Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) m3ss válasza flash- (#9700) üzenetére


m3ss
veterán

eleg sokat segit a stabilizator. sztem mindenkepp erdemes. telezoomon foleg. de 18-55-nel is hasznos nagyon, hamar fenyero nincs :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#9702) flash- válasza m3ss (#9701) üzenetére


flash-
veterán

aha értem akkor maradok a nikonnál..
ha láttok valahol akciósan d3100 at 18-105 ös obival lécci szóljatok

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9703) Joe100 válasza Peetry (#9687) üzenetére


Joe100
csendes tag

Ja még hagy linkeljek be pár képet hogy lássátok is miről beszélek. Én az ilyen képek miatt szeretnék fotózni, ez a cél :)
[link]
[link]
[link]
[link]
de sajna rá kellett jönnöm, hogy ez nem csak/igazán a gép+obi+fotós érdeme hanem a photoshopé is:
[link]
[link]
főleg még ezek az ellenfényes képek még amik nagyon bejönnek, de nagyon kíváncsi vagyok hogy hogyan készülhetnek. Lehet hogy van valami szűrő is az objektíven?

(#9704) vbnc04


vbnc04
csendes tag

Sziasztok! Egy Canon dslr gépet szeretnék venni, ez lesz az első tükrös gépem, a kérdésem az lenne, hogy mit jelent a DCIII jelzés az egyes objektíveknél? Az IS-t tudom, hogy képstabilizátor, de DC III-mat nem tudom, ezek a kittek viszont olcsóbbak is.
előre is köszi!

(#9705) Songo válasza vbnc04 (#9704) üzenetére


Songo
senior tag

Ha jól tudom a DC-ben nincs képstabilizátor viszont van egy külön állitható tekerő rajta amivel talán a hátteret moshatod el jobban. valami hasonlót mondtak nekem péár hete de nememlléxem 100%ra

(#9706) Peetry válasza vbnc04 (#9704) üzenetére


Peetry
senior tag

IS-eset vegyél. Nem csak az IS miatt, optikailag is jobb.

(#9707) kutymorg


kutymorg
tag

Sziasztok!

Két gép között vacillálok: N90 és 600D. Egy ~17-50 és ~70-200 fényerős obikkat szeretnék hozzá.
Elsősorban kültéri sportesemények fotózása + ~5-10% videózásra lenne használva a technika. Kép minőség, kezelhetőség (ISO-, záridő állítás) és sebesség szempontjából melyiket érdemes beszerezni? Kiegészítők terén melyik a jobb (olcsóbb)? pl markolat, pótakksi...

60D-vel is szemezgetek, de keveset használtat nehéz találni, így marad a fent említett 2 versenyző.

Melyiket érdemesebb megvenni?

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#9708) kutymorg válasza kutymorg (#9707) üzenetére


kutymorg
tag

A több nézelődés nagyobb káoszt eredményez :F
A D5100 is képbe került... tanácstalan vagyok... :(

(#9709) Necc


Necc
addikt

Udv.

Ugy dontott a csalad, hogy karacsonyra "meglepnek" egy fotoalvannyal amit persze nekem kell kivalasztanom, otletem pedig semmi.

Fotozas kozben szamomra fontos a sebesseg es a mobilitas, igy elsosorban monopodon gondolkodom, de alkalmi helyzetekre jo lenne valami tripod-szeruseg is, igy ennek megfeleloen egy ilyet neztem ki: [link]

Ha valakinek lenne jobb otlete szivesen varom.

Jelenleg ezzel a kis gorillapod tripoddal rendelkezem, ami tartalmaz gombfejet, ha valaki netan tud valami allvanyt fej nelkul amire azt ra tudom rakni azt megkoszonnem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#9710) kutymorg válasza kutymorg (#9708) üzenetére


kutymorg
tag

D90 kiesett a kosárból.

D5100 vs D600? Sajnos angolul nem tudok, pedig van pár összehasonlító videó :(

D60 mennyivel és mivel tud többet, mint a fent említett 2 váz?

Köszi!

(#9711) Alexios válasza kutymorg (#9710) üzenetére


Alexios
veterán

ha angolul nem tudsz akkor talán érdemes megemlíteni, hogy a nikonban nincs magyar nyelv

(#9712) kutymorg válasza Alexios (#9711) üzenetére


kutymorg
tag

Az eddigi gépeimben se volt magyar nyelv :)
Tudom, hogy a Canon tud magyarul, 1000D-t használtam már.

