Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) gulyasa válasza vidap (#6900) üzenetére


gulyasa
őstag

Jó áron.
Ha az árgépet nézem, csak egy-két ezerrel drágábbak a legolcsóbb ajánlatoktól (199-200e) és azoknál a futár hozza ki - ingyen vagy egy-két ezerért -, de csak átveheted, kifizeted és annyi...

Ez 203480Ft-ba került, még szállítási díjat sem kellett fizetni, mert 150e fölött ingyen kiszállítják, összerakják, beüzemelik.
Megkaptam a csomagban benne lévő kettő mellé az 5db-os party pack szemüvegcsomagot, és jár még ajándékba 1 noname HDMI, 1 EuroSCART, meg 1 USB hosszabbító kábel. De korrekt volt a srác, mert amikor mondtam neki, hogy a SCART helyett is inkább még egy HDMI-re lenne szükségem, adott még kettőt ingyen... :)
Mondtam neki, a SCART-ot visszaadjam azért? Csak mosolygott, hogy hagyjam a francba...

Szóval egy szavam sem lehet ellenük.

Ráadásul - még kis ingyen reklám - igaz, hogy csak a 2 év gyári garancia van rajta, de van lehetőségem probléma esetén magam intézkedni az LG felé, de akár ők is ingyen elintézik, elszállítják a készüléket és még cserekészüléket is biztosítanak arra az időre.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#6902) Tomix24 válasza gulyasa (#6901) üzenetére


Tomix24
addikt

"de van lehetőségem probléma esetén magam intézkedni az LG felé" vagy nem..

Inkább hozzájuk fordulj, mert szürke importosat vettél. Ez miatt olcsóbb a többi boltnál, persze korrektek is, és nekem is adtak ajándékot. Én márkás 1.4-es HDMI-t kértem és kaptam, ami tényleg jó a BluRay3D-hez. A sima ajcsi HDMI kábel nem sok mindenre lett volna jó.

(#6903) Giovanny válasza gulyasa (#6901) üzenetére


Giovanny
őstag

Gratula a TV-hez! Hivatalos LG garanciás? Illetve a felhősödés itt is tapasztalható? Vagy ez csak a samu "betegsége" ? Áprilisban lesz szülinapom,és meglepem magamat egy ilyen TV-vel. :) Eredetileg samsungot akartam,de beleolvastam a samu topikba és elment a kedvem.garancia problémak és felhősödés stb.. miatt.

Zero Defect.No Compromise !

(#6904) Flashget válasza Giovanny (#6903) üzenetére


Flashget
félisten

Felhősödés gyártótól független...ez a LED ki nem javított hibája..szebben úgy szokták mondani ez egy olyan jelenség ami ennek a LED technológia velejárója :p

Realme GT Master Edition

(#6905) gulyasa válasza Tomix24 (#6902) üzenetére


gulyasa
őstag

Ebben igazad van és hülye lennék nem kihasználni ezt a szolgáltatásukat - még abban az esetben is, ha nem "szürkeimportos" lenne...

De térjünk inkább vissza a szakmai kérdésekhez.

Már a TV (márka, típus) kiválasztása előtt sem találtam megoldást arra, hogy lehetne lementeni a csatornalistát és azt PC-n átszerkesztés után "visszatölteni" a TV-re - annyira nem létfontosságú kérdés, csak emiatt nem vettem volna Samut, de azért jó lenne, ha megoldható lenne...?

Ha jól tudom (hallottam), 3D filmnézéshez valójában egy jó HDMI 1.3 kábel is elég, az 1.4 adatátviteli képessége csak néhány "kényelmi" funkció miatt fontos.
Idekapcsolódva, ha esetleg a jövőben vennék egy asztali LG BD lejátszót, a SIMPLINK használatához milyen HDMI 1.4 kábelt ajánlanátok - jó áron...?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#6906) Tomix24 válasza gulyasa (#6905) üzenetére


Tomix24
addikt

Ja, én is tőluk vásároltam, ezért írtam a garinál, hogy a Magyar LG nem biztos hogy szóba állna veled. :)

"Ha jól tudom (hallottam), 3D filmnézéshez valójában egy jó HDMI 1.3 kábel is elég" A Half SBS és Tab-hoz igen, semmi máshoz. HDMI 1.4 mindegy, csak elég hosszú legyen, és aranyozott végü a korrodálás miatt.

(#6907) cotag válasza Tomix24 (#6897) üzenetére


cotag
senior tag

Köszi, megtaláltam.

hdmi kábelnél írjátok, hogy márkás 1.4-es lenne jó..
Melyik márka ezeknél a jó??

