Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) stellaz válasza stellaz (#72700) üzenetére


stellaz
addikt

Végül leszedtem a bluetooth adapter driverét és újratelepítettem, ez megoldotta a problémát.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#72702) mekker


mekker
őstag

Üdv!

CK550-re milyen keycap megy? Magyar ISO kiosztást szeretnék UK-re cserélni minimális költségből.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#72703) dqdb válasza Mephike (#71935) üzenetére


dqdb
nagyúr

Lett ebből végül valami?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72704) Mephike válasza dqdb (#72703) üzenetére


Mephike
senior tag

Igen, megérkezett, kipróbáltam, de maradok a PBT-nél.
Most éppen eladásra kínálom :D
Írtam is privátot mekkernek, ha kell neki, akkor az övé lehet.

(#72705) dqdb válasza mekker (#72702) üzenetére


dqdb
nagyúr

[kép]
a bal vagy a jobb oldalira gondolsz?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72706) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ebből az ISO HU Iceberg Keychron szettből volt valaha raktáron, látott valaki ilyet?
[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#72707) Molydeus válasza [Prolixus] (#72706) üzenetére


Molydeus
senior tag

Kb. 3 hete kapható volt szinte minden nyelvi verzió, a magyar biztosan.

M.

(#72708) bajnokpityu válasza vargalex (#72643) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem volt már barna, piros, kék is. a kék kattanósabb hangú, ami sokaknak nem jön be, ezért hangosabbnak érződik. Ettől függetlenül én is rendeltem abból az olcsó verzióból. Majd átvéátelkor megnyomkodom. Nem számitok síri csendes mechára.

valaki nagyon hangosan kimondta a BB topicba, hogy fosszarhangos, de talán árnyaltabb egy kicsit a kép.

Nyilván minden mecha hangosabb, mint egy átlag gumimembrános.

https://www.youtube.com/watch?v=bff2AWYKcYE

első egy kék, bár , a leírás alapján csendesített darab :D
csendesités:
https://www.youtube.com/watch?v=QUolxC_6xGE

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#72709) nyunyu válasza bajnokpityu (#72708) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha van kéznél páka, ónszippantó, és nem is félsz őket használni, akkor fél-egy nap elbaltázásával sokat lehet rajta segíteni.
Plate+PCB köze kitöm, stab ken, értelmes kapcsoló ízlés szerint kenve...

Kezdek visszaesni, tavasszal vettem egy Keychron PBT kupakszettet, pedig tök felesleges volt.
A héten vettem egy új szett kapcsolót, de tök felesleges volt, mert van itthon vagy 4-5 másik szett.
Erre most megkívántam ezt az ócó modding alapot, pedig van itthon vagy 15 mecha ilyen-olyan romokban. :W

[szerk:]Most nézem csak, ennek milyen Caps kupakja van?
Se nem teli, mint a legtöbb mechán, se nem Cherry lépcsős, hanem a kettő közöttinek tűnik, mint ami a gumidómosokon a Preferred Pron van, vagy Cherrynél az MXB2-3 szériákon.
Utóbbira elég szopás megfelelő Caps kupakot találni, maximum egy 1.5U Ctrlt tehet oda az ember, de az picit leüt, nem abba a sorba való.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#72710) micafighter válasza bajnokpityu (#72708) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Nyilván minden mecha hangosabb, mint egy átlag gumimembrános."

Ezt erősen vitatnám :) Az átlag"gamer" mechák valóban általában hangosabbak, de tudok mutatni halkabb mechanikust is, mint bármelyik membrános, úgyhogy azert nem mondanám, hogy mindegyik mecha hangosabb.

(#72711) Throme válasza Molydeus (#72688) üzenetére


Throme
veterán

.. csavarlazítós tezst is megvolt a CK530-on. Nem vált be. TTC kapcsolókat messzire elkerülöm a jövőben.
Most már a K8 van előttem és egy megváltás :)

(#72712) mekker válasza dqdb (#72705) üzenetére


mekker
őstag

A job oldali, UK kiosztást preferálom, esetleg ilyesmi még jobb lenne:

Ezt UK Internationalként árulják.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#72713) copass válasza nyunyu (#72709) üzenetére


copass
veterán

"Most nézem csak, ennek milyen Caps kupakja van?"
szar, semelyik capslock nem ment fel rá...vmi cherry egyedi...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#72714) dqdb válasza mekker (#72712) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ilyet nem fogsz kapni, amin UK és US international feliratok egyszerre vannak.