(#9713) Plebi


Plebi
senior tag

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha az árakat nézem akkor a d7000 versenytársa a 60D, mindenhol ezt olvasni, persze a váz anyaga, a fókuszrendszer miatt más a helyzet de árban nagyon hasonlóak, a 7D pedig majdnem egy 100k val drágább.

Újabb gép jött a képbe, csak nem tudom érdemes-e még gondolat szintjén is foglalkozni vele. Ez a sony A65 rögzített tükrös gép. Az A77 kistesója, nagyon jó adatokkal, nem a megapixelegről van szó itt. Tetszik a videózási teljesítménye, a gyorsasága, bár a buffer elég kevés és lassú is, jó a fókusz rendszer, stb. Nem tudom, hogy ha az ember rendszert akar építeni, mivel nem akarok pár év múlva cserélni, akkor jó-e a sony, mert nagyon húzós objektív árakat láttam, a többi tartozékot még nem is láttam.

Kezdek nagyon a 60D-felé húzni, mivel a D7000 ára még mindig nagyon irreális, annyival nem tud kevesebbet, videóban jobb, sokkal, tesztekben olvastam, hogy a sorozat hiába gyorsabb a D7000-ben, de kicsi a buffer és utána még lövi a képeket de lassan. Af szinte mind a kettőben egyformán jó, a keresztérzékelők száma is ua.

D3100-nél még könnyű volt dönteni, aztán hamar el is adtam. Olcsó legyen és jó, de most van kb 300k keretem, de nem akarom csak vázra költeni. Videóban tudom, hogy a canonnál a pont, mivel nagyobb az elérhető képfrissítés, teljesen manuálisan állítható felvétel közben, nikonban jobban használható az AF liveview közben, de videóra inkább a MF jó. Sonyban ez teljesen jó, bár ott is vannak korlátok.

Előre is köszi.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#9714) Plebi


Plebi
senior tag

300 még jöhet más ajánlat is, föleg kit érdekelne, vagy fixel férjen bele ennyibe kezdésnek. :) Egyre jobban belemélyedve egyre nehezebb. Van ugye a Nikon D7000, Canon 60D, Sony A65, Pentax K5.

Videó is fontos lenne, ki tudja mi lesz később, így ebben az esetben 60d és a sony lenne a jó. Fotózás tekintetében a Nikon és a Pentax, Vegyesre csak a sony, de ahhoz mennyi lenne bármi is, illetve a zajossága nem tetszik, mindenben másból viszont tényleg meggyőző.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#9715) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

Nikon D5100-hez keresek 70-300as obit, milyet érdemes megvenni?

Jó lenne minél olcsóbban megúszni.

ezeknek van értelmük?
1

2

3

kösz :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#9716) DJ Reinhardt válasza padi68 (#9715) üzenetére


DJ Reinhardt
tag

Ez a régi AF 70-300G, D5100-on nem lesz vele autofókuszod.

Nikonból az AF-S 70-300 VR jó neked, bár nem olcsó.

(#9717) padi68 válasza DJ Reinhardt (#9716) üzenetére


padi68
senior tag

kösz, a kézi fókusz nem akadály....

ez akkor jó választás lehet?

1

vagy ez

2

vagy AF-es

AF-1

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#9718) DJ Reinhardt válasza padi68 (#9717) üzenetére


DJ Reinhardt
tag

D50-hez használtam, nekem megfelelt, bár szerintem lágy a képe.
AF motor nélküli vázhoz magamtól nem választanám vagy ajánlanám.
Ha van rá lehetőség, vásárlás előtt próbáld ki, mennyire kényelmes és gyors a kézi fókuszálás a kis keresőben.

(#9719) Mercutio_ válasza padi68 (#9715) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minek vettél bitangjó szenzorral szerelt gépet ha olyan objektívet akarsz rárakni, ami után ugyanolyan vacak lesz a kép amit csinálsz vele, mintha egy régebbi/olcsóbb vázzal fotóznál? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9720) kutymorg


kutymorg
tag

Adott 3 váz:
Nikon D5100 ill. Canon D600 és D60.
Pro és kontra véleményeket, összehasonlítást szeretnék kérni tőletek.
Többek között: videó mód (fókusz), sorozatfelvétel (pl.: puffer), képminőség, élességállítás (követő fókusz), ár/érték arány, tele objektívek elérhető áron....

Köszi!

(#9721) kutymorg válasza padi68 (#9717) üzenetére


kutymorg
tag

Egy másik topikban D5100-hez a Tamron SP-AF 70-300 F/4-5.6 Di VC USD objektívet ajánlotta aleister (ő is ezt használja a D5100-on).
Érdemesebb ott kérdezősködnöd obik felől (szvsz).

