Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70027) Yogi Bear válasza bozsozso (#69855) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Nálam ez van:

Automatikus csatornakereséskor (további szolgáltatók/teljes keresés) a készülék nem találja meg a 112MHz-en lévő 6 csatornát, de jól működik az EPG, bármely csatornáról indítva van előnézeti kép és hang is.
Ha kézzel hozzáadom a 112MHz-en lévő 6 csatornát, akkor innentől kezdve csak erről a 6 csatornáról indítva működik jól az EPG, az összes többi csatornáról indítva az EPG-t nem működik jól, legalábbis csak részlegesen , nincs előnézeti kép és hang, valamint hiányoznak az adott műsor részletei.

Én már leadtam LG-nek, UPC-nek, mondták már, hogy együtt vizsgálják, de aztán UPC ezt írta:

"Jelenleg egyedi vizsgálat, vagy hibajegy erről nincs, mivel ez nem UPC oldali hiba. A hitelesítési folyamatban ezért esett ki ez a LG széria."

LG szerelő meg csak csóválta a fejét és azt mondta, hogy szoftver hiba.

Nekem is fáj, hogy egy több 100e forintos készülék egyik fő funkcióját nem tudom használni, de ez van.

(UF850V, firmware: 03.20.05 [tudom, hogy van frissebb, de nem merem felrakni, nehogy valami ne működjön, ami eddig működött])

Üdv YB

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.