Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70000) LionX válasza #95456768 (#69997) üzenetére


LionX
tag

Hogy a kép opcióknál milyen értékeket állítasz be, azt csak a saját egyéni ízlésed határozza meg.
Felejtsd el a Philips-et egy kicsit és akklimatizálódj az LG-hez. Hidd el hogy be lehet azt állítani úgy, hogy jó legyen.
Nálam egy 55LF652V volt 3 napig és ennyi idő alatt ha nem is tökéletesen, de egész jól be tudtam lőni.
A Youtube-os beállítási vonalat sem mindig jó követni, mert annak aki ott beállította, az adott készüléken azok a beállítások feleltek meg, Neked meg nem tetszik. Van ilyen. :(
Nekem kb. 2 hét kellett, amíg az 55UF950V és a 32LF650V képét úgy be tudtam állítani, hogy minden forrásból megfelelő képet adjon. (Mármint nekem és a családnak megfelelőt.)
Írtad, hogy minden bemeneti forráshoz külön is be lehet állítani a képet. Ez nem igazán lehetőség, hanem inkább kötelező procedúra. :O
De mielőtt elkezdenéd a különböző forrásokhoz beállítani a Tv-det, mindenképpen ellenőrizd le hogy a csatlakoztatott eszköz menüjében vannak-e kép beállítási lehetőségek, mert ha igen és esetleg nagyon el van "tekergetve", akkor ha meggebedsz sem tudsz a Tv-n normális képet összehozni.
Jó feketét meg, direct, vagy edge LED-es kijelzőn nagyon nehéz beállítani. Különösen akkor, ha már láttál sötétben OLED-et. ;]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.