Nem világítósban ez a válasz él, világítósban a Tai-Haók között sok van, aminél van UK ISO támogatás.

nyunyu: Erre most megkívántam ezt az ócó modding alapot, pedig van itthon vagy 15 mecha ilyen-olyan romokban.
Egy jót kellene venned az egy rakás feladatra alkalmatlan helyett.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72715) ATI válasza mekker (#72702) üzenetére


ATI
senior tag

#72702 mekker
CK550-re milyen keycap megy? Magyar ISO kiosztást szeretnék UK-re cserélni minimális költségből.

Ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#72716) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Magyar, feher (nem szurke, nem bezs) kupak szettet lehet valahol kulon venni ? Fekete betukkel lenne idealis, de attetszo is OK ha nincs mas.

(#72717) dqdb


dqdb
nagyúr

[link]
Érdekes kísérlet, kár, hogy szerintem már a nulladik lépésben rossz feltételezéssel él, és azt a billentyűzetet tekinti jónak, ami hatékony, és nem azt, amit kényelmes használni.

Az mindenesetre szépen kiderült a szimulációkból, hogy ha fontos a hatékonyság, akkor érdemes ergo-split irányba elmozdulni, és ha van középső rész, akkor a ritkábban használt billentyűket oda csoportosítani.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72718) Mephike


Mephike
senior tag

Ma délelőtt volt egy kis időm és beszereltem a Gateron Silent Black switcheket (micafighter javaslatára válaszottam a Gateront a Cherryvel szemben).
Kíváncsiságból vettem, és őszinte leszek úgy készültem, hogy majd ez is kaparni fog, míg a Cherry MX Red switcheim.
Sokat agyaltam azon, hogy kenjem-e őket próba nélkül rögtön, vagy várjak vele. Végül is úgy döntöttem, hogy hagyom bekopni és kenés nélkül szereltem be.
Nem mondom azt, hogy rengeteg switchet próbáltam már, de pár azért már járt nálam, ezt a switchet volt eddig a legnehezebb benyomni a foglalataiba, kettőnél el is hajlítottam a tüskéket, utólag kellett kiegyenesítenem.
Maga a switch viszont remek. Mondjuk a fekete switchek keménysége nekem amúgy is favorit, de ez szinte minimálisan reszel csak, sőt inkább úgy mondanám, hogy a kb. 100 switchből talán 5-10 esetében érzem egy nagyon kicsit, de szerintem ez simán be is fog kopni. Nincs pengés se, szóval elégedett vagyok. :DD

(#72719) kurion


kurion
senior tag

1.Mekkora összeget szánsz rá? 20-30 ezer
2.Használt szóba jöhet?
Igen
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
Jelenleg nem használok billentyűzetet, iPad/Macbook-hoz akarok Magic Trackpad mellé valamit ami megbízható
4.Mire használnád a billentyűzetet?
Dokumentum írás, képszerkesztés shortcut, CAD, Adatbázis kezelés, Excel/World, kódolás
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel?
Nincs megkötésem
6.Van konkrét modell ami tetszik?
Nincs
7.Milyen kiosztást szeretnél?
Magyar
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?
ISO Magyar kiosztású (Ha esetleg a laptopot kell használnom utazás közben akkor se legyen nehézkes a vissza állás)
9.Extra igények
Bluetooth-os legyen, kezeljen 2 eszközt

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#72720) micafighter válasza Mephike (#72718) üzenetére


micafighter
nagyúr

Örülök, hogy bevált :) Ez az egyik legolcsóbb silent kapcsoló, de nekem az árától eltekintve is ez jött be a legjobban halk lineáris vonalon, pedig próbáltam egy párat. Ha zavaróan nehéz őket berakni/kiszedni, és csak full plate-el tervezed használni a kapcsolókat, esetleg ki lehet próbálni a 4. és 5. lábak levágásáról. Ezeknek leginkább forrasztásnál meg half-plate vagy plateless billentyűzeteknél van értelme, és én úgy vettem észre, az 5 pines kapcsolók+ full plate + hotswap nem a legjobb páros, mert amik nekem vannak PCB-k, azokbol kiszedni is nehéz így a kapcsolókat, annyira szorosan fogja a +2 láb. Azokat könnyen le lehet csípni egy oldalcsípővel. Nem csak fizikailag nehéz, hanem konkrétan a kapcsoló ház nem bírja, csak úgy tudom kiszedni sérülés nélkül a kapcsolót, ha nem húzom, hanem a PCB hátoldaláról tolom kifele. Ezzel szemben a 3 pines kapcsolókat sokkal könnyebb kiszedni, és full plate esetén a plate stabilan tartja őket használat közben.