(#9722) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Canon EOS 30D gépemhez szeretnék venni egy állványt, de egyáltalán nem vagyok képben. Milyen tulajdonságokat kell figyelni vásárlásnál? Mik azok a funkciók amiket jó ha tud?

(#9723) padi68 válasza kutymorg (#9721) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, köszönöm! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#9724) jeni válasza kutymorg (#9710) üzenetére


jeni
félisten

Akkor az összes Nikon gép típusait törölheted a listádról.

(#9725) jeni válasza Plebi (#9714) üzenetére


jeni
félisten

Hello

Amit én tudok ezekről.

Pentax K5 egyik legjobban összerakott gép,nagy tudással,csak objektívekből az újakból nehéz-kevés a kínálat,de a régiek mennek vele.

Sony A65 géphez állítólag azokhoz a legdrágább az objektívek,de e régi Minolta objektívek jók hozzá- némi korlátozással.

Canon 60D nagy tudás bőséges objektív új és régiekből , gyengébb felépítéssel (anyaghasználat)

Nikon D7000 bőséges objektív régi újak- szerintem az a legdrágább az általad felsorolt vázak közül.

(#9726) Harlond válasza padi68 (#9717) üzenetére


Harlond
tag

én akkor inkább választanék egy Tamron vagy egy Sigma beépített AF-es 70-300ast!

(#9727) Mercutio_ válasza Chosen (#9722) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minden ami állvány topic :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9728) k1csi válasza kutymorg (#9720) üzenetére


k1csi
senior tag

Ha komolyan kell jó sorozatfelvétel ill. jó fókusz akkor az Canonban a 7D (ill. 1D, de ugye az egy másik kategória).

5 féle 70-200-ból lehet hozzá választani. A nagyon jó ár/érték arányú f/4 IS nélkülitől (használtan százegynéhány ezertől) a 2.8 IS II-ig (jóval fél milla feletett).

A Nikon D7000 is jó, viszont nem ilyen jól ellátott teléből (Nikon inkább normál gyutávon és nagylátón erősebb).

A Canon xxxD-t (pl. 600D és nem D600) kihúznám mert se gyors sorozatot se tud, se a fókuszrendszere nem áll azon a szinten (a 60D fotós képességeit többek között pont a lassabb sorozattal butították az 50D-hez képest, cserébe kapott videót ezzel is motiválva a vásárlókat a 7D vásárlására).

Canon esetében a videó egyáltalán nem tud követő AF-et (és rém lassan keresgél, ez mindegyik canonra igaz), a Nikon valamivel jobb, viszont gyakorlatban ez is manuális ha nem akarsz elrontott fókuszos részeket.

Ez ugye dióhéjban, de ennél kicsit komolyabban kellene utánnanézz mert egy jobb szett egy izmos 6 számjegyű összeg, de inkább 7.

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#9729) kutymorg válasza jeni (#9724) üzenetére


kutymorg
tag

Miért is?
Nem a gép kezeléséhez szükséges nyelvtudásom nincs meg (a mostani gépem ben sincs magyar nyelv), hanem, több 20-30 perces tesztvideó teljes megértéséhez.

(#9730) kutymorg válasza k1csi (#9728) üzenetére


kutymorg
tag

Köszi a helyreigazítást! Elírtam a Canon típusjelzéseket :(

Fotózás közben lenne fontos a követő fókusz, videózás az egyenlőre 3 rendű dolog(gondolom mindegyiket érdemes manuálisan fókuszálni, egyik sem egy kamera).
Gyorsaság: ~4kép/mp 16 képig (7D 8/15-ig) szerintem elegendő lesz (melyikben van nagyobb puffer? A 4 kép/mp konstansként tudja 15-16 képig?).
RAW-ból egy egyfajta felbontást tudnak?
A D5100 képminőségben elvileg jobb a 600D-nél(+CIPA), de mi a helyzet a 60D-vel szemben?
Canon mellet szól az általad is említett 70-200 f/4 USM (160e újonnan). Nikonnál 80-200 lenne, igaz 2.8, de dupla ennyiért, vagy marad a Sigma 70-200 f/2.8 HSM. Sport fotózásához fontos a gyors, pontos fókuszálás (mozgó témánál felesleges az IS). Melyik váznak/gyártónak jobb az élességállítása?
Visszatérve a 7D-re... maximum a váz telne ki a büdzséből. ebből az összegből kellene kihozni a legjobbat. Egy 17-50-es Tamival megspékelve, ha nem jön ki, akkor marad a 18-55 kit obi :(

(#9731) cOxeR válasza kutymorg (#9730) üzenetére


cOxeR
Ármester

El kell döntened, hogy lesz-e később még keret a bővítésre a közeljövőben, valamint ha megírod, mire szeretnéd használni, akkor könnyebben lehet tanácsot adni, mit érdemes választanod... szükségesek-e a 7D előnyei, vagy jobban jársz egy olcsóbb vázzal, és egy aránylag jobb üveggel, a keretösszegből.
Nem felesleges az IS mozgó témánál, az új 70-200 f2.8-ban van oldalirányú panning támogatás IS-el, no de ez nem az olcsó keretmegoldás...

