Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73451) dqdb válasza copass (#73448) üzenetére


dqdb
nagyúr

Most miért, színvakoknak tökéletes ajánlat ;] Dropnál majdnem az egész Marvel kínálatot elszúrták, a Black Panther kinézetre rendben van, kittingre már nem igazán, a többi pedig már kinézetre is eléggé meh. Ráadásul sikerült olyan színeket találni, hogy még keverni sem nagyon tudod a készleteket, hogy két rondából legyen két jól kinéző.

Másik PÁF díjas produktum, ilyen, amikor group buy runner csak a pénzre megy, és magasról tesz az egészre. És ez már látszódott az IC alapján, mégis sokan bedőltek.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73452) Neck


Neck
veterán

Rövid beszámoló - de annyira pozitív tapasztalat ért, hogy muszáj vagyok megosztani :B
Megrendeltem két Varmilo billentyűzetet az After Hours-ról.

Varmilo MA109M Moonlight EC Daisy V2
Varmilo VA109M Vintage Days + CMYK Cherry MX Brown

Először csak egyet terveztem rendelni, de anyukámnak annyira megtetszett, hogy neki is rendeltem egyet. Csak pozitívan tudok nyilatkozni a cégről - felhívtam a telefonszámukat, egy maximálisan korrekt úriember minden kérésemre válaszolt, kiemelten kezelte a rendelésemet, összevonta, és mivel az összevont rendelés meghaladja az értékhatárt, így nem kell postaköltséget fizetnem. Ezen felül még egy minimális kedvezményt is kaptam :B
Ígérete szerint a GLS gyorsan ki fogja szállítani. Ha a billentyűzeteket is így kapom meg, akkor tényleg, maximálisan le a kalappal a cég előtt. Eddig csak ajánlani tudom őket. :R

Nagyon várom, hogy megérkezzenek! :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#73453) micafighter válasza dqdb (#73447) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az szép. Én panaszkodtam kicsit a Glorious supportnak a GMMK Pro gyári stabilizátorai miatt, és felajánlották, hogy küldenek egy új billentyűzetet, vagy 180 USD-nyi kupont :DDD Végül a kupont választottam, a billentyűzet természetesen maradt nálam, és stabilizátor csere (20-30 USD-s tétel) után tökéletesen üzemel :)

[ Szerkesztve ]

(#73454) copass válasza dqdb (#73451) üzenetére


copass
veterán

ironmanes szerintem szép lett! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#73455) stellaz válasza copass (#73454) üzenetére


stellaz
addikt

A kék az nagyon jó, mondjuk nekem műszaki eszközöknél kicsit fura a fa használata, de ez csak ízlésbeli dolog.

[ Szerkesztve ]

(#73456) ATI válasza copass (#73454) üzenetére


ATI
senior tag

Nekem is a kék tetszik a legjobban, de mindegyik faszán néz ki.
Linket kérhetek a keycap-ekhez? :) Biztos volt már, bocs.

(#73457) dqdb válasza copass (#73454) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha a módosítók felirata sárga lenne, mint a Shifteké, akkor nagyon pöpec lenne. Vagy ha az alfanumerikusok szövege lenne a sárga helyett a módosítók sötétvöröse, akkor egy nagyon pöpec alacsony kontrasztú készlet lenne, de így a kettő között ragadva szerintem nem az igazi, bár még mindig a második legszebb kupakkészlet a sorozatból. Persze ez erőteljesen szubjektív.

ATI: Linket kérhetek a keycap-ekhez?
[MT3 Susuwatari]
[MT3 Iron Man]
[MT3 Dasher]

A legutolsónak létezik inverze is:
[MT3 Dancer]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73458) copass válasza dqdb (#73457) üzenetére


copass
veterán

sárgával tényleg jobb lenne! :D autentikus ironman.
nekem megérte bogo sale-ban a 130 dodót, úgy hogy ingyé kaptam a dasher-t.
ha majd vki venni akar majd a következőnél, akkor érdemes figyelni, erre hogy mindig az olcsóbbat kapod meg ingyen.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#73459) Moby válasza copass (#73454) üzenetére