Ha már ez a téma, kíváncsiságból kipróbáltam a half-plate + 5 pines kapcsolót hotswap PCB-ben, és hibátlan. Half-plate+hotswapnál a 3 pines kapcsolók azért nem olyan stabilak a plate nélküli részen, nem esnek ki maguktól, de azért el tudnak mozdulni. 5 pines kapcsolónál viszont egyáltalán nem vettem észre a plate hiányát hotswap PCB-nél sem.

Persze ezek függenek egyébként a kapcsolótól is, hogy milyen vastag a 4. és 5. láb, illetve a PCB-től is, hogy milyen szoros a lyuk a 4. és 5. lábnak, de amit fentebb írtam szeritem igaz általánosságban a legtöbb PCBre és legtöbb kapcsolóra.

Ha nehéz a ki/be rakás az is lehet egyébként, hogy a plate szoros, de ha csak a berakás a nehéz, akkor lehet csak a technikával van gond. Lehet ez magától értetődő, de erdemes egyébként berakás előtt a kapcsoló lábakat átnézni, hogy egyenesen álljanak.

[ Szerkesztve ]

(#72721) vargalex válasza bajnokpityu (#72708) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy a BB topicban írtam, fiamnak most is egy kék switch-es olcsó példánya van. Neki kifejezetten tetszik a kék hangja.

Alex

(#72722) stellaz válasza dqdb (#72717) üzenetére


stellaz
addikt

Nekem most az asztalon van az MS sculpt és a K6 (gateron pro blue). Elég érdekes a dolog, egyrészt az ergo billentyűzeten könnyebb a vakon gépelés, eleve 4 széle van a gomboknak, szinte csak jó helyre lehet rátenni a kezünket, stb. De máshogy kb nem is lehet gépelni rajta, hiszen nem lehet keresztbe nyúlni rajta, nem is látni a kezemtől a gombokat.
A K6-on pedig sokkal jobb a gombok lenyomásának az érzete, sokkal élvezetesebb (illetve ezzel élvezetes :) ) írni vele, de nekem nem olyan hatékony vakon gépelni rajta. Mondjuk, még csak tanulom a vakon gépelést, ezért még jóval gyorsabban megy a K6-on a az odanézős gépelés.

A 8 éves kisfiamat rávettem, hogy tanulja meg a kétkezes vakon gépelés, és ő azt mondta hogy a Sculpton jobb a gépelés, a K6-on meg a gémelés :)

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#72723) Molydeus válasza stellaz (#72722) üzenetére


Molydeus
senior tag

Egy Q8 nagyjából a kettő metszete. :)
A wireless-t mondjuk fel kellene áldozni, de cserébe sok mindent kap az ember, ami az ergo vonalat erősíti és javítja a gépelési érzetet is.

M.

(#72724) Molydeus válasza John D'oh (#72716) üzenetére


Molydeus
senior tag

Teljesen fehéret nem nagyon. PBT dye-sub-ból fehér alfákat fekete feliratokkal lehet kapni a Keychrontól és sokkal drágábban ott van a KPRepublic készlete is magyar kiegészítővel. Ezekhez fehér módosítókat, navclustert, numpadot, stb. egy külön készletből tudnád csak megoldani.
B verzió egy megfelelő Varmilo-t (CMYK, szintén PBT dye-sub) vagy átvilágítósban egy Ducky-t donorként használva.

M.

(#72725) John D'oh válasza Molydeus (#72724) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Koszi a tippeket ! Kozben raleltem itt a regi hozzaszolasok alapjan en is a keychron iceberg szettre, gyonyoru hofeher betukkel.
100%-ban ugyan nem passzol a GMMK2-re de ki tudom meg egesziteni tobb mas kupakkal ami egyeb keszletbol maradt meg. Be is allitottam hogy jelezzen ha van ujra nekik :))

[ Szerkesztve ]

(#72726) nyunyu válasza John D'oh (#72725) üzenetére


nyunyu
félisten

Doubleshotjaikkal nem járnál jobban?

Legtöbb hülye kiosztású billzet kirakható belőlük, egyedül az 1800 szóköz a gyenge pontjuk, meg a feljebb emlegetett, majdnem ingyen utánad dobott Rapoo V720-nak a félig lépcsős Cherry 3800 Caps kupakja sincs benne.

