival próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#38624) 80hun válasza t72killer (#38622) üzenetére


80hun
addikt

A sonykon be tudod kalibrálni azt a színvilágot amit szeretnél, keresd meg a menüben aztán nyomogasd.
Én lusta vagyok rá , landscape-t haználok :D

(#38625) Neck válasza jjeahh (#38620) üzenetére


Neck
veterán

Szia,

Köszönöm a választ! Jobb lehet egy használt A5000 90 ezer forint körül, mint egy új G6?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38626) Mr.Csizmás válasza Neck (#38625) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

FYI telekomnál 89ért van új A5000 néha

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38627) konyi79 válasza Neck (#38625) üzenetére


konyi79
addikt

Más.
G6 szolgáltatások javát tekintve megelőzi, fogása kezelése jobb. Sony szenzora jobb, bár az újabbak még sokkal jobbak.
De a dolog szubjektív, két totál eltérő célcsoportnak gyártott gép, főképp a méret miatt is.. A sony szenzorból előrébb van, a pana megkönyíti a munkád. Melyik kell?

(#38628) Neck válasza konyi79 (#38627) üzenetére


Neck
veterán

Kicsi könnyű kezdő gép, amivel azért könnyen lehet jó fotókat csinálni automata módban, de sok manuális lehetőség is van benne, és később vehetek rá mondjuk egy nagyobb zoommal rendelkező objektívet viszonylag olcsón, amivel elleszek a következő 2-3 évben, amíg rá nem jövök, kell-e komolyabb, vagy sem.

Mik a plusz szolgáltatások, amikben jobb a G6?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38629) konyi79 válasza Neck (#38628) üzenetére


konyi79
addikt

Az A5000 kicsi könnyű kezdő gép, amiben természetesen vannak manuális funkciók. Csak nehéz használni rajta azokat, mert alig van kezelőszerv, még a funkciómenüt is kiirtották belőle.
A G6-ról majd írnak a pana tudorok, de a kettőt egymás mellé rakod, látod mennyire nem egy ligában játszanak.
Sony párti vagyok, úgy mondom, az 5000 tényleg vagy csak kezdőgép, vagy ha kompakt méretben és kezelésben akarsz kompaktoknál (ma már telefonoknál) sokkal jobb minőséget.

(#38630) kátú válasza Neck (#38628) üzenetére


kátú
őstag

van rajta kereső, van egy rakász programozható funkciógomb, "profi"videó, kihajtható kijelző

It still works!

(#38631) csacsi77 válasza Neck (#38628) üzenetére


csacsi77
senior tag

Vegyel Pana G6-ot.
Arra van 14-140-es zoom elfogadhato hasznalt aron.
Sony-ra nincs ilyen jo aron.

Öreg fater megoldja!!!!

(#38632) Neck válasza Mr.Csizmás (#38626) üzenetére


Neck
veterán

[link]

Erre gondolsz? De ez nem KIT, nincs benne obi, nem?

Elgondolkodtató a G6 is... de az a baj, hogy az már kicsit "kilóg" a 100-as, max 120-as keretből... :(

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38633) konyi79 válasza Neck (#38632) üzenetére


konyi79
addikt

L jelöli a PZ1650 kitet, B azt, hogy fekete

(#38634) Neck válasza konyi79 (#38633) üzenetére


Neck
veterán

Tehát van benne. Köszönöm szépen :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38635) #31733248 válasza t72killer (#38622) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#38622) t72killer

Próbáld ki az ingyenes Capture One-t, nagyon szép képeid lesznek.

(#38623) jjeahh

Azért egy átlagos rock koncerthez képest itt a szereplők le vannak szedálva... :)

(#38636) jjeahh válasza #31733248 (#38635) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem erről beszélek 2 napja, hogy nem csak hajítós rockzene létezik? :D Értem én, hogy fórumon a koncertfotósok zöme viszonylag bulis rockkoncerteket fotózik, de millió +1 más műfaj is létezik... :U Engem a Role-t leszámítva eddig pl. ritmusfesztiválra és jazzfesztiválra hívtak fotózni, talán mondanom sem kell, hogy egyik sem valami szökdösős műfaj. Szal egyszerűen és dióhéjban: koncert nem feltétlen = rockzenével és innentől kezdve fölösleges azon vitázni, hogy koncertre milyen záridő való.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#38637) t72killer válasza #31733248 (#38635) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megnézem:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38638) #31733248 válasza jjeahh (#38636) üzenetére


#31733248
törölt tag

Azért a legtöbb hosszú záridős kép kissé veszélyes, mert könnyen bemozdulhat a zenész még a lassabb mozgással járó műfajban is.