Moby
addikt

Az a dasher marhajó. A Te képeden sokkakl jobban néz ki, mint az övékén :D

(#73460) jcrk


jcrk
tag

Sziasztok! Vettem egy Microsoft Sculpt Ergonomic billentyűzettet, de a leírásban nem volt jelölve, hogy nemzetközi kiosztású. Jobban örültem volna a magyarnak, de mivel jó áron adták ezért felmerült bennem, hogy nem lehetne ehhez magyar gombokat venni valahol? Vagy nincs más megoldás és küldjem vissza? :F

(#73461) Molydeus válasza jcrk (#73460) üzenetére


Molydeus
senior tag

Sajnos ahhoz biztosan nincs külön készlet.

M.

(#73462) Domonkos válasza jcrk (#73460) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ne kuldd vissza! Nem nagy kunszt megtanulni vakon gepelni, es ha sikerul, akkor onnantol kezdve teljesen mindegy, hogy milyen kiosztasu a billentyuzeted.
Sot szerintem a sculpttal meg elonyben is vagy, mert a formaja is megkonnyiti a tanulast! :K

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#73463) ATI válasza dqdb (#73457) üzenetére


ATI
senior tag

Köszi!

(#73464) ATI


ATI
senior tag

Megkértem kék készlet Alis eladót, hogy csináljon pár képet au ISO enter-ről és a backspace-ről.

Remélem élőben is jól fog kinézni, nemcsak a képkeken.

(#73465) stellaz válasza jcrk (#73460) üzenetére


stellaz
addikt

Nekem is van sculptom, szerintem azon mindenkeopen érdemes megtanulni vakon gépelni, mert úgysem látod a gombokat a kezedtől és eleve kétkezes írásra van optimalizálva, de ha nagyon jó áron vetted és nagyon kell a hun , akkor át is tudod matricazni.
Én pár hete kezdtem a gyakorlást és már egész jól megy. Valaki itt ajánlotta a klav.hu oldalt gyakorolni és tényleg nagyon jó.

(#73466) zevin


zevin
csendes tag

Sziasztok, wireless billentyűzetet szeretnék vásárolni a PS5-höz, tudnátok olyat ajánlani ami kompatibilis vele (tudtammal nem minden wireless billentyűzet működik vele).
1.Mekkora összeget szánsz rá?
0-30.000ft-ig bármi szóba jöhet.
2.Használt szóba jöhet?

Igen
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Egy olcsóbb brown switches modecom volcanot-t, ps5höz kellene vezeték nélküli.
4.Mire használnád a billentyűzetet?

Ps5
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)

Elsősorban mechanikus Red switch, de bármilyen lehet kék switchen kívül, de ha nem mechanikus se baj csak legyen kompatibilis ps5-el.
6.Van konkrét modell ami tetszik?
Nincs
7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)

Mivel nem gépelésre kell ezért bármilyen lehet.
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)

Minél kisebb annál jobb (TKL) de itt is bármilyen lehet.
9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)

Vezetékélküliség, és előny ha van valamilyen háttérvilágitása de nem fontos.

(#73467) dqdb


dqdb
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73468) Moby


Moby
addikt

Aki vett már a keychron ABS magyar készletből: mit tartalmaz ez pontosan? Vagy csak én vagyok ilyen vak, hogy ez nekem nem derül ki egyértelműen? Az ára alapján gondolom nem teljesen szett(?), de akkor mi van benne?

(#73469) jcrk


jcrk
tag

Nagyon köszönöm a válaszokat! :R

(#73470) Molydeus válasza Moby (#73468) üzenetére


Molydeus
senior tag

Jól látod, egyik sem teljes készlet.
Kiosztásonként vannak a szettek, illetve a sötét és világos szürke alfás változatok is elérhetők egy-egy layout-hoz. Emellett a Win és a Mac spec modok is bennük vannak.
Nem biztos, hogy ez egy jó elgondolás, de ez van és ami fontos, hogy egyáltalán elérhető.
Azt mondjuk nem teljesen értem, hogy azonos áron mi értelme a K6-os készletnek a K2-es mellett. Csak arról lenne szó, hogy a Keychron különböző jobb oszlop sorrendet talált ki hozzájuk? Lehet egyszerűbb lett volna legalább ezekhez egy közös készlet.

