Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10289) nesa válasza BiriBum (#10288) üzenetére


nesa
veterán

+1
Enis mindent kaptam olympushoz amit akartam es penzem is volt ra max 1 honapot kellet varni mire befutott a megfelelo hasznalt termek.

CaNikon szinten se jobb a helyzet a kinalt 5620 hasznalt obibol van kb 20db ami ertelmes ebbol 10 tul draga, az olcsok fele kishibas, es ami valoban jo mar mas megvette.

Nikonhoz 55-200VR obit kb 1 honapig vadasztam mire minden szempontbol megfelelot talaltam, 18-105VR meg kb 3-4 honapig, a sok szar ajanlat mellet mar ugyvoltam elmegyek veszek uj uveget.

Fasten!

En hamar Nikon D90 es a D5100 kozt vacilalnek hogy neked melyik lesz jobb azt neked kell eldonteni, D90 tobb szabadsagot enged + kezelhetobb, ha a portre markolat is fontos akkor inkabb a D90.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.