De ezekhez nem tudod hozzápasszintani a magyar kupakjaikat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#72727) [Prolixus] válasza Molydeus (#72707) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ejj, ennek most nem tudom hogy örüljek-e vagy sem. Köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#72728) stellaz válasza Molydeus (#72723) üzenetére


stellaz
addikt

nem rossz, nem rossz, bevállalnám :)
Mondjuk érdekes, hogy ergo billentyűzet létére a pozitív dőlést azért megtartották.
A sculpt pont a másik irányba lejt elé durván, illetve a szélei felé kifelé. A képeken nem is szokott látszódni, de a SPACE kb 5 centi magasan van, ha alatta van a mágneses talpa, míg az ESC gomb szinte az asztalhoz lapul.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#72729) John D'oh válasza nyunyu (#72726) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Ennel a projektnel most szempont a magyar kupak, de koszi :)

(#72730) [Prolixus] válasza John D'oh (#72729) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A kék-fehér kombós szettjük az van is készleten, szerintem az is szép. A fehér amúgy az sokkolóan fehér benne egy "átlag" fehér kupakszettehez képest szerintem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#72731) dqdb válasza stellaz (#72728) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mondjuk érdekes, hogy ergo billentyűzet létére a pozitív dőlést azért megtartották.
Túl sok anyag és CNC idő lenne a tenting és a negatív tilting, ezért az Alice variánsok is hagyományos dőléssel dolgoznak. Ezt linkeltem pár napja, ennél adott a tenting, tiltingből pedig tud a videóban látható módon tud negatív, nulla és pozitív beállításokat is, cserébe 750 dollár, mert annyira drága gyártani egy ekkora behemótot.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72732) nyunyu válasza [Prolixus] (#72730) üzenetére


nyunyu
félisten

Balról jobbra:
- Ducky One2 White Edition (doubleshot PBT, billzeten)
- Keychron Gray-White-Blue (doubleshot PBT, billzeten)
- Massdrop WhiteFox prototípus (Gateron PBT, pancsolás előtt, után)
- EnjoyPBT Forgive (Gateron PBT, billzeten)
- olcsó kínai Botanical klón (dyesub PBT, billzeten)
- Cherry 1000HFD (doubleshot ABS, némileg megsárgulva, billzeten)
- Cherry 3000SAD (dyesub PBT, billzeten)
- KPRepublic magyar addon (dyesub PBT, billzeten)

Hmm, második fehér PBT szettem kimaradt. (ezen legalul)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#72733) Molydeus válasza John D'oh (#72725) üzenetére


Molydeus
senior tag

Ha modok színe nem számít, akkor ennek is ugyanazok az alfái és még kapható: [link]

M.

(#72734) Molydeus válasza stellaz (#72728) üzenetére


Molydeus
senior tag

A Sculptra én is kíváncsi vagyok a negatív dőlésszög miatt (a tenting biztosan jó).

Nekem is bevált ez a semi-split a Q8-cal, sokat enyhít a csukló terhelésén, a gasket mount meg az ujjízületekén. A gyári csuklótámasszal használom, így a cherry profilos kupakokkal alig érezem a pozitív dőlést. Az SA-kra ebből a szempontból is kíváncsi leszek.
A programozhatóság is sok lehetőséget rejt. Ami viszonylag egyedi benne, hogy az osztott Space mindkét belső oldalán van egy-egy billentyű. Be lehet hozni modokat hüvelykujj alá, vagy akár a navclusterből valamit (Home, End), nem muszáj az FN-re elpazarolni. Sőt akár a dupla B egyikét is lehet ilyesmire használni.

M.

(#72735) [Prolixus] válasza nyunyu (#72732) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szvsz a billentyűzetes képeden a középső a "tipikus" fehér. De lehet ez csak az én hülyeségem. Mindenesetre amikor elsőnek kinyitottam a Keychron szettet, az ugrott be hogy "woah, ez jobban világít mint a Colgate reklámos fogsor".

Persze gyorsan hozzá lehetett szokni, csak nem számítottma rá hogy ennyire fehér.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#72736) nyunyu válasza [Prolixus] (#72735) üzenetére


nyunyu
félisten

Mit nevezünk fehérnek?
Bal alsó sarokban egy ócólézerezett, nem sárguló PBT kupak van, jobb alsó egy minimálisan sárgult ABS.