M.

(#73471) Molydeus válasza zevin (#73466) üzenetére


Molydeus
senior tag

Redragonból a Draconic (60%-os, csak az alfanumerikus rész a módosítókkal, se F sor, se nav cluster a nyilakkal, se numpad) ill. a Deimos (70%, az előbbihez képest van nav cluster és nyilak). Azt viszont nem tudom, hogy ezeknek mennyire stabil a bluetooth kapcsolatuk. Erre hátha ír majd valaki.
Ha esetleg el tudsz menni 35-36-ig, akkor szállítással együtt ez a Keychron K2 (75%) [link]
Itthon 40 körül vannak a K2 és a K3 (szintén 75%-os, de low profile switchekkel és lapos kupakokkal).

M.

(#73472) Molydeus válasza Molydeus (#73394) üzenetére


Molydeus
senior tag

Meg kell követnem az afterhourst. :R
Létezik magyar, low profile, festett ABS kupakkészlet a K3 -hoz!
Tehát nem a K2 nprmál magasságú készletét ajánlják hozzá, van sajátja.
Ezt sem forgalmazza a Keychron a saját oldalán, de itthon elérhető. Annyi különbség van a szokásos világos szürke-sötét szürke sémához képest, hogy ez egyszínű sötét.
Egy ISO-UK K3-asból egy ilyen készlettel nem hogy magyar feliratost lehet varázsolni, de a bal shift mellett az Í és az Enter mellett az Ű még színhelyes is lesz. :D

M.

(#73473) Jorus


Jorus
nagyúr

Jó ideje split billt használok ugye, de volt tegnap egy maratoni excelezésem, és ehhez - a numpad miatt - elővettem a Yakumot. Azóta kínoz a kérdés, hogy aki full size billt használ, annál a bill középvonala esik a monitor középvonalához, vagy az alfa-rész közepe? Ha a teljes bill középvonala, akkor ugye bal oldalra állak a kezeim ferdén, ha az alfa-rész közepe, akkor a billentyűzet jobbra esik a középvonaltól, és bár gépelni kényelmesebb rajta, de az egér a numpadon túl már fényévnyi távolságba kerül. 30+ évig használtam normál, full size billentyűzetet, de nem tudok visszaemlékezni, melyik elhelyezést használtam. : :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#73474) HdRew válasza jcrk (#73460) üzenetére


HdRew
őstag

Én nem futamodnék meg a helyedben. 1 hete vettem egy ANSI kiosztású K3 Keychront, ahol hosszú í és az ű betű máshol van, mint a rendes magyar billentyűzeten. Mostanra már teljesen jól megszoktam, mondjuk előtte is tudtam már vakon gépelni, szóval csak ehhez a kettőhöz kellett kellőképpen hozzászoknom. (Na jó, még egy picit az enterhez is, de az mondjuk semmiség a másik kettőhöz képest.)

Úgyhogy hajrá. :)

(#73475) zevin válasza Molydeus (#73471) üzenetére


zevin
csendes tag

A keychron-t ajánlották kicsit sokallom az árát ahhoz hogy dedikáltan ps5höz használjam. A Redragont-t néztem tetszik is külföldi fórumokon viszont vegyesek a tapasztalatok van olyan tipus ami nemműködik ( K596 Vishnu) és van olyan ami meg igen bár ott valaki azt irta csak vezetékesem működik ( K530 Draconic). Amit ilyen "low-budget" ként ajálottak az a Royal Kludge RK61 & Sink87 tipusok voltak de ezeket nemismerem. Illetve ott felsoroltak még a Logitech K200-800 as szériából jó pár darabot.

(#73476) Throme válasza zevin (#73475) üzenetére


Throme
veterán

Az utad a Keychronhoz vezet, te döntöd el milyen hosszúra nyújtod ;) :P

(#73477) s4tch válasza Molydeus (#73472) üzenetére


s4tch
veterán

Szuper, akkor K2 mellett a K3-at is listán tartom.