Keddre nekem is megjön a 47LW5590, még valami 5.1 cuccot, külső hdd-t, meg kábeleket kell szereznem addig:-)

(#6908) Flashget válasza cotag (#6907) üzenetére


Flashget
félisten

gondolom ez
de ha nincs mozgatva a noname is ugyanúgy megteszi.

Realme GT Master Edition

(#6909) Giovanny válasza Flashget (#6904) üzenetére


Giovanny
őstag

Értem,én azt hittem hogy nem....csak samsungra sokan panaszkodnak a felhősödésre.Most már végképp nem tudok dönteni a Samsung UE-40D6500 és LG 42LW5500 között.Mennyire megbízható az említett Shop?

[ Szerkesztve ]

Zero Defect.No Compromise !

(#6910) Flashget válasza Giovanny (#6909) üzenetére


Flashget
félisten

melyik shop?
samsung esetében ez jobbára a nem samsung panelekre igaz.

azt kell eldöntened fontos a média lejátszója a tévének vagy sem. Ebben a samsung a jobb.
Kép terén..mindkettő valós 100Hz..és van a 3D is.. meg kell nézni mindkettőt és amelyik jobban tetszik azt vedd meg.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#6911) béati válasza Giovanny (#6909) üzenetére


béati
csendes tag

Az említett "Shop" nem hivatalos LG márkakereskedő, esetlegesen problémák lehetnek garancia ügyben....de ha jól emlékszem, mások már vásároltak ott náluk és nem volt gond.
Ők az egyetlen hivatalos LG webáruház : [link]

(#6912) PLaci58 válasza Giovanny (#6909) üzenetére


PLaci58
őstag

Egyértelműen LG. A passzív 3D sokkal jobb, nem fárasztja a szemet.
A felhősödés Samu betegség. Az LG-knél sem egyenletes a háttérvilágítás mint minden Edge LED-es TV-nél, de felhőket nem látni, legfeljebb bevilágítást a széleknél. A felhő azt jelenti, hogy a képernyőn foltokban világosabb részek vannak, ami normál használatnál is látszik. Nekem az LG-nél, csak fekete "kép" esetében látszik, hogy nem egyenletes a megvilágítás, de semmi zavaró nincs benne. Nekem a bal felső saroknál kicsit világosabb.
Ja és nekem is az "PC álmosok" hozták házhoz a TV-t 2 ajándék HDMI kábellel, mert a scart éppen elfogyott :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#6913) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Sziasztok
Új TV vásárlás előtt állunk és olyan kérdésem lenne hogy van-e valakinek tapasztalata az lg 659s-el, és ha van megosztaná itt?
Illetve még egy olyan kérdésem lenne hogy ha a wifi dongle be van dugva a TV-be akkor közvetlenül a TV-re lehet DLNA-n keresztül streamelni vagy csatlakoztatva kell lennie a routerhez és azon keresztül zajlik a folyamat?
(Azért lenne érdekes mert egyelőre a router nem támogatja az N-es wifit így egyelőre azon keresztül a stream nem működne.)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#6914) Cocos válasza Sajtqukac (#6913) üzenetére


Cocos
tag

Nem csak, hogy megosztanák esetleg, hanem már meg is tették.lg 659s beírva fent a keresőbe, majd olvasni a tapasztalatokat.

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#6915) Giovanny válasza PLaci58 (#6912) üzenetére


Giovanny
őstag

Köszönöm,most már világos,Neked milyen típusú a tv? Akkor csak jól szűrtem le a lényeget a sok olvasás után :) A média lejátszó mennyire "butább" mint samsungnak?

Zero Defect.No Compromise !

(#6916) maya98


maya98
csendes tag

Sziasztok!
Írtam régebben, hogy zavart a hátam mögötti fal tükröződése a 3D szemüvegben. Rendeltem ebayről egy ilyet [link] 5$ volt, szerintem megérte. Képminőség ugyan olyan, egyáltalán nem sötétebb, és nincs a zavaró hátsó betükröződés. Igaz még most is látni néha becsillanást, de az meg már szemből jön, jó lenne ha matt felülete lenne az "üvegnek" akkor nem csillogna így.

Más. Ajánlom mindenkinek szerezze be a Journey.to.the.Center.of.the.Earth.3D-t. Nekem eddig ez a legjobb 3D-s film amit eddig láttam. Van benne jó pár kijövős jelenet is, és szinte az egész filmen végig élvezhető a 3D hatás.

(#6917) vidap válasza maya98 (#6916) üzenetére


vidap
tag

Szerintem is jó film!