Azóta se jöttem rá, hogy a nappalimban melyik energiatakarékos lámpa zabálja a polc tetejére hajított billzeteim műanyagját..
Lenovo Preferred Prora, Fujitsu KB-521-re 4 évvel később már rossz ránézni, olyan sárgák :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#72737) dqdb válasza nyunyu (#72736) üzenetére


dqdb
nagyúr

Azóta se jöttem rá, hogy a nappalimban melyik energiatakarékos lámpa zabálja a polc tetejére hajított billzeteim műanyagját..
Az ABS sárgulásának gyorsasága függ a fehér árnyalattól is, mert eltérő adalékot jelent. Ha az hidegfehér (mint például a GMK Bleached WS2 színe, akkor pár hónap és kevés napfény után már szép sárga tud lenni, míg a melegfehérnek (mint például a GMK Minimal WS1 színe) ehhez sok-sok évre van szüksége.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72738) nyunyu válasza dqdb (#72737) üzenetére


nyunyu
félisten

Valahol azt olvastam, hogy a kilencvenes években előszeretettel alkalmazott égéskésleltető adaléktól sárgulnak UV fény hatására az ABSek.

Korábban/később gyártott műanyagokkal nem volt annyi gond, mert más adalékot használtak bennük.

Bár az előbbi képeimen szereplő 98-as lézerezett PBTs Cherry RS6000M-en nem látszik annyira, de a 91-92 körüli Cherry MY3000 házaim eléggé besárgultak.

AEK2 is szeret sárgulni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#72739) stellaz válasza Molydeus (#72734) üzenetére


stellaz
addikt

Elég természetesnek tűnik ez a kéztartás, nem érztem egy percig sem, hogy meg kéne szokni. Meg a hát tartását is segíti szerintem, mert ugye így nem lehet úgymond a székről lecsúszva használni. A gombjait így csapkodni sem lehet annyira, inkább csak megnyomni, ami kíméli az ujjaimat.
Amúgy van benne anyag, műanyag létére elég masszív, nehéz kis cucc.
Az egere is ilyen golyó szerű, amit oldalról kell inkább fogni, és határozottan azt vettem észre, hogy a vállam környékén így teljesen más izmok terhelődnek.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#72740) mekker válasza dqdb (#72714) üzenetére


mekker
őstag

+többiek
:R

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#72741) dqdb válasza stellaz (#72739) üzenetére


dqdb
nagyúr

Elég természetesnek tűnik ez a kéztartás, nem érztem egy percig sem, hogy meg kéne szokni.
Odafelé oké, én is így voltam vele, de visszafelé érezni fogod. Ha most pár hétig csak a Sculptot használod, akkor az első pár percben rettenetesen furcsa érzés lesz a kezeidnek egy hagyományos billentyűzeten gépelni. Ez idővel elmúlik váltáskor, és természetesnek érződik majd ez is, az is.

nyunyu: AEK2 is szeret sárgulni.
Ezek még egész visszafogottan bézsesen sárgák (mindhárom space hasonlóan néz ki nálam is), de látni neten egészen durván sárgákat is.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72742) Throme válasza nyunyu (#72736) üzenetére


Throme
veterán

Ezek mind a tiéd?

(#72743) nyunyu válasza Throme (#72742) üzenetére


nyunyu
félisten

Elborult pillanataimban valahogy vonzom a használhatatlan billentyűzeteket.
De ~1 éve próbálok úrrá lenni rajta, és igyekszem nem növelni az itthon felhalmozott 1.5-2 m3-nyi billzet alkatrészt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#72745) Throme válasza nyunyu (#72743) üzenetére


Throme
veterán

... ráadásul használhatatlan?!
fura hobbi :) :B
Végülis szőnyeget nem kell venni :N

[ Szerkesztve ]

(#72746) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Tudok esetleg ajánlani olyan Bluetooth billentyűzetet, aminek van billentyű világítasa is?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#72747) dqdb válasza -Maci- (#72746) üzenetére


dqdb
nagyúr

Keychron K sorozat, Logitech MX Keys

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#72748) -Maci- válasza dqdb (#72747) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#72749) FattyDove


FattyDove
őstag

Sajnos megadta magát a Cooler Master CK352 és a bolt nem tudja cserélni, csak visszafizetni.
Milyen ajánlott magyar billentyűzet van 20k környékén? Főként játékra kell.

(#72750) nyunyu válasza FattyDove (#72749) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi van hasonló áron, hasonló paraméterekkel? (full, Brown, 20k?)
Redragon Vara/Mitra RGB (K551RGB-1_BROWN_HU) Outemu Brownnal?
Lehet azokat még kapni?

[szerk:]elsőre TKLnek néztem, arra a Kumara lenne a megfejtés

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.