(#73478) dqdb válasza Jorus (#73473) üzenetére


dqdb
nagyúr

Azóta kínoz a kérdés, hogy aki full size billt használ, annál a bill középvonala esik a monitor középvonalához, vagy az alfa-rész közepe?
A válasz szerintem attól függ, hogy kinek mi az elsődleges perifériája.

Nekem a billentyűzet, így nálam az alfanumerikus rész közepe esik a monitor középvonalába, TKL-t így szoktam használni, mini 1800-at is így teszem le, full size már régóta nincsen itthon. Egyszerű egérműveletekhez, mint görgetés, előre-hátra navigálás ki sem nyúlok az egérért, mert layeren elérhetőek, ezek be vannak kötve billentyűzetre, néha akkor sem, ha gyorsan kell pontosságot nem igénylő mozgatás, mert ezek is felkerültek egy layerre. Laptopkeresésnél is kizáró ok volt a numpades billentyűzet az aszimmetria miatt.

Különálló balkezesre konfigurált numpad kell neked, és akkor a kezedet kényelmesen tudod tartani, az egérnek lesz elég helye, és megkapod a számokat is.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73479) dqdb válasza Molydeus (#73472) üzenetére


dqdb
nagyúr

Annyi különbség van a szokásos világos szürke-sötét szürke sémához képest, hogy ez egyszínű sötét.
Végre egy olyan Keychron kupakkészlet, ahol nincsen elrontva a NUBS és NUHS színezése ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73480) Moby válasza zevin (#73475) üzenetére


Moby
addikt

60%-os gémingre szerintem nem jó ötlet, bár az igazság az, hogy a PS5-bill kombót nem ismerem ilyen szempontból (pedig van is), de szerintem ebből örökös konfigturkálás lenne.

(#73481) zevin válasza Moby (#73480) üzenetére


zevin
csendes tag

Milyen méretű bill-t ajánlsz?

(#73482) Moby válasza zevin (#73481) üzenetére


Moby
addikt

75%, és attól felfelé már megvannak a numerikus gombok, és a funkció gombok is, de a legbiztosabb a TKL(87).

(#73483) Mephike válasza zevin (#73481) üzenetére


Mephike
senior tag

Pár dolgot nem ártana tisztázni/megbeszélni. Saját véleményem a következő.
- A PS5-höz gondolom játék miatt kellene a billentyűzet, javíts ki ha nem így van. Esélyes, hogy Fortnite és/vagy CoD a célpont.
- A billentyűzeteknél a vezetékmentesség még extrának számít, amiért fizetni kell, és ez bizony kb. +10k pénzt jelent.
- A vezetékmentességnek két fajtája van, a Bluetooth, és a 2,4 Ghz-es vezetékmentesség. Ha versenyszerűen játszol vagy csak simán kompromisszummentes vezetéknélküliség kell, akkor a 2,4 Ghz-es megoldást kell választanod.
- A gameinghez szerintem a mechanikus billentyűzet való, lehet próbálkozni mással is, de a saját tapasztalatom az, hogy sokkal jobban jársz egy mechával.
- Innentől ez bizony azt jelenti, hogy ez pénzbe fog fájni. Persze fel lehet nézni a webshopokba és lehet venni valami olcsó megoldást, de azt hosszú távon vagy a kezed, vagy a játékeredményed nem köszöni meg.

Faragni úgy tudsz a költségeken, nem feladva mindent, hogy elengeded a vezetéknélküliséget, és a már általad említett Redragonok egyikét választod. De ebben az esetben már egy kis kompromisszumot kötöttél.

(#73484) dqdb válasza dqdb (#72843) üzenetére


dqdb
nagyúr

Van már ár, 179 dollár lesz, azaz 15 dollárral a barebone Keychron Q3 ára felett, amire köröket ver minden téren, cserébe group buy (nagyon rövid teljesítésű, de akkor is GB). Hotswap, wired+wireless, hordtáska (már csak ezen bejön a 15 dollár eltérés), alumínium vagy PC plate, súly, WK/WKL opció, rengeteg szín (némelyik változat drágább lesz).