(#6918) PLaci58 válasza Giovanny (#6915) üzenetére


PLaci58
őstag

Nekem csak 2D-s van, 42LV4500. A médialejátszóval nincs gondom. Simán viszi a full HD filmeket is. A DTS hangsávot nem tudja az LG. A normálisan kódolt filmeket le tudja játszani.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#6919) vidap válasza PLaci58 (#6918) üzenetére


vidap
tag

Csak a 3D-ben válogatóssabb mint a samu

(#6920) Azurooandrew válasza béati (#6911) üzenetére


Azurooandrew
tag

Néztem az "álmos" céget, de pont a 42LW5590-es nincs a kínálatban... : (

Mint hivatalos forgalmazó, ha az edigital-nál venném a tv-t és bármi gond lenne vele pl: a pixelhibák, ők jönnének ki és vinnék vissza ?

Autó híján nekem nem lenne olyan egyszerű egy ekkora TV visszavitele vagy szervizbe hordása : ( :(

[ Szerkesztve ]

(#6921) huncutka1029 válasza Azurooandrew (#6920) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ha webes boltban vásárolsz, mindegy melyikben, és nem a kis piros gari papírt kapod hozzá,
no para,
Az itt szürke importosként emlegetett TV esetében bolti garancia van 2 Év, ami megegyezik a magyar gari feltételekkel.
Annyi a különbség, hogy nem közvetlenül a szervizt kell hívnod, hanem a boltot, és Ők küldik ki azt a szerelőt, akivel szerződtek.
A kiszállás, a készülék esetleges el- és visszaszállítása is a garancia részét képezi minden 50000 Ft feletti illetve 15 Kg feletti súly esetében is.
Az általuk elszállított TV is hivatalos szervizben szakszerűen lesz javítva, és a javított alkatrészekre meghosszabítják a garit(beleértve azt az időt is amíg odavan javításon)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6922) huncutka1029 válasza Giovanny (#6915) üzenetére


huncutka1029
addikt

Írtak errről is korábban, de összegezve:
Level 4.1 felett az MKV formátumot nem támogatja, tehát érdemes felkészülnöd némi konvertálása (TSmuxer, make mkv, total video converter stb.)
DTS hangot nem dekódol, de optikai kimeneten átviszi,pl házimozi erősítőre.
Ha nem van ;] akkor konvertálni kell AC3 ba.
Talán ennyi.
Jpeg képekkel, avi-val, divx bmp, nincs gondja,
fényképekkel egészen jó diavetítést lehet produkálni, lehet hozzá aláfestő zenét választani, képváltás sebességét állítani.

EGY dolgot azért ne felejts el ez egy TV kényelmi extrákkal, nem egy izmos PC tv tunerrel.
Összességében mindegy melyik típust választod, előbb utóbb úgyis vszel mellé egy HTPC-t vagy mediaplayert.
:DD
ÉN nem mondanám hogy butább mint a Samu, kicsit másra helyezték a hangsúlyt.
De ez csak az én véleményem

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6923) Giovanny válasza huncutka1029 (#6922) üzenetére


Giovanny
őstag

Értem,nekem fontosabb a képminőség meg az egész tv-nek minősége,a többi "hiányosságokat" ahogy mondtad lehet pótolni lejátszóval stb..,ahogy nézek LG csak 2 év garit ad,a samu 3évet,nem tudom mennyire hosszú életűek ezek a tv-k,nekem Thomson 72cm.hagyományos tv már 10 éve húzza :B ,és rendesen van/volt igénybe véve,gyerek mese stb., este meg én.

Zero Defect.No Compromise !

(#6924) modi


modi
tag

Nincs valakinek eladó vagy kölcsönbe egy Meliconi Fully 8 távirányító.
Csak az USB HUB használatát szeretném engedélyezni.

(#6925) edeleny válasza huncutka1029 (#6922) üzenetére


edeleny
őstag

Nem tudom milyen típusról vanb szó de a DTS-t optikán sem adja tovább!
Legalább is az enyém nem!
(akkor is kuka, hogy ha a lejátszóval játszok le DTS filmet, és a HDMI-n megy át a hang!)

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#6926) dni


dni
őstag

Sziasztok!

47LV4500-asban van PVR funkció?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#6927) Lacinavi válasza dni (#6926) üzenetére


Lacinavi
tag

Nincs! 5590Ben már van.

(#6928) dni válasza Lacinavi (#6927) üzenetére


dni
őstag

Köszi.

