Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30258) jaktib válasza andzsin73 (#30250) üzenetére


jaktib
tag

Én pont a méret miatt választottam MILC gépet. Azért egész nap sétálni egy sokkal nagyobb géppel nem olyan jó mulatság. El kell dönteni neked mi a fontos. [összehasonlítás] A MM-ben olcsóbb a Pana, csak itt össze lehet hasonlítani a gépeket. Most a MM-ben 130 a PL6 A GF6 pedig 140. Nem nagy a difi. Ami miatt a Panát választottam: Jobb minőségű érintős LCD, WIFI, NFC, video jobb, Time Laps, Motion Pictures, 5 év gari, nekem tetszetősebb kivitel, van beépített vaku, a E-PL6-hoz tartozék a vaku, tudom, hogy jobb a vaku papucs, de nekem megfelel ami ebben van. Nem kell cipelni vacakolni a külön vakuval. A 10%-os akcióval olcsóbb is volt mint az E-PL6. El kell dönteni mi a fontos. A képminőségben szerintem azért ordító különbségek nincsenek. Jobb objektív kell ahogy itt olvasom ha jobbat akarsz. De ha nem vagy fotós elégedett lehetsz mindkettő képével. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.