[ Szerkesztve ]

(#9732) kutymorg válasza cOxeR (#9731) üzenetére


kutymorg
tag

Elsősorban 10-50m távolságból sport esemény fotózására lenne használva. Ehhez lenne 70-200 f/4 (vagy Sigma 2.8) valamint egy 17-50 a közelebbi témákhoz (depó), a közeljövőben, addig használom a kitet.
2.8 IS-re nincs pénzem, még használtan sem. ~7D váz árát tudom a komplett felszerelésre fordítani (vaz+tele)
Pár videó a témáról: 1 2

[ Szerkesztve ]

(#9733) cOxeR válasza kutymorg (#9732) üzenetére


cOxeR
Ármester

Pedig itt csak akkor kapsz mutatósabb eredményt, ha gyors üveged van és le tudod "szeparálni" azt a versenyzőt akit fotózol...

(#9734) flash-


flash-
veterán

sziasztok

két gép között vacilálok.

Edig a Nikon d3100 at szerettem volna 18-105 ös kitben.ez most 160 ezer forint körül van.
jó is lenne talán bár ebben a gépben nincsennek expo,és fehéregyensúly sorozatok.
A d5000 ben már van ilyen szerintem ezek fontosak lehetnek egy kezdő fotósnak..
szerintem...

Nekem 200 ezer forintért abszolút bevállalható a Nikon D5000 + 18-55mm VR + 55-200mm VR
szerintetek megéri?

a 18-105 ös obit sokan dicsérik.
mi a helyzet az 55-200 as obival?
jó vétel lehet ez?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9735) kutymorg válasza cOxeR (#9733) üzenetére


kutymorg
tag

Gyors üveg... ezért eset ki a Tami 70-200. USM vagy HSM lesz.

Én a vázon dilemmázom. Nikon képminőség, fogyasztás vs. Canon L-es, gyors lencse. :F :))

(#9736) cOxeR válasza kutymorg (#9735) üzenetére


cOxeR
Ármester

Fogyasztás? - nem autó ez...
Ebből a keretből nehéz lesz összeállítani, de inkább egy jobb üveg és gyengébb váz, vagy ha lesz plusz keret később üvegre, akkor most egy jobb váz, egy belépő üveggel...

(#9737) kutymorg válasza cOxeR (#9736) üzenetére


kutymorg
tag

Igen, fogyasztás(CIPA).
D5100: 660 kép, 600D: 440, 60D: 1100
Tudom pótaksi, de az +5-8eFt.

Várom ötleteidet a kombinációkra.

(#9738) flash-


flash-
veterán

nikon d5000 és 5100 közöt van valami minőségbeli különbség?
gondolok itt az elkészült képek minőségére...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9739) nesa válasza flash- (#9738) üzenetére


nesa
veterán

Pixel szinten nezegetve 1 FE-vel tuti jobb az5100 , 10x15 os papirkepen nemvaloszinu hogy kulonbseget latnal, sot meg A4 be is jelentektelen a kulonbseg, hitvany szar LCD monitoron meg mindenhogy okadek lesz ami megjelenik.

(#9740) flash- válasza nesa (#9739) üzenetére


flash-
veterán

én szeretem a képeimet nézegetni a dell u2311h monitoromon

amúgy arra lettem volna kíváncsi hogy a nikon d5000 egy ajánlott jó gép e?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9741) nesa válasza flash- (#9740) üzenetére


nesa
veterán

Ha sokkal olcsobb a D5000 boven jol jarsz vele, jopar eve gyakorlatilag minden gyarto osszes DSLR gepe eleg jo.

Ha a kulonbozetet objektivre koltot tuti elobbre leszel, de esetleg megfontolando lehet a D90 is a beepitett fokuszmotor hasznos dolog, olcsobb objektivek, foleg fenyeros fixekre gondolok, mi lenne a felhasznalasi terulet.