(#6929) Lacinavi


Lacinavi
tag

http://tv2.hu/tenyek/video/tevepaneleket-lopott

(#6930) PLaci58 válasza huncutka1029 (#6922) üzenetére


PLaci58
őstag

A gyári leírás szerint Level 4.1 felett nem biztos, hogy le tud játszani. Annyit tudni kell, hogy a 4.1 feletti kódolást az 1920x1080-nál nagyobb felbontásra találták ki, akárcsak a HDMI 1.4-et. A TV lejátszója viszont csak 1920x1080-ig működik, tehát a Full HD 3D SBS filmeket nem tudja lejátszani. Ezeket viszont még a médialejátszók sem tudják (tudtommal). Persze biztos van kivétel. A gond akkor van, amikor a Level 4.1-es kódolás sem megy. Sok paramétert lehet egy tömörítésnél beállítani. Az az idegesítő, amikor az ember egymás után több lejátszhatatlan filmbe is belefut :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#6931) Lacinavi válasza maya98 (#6916) üzenetére


Lacinavi
tag

Journey.to.the.Center.of.the.Earth.3D--- filmet honnan?

(#6932) Flashget válasza Lacinavi (#6929) üzenetére


Flashget
félisten

ja ezt láttam tegnap..én azt nem értem embereknek, hogy jut ilyen az eszébe? szervízes ember volt?

Realme GT Master Edition

(#6933) Cocos válasza vidap (#6917) üzenetére


Cocos
tag

Fasza! Többen meg lehúzták, ezért meg sem néztem, hanem töröltem!

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#6934) huncutka1029 válasza PLaci58 (#6930) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ebben igazad van,
Az Lg LW szériája 1920 x 1080 megjelenítésre képes,
Tehát nagyobb felbontást hiába is próbálsz (trabantból nem lesz ferrari )
Full HD SBS megjelenítés esélytelen, mivel a polarizálás miatt a sorokat Felezi, így effektíve a felbontás szemenként fele a megjeleníthetőnek, így a két szemnek szánt tartalom egy időben jelenik meg a kijelzőn, ellentétben a shutteres aktív 3D -vel, ahol a bal-jobb szemnek szánt tartalom felváltva képenként full felbontásban.
de itt villogás, cross talk, színmélység,vesztés lehetséges.
LG viszont elmosódás mentes képet fényes képet ad, és összességében látszatra full HD képet kapsz, mert úgyis két szemmel nézed. :K
a DTS re :itt van egy leírás, nálam is igy van, amikor nincs kedvem konvertálni, vagy nincs türelmem várni.
Én már megszoktam, hogy nem mindent eszik a TV media playere, ezért a letöltési info alapján már rögtön a konverter progi elé vetem! van elmentett profil a TV hez.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6935) huncutka1029 válasza Giovanny (#6923) üzenetére


huncutka1029
addikt

Eléggé bízik benne az LG, mert tavaly 5 év Garival adták a magyarországi hivatalos kereskedők!
Gyakorlatilag amivel ki lehet nyírni az az áramingadozás,, pixel beégés, ha folyamatosan állóképet nézel, full fényerőn, illetve a csatlakozók USB, HDMI ki-be ráncigálása bekapcsolt állapotban.
Ha megnézed, gyakorlatilag van benne egy panel, ami kb akkora mint egy PC alaplap, 2 hangszóró, és a kijelző.
normális használat esetén minimális a hiba lehetőség.
Az elektronika meg mindegy milyen tipust veszel ugyanaz a kínai . :)
A családomban is van több CRT LG ,és samu is évek óta hibátlanok.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6936) vidap válasza Lacinavi (#6931) üzenetére


vidap
tag

http://www.pretorians.net/
itt fent van

(#6937) vidap válasza Cocos (#6933) üzenetére


vidap
tag

Mert csak a rajzfilmekben van több 3d-s jelenet, szerintem azért.
Viszont a filmekhez képest viszonylag több 3d-s jelenet van benne.
Nálam a tv-n a (3d +10-re van állítva) így előrébb van a kép és nem annyira a mélységet hozza ki.

(#6938) Attas


Attas
aktív tag

Wáááá...sikerült az LW5500 gyönyörűségemben bekapcsolni a DVR funkciót service menüben. Azt hittem nincs is rá szükségem...de nagyon jó funkció. Mellékeltem egy 320GB 2,5" HDD így 60 óra műsor fér rá. Külön jó, hogy beállíthatom az éjszakai Showder kulb műsorát és felveszi. Köszönet érte az itt fórumozóknak. :)) :C :R

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#6939) GEO001 válasza Attas (#6938) üzenetére


GEO001
aktív tag

Gratula....