Elvileg lesz ebből is készre szerelt változat, annak az ára még nem ismert, de az valószínűleg nem tud majd a készre szerelt Q3 184 dolláros árával versenyezni.

[link]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73485) Molydeus válasza dqdb (#73478) üzenetére


Molydeus
senior tag

A fullsize bill.-eknek nálam 3 pozíciója volt: gépelős (az alfák közepéhez igazítva), egerészős (balra) és játék. Utóbbira azért volt szükség, mert nekem rém kényelmetlen eltolt WASD-dal játszani, a nyilakat és környékét vagy a numpadot használtam. Így persze másfélszer annyi hely kellett az asztalon, mint normálisan. A vége TKL (a Q8 is akkora) lett és balra egy ControlPad.
A ControlPad-ot lehet numpadként használni (nem ugyanaz persze, mert egyetlen fekvő 2U-s billentyűje van az alsó sor jobb szélén), de hosszas kísérletezgetés után én maradtam a jobbkezes verziónál kiegészítve Ctrl, Shift és nav billentyűkkel a jobb oldalon.
Így balkézzel is könnyebb megtalálni a számokat, mintha körülvennék a funkciók őket, vagy ha a ". Del" átkerülne a 0 másik oldalára.

M.

(#73486) zevin válasza Mephike (#73483) üzenetére


zevin
csendes tag

World Of Tanks Console lenne az első számú célpont nem Codozok/Fortniteozok, a többi game-t konrollerrel használom. Probáltam vezetékes egér + billentyűzettel (hogy a játék támogatja-e) de mivel kanapé + tv kombináció áll fent ezert muszáj a vezetéknélküliség. Azt az árat kifizetem érte ami ahhoz kell hogy egy jó ár-érték arányú billentyűzetem legyen, lehet hogy alul lőttem a ~30k-s kerettel. De ha javasolsz te is pár tipust megnézem azokat is.

(#73487) Moby válasza zevin (#73486) üzenetére


Moby
addikt

A 40K-s K2-től nem nagyon fogsz jobbat találni ár/értékben. Ráadásul neked nem kell semmi hókuszpókusz bele. Megveszed, és úgy jó lesz, ahogy van.

(#73488) nyunyu válasza zevin (#73486) üzenetére


nyunyu
félisten

Jobban jársz egy USB hosszabbító kábellel.

Meg az idegeid megkímélése érdekében mielőbb lejössz az online kompetitív csapatjátékokról, mielőtt maradandó agysérülést okoz az állandó frusztráció a majomnak vélt csapattársak miatt. (Akik pont ugyanazt gondolják rólad. :DDD)

Ugyan már vagy 5.5 éve lejöttem a PCs WoTról, de még mindig PTSDm van attól, amikor a mínusztech napelemes ajtótámaszával próbáltam tolni, aztán negyedóránként úgy döntött, hogy nincs elég delej a 65mAh-s ML2032 gombakkujában, aztán nekiállt újracsatlakozni a junifájingra. *
Közben előremenetben maradt a tank, és nem tudtam fedezék mögé bújni...

*: nem tudom, hogy gondolták azt, hogy elég ekkora akku, pláne hogy a napelem a félig besötétített szobában nem tudta visszatölteni se.
Töltéshez egész napra ki kellett tennem az erkélyre napozni, csak addig nem tudtam használni :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#73489) zevin válasza nyunyu (#73488) üzenetére


zevin
csendes tag

Évekkel ezelőtt kb.5 éve lejöttem a Pc-s wotról, de visszaszoktam viszont itt konzolon billentyűzettel ad némi előny (ezért lehet utálni) de legalább lesz sikerélmény. Valószínűleg beruházok egy red switches keychronba ha már ennyien ajánlották remélem örök élet + egy nap lesz.