(#38639) jjeahh válasza #31733248 (#38638) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Erre megoldás egy 2-3 képes sorozat, amúgy is kisebb sorozatokat szoktam nyomni rövid záridővel is. Jó esetben az összes éles lesz és van amiből kiválasztani a legjobb pillanatot. Ennyi kockázat nekem belefér, cserébe nem full zajos/agyonzajszűrt elcseszett dinamikájúak a koncertfotóim. No de ha neked az 1/200-nál hosszabb záridő nem felel meg koncertre azzal sincs semmi gond, ahány ember annyi szokás és bulisabb zenészekhez tényleg kell a rövid záridő, én csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy koncerteken/fesztiválokon is hatalmas segítség tud lenni a vázstabi, mert erről szólt a vita eredetileg.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#38640) m3ss válasza jjeahh (#38639) üzenetére


m3ss
veterán

econnal ertek egyet, azert ez az 1/30-on fotozom az embereket, elkapott pillanatoknal elegge rizikos. ok, hogy talaltal 3 kepet ami 1/20-on is eles, kivancsi vagyok hany bemozdult jut 1 elesre. ez nem igazan mufajfuggo, ok hogy nemelyik zeneben gyorsabban mozognak, mas stilusban meg lassabban...a kerdes az az, hogy minden kepet elesre akarsz megloni, vagy nem. sose tudod mikor mozdulnak be..
ha lenne 5 perced egy koncerten, hogy 1 szam alatt csinalj vallalhato kepeket kivancsi vagyok mikor kattintgatnal 1/30-on emberekre :DDD
ez esetleg olyan jeligere mukodik, hogy ha bemozdul majd max nem valogatom be, lesz helyette masik kep...ha meg kell orokiteni a pillanatot vallalhato modon, felejtos ez a zarido emberek fotozasara, meg tavolrol nagyobb latoszoggel is.
a kepeid meg biztosan jobbak lesznek, ha nem az alapjan kell valogatni, hogy bemozdult vagy nem, hanem hogy jo-e a pillanat.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#38641) Neck válasza csacsi77 (#38631) üzenetére


Neck
veterán

Mi a különbség árban a kettő obi között, nagyságrendileg?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38642) jjeahh válasza m3ss (#38640) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most akkor töltsek fel neked több száz képet, úgy elégedett lennél? :D Akkor írjak két szituációt is: amikor eléred a vázad max érzékenységét ami számodra még vállalható, de csak 1/30-as záridőt kapsz max, akkor te mit csinálsz, meg sem lövöd a képet? Mert én olyankor lövök egy rövid sorozatot. Vagy amikor látod, hogy viszonylag mozdulatlan a témád akkor is feltekered az iso-t az egekbe, holott valószínűleg alacsonyabb iso+hosszabb záridővel sem mozdulna be? Nos én nem... lövök hosszabb záridővel egy rövid sorozatot... stb. Ilyenkor a stabi nagyon durván sokat segít főleg hosszabb obival, mert a kézremegést kisimítja. Egyáltalán fotóztatok már unplugged stílusú vagy jazz koncerteket, ahol a közönség mindíg és néha a zenészek is ülnek?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#38643) m3ss válasza jjeahh (#38642) üzenetére


m3ss
veterán

en is embereket fotozok, ugyanugy mozognak, mint akiket te fotozol. neha ulnek, beszelgetnek, mozgolodnak :DDD elhiszem hogy van tobbszaz eles keped ilyen zaridon, inkabb megneznek 50-100 egymast koveto 1/20-as kepet..hogy mennyi a hasznalhato belole.
en nem hasznalnek m43 gepet ejjeli koncertfotozasra, pont ezert.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#38644) jjeahh válasza m3ss (#38643) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nincs mindenkinek fölös 1000-2000 ajrója a7 sorozatra :D . Azzal dolgozok amim van, inkább lövök mikróval 1/30-as képeket, mint semmit. Amúgy meg vannak a linkelt képek között a7s+F1.4-es fix-el lőtt képek is, azzal is lőttem néha hosszabb záridős képeket, mert az ember mindíg azt próbálja kimaxolni ami van, van ahol iso50.000+ érzékenység sem elég ahhoz, hogy 1/200 záridőt kapj :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#38645) tvamos válasza jjeahh (#38636) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azért nehogy már a témát igazítsam a géphez! A gyerekkel meg éltessen pálinkás kenyeret?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#38646) Neck


Neck
veterán

Égi jelnek tekintettem, hogy a miskolci T-nél volt egy raktáron kedvező áron - Sony A5000 lesz. Ahogy elnézem mindennek felfelé megy az ára, szóval így akcióban jó vétel volt, szerintem. Tetszik a fogás, meg hogy könnyű, jól hordozható. Egy darabig úgysem tudom "kihajtani" :B Köszi mindenkinek a tanácsokat!

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#38647) Mr.Csizmás válasza Neck (#38646) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

szívesen :D

ahhoz képest indexen valaki 107-ért hirdeti... :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38648) t72killer válasza Mr.Csizmás (#38647) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hirdetni sokmindent lehet, annyiért majdnem a6000-et veszel. Persze nem tesz jót az áraknak, hogy az új cuccokat extrém drágára árazzák.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38649) asdf_ válasza t72killer (#38648) üzenetére


asdf_
veterán

Nekem most ez a kedvencem az indexrol:

Keresek :

Panasonic fz1000 tipusú gépet. Csak olyan érdekel ami megkímélt, doboza és tartozékai mind megvannak. Annak fényében hogy most jelent meg az utód, max 100.000 Ft ot szándékozom adni érte.

Boltban jelenleg ket kilo. Majdnem irtam, hogy en meg harom meztelen szuzlanyt szeretnek, de mar reagaltak ra :)

(#38650) Muerte68 válasza Neck (#38646) üzenetére


Muerte68
addikt

gratula jó kis gép :K ha nem kelett volna az EVF a szemem miatt én is megtartottam volna.Autó módban tökéletes ,kicsi jó képeket csinál-a capture 1 amit adnak hozzá az eggyik legjobb képfeldolgozó.
az egyik legjobb ár érték arányú gép.
És bár ezzel sokan nem értenek egyet szerintem a kitt obi is jó :U

asdf_ :D :C

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.