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#6940) GEO001 válasza Lacinavi (#6931) üzenetére


GEO001
aktív tag

Itt is megtalálod, igaz angol hangsávval.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#6941) huncutka1029 válasza Attas (#6938) üzenetére


huncutka1029
addikt

melyik távirányival sikerült?
És azt esetleg meg tudod mondani Milyen verziószámú firmware van a tV-n?
mert nemrégiben elhangzott, hogy az új frissítésekben letiltják a "buherálás" lehetőségét.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6942) Cocos válasza vidap (#6937) üzenetére


Cocos
tag

Hát igen.Én próbáltam ezt az állítást, de nem látok különbséget. Ellenben a gyűjtött több mint 20 3D filmet töröltem,mert nem éri meg tartani.Amikor először nézem, már bosszankodom, minek mégegyszer :DDD Csak a rajzfilmeket hagyom a gyerkőcnek.Először arra gondoltam összegyűjtök jó sokat, ha jönnek a barátok válogassunk, de amikor néztük Ők is csalódtak a dologban.(mondjuk spóroltam nekik, mert többen is eldöntötték, hogy mégsem vesznek 3D tv még, pedig már rajta voltak és a nálam tapasztaltak alapján akartak dönteni).Már nem is vadászom a 3D filmeket.Csak a HD-t.

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#6943) BÁ Nutrition válasza huncutka1029 (#6935) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem LW5500am van az xboxnál gyakran előfordul hogy mikor bekapcsolom nem tud a tvre csatlakozni, azt írja ki nem ad jelet, átdugom egy másik hdmi bemenetre akkor meg igen
ezek szerint ne csináljam?
vagy kapcsoljam ki a tv-t és úgy dugjam át?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6944) LAC20


LAC20
csendes tag

Sziasztok! most vásároltam egy lg 47lw5500 televíziot és lenne egy-pár kérdésem
1: számítógéppel kapcsoltam össze mkv fájlokat játszottam le rajta és valamiért teljes képernyős módban a képernyő jobb és bal odalán fekete sáv látható tehát nem jeleníti meg a tévé teljes szélességébe a filmet

2: 3d mkv lejátszásakor a 3 d film jobb és bal odalán a filmbe jobbról és balról egy csík látható illetve szellemkép effektus jelentkezik

ti milyen beállításokat alkalmaztok 3d nél pár beállítást lehet állítani a tv n belül is lehet hogy ez megoldaná a problémát

a számítógépem core i3 3,2 4gb ram hd 5770 lejátszó program KMplayer op rendszer windows 7

Válaszotokat előre is köszönöm

(#6945) huncutka1029 válasza BÁ Nutrition (#6943) üzenetére


huncutka1029
addikt

először kapcsold be az xboxot, azután váltsd át a bemenetet.
A HDMI portok csak akkor aktívak, ha bekapcsolod a bemeneti forrást.
Ha előbb a portra kapcsolod a TV-t akkor előfordul, ez a jelenség.
Nekem is ilyen Tv van, házimozi HDMI vel rákötve, és ezzel a módszerrel nincs vele gond.
Ellenkező esetben néha én is tapasztaltam.
De azt hogy ide oda dugdosd miközben aktív jelet ad, nem ajánlatos, nem használ.
Az USB kulcsot is illik leválasztani mielőtt kihúzod.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6946) huncutka1029 válasza LAC20 (#6944) üzenetére


huncutka1029
addikt

#53767 Hsz ben, és utána
írnak a problémáról.
a számítógéppel összekötés témában

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6947) vidap válasza huncutka1029 (#6945) üzenetére


vidap
tag

Csak az USB lehet leválasztani mielött kihúzod.
A többinél mindig kikapcsolod? (HDMI,RCA stb)

(#6948) LAC20 válasza huncutka1029 (#6946) üzenetére


LAC20
csendes tag

Szia köszi a segítséget elovastam 5376 hszt és utánna de konkrétan az én kérdéseimre nem irnak választ

(#6949) GEO001 válasza LAC20 (#6948) üzenetére


GEO001
aktív tag

Sztem huncutka 5367. hsz-re gondolt. :D

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#6950) Attas válasza huncutka1029 (#6941) üzenetére


Attas
aktív tag

A tv-n a legújabb firmware van. Neten frissít. Nem távkapcsot használtam, hanem vettem egy 70 ft-os infra ledet egy elektronikai boltban, (de jó egy régi rossz távkapcsolóé is) majd hozzáforrasztottam egy feláldozható régi mp3 lejátszónak a fülhalgatójához, (levágva a füleseket) majd itt a forumban olvasott wav filet lejátszva belép a service menübe. Aztán már csak a kód kell:0413 és már bent is vagy.

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.