[ Szerkesztve ]

(#9742) k1csi válasza kutymorg (#9732) üzenetére


k1csi
senior tag

Sportesemény fotózása, hogy stílusos legyek egy drága sport.
Fényerős obi pl. azért is szükséges lehet mert a középső fókuszpont így lesz dupla keresztérzékelős (f/2.8 obi esetén), azaz érzékenyebb/pontosabb.

Egyébként elnézve a képeket ill. a videót vsz. ehhez nem kell különleges váz ill. obi. Nem is értem miért kell neked a hosszú sorozat (és miért nem rövid, de gyorsabb).

Pont ez a téma lenne az ahol vsz. nem felesleges az IS (panning, ahogy már írták is).
Egyébként a Canon xxD ill a 7D is tud kisebb RAW-t (mármint felbontásban kisebb), ennek ellenére nem biztos, hogy érdemes használni mert utólag kevésbé tudod vágni ami a nagy távolság/relatíve kis gyutáv miatt jól jöhet.
Ha jók a fényviszonyok akkor inkább jpg, RAW (vagy RAW+JPG helyett) helyett.

Fogyasztás: Ne viccelj, a nyáron vettem néhány utángyártott LP-E8-at az 550D-hez 3k alatt volt, most úgy tűnik felment kicsit (3k) pl. itt.
Azaz az alacsonyabb katagóriás vázaknak lehet kevesebbet bír az akkuja, de fillérekért lehet venni utángyártottat.

Röviden a képek ill. videó alapján: Erre középső fókuszpontot használva bármelyik váz jó lehet (max. JPG-t kell használni a sorozathoz) és valami jobb ultrahang fókuszos obi. A panning mód miatt az IS is jól jöhet.

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#9743) Harlond válasza kutymorg (#9732) üzenetére


Harlond
tag

ha sportra használnád akkor 2.8as Sigma inkább, szerintem :)

(#9744) cOxeR válasza kutymorg (#9737) üzenetére


cOxeR
Ármester

Pótaksit úgy sem úszod meg... én 2 akku alatt nem megyek sehova... az ne legyen szempont, hogy mennyit tudsz vele képelni szerintem... ez az 1 számos kategóriában kezd kiélesedni, akik 3-4k képet is lőnek...

(#9745) Mercutio_ válasza flash- (#9734) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én lecsapnék erre, és vennék hozzá egy használt, de garis 18-105-öt, aztán később egy fényerős 35/1.8 vagy 50/1.8 belsőmotoros obit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9746) kutymorg válasza k1csi (#9742) üzenetére


kutymorg
tag

Tudom, ha profi módon akarnám csinálni a sport fotózást, akkor Canon EOS 1D Mark IV és 17-35mm f2.8L, 28-80mm f2.8L, 70-200mm f2.8L, 28-300mm f3.5-5.6L, 200mm f1.8L, 300mm f2.8L obipark és pár vakú.

De, amíg hobbiból csinálom addig nem telik ilyenekre (itthon nem fizetik meg, az ország nagy részében azt se tudják mi ez a sport :( ).

Sorozatfelvétel... ha már ennyi (1, 2) elérek, akkor az megfelel.
Képminőség terén ez már kezdetnek jó lenne. (350D+70-200 f/4)

Ez lenne a cél minőségben (D300+ Sigma 100-300 f/4).

A Canon használtam még beszerezhető, de a Sigam fehér holló. :(

A másik kedvenc témám pedig a naplemente

Ajánlatokat várok!

[ Szerkesztve ]

(#9747) JohnyBlue válasza kutymorg (#9746) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Hmm, amúgy mennyit akarsz rászánni? :F Mert a múltkor d5100at kérdezgetted kitobival most meg már nemigazán azon a szinten mocorékolsz. :D Meg már vagy "10 gépet" felsoroltál x üveg kombóval :)

Ja meg a másik :) Ha kiadsz x száz ezret egy rendszerre ne egy 8000 ft os aku pakkon dőljön el a dolog :)

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#9748) kutymorg válasza JohnyBlue (#9747) üzenetére


kutymorg
tag

Egy új 7D váz ára a max összeg, ahogy már írtam.

D5100, 600D és használt 60D vagy ebben az árban váz.Ha jól emlékszem, akkor a D90 volt még a listán... :)

Nem akadtam ki a az aku pakkon (mindig van nálam tartalék akksi), csak nem mindegy hogy mennyit kell belőle megvenni (egy verseny kb. 5-800 expó, valamikor 1000 felett).

[ Szerkesztve ]

(#9749) jeni válasza Mercutio_ (#9745) üzenetére


jeni
félisten

(#9750) Mercutio_ válasza jeni (#9749) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azért majd nézd meg mennyi lesz a vége, mert még van néhány nap az aukció végéig...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.