(#73490) Veron


Veron
őstag

Black friday közeledtével lehet akciókra számítani?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#73491) dqdb válasza Veron (#73490) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én nem számítanék nagy akciókra az árfolyamok elszállása miatt, lényegében már az is akciónak nevezhető, ha a régi árfolyamon beszerzett készletet változatlan áron adják el.

Nemzetközi vonalon pár vendornál október végéig futnak thocctober akciók, átlagosan 10%-ra kell gondolni (kivéve Geont).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73492) Molydeus


Molydeus
senior tag

Ez gondolom volt már, de ha valaki még nem látta volna esetleg: [link]
Így is lehet ötvözni a hobbikat. :D

M.

(#73493) Molydeus válasza zevin (#73489) üzenetére


Molydeus
senior tag

Tegnap elsősorban az itthon is elérhető ISO választékot néztem. A Royal Kludge valóban nem ugrott be, pedig ANSI vonalon valószínűleg jobb minőség, mint a Redragonok. Van belőle 65%-os RK68 néven, ez akár benne is lehet a keretben. Drágábban 70%-os az RK71, 75%-os az RK84 és TKL az RK87. Arra figyelj, hogy RK-ból több féle vezeték nélküli is van. A régebbieknél előfordul még 3.0-s bluetooth, ami biztosan nem fog kedvezni se az üzemidőnek, se a késleltetésnek. Viszont láttam dedikált 2.4GHz-es verziót is külön USB-s vevővel, ami jó lehet.
Van belőle hot swap is, ami jól jöhet, ha nem tudsz forrasztani és később kapcsolót kellene cserélni vagy halkítanál a bill.-en.

M.

(#73494) Throme válasza Moby (#73487) üzenetére


Throme
veterán

Most hogy belinkelted a K2-t, a cég oldalán érdekes kupakszettet látok... bocs ha volt már...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#73495) zevin


zevin
csendes tag

Igazából a fórumozó társaknak lett igaza, Royal Kludge-k közül egyedül az támogatja a ps5öt amihez van a 2.4ghz usb dokkoló. Annak az ára barna kapcsolóval 25ezer Bangoodrol, még egy keychron használtan 30 körül van (vagyis ahogy néztem most nincsen eladó de ha valakinek van szóljon) újonnan meg 40 piros switchel. Valószínűleg keychron lesz belőle, bár kérdés megéri-e a +15ezres felárat méf gondoloznom kell rajta.

(#73496) Throme válasza dqdb (#73491) üzenetére


Throme
veterán

.... szerintem utóbbi pár évben nagyon gyér BF-ek voltak nagy átlagban. Idén én se hiszem, hogy lesz bármilyen ... ha csak nem az egyik szokásos módszer, hogy október - november magasságában jól megemelik az árakat, aztán hopp BF....

(#73497) dqdb válasza Throme (#73494) üzenetére


dqdb
nagyúr

Érdekesen ronda és a támogatott kiosztásokhoz képest drága. Az ISO támogatás ráadásul csak 75%-osra sikeredett, egy billentyűvel kevesebb van, mint kellene.

ha csak nem az egyik szokásos módszer, hogy október - november magasságában jól megemelik az árakat, aztán hopp BF
Igazából meg sem kell emelni, elég, ha elfogy a régi készlet, mert a beszerzési árak kilőttek az égbe.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73498) Domonkos válasza Throme (#73494) üzenetére


Domonkos
Ármester

Kar hogy lehagytak par kodot olyan billentyukrol is, ahol egyebkent siman lenne nekik ures hely :(

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#73499) dqdb válasza Domonkos (#73498) üzenetére


dqdb
nagyúr

A többi morzejeles kupakkészletnél a numpadra rákerültek a számok kódjai, de a számsorba azoknál sem.

[NicePBT Morse] [Infinikey Morse]

További képek a Keychron készletéről által forgalmazott készletről.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#73500) Throme válasza dqdb (#73497) üzenetére


Throme
veterán

...csak még ilyet nem láttam, hogy egy átlátszó kupak, amin a látható helyen egy betét adja a kupak feliratot.

A színei, mintázata nálam se nyitja meg a pénztárcát.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.